5. kolejka klasy b: MLKS Radków – Piasek Potworów 9:0 (3:0)

W piątej kolejce po bardzo słabym meczu Piasek Potworów przegrał z MLKS Radków 0:9.

Od Początku spotkania zarysowała się wyraźna przewaga gospodarzy, co udokumentowali już w 15 minucie meczu zdobyciem bramki na 1:0. Zawodnicy z Radkowa groźnie atakowali, a nasza drużyna broniła dostępu do własnej bramki, co jakiś czas kontratakując. Groźnie było w 30 minucie, kiedy to zawodnik mocnym strzałem trafił w poprzeczkę, a dobitka przeszła obok naszej bramki. Chwilę później kolejna groźna sytuacja dla Radkowa. Zawodnik gospodarzy dośrodkowywał z rzutu wolnego, strzał głową trafił w poprzeczkę i piłkę złapał nasz bramkarz. Niestety w 36 minucie zawodnik Radkowa wykorzystuje rzut karny i podwyższa prowadzenie na 2:0. Jeszcze przed przerwą Radków przeprowadził akcję bramkową i podwyższył na 3:0.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. W 54 minucie gospodarze podwyższyli na 4:0, a chwilę później dołożyli kolejną bramkę. Dogodną szansę na zdobycie bramki honorowej zmarnował Grzegorz Gaszewski, błąd popełnił bramkarz gospodarzy, który podał piłkę pod nogi naszego zawodnika, jednak jego strzał okazał się za słaby, aby zaskoczyć golkipera Radkowa. Do końca spotkania przewagę mieli gospodarze, którzy zdobyli jescze kilka bramek a wynik końcowy to 9:0.

Piasek: Józef Kurtiak – Rafał Zabrzeński, Sebastian Piskorski, Jerzy Gurdak, Krystian Lorenz 🟨 – Hubert Gomułka, Grzegorz Gaszewski ©️, Jakub Urban 🟨, Oliwier Urban – Jacek Stecyk, Mariusz Boczula (🔁 55′ Jakub Piskorski)

Rezerwa: Marek Pyć, Jakub Piskorski, Kacper Poręba