Orzeł Mąkolno

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2020/2021 Orzeł Mąkolno

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Łukasz Warzocha25.11.198911990210000
Radosław Kędzierski01.02.198611954641400
Ksawery Krasny30.07.200311929200000
Waldemar Bartoszek20.07.1970109000003000
Jakub Śleziak19.07.200110900430000
Jacek Morawski10.07.19929810100000
Michał Głąb20.12.20009782700000
Tomasz Dąbski09.03.20009781000000
Waldemar Morawski22.11.19958720610000
Paweł Wielgus15.06.19907515010020
Zbigniew Śleziak19.10.19708494210030
Grzegorz Morawski06.12.19875450000000
Christopher Sadiq11.12.20036400000010
Szymon Prokop26.09.20026348000020
Janusz Śleziak21.10.19735251110030
Dawid Krasny07.07.20024189000020
Kacper Prorok-4150010020
Daniel Prokop-295000010
Kamil Macioł21.12.1997186000000
Mateusz Śleziak-165000000
Mateusz Nowak16.10.1997145100010
Kamil Wsolak13.11.199600000000
Jakub Dwornik22.01.200000000000
Dominik Kaszuba-00000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow