1. kolejka klasy b: Tom-Dar Ludwikowice – Piasek Potworów 3:2 (1:0)

W pierwszej kolejce po dobrym meczu przegrywamy na trudnym terenie w Jugowie z Tom-Darem Ludwikowice 2:3. Bramki dla Piaska zdobyli Damian Bieńko oraz Krystian Kuchciak.

Na mecz pojechaliśmy w nieco okrojonym składzie, trener miał do dyspozycji tylko 15 zawodników. Pierwszą połowę według założeń, zagraliśmy bardzo defensywnie, jednak bak koncentracji spowodował, że straciliśmy bramkę „do szatni” i na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa była wyrównana, mimo iż znów zabrakło koncentracji i zaraz na jej początku straciliśmy gola. Chwilę później Jakub Urban trafił w słupek, a po kilku minutach Damian Bieńko zdobywa bramkę kontaktową dla naszego zespołu. W około 80 minucie po jednej z akcji tracimy kolejnego gola. W 87 minucie po stałym fragmencie gry Krystian Kuchciak zdobywa bramkę kontaktową dla Piaska i takim wynikiem kończy się to spotkanie.