Orzeł Mąkolno

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Orzeł Mąkolno

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Waldemar Morawski22.11.199576301120000
Łukasz Warzocha25.11.19897630000000
Tomasz Ludwiczak22.03.19987585010300
Jacek Morawski10.07.19926540020000
Paweł Wielgus15.06.19906540000000
Grzegorz Morawski06.12.19876535020000
Sylwester Dziatłowicz27.11.19765450000000
Bartosz Klecko24.06.20005450000300
Tomasz Piech19.07.19987400000000
Marcel Kliś10.01.20004285010010
Tomasz Dąbski09.03.20004272021000
Jakub Śleziak19.07.20013270201000
Paweł Piech18.04.20024222000010
Jakub Dwornik22.01.20004203000020
Zbigniew Śleziak19.10.19706183120060
Waldemar Bartoszek20.07.19702180000200
Szymon Janczewski25.01.19972135000010
Janusz Śleziak21.10.1973290000020
Mateusz Nowak16.10.1997190000000
Ksawery Krasny30.07.2003170000000
Kacper Wielgus29.12.2002257000010
Szymon Prokop26.09.2002135000010
Christopher Sadiq11.12.2003130000010
Dominik Pilarz28.05.199125000020
Kamil Wsolak13.11.199600000000
Kamil Macioł21.12.199700000000
Michał Głąb20.12.200000000000
Patryk Carzyński16.12.199800000000
Dawid Krasny07.07.200200000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow