Cis Brzeźnica

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2019/2020

2019/2020 Cis Brzeźnica

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Tomasz Piątkiewicz30.12.199111990200000
Mateusz Zając04.04.199211990010000
Mateusz Witsanko21.02.199311972010000
Łukasz Dudek11.09.198111900020010
Piotr Piątkiewicz30.12.199110900810000
Łukasz Poręba03.05.1989118892131000
Kamil Kuruc10.03.199510727000000
Szymon Mika15.06.19818720000400
Bartosz Poręba24.06.200210666200200
Norbert Bilski18.07.199811573510070
Karol Ostaszewski16.08.19938541000020
Paweł Zientarek11.06.19857453300020
Jakub Kizik29.07.19957421200000
Kamil Knych02.07.19919383010090
Michał Dzierba11.12.19967344000040
Józef Gwozda27.05.19816238000030
Kacper Poręba01.03.19987151010060
Mateusz Jakowski16.04.199300000000
Mariusz Jaskowiak19.06.199100000000
Krzysztof Kurpiel04.07.199800000000
Piotr Fedko09.10.199200000000
Łukasz Rzepka17.04.199500000000
Dariusz Ostaszewski10.07.198800000000
Maciej Poręba01.09.200100000000
Szymon Swobodniak03.01.200100000000
Robert Wolanin29.11.198500000000
Łukasz Zając04.04.199200000000
Piotr Gaba01.01.199800000000
Jerzy Gurdak16.05.198200000000
Andrzej Poręba21.10.198800000000
Jakub Poręba28.09.200200000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow