Galeria Zdjęć

2019


2018

12.12.2018 Montaż nowych ławek rezerwowyc


2017


2016


2015


2014


2013


2012


2011


2010


2009

14.06.2009 Piasek Potworów 1:3 Hutnik Szczytna (zakończenie sezonu)
11.06.2009 Zamek Trzebieszowice 5:0 Piasek Potworów
07.06.2009 Piasek Potworów 0:3 Polonia Ząbkowice
27.05.2009 Pogoń Duszniki 8:1 Piasek Potworów
24.05.2009 Piasek Potworów 2:2 Sudety Międzylesie
17.05.2009 Iskra Jaszkowa 4:2 Piasek Potworów
10.05.2009 Piasek Potworów 5:0 KS Polanica
03.05.2009 Trojan Lądek Zdrój 4:1 Piasek Potworów
19.04.2009 Unia Bardo 7:1 Piasek Potworów
11.04.2009 Piasek Potworów 2:0 Śnieżnik Domaszków
29.03.2009 Piasek Potworów 2:0 Orlęta Krosnowice
08.03.2009 Piasek Potworów 3:1 Kłos Laski
01.03.2009 Piasek Potworów 6:2 Czarni Braszowice


2008

16.11.2008 Hutnik Szczytna 0:3 Piasek Potworów
09.11.2008 Piasek Potworów 3:0 Zamek Trzebieszowice
02.11.2008 Polonia Ząbkowice 3:4 Piasek Potworów
26.10.2008 Burza Dzikowiec 4:0 Piasek Potworów
19.10.2008 Piasek Potworów 1:0 Pogoń Duszniki
12.10.2008 Sudety Międzylesie 2:6 Piasek Potworów
05.10.2008 Piasek Potworów 1:4 Iskra Jaszkowa
28.09.2008 KS Polanica 2:1 Piasek Potworów
14.09.2008 MLKS Radków 1:2 Piasek Potworów
07.09.2008 Piasek Potworów 1:2 Unia Bardo
31.08.2008 Śnieżnik Domaszków 4:3 Piasek Potworów
27.08.2008 Piasek Potworów 3:1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
24.08.2008 Orlęta Krosnowice 1:2 Piasek Potworów
10.08.2008 Tornado Ławica 2:4 Piasek Potworów – Puchar
03.08.2008 Piasek Potworów 6:3 Wieża Rudnica
20.06.2008 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1:6 Piasek Potworów

08.06.2008 Zakończenie Sezonu
08.06.2008 Piasek Potworów 5:1 Harnaś Starczówek (awans do klasy a)
01.06.2008 Orzeł Mąkolno 2:4 Piasek Potworów
25.05.2008 Piasek Potworów 2:2 Sparta II Ziebice
22.05.2008 Wieża Rudnica 2:4 Piasek Potworów
11.05.2008 Forty Srebrna Góra 0:4 Piasek Potworów
04.05.2008 Piasek Potworów 1:2 Błękitni Niedźwiedź
01.05.2008 Piasek Potworów 1:0 Czarni Braszowice
27.04.2008 Orzeł Pomianów 1:7 Piasek Potworów
20.04.2008 Piasek Potworów 11:1 Inter Ożary
13.04.2008 Znicz Lubnów 2:2 Piasek Potworów
06.04.2008 Piasek Potworów 7:1 Sokół Starczów
30.03.2008 Przedborowianka Przedborowa 0:3 Piasek Potworów
22.03.2008 Piasek Potworów 10:1 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki
09.03.2008 Piasek Potworów 3:1 Unia Złoty Stok
02.03.2008 Huragan Bożkow 2:2 Piasek Potworów
24.02.2008 Piasek Potworów 4:0 Kłos Laski
09.02.2008 Polonia Ząbkowice Śląskie 7:3 Piasek Potworów


2007

11.11.2007 Harnaś Starczówek 1:8 Piasek Potworów
04.11.2007 Piasek Potworów 2:1 Orzeł Mąkolno
28.10.2007 Sparta II Ziębice 0:1 Piasek Potworów
21.10.2007 Piasek Potworów 1:0 Wieża Rudnica
14.10.2007 Gold Niedźwiednik 1:4 Piasek Potworów
07.10.2007 Piasek Potworów 4:0 Forty Srebrna Góra
30.09.2007 Błękitni Niedźwiedź 1:3 Piasek Potworów
23.09.2007 Czarni Braszowice 0:3 Piasek Potworów
16.09.2007 Piasek Potworów 10:0 Orzeł Pomianów Dolny
09.09.2007 Inter Ożary 0:6 Piasek Potworów
02.09.2007 Piasek Potworów 6:2 Znicz Lubnów
26.08.2007 Sokół Starczów 0:8 Piasek Potworów
19.08.2007 Piasek Potworów 6:4 Przedborowianka Przedborowa
15.08.2007 Kolejarz Cargo Kamieniec 0:7 Piasek Potworów
12.08.2007 Piasek Potworów 5:5 Kłos Laski

24.06.2007 Zakończenie Sezonu
24.06.2007 Piasek Potworów 4:2 Przedborowianka Przedborowa
17.06.2007 Czarni Braszowice 0:1 Piasek Potworów
10.06.2007 Piasek Potworów 3:0 (v.o) Kolejarz Cargo Kamieniec
03.06.2007 Piasek Potworów 0:3 Orzeł Pomianów
27.05.2007 Inter Ożary 1:4 Piasek Potworów
20.05.2007 Piasek Potworów 7:5 Sokół Starczów
01.04.2007 Forty Srebrna Góra 2:1 Piasek Potworów


2006

20.08.2006 Piasek Potworów 2:5 Forty Srebrna Góra

18.06.2006 Piasek Potworów 4:1 Czarni Braszowice
28.05.2006 Piasek Potworów 1:2 MLZKS Radków
30.04.2006 ATS Wojbórz 8:0 Piasek Potworów
02.04.2006 Piasek Potworów 2:3 Cis Brzeźnica
26.03.2006 Piasek Potworów 0:8 Unia Bardo


2005

02.10.2005 Tornado Ławica 0:2 Piasek Potworów
25.09.2005 Piasek Potworów 3:0 Orzeł Mąkolno
11.09.2005 Piasek Potworów 0:3 ATS Wojbórz
04.09.2005 Wieża Rudnica 3:2 Piasek Potworów
28.08.2005 Piasek Potworów 0:0 Przedborowianka Przedborowa
21.08.2005 Czarni Braszowice 2:3 Piasek Potworów
06.08.2005 Festyn w Potworowie – Turniej

26.06.2005 Dni Barda – Turniej
05.06.2005 Piasek Potworów 1:2 Piast II Nowa Ruda
15.05.2005 Piasek Potworów 0:0 Cis Brzeźnica
24.04.2005 Piasek Potworów 4:1 Słowianin Wolibórz
17.04.2005 LKS Wambierzyce 2:2 Piasek Potworów
10.04.2005 Piasek Potworów 1:1 MLKS Radków
20.03.2005 Piasek Potworów 10:0 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki


2004

27.11.2004 Zakończenie Sezonu
11.11.2004 Piasek Potworów 4:0 WLKS Wambierzyce
07.11.2004 Piasek Potworów 2:1 Błękitni Ludwikowice
31.10.2004 Piast II Nowa Ruda 1:5 Piasek Potworów
17.10.2004 Forty Srebrna Góra 0:4 Piasek Potworów
10.10.2004 Piasek Potworów 1:1 Przedborowianka Przedborowa
03.10.2004 Cis Brzeźnica 4:0 Piasek Potworów
26.09.2004 Huragan Bożków 1:2 Piasek Potworów
19.09.2004 Piasek Potworów 3:1 Wieża Rudnica
12.09.2004 Słowianin Wolibórz 5:2 Piasek Potworów
29.08.2004 MLKS Radków 4:3 Piasek Potworów
22.08.2004 Piasek Potworów 5:1 Tęcza Ścinawka Dolna
15.08.2004 ATS Wojbórz 1:2 Piasek Potworów

20.06.2004 Piasek Potworów 5:3 Przedborowianka Przedborowa
13.06.2004 Wieża Rudnica 2:5 Piasek Potworów
06.06.2004 Piasek Potworów 15:0 Piast II Nowa Ruda
30.05.2004 Cis Brzeźnica 1:3 Piasek Potworów
09.05.2004 Piasek Potworów 4:3 Słowianin Wolibórz
25.04.2004 Piasek Potworów 5:4 MLKS Radków
28.03.2004 Piasek Potworów 2:3 Unia Złoty Stok
21.03.2004 Piasek Potworów 1:4 Kłos Laski
14.03.2004 Czarni Braszowice 1:6 Piasek Potworów
29.02.2004 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 0:8 Piasek Potworów


2003

12.10.2003 Piasek Potworów 0:3 Polonia II Ząbkowice Śląskie
28.09.2003 Piasek Potworów 3:0 Cis Brzeźnica
21.09.2003 Olimpia Jugów 4:0 Piasek Potworów
31.08.2003 Piasek Potworów 4:0 Tęcza Ścinawka Dolna
17.08.2003 Piasek Potworów 4:3 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia


1999

24.10.1999 Piasek Potworów 0:5 Unia Bardo


1973

1973 Pomianów 4:1 LZS Potworów