Perła Płonica

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Perła Płonica

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Wojciech Dujin18.04.197911990130000
Michał Bartoszek28.10.199011990100000
Piotr Kokoszka23.06.199610900010000
Dariusz Mróz24.04.197110900100000
Wojciech Słonina26.12.1990109000002500
Paweł Szęszoł16.06.19919810110000
Dawid Spaczyński12.07.19909810000000
Marek Haber26.03.19709810100000
Grzegorz Krocz11.12.19929702000011
Grzegorz Mrozowski30.07.19888655000010
Rafał Szpilarewicz02.10.19798516030030
Kamil Kawa13.01.20047497000010
Rafał Warzocha13.10.19925332001010
Tomasz Kawa28.03.19795284000520
Dariusz Kędra – Pawlicki10.02.19973270010000
Zdzisław Kulpa25.09.19922180000000
Bartłomiej Prorok16.07.19822136000000
Dawid Zaręba14.07.1989190021000
Bartłomiej Cebula17.10.1990162000000
Krzysztof Malinowski18.03.197100000000
Łukasz Popiel14.10.198900000000
Krzysztof Teper25.11.197300000000
Marcin Teper01.12.199600000000
Paweł WalczakBrak00000000
Bogdan Rębiasz19.01.198600000000
Jacek Ślósarz11.04.198600010000
Paweł Cebula14.01.199500000000
Jarosław Janiec20.04.200100000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow