Kłos Laski

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2019/2020

2019/2020 Kłos Laski

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Konrad Babiec08.11.199711990000000
Grzegorz Makuch07.10.199911990230000
Paweł Dudzic10.02.1993118561310010
Szymon Cykro17.08.198511813020020
Mariusz Krysiak09.01.19949810210000
Dawid Skotniczny04.04.199110795010010
Mateusz Makuch28.10.200211795000020
Przemysław Gajek27.05.19809674000020
Wojciech Gembara12.06.19889652420320
Łukasz Cykro02.11.19808611000000
Radosław Kędzierski01.02.198610597410010
Dawid Biliński04.03.19897585000700
Sebastian Górski15.05.19939522300030
Krzysztof Chrobak25.07.19908477000020
Konrad Pławiak19.02.19976186000060
Paweł Jachimowski23.11.19978170100070
Cisowski Filip31.03.2002497000330
Marcin Kuraś-190000600
Sylwester Kisielewicz10.03.1999783000070
Sebastian Rybicki16.11.1992145000110
Bartłomiej Woś13.01.1992235000020
Kamil Kędzierski21.08.2003217000020
Krzysztof Maziakowski24.03.199600000000
Grzegorz Chrobak13.02.198200000000
Łukasz Gajek26.02.198200000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow