Turniej halowy Futboholik Cup -12.01.2019

Już w najbliższą sobotę 12 stycznia 2019 zapraszamy na halowy turniej piłkarski FutboholikCup do Wrocławia. Będzie to turniej charytatywny, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na fundacje pomagającym chorym na szpiczaka!

Wezmą w nim udział drużyny z niższych lig z różnych regionów Polski:

1. Naprzód Świbie – Sushi Kushi Klasa b, grupa: Zabrze
2. Piasek Potworów – Klasa b, grupa: Wałbrzych IV
3. LKS Niedźwiedź – Klasa a, grupa: Kraków I
4. Ulubiona ETV Warszawa – ELIT VII Liga – Warszawa
5. SF Fairant Kraków – Klasa b, grupa: Kraków III
6. Muchobór Wrocław – Klasa b, grupa: Wrocław VIII
7. Futboholik i przyjaciele
8. Kibice Śląska Wrocław

Turniej rozgrywany będzie w hali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu przy ulicy Parkowej 14 we Wrocławiu (mapa). Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 11:00, a nasza drużyna pierwszy mecz rozegra o godzinie 12:00.

Piasek zagra w grupie b i rozegra następujące mecze:

12:00 Piasek Potworów – Muchobór Wrocław
13:20 Piasek Potworów – LKS Niedźwiedź
14:00 Futboholicy – Piasek Potworów

Wyjazd zawodników busem z Bardo o godzinie 8:15:

🚐 Bardo 08:15 -> (🏢bloki -> 🏙️miasto -> ⛪ kościół) -> Przyłęk (kościół ⛪) – > Potworów (sołtys 👨‍🌾 ) -> Ząbkowice (Stacja Orlen ⛽️) -> Wrocław 🏟️

Pełny terminarz:

11:00 Rozpoczęcie turnieju – przywitanie zespołów, kilka słów od przedstawiciela organizatorów, syna Pani Aurelii, oraz prezesa DZPN Andrzeja Padewskiego

1 kolejka
11:20 Futboholicy – LKS Niedźwiedź – Grupa B
11.40 SF Fairant Kraków – Naprzód Świbie – Grupa A
12:00 Piasek Potworów – Muchobór Wrocław – Grupa B
12:20 Kibice Śląska Wrocław – Bar Ulubiona ETV Warszawa – Grupa A

2 kolejka
12:40 Futboholicy – WKS Muchobór Wrocław – Grupa B
13:00 SF Fairant Kraków – Bar Ulubiona ETV Warszawa – Grupa A
13:20 Piasek Potworów – LKS Niedźwiedź – Grupa B
13:40 Kibice Śląska Wrocław – Naprzód Świbie – Grupa A

3 kolejka
14:00 Futboholicy – Piasek Potworów – Grupa B
14:20 SF Fairant Kraków – Kibice Śląska Wrocław – Grupa A
14:40 LKS Niedźwiedź – WKS Muchobór Wrocław – Grupa B
15:00 Naprzód Świbie – Bar Ulubiona ETV Warszawa – Grupa A

Faza Pucharowa:
15:30 I miejsce gr. A – II miejsce gr. B
15:50 II miejsce gr. A – I miejsce gr. B
16:10 Mecz o 7 miejsce
16:30 Mecz o 5 miejsce
16:50 Mecz o 3 miejsce
17:10 Finał

@PPotworow