Hutnik Szczytna

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Hutnik Szczytna

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Przemysław Kaczmarczyk30.07.2000108021120000
Mateusz Gwóźdź28.12.19919765010010
Dariusz Ruchlewicz01.07.198910751110020
Kamil Rais29.07.19869712000010
Rafał Kotfas26.05.19949703000000
Marcin Janusz08.09.19939600000020
Aleksander Domagała27.09.20008596200000
Adam Ryncarz23.04.198510594400050
Marcin Rosiak10.05.19937575120010
Łukasz Tumiłowicz29.08.19847558000300
Dominik Sobczyk10.06.19946450010010
Marek Wrona06.08.199664370101020
Paweł Więcławek09.07.19816407000010
Tomasz Wojtak09.10.19806391000010
Krystian Trzciński16.02.20017391200030
Tomasz Koterba17.10.19988343100050
Wojciech Lizak26.06.19935301420020
Sebastian Mazur04.02.19976259000020
Grzegorz Futoma08.10.19775197000040
Kacper Dzionek01.02.20013160000010
Paweł Trojan25.05.1984131000010
Kacper Konopczak20.03.1996227010020
Ireneusz Kocoń07.09.1987115000010
Damian Gudalewicz09.04.2004115000010
Łukasz Gawęda15.04.199200000000
Łukasz Roguz21.04.199100000000
Oskar Jaśków26.12.199100000000
Paweł Słabicki13.07.199700000000
Szymon Sitarz15.06.200000000000
Jakub Kuźbiel07.09.200100000000
Wojciech Żurek10.01.200200000000
Mateusz Konior24.06.198600000000
Dominik Lis22.08.200300000000
Marcin Nowosielski20.08.199700000000
Maciej Filip05.07.199900000000
Artur Augustiniok28.12.198400000000
Jakub Klimowicz28.04.200100000000
Michał Witek27.01.199800000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow