Hutnik Szczytna

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Hutnik Szczytna

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Przemysław Kaczmarczyk30.07.2000118921120000
Mateusz Gwóźdź28.12.199110855010010
Dariusz Ruchlewicz01.07.198911823110020
Rafał Kotfas26.05.199410793000000
Kamil Rais29.07.198610757010010
Aleksander Domagała27.09.20009686300000
Marcin Rosiak10.05.19938646130010
Adam Ryncarz23.04.198511612400060
Marcin Janusz08.09.19939600000020
Łukasz Tumiłowicz29.08.19847558000600
Dominik Sobczyk10.06.19947540010010
Paweł Więcławek09.07.19817497100010
Marek Wrona06.08.199664370101020
Tomasz Wojtak09.10.19807436100020
Krystian Trzciński16.02.20017391200030
Tomasz Koterba17.10.19989362100060
Wojciech Lizak26.06.19935301420020
Sebastian Mazur04.02.19976259000020
Grzegorz Futoma08.10.19775197000040
Kacper Dzionek01.02.20013160000010
Paweł Trojan25.05.1984131000010
Kacper Konopczak20.03.1996227010020
Ireneusz Kocoń07.09.1987115000010
Damian Gudalewicz09.04.2004115000010
Maciej Filip05.07.199900000000
Artur Augustiniok28.12.198400000000
Mateusz Konior24.06.198600000000
Dominik Lis22.08.200300000000
Jakub Klimowicz28.04.200100000000
Wojciech Żurek10.01.200200000000
Marcin Nowosielski20.08.199700000000
Jakub Kuźbiel07.09.200100000000
Michał Witek27.01.199800000000
Szymon Sitarz15.06.200000000000
Paweł Słabicki13.07.199700000000
Oskar Jaśków26.12.199100000000
Łukasz Gawęda15.04.199200000000
Łukasz Roguz21.04.199100000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow