Ruchy transferowe – runda wiosenna sezon 2018/2019

Do naszej drużyny na chwilę obecną dołączyło sześciu zawodników. Z Interu Ożary nasz zespół zasilił doświadczony pomocnik Damian Bieńko i jest to na pewno duże wzmocnienie w nadchodzącej rundzie. Kolejnym pomocnikiem, który zasilił nasze szeregi, jest Jakub Urban, szesnastoletni zawodnik w poprzednim sezonie występował w młodzieżowych zespołach Orła Ząbkowice. Kolejnym młodym zawodnikiem, który dołączy do naszego zespołu, jest Seweryn Waliczek. Pochodzący ze Srebrnej Góry młody bramkarz nie grał poprzednio w żadnym klubie i swoją piłkarską przygodę postanowił rozpocząć w Piasku Potworów.

Dodatkowo do drużyny dołączyli zawodnicy, którzy już grali w naszym klubie. Są to Rafał Zabrzeński, Jacek Stecyk oraz Paweł Halota. Kolejna dobra wiadomość, jeśli chodzi o wzmocnienia to transfer naszego napastnika Gheorghiță Gălbează z Cisu Brzeźnica. George grał już w Piasku w rundzie jesiennej jako zawodnik wypożyczony, teraz udało się dopiąć transfer definitywny. Cieszy fakt, że do drużyny dołączają młodzi piłkarze. Średnia wieku zawodników, którzy zostali zarejestrowani w tym okienku to 21 lat. Dodatkowo dużymi wzmocnieniami będą powroty po kontuzjach naszego pierwszego bramkarza Józefa Kurtiaka oraz pomocnika Tomasza Świerzawskiego. W planach jest jeszcze kilka wzmocnień, o których poinformujemy na bieżąco.

Oficjalnie z naszej drużyn na razie nikt nie odszedł i chociaż na papierze kadra wygląda bardzo dobrze to w praktyce liczne kontuzje, obowiązki zawodowe oraz brak zainteresowania dalszą grą w klubie powodują, iż ciągle poszukujemy wzmocnień.

Transfery wiosna 2018 / 2019:

Przybyli:
Damian Bieńko (29) – Inter Ożary ➡️ Piasek Potworów
Jakub Urban (17) – Orzeł Ząbkowice Śl. ➡️ Piasek Potworów
Seweryn Waliczek (16) – nie grał
Rafał Zabrzeński (26) – powrót
Jacek Stecyk (19) – powrót
Paweł Halota (23) – powrót
Gheorghiță Gălbează (31) – Cis Brzeźnica ➡️ Piasek Potworów (transfer definitywny)

Transfery

@PPotworow