Hutnik Szczytna

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Hutnik Szczytna

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Mateusz Gwóźdź28.12.19916495000010
Przemysław Kaczmarczyk30.07.20006457710000
Marek Wrona06.08.199654320101010
Rafał Kotfas26.05.19945424000000
Dariusz Ruchlewicz01.07.19896411110020
Kamil Rais29.07.19865406000000
Aleksander Domagała27.09.20005395200000
Marcin Rosiak10.05.19934360020000
Marcin Janusz08.09.19935339000010
Adam Ryncarz23.04.19856319000040
Tomasz Wojtak09.10.19804284000000
Paweł Więcławek09.07.19814272000000
Krystian Trzciński16.02.20015269100020
Wojciech Lizak26.06.19934216420020
Dominik Sobczyk10.06.19942180000000
Sebastian Mazur04.02.19973180000000
Grzegorz Futoma08.10.19774171000030
Tomasz Koterba17.10.19984149000030
Łukasz Tumiłowicz29.08.19842108000100
Paweł Trojan25.05.1984131000010
Kacper Konopczak20.03.1996227010020
Damian Gudalewicz09.04.2004115000010
Paweł Słabicki13.07.199700000000
Michał Witek27.01.199800000000
Łukasz Roguz21.04.199100000000
Łukasz Gawęda15.04.199200000000
Szymon Sitarz15.06.200000000000
Oskar Jaśków26.12.199100000000
Maciej Filip05.07.199900000000
Jakub Kuźbiel07.09.200100000000
Dominik Lis22.08.200300000000
Jakub Klimowicz28.04.200100000000
Marcin Nowosielski20.08.199700000000
Wojciech Żurek10.01.200200000000
Ireneusz Kocoń07.09.198700000000
Kacper Dzionek01.02.200100000000
Mateusz Konior24.06.198600000000
Artur Augustiniok28.12.198400000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow