Czarni Braszowice

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Czarni Braszowice

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Robert Listwan31.01.198511990300000
Tadeusz Rychter17.08.197410886100300
Konrad Sulej23.02.199610867000000
Ernest Łotysz09.03.198010830231210
Zygmunt Nowak04.05.197810820010000
Marcin Serafin24.04.197698100002000
Zbigniew Gancarczyk17.03.19859782200000
Krzysztof Kudryński05.01.19748720000000
Sławomir Krocz31.07.19748720320000
Marek Stanny06.02.19689605200030
Grzegorz Hutnik22.11.19849565100050
Maciej CychBrak5390110000
Dominik Gabryś03.12.19985317000000
Ireneusz Nowak05.10.19725310110000
Marek Gwóźdź13.03.19963238000000
Piotr Tracz19.07.19843225010000
Dawid Gancarczyk22.07.19985186000040
Paweł Suchański06.02.20003160010020
Przemysław Skrzydłowski28.01.19932135000010
Jakub Dąbrowski26.06.19912135010000
Mariusz Kubicz20.04.1995376000030
Tomasz Błaźniak12.12.1999125000010
Szymon Zieliński14.05.200418000010
Sławomir Komar07.06.198800000000
Wojciech Waligóra16.09.199200000000
Tomasz Preis06.04.197700000000
Tomasz Pińczuk14.11.199200000000
Przemysław Kulaczenko24.02.199200000000
Bartosz Dudek23.12.200300000000
Łukasz Adamczyk04.07.199400000000
Marcin Stanuch19.07.197900000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow