Czarni Braszowice

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Czarni Braszowice

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Robert Listwan31.01.19858720300000
Tadeusz Rychter17.08.19748706100300
Konrad Sulej23.02.19968687000000
Ernest Łotysz09.03.19808650200210
Krzysztof Kudryński05.01.19747630000000
Zygmunt Nowak04.05.19787550010000
Marcin Serafin24.04.197665400001000
Sławomir Krocz31.07.19746540020000
Zbigniew Gancarczyk17.03.19856512200000
Grzegorz Hutnik22.11.19847385100050
Marek Stanny06.02.19686380200020
Dominik Gabryś03.12.19985317000000
Ireneusz Nowak05.10.19725310110000
Piotr Tracz19.07.19843225010000
Marek Gwóźdź13.03.19962148000000
Przemysław Skrzydłowski28.01.19932135000010
Maciej CychBrak2135010000
Dawid Gancarczyk22.07.1998496000040
Mariusz Kubicz20.04.1995376000030
Paweł Suchański06.02.2000155000010
Tomasz Błaźniak12.12.1999125000010
Szymon Zieliński14.05.200418000010
Wojciech Waligóra16.09.199200000000
Przemysław Kulaczenko24.02.199200000000
Bartosz Dudek23.12.200300000000
Tomasz Pińczuk14.11.199200000000
Marcin Stanuch19.07.197900000000
Łukasz Adamczyk04.07.199400000000
Jakub Dąbrowski26.06.199100000000
Sławomir Komar07.06.198800000000
Tomasz Preis06.04.197700000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow