4. kolejka klasy b: Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Piasek Potworów 4:0 (2:0)

W czwartej kolejce Piasek Potworów przegrał na wyjeździe z rezerwami Polonii Bystrzyca Kłodzka 0:4.

Na mecz do Bystrzycy udaliśmy się szeroką kadrą, jednak zabrakło w niej naszego podstawowego bramkarza Konrada Brzozowskiego, przez co na bramce zadebiutował 15-letni Bartosz Kociołowicz, który radził sobie całkiem przyzwoicie między słupkami. Pierwsza połowa była wyrównana, a bramki straciliśmy po błędach naszego zespołu. W drugiej połowie po dwóch czerwonych kartkach nasi piłkarze musieli się bronic w osłabieniu, co przełożyło się na stratę dwóch goli.

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę!

Piasek Potworów

1Bartosz Kociołowicz Bramkarz
15Daniel Józwiszyn Obrońca
17Dariusz Michorczyk 16 Obrońca
13Hubert Gomułka Obrońca
8Grzegorz Gaszewski 11 Pomocnik
7Paweł Sidor 10 Pomocnik
69Krystian Kuchciak Pomocnik
44Mariusz Boczula 21 Pomocnik
2Marcel Maciejewski Pomocnik 75'
66Krystian Lorenz Pomocnik 68'
10Jakub Urban Napastnik
10Jakub Piskorski 7 Pomocnik
16Maciej Pruś 17 Pomocnik
21Adrian Skowron 44 Pomocnik
11Paweł Machniak 9 Pomocnik
9Kacper Poręba 11 Pomocnik
18Radosław Kura Napastnik

kolejka 4 – 17.09.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Zamek Gorzanów – Sparta Stary Waliszów 2:3
Bartosz Polak, Bartosz Wojtyła (Zamek) – Mateusz Dulik, Mateusz Świesiulski, Jakub Kruk (Sparta)
Zrzeszeni Niwa – Orlęta Krosnowice 1:4
Kacper Szymański (Zrzeszeni) – Piotr Kozdroń x2, Dawid Trzciński, Miłosz Wyspiański (Orlęta)
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Piasek Potworów 4:0
Marcin Pusz x3, Aleksander Idzi (Polonia)

godz. 13.00
Luks Czermna – WLKS Wambierzyce 3:0
Mateusz Gnojnicki x2, Tomasz Mikołajczyk (Luks)
LKS Bierkowice – Sudety Międzylesie 1:1
Mateusz Juszczyk (LKS) – Bartosz Hładczuk (Sudety)
Zamek Trzebieszowice – Granica Tłumaczów 0:1
Arkadiusz Wardak (Granica)

godz. 15.00
Unia II Złoty Stok – KS Ludwikowice 0:7 (gospodarze nie wyszli na drugą połowę)
Mariusz Wątroba x6, Szymon Antos (KS)

↳ Tabela

↳ Strzelcy