Orzeł Mąkolno

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2019/2020 Orzeł Mąkolno

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Waldemar Morawski22.11.1995109001230000
Łukasz Warzocha25.11.198910900000000
Paweł Wielgus15.06.19909810000000
Tomasz Ludwiczak22.03.19989765010300
Jacek Morawski10.07.19929765020000
Bartosz Klecko24.06.200087200001000
Grzegorz Morawski06.12.19878715020000
Sylwester Dziatłowicz27.11.19767620000000
Tomasz Piech19.07.19989550000000
Jakub Śleziak19.07.20016540401000
Marcel Kliś10.01.20007523110010
Tomasz Dąbski09.03.20005362021000
Paweł Piech18.04.20026320000020
Jakub Dwornik22.01.20006305000030
Janusz Śleziak21.10.19734225010030
Zbigniew Śleziak19.10.19707207120070
Waldemar Bartoszek20.07.19702180000200
Szymon Janczewski25.01.19972135000010
Mateusz Nowak16.10.1997190000000
Ksawery Krasny30.07.2003170000000
Christopher Sadiq11.12.2003358000030
Kacper Wielgus29.12.2002257000010
Szymon Prokop26.09.2002135000010
Dominik Pilarz28.05.199125000020
Patryk Carzyński16.12.199800000000
Kamil Wsolak13.11.199600000000
Kamil Macioł21.12.199700000000
Dawid Krasny07.07.200200000000
Michał Głąb20.12.200000000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow