Klasyfikacja kartek

2019/2020 – Żółte kartki

ZawodnikKlubŻ.K
Wojciech DomagałaGranica Tłumaczów5
Wojciech FrycZrzeszeni Niwa4
Wojciech DujinPerła Płonica3
Łukasz PorębaCis Brzeźnica3
Marcin RosiakHutnik Szczytna3
Rafał SzpilarewiczPerła Płonica3
Ernest ŁotyszCzarni Braszowice3
Patryk KawińskiBurza Dzikowiec3
Kamil GórzyńskiWLKS Wambierzyce3
Grzegorz MakuchKłos Laski3
Waldemar MorawskiOrzeł Mąkolno3
Grzegorz MorawskiOrzeł Mąkolno2
Michał SworniowskiWLKS Wambierzyce2
Przemysław KaczmarczykHutnik Szczytna2
Sławomir KroczCzarni Braszowice2
Tomasz DąbskiOrzeł Mąkolno2
Dawid ZarębaPerła Płonica2
Jacek MorawskiOrzeł Mąkolno2
Patryk BorkowskiGranica Tłumaczów2
Damian PopardaSparta Stary Waliszów2
Szymon CykroKłos Laski2
Wojciech LizakHutnik Szczytna2
Wojciech GembaraKłos Laski2
Paweł KrukSparta Stary Waliszów2
Łukasz SerafinBurza Dzikowiec2
Zbigniew ŚleziakOrzeł Mąkolno2
Jarosław ZarębaWLKS Wambierzyce2
Rafał JanickiWLKS Wambierzyce2
Łukasz DudekCis Brzeźnica2
Gheorghiță GălbeazăPiasek Potworów2
Grzegorz GaszewskiPiasek Potworów2
Sebastian TraczPiasek Potworów2
Mateusz TraczukSparta Stary Waliszów2
Daniel WielowskiPiasek Potworów2
Tomasz PawłowskiZrzeszeni Niwa2
Dariusz RuchlewiczHutnik Szczytna1
Patryk KapłonWLKS Wambierzyce1
Paweł SuchańskiCzarni Braszowice1
Piotr PodwalnySparta Stary Waliszów1
Kamil RaisHutnik Szczytna1
Piotr TraczCzarni Braszowice1
Patryk TomczukBurza Dzikowiec1
Mateusz WitsankoCis Brzeźnica1
Jarosław BagińskiWLKS Wambierzyce1
Tomasz LudwiczakOrzeł Mąkolno1
Zygmunt NowakCzarni Braszowice1
Wojciech FrąkWLKS Wambierzyce1
Mariusz KrysiakKłos Laski1
Przemysław HerbaWLKS Wambierzyce1
Łukasz JanelliPiasek Potworów1
Marcel KliśOrzeł Mąkolno1
Kacper PorębaCis Brzeźnica1
Rafał DraganSparta Stary Waliszów1
Jarosław ObstarczykZrzeszeni Niwa1
Wojciech OgielskiZrzeszeni Niwa1
Krystian LorenzPiasek Potworów1
Piotr PalijZrzeszeni Niwa1
Mateusz DulikSparta Stary Waliszów1
Mateusz GwóźdźHutnik Szczytna1
Piotr KokoszkaPerła Płonica1
Piotr TomaszekZrzeszeni Niwa1
Daniel KrukSparta Stary Waliszów1
Radosław HorbajczukZrzeszeni Niwa1
Kamil KnychCis Brzeźnica1
Łukasz KopaczZrzeszeni Niwa1
Daniel KarabanowiczBurza Dzikowiec1
Dariusz Kędra – PawlickiPerła Płonica1
Józef SzymańskiBurza Dzikowiec1
Radosław KędzierskiKłos Laski1
Jacek ŚlósarzPerła Płonica1
Patryk MówińskiBurza Dzikowiec1
Paweł SzęszołPerła Płonica1
Remigiusz BagińskiWLKS Wambierzyce1
Oskar KurtiakPiasek Potworów1
Kamil WalkowskiPiasek Potworów1
Tomasz TemichPiasek Potworów1
Seweryn WaliczekPiasek Potworów1
Jacek StecykPiasek Potworów1
Ireneusz NowakCzarni Braszowice1
Piotr StudniarzPiasek Potworów1
Jakub DąbrowskiCzarni Braszowice1
Krystian SokółWLKS Wambierzyce1
Hubert BednarczykGranica Tłumaczów1
Mateusz ZającCis Brzeźnica1
Dariusz JeziorekGranica Tłumaczów1
Wojciech KobierskiGranica Tłumaczów1
Paweł DudzicKłos Laski1
Wojciech SzwiecGranica Tłumaczów1
Krzysztof WyrębakGranica Tłumaczów1
Dominik SobczykHutnik Szczytna1
Piotr PiątkiewiczCis Brzeźnica1
Marek WronaHutnik Szczytna1
Norbert BilskiCis Brzeźnica1
Dawid SkotnicznyKłos Laski1
Janusz ŚleziakOrzeł Mąkolno1
Maciej CychCzarni Braszowice1
Kacper KonopczakHutnik Szczytna1