Kłos Laski

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2019/2020

2019/2020 Kłos Laski

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Konrad Babiec08.11.19978720000000
Grzegorz Makuch07.10.19998720220000
Szymon Cykro17.08.19858635010010
Paweł Dudzic10.02.199386061100010
Dawid Skotniczny04.04.19917595010000
Dawid Biliński04.03.19897585000700
Mateusz Makuch28.10.20028540000020
Mariusz Krysiak09.01.19946540110000
Wojciech Gembara12.06.19887520420110
Łukasz Cykro02.11.19806515000000
Radosław Kędzierski01.02.19867449300000
Przemysław Gajek27.05.19806404000020
Sebastian Górski15.05.19936366300010
Krzysztof Chrobak25.07.19905290000020
Paweł Jachimowski23.11.19976150100050
Konrad Pławiak19.02.19974133000040
Sylwester Kisielewicz10.03.1999663000060
Sebastian Rybicki16.11.1992145000110
Bartłomiej Woś13.01.1992235000020
Cisowski Filip31.03.200237000030
Kamil Kędzierski21.08.200312000010
Łukasz Gajek26.02.198200000000
Krzysztof Maziakowski24.03.199600000000
Grzegorz Chrobak13.02.198200000000

@PPotworow