Czarni Braszowice

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2020/2021 Czarni Braszowice

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Piotr Tracz19.07.198400000000
Robert Listwan31.01.198500000000
Ernest Łotysz09.03.198000000000
Krzysztof Kudryński05.01.197400000000
Jakub Dąbrowski26.06.199100000000
Dominik Gabryś03.12.199800000000
Zbigniew Gancarczyk17.03.198500000000
Marek Gwóźdź13.03.199600000000
Grzegorz Hutnik22.11.198400000000
Sławomir Krocz31.07.197400000000
Przemysław Kulaczenko24.02.199200000000
Tomasz Pińczuk14.11.199200000000
Tomasz Preis06.04.197700000000
Przemysław Skrzydłowski28.01.199300000000
Marek Stanny06.02.196800000000
Paweł Suchański06.02.200000000000
Konrad Sulej23.02.199600000000
Sławomir Komar07.06.198800000000
Wojciech Waligóra16.09.199200000000
Bartosz Dudek23.12.200300000000
Mariusz Kubicz20.04.199500000000
Zygmunt Nowak04.05.197800000000
Tadeusz Rychter17.08.197400000000
Marcin Serafin24.04.197600000000
Szymon Zieliński14.05.200400000000
Łukasz Adamczyk04.07.199400000000
Tomasz Błaźniak12.12.199900000000
Ireneusz Nowak05.10.197200000000
Marcin Stanuch19.07.197900000000
Dawid Gancarczyk22.07.199800000000
Maciej CychBrak00000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow