Granica Tłumaczów

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2020/2021 Granica Tłumaczów

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Patryk Borkowski21.05.1994108551931000
Wojciech Domagała25.03.19889757451000
Paweł Taniukiewicz-9735000010
Hubert Bednarczyk02.07.197610677010000
Adam Wilczek04.11.198310656400020
Sebastian Piątkowski24.04.19809636000000
Arkadiusz Wardak06.09.19807528030010
Krzysztof Czarnowski-7494110000
Mirosław Karpierz21.04.19839458100020
Mateusz Szwiec01.09.19869422000070
Paweł Wiśniewski07.02.19925404220010
Kamil Orwat18.01.19889399230060
Kacper Kochanik-9376000060
Artur Leśniak15.06.19714360000600
Dawid Biały15.10.19944360000500
Bartosz Wardak31.08.19996349210010
Adam Filarowski-9348010070
Dariusz Jeziorek30.05.19806321010010
Krzysztof Wyrębak26.10.19813214000010
Dariusz Jarosz21.10.19866205300060
Wojciech Kobierski15.01.19912180000600
Artur Padziński03.02.1989791000070
Patryk Kawiński22.12.1995453000040
Wojciech Szwiec09.04.1992114000010
Grzegorz Woźniak28.10.198918000010
Maciej Walkosz24.06.198100000000
Mariusz Gorczycki15.04.198900000000
Grzegorz Mendrzycki-00000000
Piotr Brożek31.05.198000000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow