Granica Tłumaczów

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Granica Tłumaczów

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Dariusz Jeziorek30.05.198011990010000
Krzysztof Wyrębak26.10.198111990110000
Mirosław Karpierz21.04.198311879200000
Sebastian Piątkowski24.04.198010843100000
Artur Leśniak15.06.197198100001400
Patryk Borkowski21.05.199411807820010
Arkadiusz Wardak06.09.198010778600010
Wojciech Domagała25.03.19889759150000
Hubert Bednarczyk02.07.197610747010000
Mateusz Szwiec01.09.198610579000050
Bartosz Wardak31.08.19999577200040
Adam Wilczek04.11.19839576100000
Piotr Brożek31.05.19805351000000
Wojciech Szwiec09.04.199210295010090
Wojciech Kobierski15.01.19917238010150
Grzegorz Woźniak28.10.19895190000040
Artur Padziński03.02.19895187000040
Kacper KochanikBRAK2124100010
Bartosz Rudzki28.08.1999392000020
Adam Gadacz29.03.1984562000050
Maciej Walkosz24.06.1981215000020
Mariusz Janik21.09.198617000010
Mariusz Gorczycki15.04.198900000000
Dariusz Jarosz21.10.198600000000
Kamil Pasiut14.01.199600000000
Kamil Wandzel24.11.198300000000
Paweł Dudkowski16.10.199300000000
Kamil Kimaczyński25.01.197900000000
Kacper Bełch06.04.199300000000
Krystian Chudy29.10.198900000000
Paweł Matuszewski25.02.198400000000
Paweł Wiśniewski07.02.199200000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow