Granica Tłumaczów

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Granica Tłumaczów

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Krzysztof Wyrębak26.10.198110900110000
Dariusz Jeziorek30.05.198010900010000
Mirosław Karpierz21.04.198310804200000
Sebastian Piątkowski24.04.19809753100000
Patryk Borkowski21.05.199410732510010
Artur Leśniak15.06.197187200001300
Hubert Bednarczyk02.07.19769702010000
Wojciech Domagała25.03.19888690040000
Arkadiusz Wardak06.09.19809688500010
Mateusz Szwiec01.09.19869534000040
Bartosz Wardak31.08.19998513100030
Adam Wilczek04.11.19838511100000
Piotr Brożek31.05.19804325000000
Wojciech Szwiec09.04.19929274010080
Wojciech Kobierski15.01.19917238010150
Grzegorz Woźniak28.10.19895190000040
Artur Padziński03.02.19894162000030
Kacper KochanikBRAK2124100010
Bartosz Rudzki28.08.1999392000020
Adam Gadacz29.03.1984447000040
Mariusz Janik21.09.198617000010
Kamil Pasiut14.01.199600000000
Kamil Kimaczyński25.01.197900000000
Dariusz Jarosz21.10.198600000000
Kamil Wandzel24.11.198300000000
Krystian Chudy29.10.198900000000
Paweł Dudkowski16.10.199300000000
Mariusz Gorczycki15.04.198900000000
Paweł Matuszewski25.02.198400000000
Kacper Bełch06.04.199300000000
Paweł Wiśniewski07.02.199200000000
Maciej Walkosz24.06.198110000010
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow