Cis Brzeźnica

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2019/2020

2019/2020 Cis Brzeźnica

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Mateusz Zając04.04.19928720010000
Tomasz Piątkiewicz30.12.19918720200000
Mateusz Witsanko21.02.19938702000000
Piotr Piątkiewicz30.12.19917630300000
Łukasz Dudek11.09.19818630010010
Łukasz Poręba03.05.198986291221000
Kamil Kuruc10.03.19957511000000
Bartosz Poręba24.06.20027486100200
Karol Ostaszewski16.08.19937451000020
Szymon Mika15.06.19815450000400
Norbert Bilski18.07.19988419310050
Michał Dzierba11.12.19966324000030
Kamil Knych02.07.19917293010070
Jakub Kizik29.07.19955283200000
Paweł Zientarek11.06.19855273100020
Józef Gwozda27.05.19816238000030
Kacper Poręba01.03.19985129010040
Krzysztof Kurpiel04.07.199800000000
Dariusz Ostaszewski10.07.198800000000
Piotr Fedko09.10.199200000000
Maciej Poręba01.09.200100000000
Łukasz Rzepka17.04.199500000000
Jakub Poręba28.09.200200000000
Robert Wolanin29.11.198500000000
Łukasz Zając04.04.199200000000
Andrzej Poręba21.10.198800000000
Piotr Gaba01.01.199800000000
Mariusz Jaskowiak19.06.199100000000
Szymon Swobodniak03.01.200100000000
Jerzy Gurdak16.05.198200000000
Mateusz Jakowski16.04.199300000000

@PPotworow