Perła Płonica

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Perła Płonica

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Paweł Szęszoł16.06.19918720110000
Piotr Kokoszka23.06.19968720010000
Michał Bartoszek28.10.19908720000000
Wojciech Dujin18.04.19798720020000
Grzegorz Mrozowski30.07.19888655000010
Dawid Spaczyński12.07.19907630000000
Wojciech Słonina26.12.199076300001100
Marek Haber26.03.19707630100000
Dariusz Mróz24.04.19717630100000
Grzegorz Krocz11.12.19927522000010
Kamil Kawa13.01.20045317000010
Rafał Szpilarewicz02.10.19795246020030
Zdzisław Kulpa25.09.19922180000000
Tomasz Kawa28.03.19793175000510
Rafał Warzocha13.10.19923152001010
Dariusz Kędra – Pawlicki10.02.1997190000000
Bartłomiej Prorok16.07.1982165000000
Bartłomiej Cebula17.10.1990162000000
Krzysztof Malinowski18.03.197100000000
Łukasz Popiel14.10.198900000000
Dawid Zaręba14.07.198900000000
Krzysztof Teper25.11.197300000000
Marcin Teper01.12.199600000000
Paweł WalczakBrak00000000
Bogdan Rębiasz19.01.198600000000
Jacek Ślósarz11.04.198600010000
Paweł Cebula14.01.199500000000
Jarosław Janiec20.04.200100000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow