Czarni Braszowice

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Czarni Braszowice

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Robert Listwan31.01.198510900300000
Tadeusz Rychter17.08.197410886100300
Konrad Sulej23.02.199610867000000
Ernest Łotysz09.03.19809740210210
Zygmunt Nowak04.05.19789730010000
Krzysztof Kudryński05.01.19748720000000
Marcin Serafin24.04.197687200001400
Sławomir Krocz31.07.19748720320000
Zbigniew Gancarczyk17.03.19858692200000
Marek Stanny06.02.19688515200030
Grzegorz Hutnik22.11.19848475100050
Dominik Gabryś03.12.19985317000000
Ireneusz Nowak05.10.19725310110000
Maciej CychBrak4300010000
Marek Gwóźdź13.03.19963238000000
Piotr Tracz19.07.19843225010000
Przemysław Skrzydłowski28.01.19932135000010
Dawid Gancarczyk22.07.1998496000040
Mariusz Kubicz20.04.1995376000030
Paweł Suchański06.02.2000270000020
Jakub Dąbrowski26.06.1991145010000
Tomasz Błaźniak12.12.1999125000010
Szymon Zieliński14.05.200418000010
Wojciech Waligóra16.09.199200000000
Przemysław Kulaczenko24.02.199200000000
Bartosz Dudek23.12.200300000000
Tomasz Pińczuk14.11.199200000000
Marcin Stanuch19.07.197900000000
Łukasz Adamczyk04.07.199400000000
Sławomir Komar07.06.198800000000
Tomasz Preis06.04.197700000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow