Sezon 2006/07


sezon 2006 / 2007 Klasa B – Kłodzko gr. II

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Tarnovia Tarnów Tarnovia Tarnów 28 78 133 31 102
2 Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 28 66 102 38 64
3 Sparta II Ziębice Sparta II Ziębice 28 60 95 37 58
4 Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 28 57 119 61 58
5 Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 28 51 83 60 23
6 Czarni Braszowice Czarni Braszowice 28 50 86 56 30
7 Piasek Potworów Piasek Potworów 28 43 77 64 13
8 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 28 38 62 56 6
9 Znicz Lubnów Znicz Lubnów 28 33 68 94 -26
10 Orzeł Pomianów Dolny Orzeł Pomianów Dolny 28 32 58 91 -33
11 Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 28 26 57 81 -27
12 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 28 21 46 83 -37
13 Sokół Starczów Sokół Starczów 28 19 50 117 -67
14 Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 28 15 31 137 -106
15 Inter Ożary Inter Ożary 28 12 40 101 -61

Jesień

06.08.2006 N 15:00 T Piasek Unia Bardo Unia Bardo 0:6 (-:-) D P
09.08.2006 Ś 18:00 T Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 2:3 (-:-) D P
09.08.2006 S 17:00 T Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 3:2 (-:-) D Z
15.08.2006 N kl-B Piasek pauza
20.08.2006 N 14:00 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 2:5 (1:3) D P
27.08.2006 N 17:30 kl-B Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 1:2 (0:2) W P
03.09.2006 N 13:30 kl-B Piasek Znicz Lubnów Znicz Lubnów 2:2 (-:-) D R
10.09.2006 N 17:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 1:6 (-:-) W P
17.09.2006 N 12:30 kl-B Piasek Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 3:4 (1:3) D P
24.09.2006 N 16:00 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 4:2 (-:-) W Z
01.10.2006 N 12:30 kl-B Piasek Tarnovia Tarnów Tarnovia Tarnów 1:5 (1:1) D P
08.10.2006 N 16:00 kl-B Piasek Sokół Starczów Sokół Starczów 1:4 (0:0) W P
15.10.2006 N 11:00 kl-B Piasek Inter Ożary Inter Ożary 6:0 (1:0) D Z
22.10.2006 N 11:00 kl-B Piasek Orzeł Pomianów Dolny Orzeł Pomianów Dolny 4:1 (1:0) W Z
29.10.2006 N 14:00 kl-B Piasek Sparta II Ziębice Sparta II Ziębice 0:1 (0:1) D P
05.11.2006 N 11:00 kl-B Piasek Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 5:2 (1:1) W Z
12.11.2006 N 14:00 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 0:1 (0:0) D P
19.11.2006 N 11:00 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 3:2 (0:1) W Z

Wiosna

04.03.2007 N 14:00 T Piasek Kłos Laski Kłos Laski 4:6 (-:-) W P
11.04.2007 N 14:00 T Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 3:6 (-:-) D P
18.03.2007 N 15:00 T Piasek Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 5:4 (-:-) D Z
25.03.2007 N 13:00 T Piasek Kłos Laski Kłos Laski 0:2 (-:-) D P
25.03.2007 N kl-B Piasek pauza
01.04.2007 N 16:00 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 1:2 (1:2) W P
15.04.2007 N 12:00 kl-B Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 2:1 (0:1) D Z
22.04.2007 N 17:00 kl-B Piasek Znicz Lubnów Znicz Lubnów 1:2 (1:0) W P
29.04.2007 N 12:30 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 5:0 (3:0) D Z
03.05.2007 C 17:00 kl-B Piasek Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 10:0 (6:0) W Z
06.05.2007 N 13:30 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 2:1 (1:0) D Z
13.05.2007 N 13:30 kl-B Piasek Tarnovia Tarnów Tarnovia Tarnów 1:2 (1:1) W P
20.05.2007 N 13:30 kl-B Piasek Sokół Starczów Sokół Starczów 7:5 (5:2) D Z
27.05.2007 N 13:30 kl-B Piasek Inter Ożary Inter Ożary 4:1 (1:0) W Z
03.06.2007 N 17:00 kl-B Piasek Orzeł Pomianów Dolny Orzeł Pomianów Dolny 0:3 (0:3) D P
07.06.2007 C 13:30 kl-B Piasek Sparta II Ziębice Sparta II Ziębice 3:8 (2:2) W P
10.06.2007 N 17:00 kl-B Piasek Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 3:0 vo D Z
17.06.2007 N 13:30 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 1:0 (0:0) W Z
24.06.2007 N 13:30 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 4:2 (2:2) D Z

* kolejno w rubrykach:

– data meczu
– dzień tygodnia
– godzina meczu
– rodzaj rozgrywek
– przeciwnik
– wynik meczu
– wynik do przerwy
– miejsce meczu (D – mecz na własnym boisku, W – mecz na wyjeździe)
– Z – zwycięstwo, R- remis, P – porażka

Klasyfikacja strzelców w sezonie 2006/2007:

25 – Grzegorz Rola
14 – Adam Latosiewicz
7 – Krzysztof Kudryński
6 – Czesław Kulaczenko
5 – Piotr Wiatr
4 – Paweł Fester
3 – Dariusz Komański
2 – Arkadiusz Adamów
2 – Grzegorz Gaszewski
2 – Zbigniew Stec
1 – Bogusław Gryckiewicz
1 – Dariusz Olesiak
1 – Piotr Fitak

1 – Bramk Samobójcza
3 – walkower

Strzelcy w rundzie Jesiennej:

14 – Adam Latosiewicz
8 – Grzegorz Rola
4 – Krzysztof Kudryński
2 – Arkadiusz Adamów
2 – Czesław Kulaczenko
2 – Dariusz Komański

1 – Bramk Samobójcza

Strzelcy w rundzie Wiosennej:

17 – Grzegorz Rola
5 – Piotr Wiatr
4 – Czesław Kulaczenko
4 – Paweł Fester
3 – Krzysztof Kudryński
2 – Grzegorz Gaszewski
2 – Zbigniew Stec
1 – Bogusław Gryckiewicz
1 – Dariusz Komański
1 – Dariusz Olesiak
1 – Piotr Fitak

3 – walkower