Granica Tłumaczów

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Granica Tłumaczów

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Krzysztof Wyrębak26.10.19818720010000
Dariusz Jeziorek30.05.19808720010000
Hubert Bednarczyk02.07.19768632010000
Artur Leśniak15.06.197176300001200
Mirosław Karpierz21.04.19838624100000
Wojciech Domagała25.03.19887600040000
Sebastian Piątkowski24.04.19807595100000
Patryk Borkowski21.05.19948560310010
Arkadiusz Wardak06.09.19807508200010
Adam Wilczek04.11.19836397100000
Mateusz Szwiec01.09.19867354000040
Bartosz Wardak31.08.19996333100030
Piotr Brożek31.05.19804325000000
Wojciech Szwiec09.04.19927220000060
Grzegorz Woźniak28.10.19895190000040
Artur Padziński03.02.19893142000020
Wojciech Kobierski15.01.19915140000040
Bartosz Rudzki28.08.1999392000020
Kacper KochanikBRAK190100000
Adam Gadacz29.03.1984447000040
Mariusz Janik21.09.198617000010
Kamil Pasiut14.01.199600000000
Kamil Kimaczyński25.01.197900000000
Dariusz Jarosz21.10.198600000000
Kamil Wandzel24.11.198300000000
Krystian Chudy29.10.198900000000
Paweł Dudkowski16.10.199300000000
Mariusz Gorczycki15.04.198900000000
Paweł Matuszewski25.02.198400000000
Kacper Bełch06.04.199300000000
Paweł Wiśniewski07.02.199200000000
Maciej Walkosz24.06.198100000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow