Galeria Zdjęć

2020

25.10.2020 Piasek Potworów 0:2 TomDar Ludwikowice – (fot. Karol Fester)
11.10.2020 Piasek Potworów 2:5 Orzeł Mąkolno – (fot. Karol Fester)
04.10.2020 Piasek Potworów 2:5 Zrzeszeni Niwa – (fot. Karol Fester)
20.09.2020 Piasek Potworów 4:3 Burza Dzikowiec – (fot. Karol Fester)
13.09.2020 Czarni Braszowice 3:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
06.09.2020 Piasek Potworów 1:2 Granica Tłumaczów – (fot. Karol Fester)
22.08.2020 Piasek Potworów 4:4 Odlew Poznań – (fot. Rafał Michalik)
16.08.2020 Piasek Potworów 2:3 LZS Gościce – (fot. Sebastian Urban)
11.07.2020 LZS Chrząstawa 1:1 Piasek Potworów – (fot. Łukasz Kuliberda)
05.07.2020 Perła Płonica 6:2 Piasek Potworów – (fot. Sebastian Urban)
28.06.2020 Piasek Potworów 1:9 Wieża Rudnica – (fot. Karol Fester)
16.05.2020 Instalacja Piłkochwytu za bramką północną – (fot. Dariusz Michorczyk)
29.02.2020 Odlew Poznań 9:1 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
23.02.2020 Piasek Potworów 6:3 KS Tom-Dar Ludwikowice – (fot. Karol Fester)
18.01.2020 Futboholik Cup 2020 turniej halowy we Wrocławiu – (fot. Karol Fester)

2019

03.11.2019 Piasek Potworów 2:2 Zrzeszeni Niwa – (fot. Karol Fester)
10.10.2019 Insatlacja Nowej Szatni na Boisku – (fot. Dariusz Michorczyk)
15.09.2019 Piasek Potworów 2:4 Hutnik Szczytna – (fot. Karol Fester, Robert Herdy)
01.09.2019 Piasek Potworów 2:2 Czarni Braszowice – (fot. Karol Fester)
25.08.2019 WLKS Wambierzyce 2:2 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
18.08.2019 XXIII Turniej Piłkarski im. Ireneusza Kostana (Rudnica)
03.08.2019 XX-lecie reaktywacji klubu – (fot. Karol Fester, Robert Herdy)
13.07.2019 Mistrzostwa Świata w udawaniu gry w piłkę Przykona 2019 – (fot. Karol Fester)

23.06.2019 WLKS Wambierzyce 5:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
16.06.2019 Piasek Potworów 1:7 Luks Czermna – (fot. Karol Fester)
26.05.2019 Granica Tłumaczów 3:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
19.05.2019 Piasek Potworów 0:6 Czarni Braszowice – (fot. Karol Fester)
12.05.2019 Piasek Potworów 4:3 Perła Płonica – (fot. Robert Herdy)
11.05.2019 Instalacja Piłkochwytu za bramką południową – (fot. Dariusz Michorczyk)
05.05.2019 Orzeł Mąkolno 7:4 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
14.04.2019 Hutnik Szczytna 3:1 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
07.04.2019 Piasek Potworów 2:2 Sparta Stary Waliszów – (fot. Karol Fester)
17.03.2019 Czarni Wałbrzych 4:2 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
10.03.2019 Piasek Potworów 0:2 Cis Brzeźnica – (fot. Karol Fester)
03.03.2019 Piasek Potworów 2:2 Indata Software Sparta II Wrocław – (fot. Karol Fester)
12.01.2019 Futboholik Cup 2019 (turniej halowy Wrocław) – (fot. Karol Fester)


2018

12.12.2018 Montaż nowych ławek rezerwowych – (fot. Sebastian Urban)
11.11.2018 Piasek Potworów 1:2 WLKS Wambierzyce – (fot. Karol Fester)
04.11.2018 Luks Czermna 4:2 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
28.10.2018 Piasek Potworów 2:1 Zrzeszeni Niwa – (fot. Karol Fester)
14.10.2018 Piasek Potworów 0:3 Granica Tłumaczów – (fot. Karol Fester)
07.10.2018 Czarni Braszowice 2:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
30.09.2018 Perła Płonica 5:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
09.09.2018 Piasek Potworów 2:3 Hutnik Szczytna – (fot. Karol Fester)
02.09.2018 Sparta Stary Waliszów 3:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
26.08.2018 Piasek Potworów 3:3 Czarni Braszowice – (fot. Karol Fester)
19.08.2018 Granica Tłumaczów 3:1 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
28.07.2018 Piasek Potworów 3:6 SF Fairant Kraków – (fot. Karol Fester)
14.07.2018 Mistrzostwa Świata w udawaniu gry w piłkę nożną – Bibianna 2018 – (fot. Karol Fester)

10.06.2018 Orzeł Mąkolno 8:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
03.06.2018 Piasek Potworów 1:5 Czarni Braszowice – (fot. Karol Fester)
13.05.2018 Cis Brzeźnica 3:0 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
06.05.2018 Piasek Potworów 0:2 Błękitni Niedźwiedź – (fot. Karol Fester)


2017

19.11.2017 Piasek Potworów 0:6 Harnaś Starczówek – (fot. Karol Fester)
12.11.2017 Piasek Potworów 4:2 Orzeł Mąkolno – (fot. Karol Fester)
15.10.2017 Piasek Potworów 0:2 Cis Brzeźnica – (fot. Karol Fester)
08.10.2017 Błękitni Niedźwiedź 9:1 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)
01.10.2017 Piasek Potworów 0:4 Przedborowianka Przedborowa – (fot. Karol Fester)
17.09.2017 Piasek Potworów 2:3 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – (fot. Karol Fester)
03.09.2017 Victoria Dębowiec 8:4 Piasek Potworów – (fot. Karol Fester)


2016


2015


2014

06.04.2014 Harnaś Starczówek 0:3 Piasek Potworów – (fot. Sebastian Urban)


2013

18.08.2013 Piasek Potworów 3:1 Sparta II Ziębice – (fot. Łukasz Fester)


2012

04.03.2012 Czarni Braszowice 2:5 Piasek Potworów


2011

06.11.2011 Piasek Potworów 1:3 Czarni Sieniawka
16.10.2011 Skałki Stolec 5:1 Piasek Potworów – (fot. skalki.com)
14.08.2011 Piasek Potworów 0:5 Delta Słupice

05.06.2011 Piasek Potworów 1:2 Delta Słupice
25.05.2011 Piasek Potworów 3:6 Zieloni Łagiewniki
22.05.2011 Piasek Potworów 1:5 Niemczanka Niemcza
23.04.2011 Piławianka Piława Górna 2:0 Piasek Potworów
17.04.2011 Orzeł Mąkolno 2:3 Piasek Potworów
03.04.2011 Piasek Potworów 4:2 Czarni Sieniawka
27.03.2011 Piasek Potworów 3:3 Ślęża Ciepłowody
20.03.2011 Piast Jaźwina 2:1 Piasek Potworów
13.03.2011 Piasek Potworów 3:1 Orlęta Krosnowice
06.03.2011 Piasek Potworów 6:4 ATS Wojbórz
27.02.2011 Piasek Potworów 6:5 Zamek Trzebieszowice
13.02.2011 Piasek Potworów 7:2 Śnieżnik Domaszków
06.02.2011 Piasek Potworów 4:2 Inter Ożary


2010

14.11.2010 Skałki Stolec 4:1 Piasek Potworów
11.11.2010 Piasek Potworów 1:4 Lechia II Dzierżoniów
07.11.2010 Delta Słupice 2:3 Piasek Potworów
17.10.2010 Tarnovia Tarnów 4:0 Piasek Potworów
16.10.2010 Piasek Potworów 1:3 Ślęża Ciepłowody – juniorzy
10.10.2010 Piasek Potworów 2:1 Polonia Ząbkowice
26.09.2010 Piasek Potworów 2:0 Błekitni Niedźwiedź
19.09.2010 Piasek Potworów 1:3 Piławianka Piława Górna
12.09.2010 Piasek Potworów 6:2 Orzeł Mąkolno
05.09.2010 Sparta Ostroszowice 3:3 Piasek Potworów
15.08.2010 Piasek Potworów 6:1 Piast Jaźwina
08.08.2010 Piasek Potworów 4:4 ATS Wojbórz
01.08.2010 Spartakus Byczeń 4:5 Piasek Potworów

20.06.2010 Piasek Potworów 2:2 Tarnovia Tarnów
13.06.2010 Cis Brzeźnica 0:1 Piasek Potworów
06.06.2010 Piasek Potworów 2:0 Czarni Sieniawka
30.05.2010 Piasek Potworów 2:2 Piast Jaźwina
26.05.2010 Piasek Potworów 0:6 Unia Bardo – juniorzy
23.05.2010 Unia Złoty Stok 5:2 Piasek Potworów
19.05.2010 Zieloni Łagiewniki 2:1 Piasek Potworów
16.05.2010 Piasek Potworów 3:1 Victoria Tuszyn
09.05.2010 Orzeł Mąkolno 0:1 Piasek Potworów
03.05.2010 Piasek Potworów 2:4 Lechia II Dzierżoniów
01.05.2010 Piasek Potworów 0:2 Sparta Ostroszowice
25.04.2010 Piasek Potworów 4:3 LKS Roztocznik
19.04.2010 Piasek Potworów 5:1 Spartakus Byczeń
03.04.2010 Ślęża Ciepłowody 2:1 Piasek Potworów
28.03.2010 Piasek Potworów 5:3 Błękitni Owiesno
21.03.2010 Cis Brzeźnica 1:2 Piasek Potworów
14.03.2010 Piasek Potworów 3:5 Wieża Rudnica
28.02.2010 Piasek Potworów 3:1 Inter Ożary
31.01.2010 Tarnovia Tarnów 2:1 Piasek Potworów


2009

13.12.2009 Bad Boys 3:8 Piasek – liga halowa
22.11.2009 Rakkas 8:4 Piasek – liga halowa
15.11.2009 Tarnovia Tarnów 2:2 Piasek Potworów
11.11.2009 Piasek Potworów 8:0 Cis Brzeźnica
08.11.2009 Czarni Sieniawka 1:5 Piasek Potworów
30.10.2009 Piasek Potworów 2:2 Niemczanka Niemcza
25.10.2009 Piast Jaźwina 2:1 Piasek Potworów
18.10.2009 Piasek Potworów 1:3 Unia Złoty Stok
11.10.2009 Victoria Tuszyn 6:1 Piasek Potworów
04.10.2009 Piasek Potworów 3:1 Orzeł Mąkolno
27.09.2009 Lechia II Dzierżoniów 6:5 Piasek Potworów
20.09.2009 DGPNZ Roztocznik 0:7 Piasek Potworów
13.09.2009 Piasek Potworów 3:1 Zieloni Łagiewniki
06.09.2009 Sparta Ostroszowice 2:7 Piasek Potworów
30.08.2009 Piasek Potworów 2:1 Ślęża Ciepłowody
23.08.2009 Błękitni Owiesno 1:0 Piasek Potworów
16.08.2009 Piasek Potworów 4:1 Skałki Stolec
09.08.2009 Piasek Potworów 7:3 Grom Stoszowice
04.08.2009 Piasek Potworów 4:3 Spartakus Byczeń
02.08.2009 Piasek Potworów 4:2 Piast Jaźwina
22.07.2009 Piasek Potworów 4:3 Sparta Ziębice

14.06.2009 Piasek Potworów 1:3 Hutnik Szczytna (zakończenie sezonu)
11.06.2009 Zamek Trzebieszowice 5:0 Piasek Potworów
07.06.2009 Piasek Potworów 0:3 Polonia Ząbkowice
27.05.2009 Pogoń Duszniki 8:1 Piasek Potworów
24.05.2009 Piasek Potworów 2:2 Sudety Międzylesie
17.05.2009 Iskra Jaszkowa 4:2 Piasek Potworów
10.05.2009 Piasek Potworów 5:0 KS Polanica
03.05.2009 Trojan Lądek Zdrój 4:1 Piasek Potworów
19.04.2009 Unia Bardo 7:1 Piasek Potworów
18.04.2009 Burza Dzikowiec 4:3 Piasek Potworów – juniorzy
11.04.2009 Piasek Potworów 2:0 Śnieżnik Domaszków
29.03.2009 Piasek Potworów 2:0 Orlęta Krosnowice
22.03.2009 Łomniczanka Stara Łomnica 2:2 Piasek Potworów
08.03.2009 Piasek Potworów 3:1 Kłos Laski
01.03.2009 Piasek Potworów 6:2 Czarni Braszowice
22.02.2009 Piasek Potworów 3:1 Orzeł Mąkolno
15.02.2009 Piasek Potworów 1:0 Cis Brzeźnica


2008

16.11.2008 Hutnik Szczytna 0:3 Piasek Potworów
09.11.2008 Piasek Potworów 3:0 Zamek Trzebieszowice
02.11.2008 Polonia Ząbkowice 3:4 Piasek Potworów
26.10.2008 Burza Dzikowiec 4:0 Piasek Potworów
19.10.2008 Piasek Potworów 1:0 Pogoń Duszniki
12.10.2008 Sudety Międzylesie 2:6 Piasek Potworów
05.10.2008 Piasek Potworów 1:4 Iskra Jaszkowa
28.09.2008 KS Polanica 2:1 Piasek Potworów
21.09.2008 Piasek Potworów 0:0 Trojan Lądek Zdrój
14.09.2008 MLKS Radków 1:2 Piasek Potworów
07.09.2008 Piasek Potworów 1:2 Unia Bardo
31.08.2008 Śnieżnik Domaszków 4:3 Piasek Potworów
27.08.2008 Piasek Potworów 3:1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
24.08.2008 Orlęta Krosnowice 1:2 Piasek Potworów
17.08.2008 Piasek Potworów 0:0 Łomniczanka Stara Łomnica
10.08.2008 Tornado Ławica 2:4 Piasek Potworów – Puchar
06.08.2008 Unia Złoty Stok 4:1 Piasek Potworów
03.08.2008 Piasek Potworów 6:3 Wieża Rudnica
20.07.2008 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:6 Piasek Potworów
16.07.2008 Trening
29.06.2008 Cis Brzeźnica 1:1 Piasek Potworów

08.06.2008 Zakończenie Sezonu
08.06.2008 Piasek Potworów 5:1 Harnaś Starczówek (awans do klasy a)
01.06.2008 Orzeł Mąkolno 2:4 Piasek Potworów
25.05.2008 Piasek Potworów 2:2 Sparta II Ziebice
22.05.2008 Wieża Rudnica 2:4 Piasek Potworów
11.05.2008 Forty Srebrna Góra 0:4 Piasek Potworów
04.05.2008 Piasek Potworów 1:2 Błękitni Niedźwiedź
01.05.2008 Piasek Potworów 1:0 Czarni Braszowice
27.04.2008 Orzeł Pomianów 1:7 Piasek Potworów
20.04.2008 Piasek Potworów 11:1 Inter Ożary
13.04.2008 Znicz Lubnów 2:2 Piasek Potworów
06.04.2008 Piasek Potworów 7:1 Sokół Starczów
30.03.2008 Przedborowianka Przedborowa 0:3 Piasek Potworów
22.03.2008 Piasek Potworów 10:1 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki
09.03.2008 Piasek Potworów 3:1 Unia Złoty Stok
02.03.2008 Huragan Bożkow 2:2 Piasek Potworów
24.02.2008 Piasek Potworów 4:0 Kłos Laski
09.02.2008 Polonia Ząbkowice Śląskie 7:3 Piasek Potworów


2007

11.11.2007 Harnaś Starczówek 1:8 Piasek Potworów
04.11.2007 Piasek Potworów 2:1 Orzeł Mąkolno
28.10.2007 Sparta II Ziębice 0:1 Piasek Potworów
21.10.2007 Piasek Potworów 1:0 Wieża Rudnica
14.10.2007 Gold Niedźwiednik 1:4 Piasek Potworów
07.10.2007 Piasek Potworów 4:0 Forty Srebrna Góra
30.09.2007 Błękitni Niedźwiedź 1:3 Piasek Potworów
23.09.2007 Czarni Braszowice 0:3 Piasek Potworów
16.09.2007 Piasek Potworów 10:0 Orzeł Pomianów Dolny
09.09.2007 Inter Ożary 0:6 Piasek Potworów
02.09.2007 Piasek Potworów 6:2 Znicz Lubnów
26.08.2007 Sokół Starczów 0:8 Piasek Potworów
19.08.2007 Piasek Potworów 6:4 Przedborowianka Przedborowa
15.08.2007 Kolejarz Cargo Kamieniec 0:7 Piasek Potworów
12.08.2007 Piasek Potworów 5:5 Kłos Laski

24.06.2007 Zakończenie Sezonu
24.06.2007 Piasek Potworów 4:2 Przedborowianka Przedborowa
17.06.2007 Czarni Braszowice 0:1 Piasek Potworów
10.06.2007 Piasek Potworów 3:0 (v.o) Kolejarz Cargo Kamieniec
03.06.2007 Piasek Potworów 0:3 Orzeł Pomianów
27.05.2007 Inter Ożary 1:4 Piasek Potworów
20.05.2007 Piasek Potworów 7:5 Sokół Starczów
01.04.2007 Forty Srebrna Góra 2:1 Piasek Potworów


2006

20.08.2006 Piasek Potworów 2:5 Forty Srebrna Góra

18.06.2006 Piasek Potworów 4:1 Czarni Braszowice
28.05.2006 Piasek Potworów 1:2 MLZKS Radków
30.04.2006 ATS Wojbórz 8:0 Piasek Potworów
02.04.2006 Piasek Potworów 2:3 Cis Brzeźnica
26.03.2006 Piasek Potworów 0:8 Unia Bardo


2005

02.10.2005 Tornado Ławica 0:2 Piasek Potworów
25.09.2005 Piasek Potworów 3:0 Orzeł Mąkolno
11.09.2005 Piasek Potworów 0:3 ATS Wojbórz
04.09.2005 Wieża Rudnica 3:2 Piasek Potworów
28.08.2005 Piasek Potworów 0:0 Przedborowianka Przedborowa
21.08.2005 Czarni Braszowice 2:3 Piasek Potworów
06.08.2005 Festyn w Potworowie – Turniej

26.06.2005 Dni Barda – Turniej
05.06.2005 Piasek Potworów 1:2 Piast II Nowa Ruda
15.05.2005 Piasek Potworów 0:0 Cis Brzeźnica
24.04.2005 Piasek Potworów 4:1 Słowianin Wolibórz
17.04.2005 LKS Wambierzyce 2:2 Piasek Potworów
10.04.2005 Piasek Potworów 1:1 MLKS Radków
20.03.2005 Piasek Potworów 10:0 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki


2004

27.11.2004 Zakończenie Sezonu
11.11.2004 Piasek Potworów 4:0 WLKS Wambierzyce
07.11.2004 Piasek Potworów 2:1 Błękitni Ludwikowice
31.10.2004 Piast II Nowa Ruda 1:5 Piasek Potworów
17.10.2004 Forty Srebrna Góra 0:4 Piasek Potworów
10.10.2004 Piasek Potworów 1:1 Przedborowianka Przedborowa
03.10.2004 Cis Brzeźnica 4:0 Piasek Potworów
26.09.2004 Huragan Bożków 1:2 Piasek Potworów
19.09.2004 Piasek Potworów 3:1 Wieża Rudnica
12.09.2004 Słowianin Wolibórz 5:2 Piasek Potworów
29.08.2004 MLKS Radków 3:4 Piasek Potworów
22.08.2004 Piasek Potworów 5:1 Tęcza Ścinawka Dolna
15.08.2004 ATS Wojbórz 1:2 Piasek Potworów

20.06.2004 Piasek Potworów 5:3 Przedborowianka Przedborowa
13.06.2004 Wieża Rudnica 2:5 Piasek Potworów
06.06.2004 Piasek Potworów 15:0 Piast II Nowa Ruda
30.05.2004 Cis Brzeźnica 1:3 Piasek Potworów
09.05.2004 Piasek Potworów 4:3 Słowianin Wolibórz
25.04.2004 Piasek Potworów 5:4 MLKS Radków
28.03.2004 Piasek Potworów 2:3 Unia Złoty Stok
21.03.2004 Piasek Potworów 1:4 Kłos Laski
14.03.2004 Czarni Braszowice 1:6 Piasek Potworów
29.02.2004 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 0:8 Piasek Potworów


2003

12.10.2003 Piasek Potworów 0:3 Polonia II Ząbkowice Śląskie
28.09.2003 Piasek Potworów 3:0 Cis Brzeźnica
21.09.2003 Olimpia Jugów 4:0 Piasek Potworów
31.08.2003 Piasek Potworów 4:0 Tęcza Ścinawka Dolna
17.08.2003 Piasek Potworów 4:3 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia


2001

23.06.2001 Dni Barda – Turniej
03.06.2001 LZS 1996 Ziębice 3:1 Piasek Potworów


1999

24.10.1999 Piasek Potworów 0:5 Unia Bardo


1973

1973 Pomianów 4:1 LZS Potworów