Granica Tłumaczów

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2020/2021 Granica Tłumaczów

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Patryk Borkowski21.05.199486751731000
Wojciech Domagała25.03.19888667430000
Paweł Taniukiewicz-8655000010
Hubert Bednarczyk02.07.19768572010000
Arkadiusz Wardak06.09.19807528030010
Sebastian Piątkowski24.04.19807515000000
Adam Wilczek04.11.19838476300020
Krzysztof Czarnowski-6404110000
Mateusz Szwiec01.09.19867356000050
Bartosz Wardak31.08.19995345210010
Mirosław Karpierz21.04.19837328000010
Paweł Wiśniewski07.02.19924314210010
Kamil Orwat18.01.19887293230050
Adam Filarowski-7288010050
Dawid Biały15.10.19943270000400
Artur Leśniak15.06.19713270000300
Kacper Kochanik-7248000050
Dariusz Jarosz21.10.19866205300060
Wojciech Kobierski15.01.19912180000600
Dariusz Jeziorek30.05.19804141010010
Artur Padziński03.02.1989681000060
Patryk Kawiński22.12.1995453000040
Krzysztof Wyrębak26.10.1981134000010
Wojciech Szwiec09.04.1992114000010
Grzegorz Woźniak28.10.198918000010
Maciej Walkosz24.06.198100000000
Mariusz Gorczycki15.04.198900000000
Grzegorz Mendrzycki-00000000
Piotr Brożek31.05.198000000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow