Klasyfikacja kartek

2020/2021 – Żółte kartki

ZawodnikKlubŻ.K
Damian KopaczZrzeszeni Niwa7
Wojciech DomagałaGranica Tłumaczów5
Krystian BolekKS Tom-Dar Ludwikowice5
Radosław KędzierskiOrzeł Mąkolno4
Dawid SalbierzBurza Dzikowiec4
Tomasz GrzesiakLKS Bierkowice4
Dawid SypieńKS Tom-Dar Ludwikowice4
Grzegorz MakuchKłos Laski3
Patryk BorkowskiGranica Tłumaczów3
Arkadiusz WardakGranica Tłumaczów3
Mateusz NatkaniecWLKS Wambierzyce3
Marcin JanickiWLKS Wambierzyce3
Kamil OrwatGranica Tłumaczów3
Mateusz DulikSparta Stary Waliszów3
Daniel JałaKS Tom-Dar Ludwikowice3
Michał GórskiKS Tom-Dar Ludwikowice3
Jakub ŚleziakOrzeł Mąkolno3
Michał BrodeckiTarnovia Tarnów3
Konrad BabiecKłos Laski3
Kacper JaworskiSparta Stary Waliszów3
Sebastian GórskiKłos Laski3
Daniel KrukSparta Stary Waliszów2
Przemysław HerbaWLKS Wambierzyce2
Bartłomiej ZaleskiSparta Stary Waliszów2
Rafał DraganSparta Stary Waliszów2
Karol SzkwarekSparta Stary Waliszów2
Piotr PalijZrzeszeni Niwa2
Błażej SzauksztelLKS Bierkowice2
Łukasz KopaczZrzeszeni Niwa2
Marek StannyCzarni Braszowice2
Jakub UrbanPiasek Potworów2
Jarosław ObstarczykZrzeszeni Niwa2
Sławomir KroczCzarni Braszowice2
Józef JabłońskiZrzeszeni Niwa2
Sylwester MigaZrzeszeni Niwa2
Krzysztof KudryńskiCzarni Braszowice2
Łukasz MarusiakBurza Dzikowiec2
Martin OsieckiBurza Dzikowiec2
Karol StrojnyPiasek Potworów2
Mariusz KrysiakKłos Laski2
Wojciech GembaraKłos Laski2
Paweł WiśniewskiGranica Tłumaczów2
Przemysław HoffmannLKS Bierkowice2
Krystian KrajZrzeszeni Niwa2
Mateusz MakuchKłos Laski2
Kamil JamrózLKS Bierkowice2
Kamil GórzyńskiBurza Dzikowiec2
Marcin BazelakLKS Bierkowice1
Daniel LorekLKS Bierkowice1
Łukasz WarzochaOrzeł Mąkolno1
Adrian KulaczenkoPiasek Potworów1
Janusz ŚleziakOrzeł Mąkolno1
Krzysztof ProkopBurza Dzikowiec1
Zbigniew ŚleziakOrzeł Mąkolno1
Waldemar MorawskiOrzeł Mąkolno1
Wojciech KozikLKS Bierkowice1
Paweł KoniuszekSparta Stary Waliszów1
Maciej LisTarnovia Tarnów1
Paweł PalijZrzeszeni Niwa1
Krzysztof BąkBurza Dzikowiec1
Dawid PawłowskiTarnovia Tarnów1
Arkadiusz DulanowskiCzarni Braszowice1
Karol WojtaczkaCzarni Braszowice1
Paweł WielgusOrzeł Mąkolno1
Kamil WitekPiasek Potworów1
Bartosz WardakGranica Tłumaczów1
Adam FilarowskiGranica Tłumaczów1
Daniel ZawiślakSparta Stary Waliszów1
Robert BłaszczykLKS Bierkowice1
Damian PopardaSparta Stary Waliszów1
Mariusz UljaszLKS Bierkowice1
Paweł KrukSparta Stary Waliszów1
Seweryn WaliczekPiasek Potworów1
Sebastian JaniaSparta Stary Waliszów1
Marcin GliwińskiBurza Dzikowiec1
Norbert CapajaSparta Stary Waliszów1
Mateusz JówkoLKS Bierkowice1
Kamil WalkowskiKS Tom-Dar Ludwikowice1
Krzysztof CzarnowskiGranica Tłumaczów1
Bartosz RównickiCzarni Braszowice1
Patryk RosikońCzarni Braszowice1
Jacek StecykPiasek Potworów1
Jakub DulikSparta Stary Waliszów1
Józef KurtiakPiasek Potworów1
Mateusz JełTarnovia Tarnów1
Grzegorz NiemczykBurza Dzikowiec1
Michał GrygierczykKS Tom-Dar Ludwikowice1
Michał ŚniosekKS Tom-Dar Ludwikowice1
Hubert GomułkaPiasek Potworów1
Jacek MedyńskiWLKS Wambierzyce1
Sebastian BanachKS Tom-Dar Ludwikowice1
Daniel WielowskiPiasek Potworów1
Marcel TraczykKS Tom-Dar Ludwikowice1
Mariusz WątrobaKS Tom-Dar Ludwikowice1
Mateusz SteligaWLKS Wambierzyce1
Jacek PawłowskiTarnovia Tarnów1
Dariusz JeziorekGranica Tłumaczów1
Grzegorz GaszewskiPiasek Potworów1
Kacper ProrokOrzeł Mąkolno1
Jakub DąbrowskiCzarni Braszowice1
Hubert BednarczykGranica Tłumaczów1
Ernest ŁotyszTarnovia Tarnów1
Michał PotaczekLKS Bierkowice1
Radosław HorbajczukZrzeszeni Niwa1