Orzeł Mąkolno

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Orzeł Mąkolno

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Waldemar Morawski22.11.199598101220000
Łukasz Warzocha25.11.19899810000000
Tomasz Ludwiczak22.03.19989765010300
Paweł Wielgus15.06.19908720000000
Jacek Morawski10.07.19928675020000
Bartosz Klecko24.06.20007630000500
Grzegorz Morawski06.12.19877625020000
Tomasz Piech19.07.19989550000000
Sylwester Dziatłowicz27.11.19766530000000
Jakub Śleziak19.07.20015450401000
Marcel Kliś10.01.20006433110010
Tomasz Dąbski09.03.20005362021000
Paweł Piech18.04.20026320000020
Jakub Dwornik22.01.20005215000030
Zbigniew Śleziak19.10.19707207120070
Waldemar Bartoszek20.07.19702180000200
Szymon Janczewski25.01.19972135000010
Janusz Śleziak21.10.19733135000030
Mateusz Nowak16.10.1997190000000
Ksawery Krasny30.07.2003170000000
Christopher Sadiq11.12.2003358000030
Kacper Wielgus29.12.2002257000010
Szymon Prokop26.09.2002135000010
Dominik Pilarz28.05.199125000020
Kamil Wsolak13.11.199600000000
Kamil Macioł21.12.199700000000
Michał Głąb20.12.200000000000
Patryk Carzyński16.12.199800000000
Dawid Krasny07.07.200200000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow