10. kolejka klasy b: Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa 2:2 (1:1)

W meczu inaugurujący rundę wiosenna nasza drużyna zremisowała ze Zrzeszonymi Niwa 2:2 (1:1). Obie bramki dla Piaska zdobył Grzegorz Gaszewski.

Mecz rozpoczął się dobrze dla naszej drużyny, stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji i w 12 minucie jedną z nich zamieniliśmy na bramkę. Po wrzucie z autu piłkę w polu karnym przejął Dariusz Michorczyk, podał do Grzegorza Gaszewskiego, a ten z 15 metrów strzelił w krótki róg, wyprowadzając Piasek na prowadzenie. Po tym golu mecz się wyrównał. Obie drużyny stwarzały sytuacje, jednak żadna z nich nie potrafiła zamienić ich na gola. Najbliżej zdobycia bramki był Dariusz Michorczyk jednak jego strzał wybił obrońca gości. Niestety w 43 minucie Niwa doprowadza do wyrównania i wynikiem 1:1 kończy się pierwsza połowa.

W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie. Obie drużyny stwarzały sytuacje, które nie kończyły się jednak zdobyciem gola. W 61 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Piaska, który na bramkę zamienia kapitan Grzegorz Gaszewski. Gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się ten mecz, do kuriozalnej sytuacji doszło w ostatniej minucie spotkania, po której nasz zawodnik zdobywa bramkę ekstra samobójczą.

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę! Przeciwnikom dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w rozgrywkach.