12. kolejka klasy b: Piasek Potworów – Sparta Stary Waliszów.

W meczu inaugurującym rundę wiosenną Piasek Potworów na własnym boisku podejmował będzie drużynę Sparty Stary Waliszów. Sparta to obecnie czwarta drużyna w tabeli. W dziesięciu meczach zdobyli osiemnaście punktów, odnosząc sześć zwycięstw, doznając przy tym czterech porażek. Zaskakująca była wysoka porażka w ostatniej kolejce gdzie ulegli Perle Płonica 0:5. W rundzie jesiennej na inaugurację przegraliśmy ze Spartą 0:3, pora więc na rewanż.

Mecze Sparty Stary Waliszów w obecnych rozgrywkach:

02.09.2018 Sparta Stary Waliszów 3:0 Piasek Potworów
09.09.2018 Granica Tłumaczów 1:0 Sparta Stary Waliszów
16.09.2018 Sparta Stary Waliszów 5:1 Unia II Złoty Stok
23.09.2018 Zrzeszeni Niwa 1:2 Sparta Stary Waliszów
30.09.2018 Sparta Stary Waliszów 0:4 Luks Czermna
07.10.2018 WLKS Wambierzyce 1:3 Sparta Stary Waliszów
14.10.2018 Sparta Stary Waliszów 1:2 Czarni Braszowice
21.10.2018 Sparta Stary Waliszów 3:1 Hutnik Szczytna
04.11.2018 Stary Waliszów 4:3 Orzeł Mąkolno
11.11.2018 Perła Płonica 5:0 Sparta Stary Waliszów

Statystyki zawodników Sparty Stary Waliszów:

W obecnym sezonie piłkarze Sparta Stary Waliszów zdobyli 19 goli a najlepszym strzelcem z 10 golami na koncie jest Daniel Kruk.

Strzelcy Sparty w obecnym sezonie:
10 – Daniel Kruk
3 – Rafał Dragan
2 – Damian Poparda
2 – Jakub Dulik
2 – Paweł Kruk II

Minuty / Mecze:
900 min – (10 meczów) Grzegorz Pławiak
900 min – (10 meczów) Mateusz Dulik
900 min – (10 meczów) Krzysztof Kruk
854 min – (10 meczów) Daniel Kruk
720 min – (8 meczów) Bartosz Woś
691 min – (10 meczów) Sebastian Jania
668 min – (10 meczów) Jakub Dulik
612 min – (10 meczów) Mateusz Winczakiewicz
600 min – (9 meczów) Paweł Kruk II
494 min – (6 meczów) Rafał Dragan
460 min – (6 meczów) Piotr Podwalny
451 min – (10 meczów) Wojciech Rosenau
374 min – (8 meczów) Damian Poparda
313 min – (9 meczów) Filip Frankowski
306 min – (5 meczów) Paweł Kruk
214 min – (8 meczów) Mariusz Zaleski
169 min – (4 mecze) Mateusz Kołt
155 min – (3 mecze) Karol Szkwarek
75 min – (7 meczów) Piotr Struś
44 min – (2 mecze) Paweł Marcinkowski

Zółte Kartki:
2 – Paweł Kruk II
1 – Mateusz Dulik
1 – Piotr Podwalny
1 – Damian Poparda
1 – Paweł Kruk
1 – Mariusz Zaleski

Historia Spotkań pomiędzy Piaskiem Potworów i Spartą Stary Waliszów :

Ze Spartą Stary Waliszów do tej pory graliśmy tylko raz. Bilans meczów jest korzystniejszy dla drużyny ze Starego Waliszowa. Jednym meczu doznaliśmy porażki 0:0.

Ogólnie:
Mecze: 1
Zwycięstwa: 0
Remisy: 0
Porażki: 1
Bramki Strzelone: 0
Bramki Stracone: 3
Różnica bramek: -3

Dom:
Mecze: 0
Zwycięstwa: 0
Remisy: 0
Porażki: 0
Bramki Strzelone: 0
Bramki Stracone: 0
Różnica bramek: 0

Wyjazd:
Mecze: 1
Zwycięstwa: 0
Remisy: 0
Porażki: 1
Bramki Strzelone: 0
Bramki Stracone: 3
Różnica bramek: -3

02.09.2018 Sparta Stary Waliszów – Piasek Potworów 3:0

Statystyki drużyn w obecnym sezonie:

Piasek Potworow vs. Sparta Stary Waliszow
Ogolne statystyki meczow
6 Punkty 18
10 Ogolnie spotkan 10
2 (20 %) Ogolnie zwyciestw 6 (60 %)
0 (0 %) Ogolnie remisow 0 (0 %)
8 (80 %) Ogolnie porazek 4 (40 %)
5 Ilosc spotkan rozegranych w domu 6
1 (20 %) Ilosc zwyciestw w domu 4 (67 %)
0 (0 %) Ilosc remisow w domu 0 (0 %)
4 (80 %) Ilosc porazek w domu 2 (33 %)
5 Ilosc spotkan rozegranych na wyjezdzie 4
1 (20 %) Ilosc zwyciestw na wyjezdzie 2 (50 %)
0 (0 %) Ilosc remisow na wyjezdzie 0 (0 %)
4 (80 %) Ilosc porazek na wyjezdzie 2 (50 %)
-15 (13 – 28) Ogolna roznica bramek +2 (21 – 19)
-6 (7 – 13) Roznica bramek w spotkaniach rozegrnych w domu +5 (16 – 11)
-9 (6 – 15) Roznica bramek w spotkaniach rozegrnych na wyjezdzie -3 (5 – 8)
Najwyzsze zwyciestwo w domu
2 – 1 vs. Zrzeszeni Niwa 5 – 1 vs. Unia II Zloty Stok
Najwyższa porażka w domu
0 – 3 vs. Granica Tlumaczów 0 – 4 vs. Luks Czermna Kudowa Zdroj
Najwięcej bramek w meczu rozegranym w domu
2 – 4 vs. Orzel Makolno 4 – 3 vs. Orzel Makolno
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe
4 – 1 vs. Unia II Zloty Stok 3 – 1 vs. WLKS Wambierzyce
Najwyzsza porazka na wyjezdzie
0 – 5 vs. Perla Plonica 0 – 5 vs. Perla Plonica
Najwięcej bramek w meczu rozegranym na wyjeździe
2 – 4 vs. Luks Czermna Kudowa Zdroj 0 – 5 vs. Perla Plonica

 

2018/2019 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Adam Latosiewicz2500100020
Damian Bieńko64954110010
Daniel Dudek2650000020
Daniel Wielowski1311260010000
Dariusz Michorczyk1512701210000
Dawid Padula95420110010
Gheorghiță Gălbează1512457620020
Grzegorz Gaszewski1715301310000
Jacek Stecyk52720000020
Jakub Gabrysz32120000910
Jakub Urban75631000000
Janusz Ćwiąkała4450010040
Józef Kurtiak754500002600
Kamil Walkowski64101100020
Krystian Kuchciak1614083121000
Krystian Lorenz116671110040
Maciej Pawlak108020000010
Maciej Pruś95972000000
Marek Pyć654000001300
Mateusz Bakalarz000000000
Michał Gruszka4710000040
Nikolas Zieliński31420010020
Oskar Kurtiak42800010010
Patryk Pogoda74723100020
Paweł Halota000000000
Piotr Wiatr72380000060
Piotr Żygadło41340000030
Przemysław Rutkowski53400000010
Radosław Sobieraj3600000030
Rafał Zabrzeński2250000020
Sebastian Tracz138621020021
Sebastian Urban000000000
Seweryn Waliczek3850000430
Sylwester Kowalski1512140000001
Tomasz Temich53531010020
Tomasz Świerzawski000000000
Wojciech Wołowski21480000600

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonStadionArtykułKolejka
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20191
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20191
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20191
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20191
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20191
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20192
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20192
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20192
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20192
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20192
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20193
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20193
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20193
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20193
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20193
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20194
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20194
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20194
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20194
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20194
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20195
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20195
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20195
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20195
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20195
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20196
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20196
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20196
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20196
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20196
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20197
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20197
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20197
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20197
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20197
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20198
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20198
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20198
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20198
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20198
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20199
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20199
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20199
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20199
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/20199
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201910
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201910
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201910
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201910
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201910
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201911
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201911
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201911
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201911
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201911
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201912
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201912
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201912
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201912
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201912
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201913
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201913
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201913
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201913
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201913
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201914
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201914
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201914
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201914
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201914
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201915
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201915
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201915
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201915
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201915
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201916
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201916
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201916
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201916
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201916
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201917
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201917
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201917
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201917
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201917
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201918
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201918
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201918
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201918
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201918
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201919
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201919
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201919
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201919
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201919
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201920
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201920
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201920
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201920
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201920
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201921
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201921
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201921
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201921
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201921
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201922
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201922
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201922
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201922
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV2018/201922

Zapraszamy kibiców do Potworowa na mecz w niedzielę 07.04.2019 na godzinę 11.00 !!

@PPotworow