Zestawienie składów oraz ruchy transferowe – klasa b gr. Wałbrzych IV [aktualizacja]

Wzięliśmy pod lupę kadry drużyn w naszej grupie (bazując na danych ze strony laczynaspilka.pl – stan na 08.09.2019) i przygotowaliśmy małe podsumowanie sytuacji kadrowych. W tabeli pokazaliśmy, kto dysponuje największą kadrą, jaka jest średnia wieku w każdym zespole, oraz wiek najstarszego i najmłodszego zawodnika. Z zebranych przez nas informacji wynika że:

Największa kadra: 38 – Hutnik Szczytna
Najmniejsza kadra: 21 – Sparta Stary Waliszów
Najstarsza Kadra: 32.42 l. – Granica Tłumaczów
Najmłodsza kadra: 24.41 l. – Orzeł Mąkolno

Najstarszy Zawodnik w lidze: Marek Pyć (59 l.) – Piasek Potworów
Najmłodszy zawodnik w lidze: Szymon Zieliński (15 l.) – Czarni Braszowice

Poniżej przedstawiamy aktualne kadry oraz ruchy transferowe (Burza Dzikowiec oraz Kłos Laski reaktywowały się w tym sezonie).

Burza Dzikowiec

Adrian Denysiewicz, Adrian Prokop, Daniel Błachut, Daniel Karabanowicz, Grzegorz Materna, Jacek Chalcarz, Jakub Niemiro, Józef Szymański, Kazimierz Szymański, Łukasz Gładysz, Łukasz Jagieła, Łukasz Serafin, Marcin Gliwiński, Marcin Jagieła, Mateusz Szlembarski, Miłosz Miśkiewicz, Patryk Kawiński, Patryk Mówiński, Patryk Tomczuk, Paweł Jagieła, Paweł Mroczkowski, Paweł Niedźwiecki, Paweł Ścigacz, Paweł Wereta, Rafał Łanucha, Rafał Rozumkiewicz, Rafał Sulowski, Robert Szymański, Sebastian Pokorowski, Szymon Antos

Cis Brzeźnica

Andrzej Poręba, Bartosz Poręba, Dariusz Ostaszewski, Jakub Kizik, Jakub Poręba, Jerzy Gurdak, Józef Gwozda, Kacper Poręba, Kamil Knych, Kamil Kuruc, Karol Ostaszewski, Krzysztof Kurpiel, Łukasz Dudek, Łukasz Poręba, Łukasz Rzepka, Łukasz Zając, Maciej Poręba, Mariusz Jaskowiak, Mateusz Jakowski, Mateusz Witsanko, Mateusz Zając, Michał Dzierba, Norbert Bilski, Paweł Zientarek, Piotr Fedko, Piotr Gaba, Piotr Piątkiewicz, Robert Wolanin, Szymon Mika, Szymon Swobodniak, Tomasz Piątkiewicz

Przyszli: Andrzej Poręba, Dariusz Ostaszewski, Łukasz Zając, Mariusz Jaskowiak, Norbert Bilski (Polonia Ząbkowice Śl.), Piotr Piątkiewicz (Błękitni Słotwina), Tomasz Piątkiewicz (Błękitni Słotwina)
Odeszli: Dawid Biliński (Kłos Laski), Kacper Majewski, Marcin Schabowski, Szymon Cykro (Kłos Laski), Tomasz Błaźniak (Czarni Braszowice)

Czarni Braszowice

Bartosz Dudek, Dawid Gancarczyk, Dominik Gabryś, Ernest Łotysz, Grzegorz Hutnik, Ireneusz Nowak, Jakub Dąbrowski, Konrad Sulej, Krzysztof Kudryński, Łukasz Adamczyk, Marcin Serafin, Marcin Stanuch, Marek Gwóźdź, Marek Stanny, Mariusz Kubicz, Paweł Suchański, Piotr Tracz, Przemysław Kulaczenko, Przemysław Skrzydłowski, Robert Listwan, Sławomir Komar, Sławomir Krocz, Szymon Zieliński, Tadeusz Rychter, Tomasz Błaźniak, Tomasz Pińczuk, Tomasz Preis, Wojciech Waligóra, Zbigniew Gancarczyk, Zygmunt Nowak

Przyszli: Bartosz Dudek (Polonia Ząbkowice Śl), Ireneusz Nowak (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Łukasz Adamczyk, Marcin Serafin (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Marcin Stanuch (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Mariusz Kubicz (Skałki Stolec), Sławomir Komar, Szymon Zieliński (Unia Bardo), Tadeusz Rychter (Tarnovia Tarnów), Wojciech Waligóra, Zygmunt Nowak (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)
Odeszli: Mariusz Borys, Łukasz Cykro (Kłos Laski), Dawid Gancarczyk, Grzegorz Gnyl, Michał Grandys, Sebastian Hałasowski, Maciej Hałasowski, Bogumił Hołówko (Skałki Stolec), Tadeusz Iwanicki (Skałki Stolec), Łukasz Jabłoński, Mariusz Jabłoński (Skałki Stolec), Mateusz Jeł, Michał Kornaś, Marcin Krycha, Paweł Pińczuk, Marcin Prokop (Skałki Stolec), Grzegorz Rychter, Mateusz Rychter (Skałki Stolec), Damian Stanny (Skałki Stolec), Patryk Sojka, Tomasz Bogaczyński (Tarnovia Tarnów)

Granica Tłumaczów

Adam Gadacz, Adam Wilczek, Arkadiusz Wardak, Artur Leśniak, Artur Padziński, Bartosz Rudzki, Bartosz Wardak, Dariusz Jarosz, Dariusz Jeziorek, Grzegorz Woźniak, Hubert Bednarczyk, Kacper Bełch, Kamil Kimaczyński, Kamil Pasiut, Kamil Wandzel, Krystian Chudy, Krzysztof Wyrębak, Maciej Walkosz, Mariusz Gorczycki, Mariusz Janik, Mateusz Szwiec, Mirosław Karpierz, Patryk Borkowski, Paweł Dudkowski, Paweł Matuszewski, Paweł Wiśniewski, Piotr Brożek, Sebastian Piątkowski, Wojciech Domagała, Wojciech Kobierski, Wojciech Szwiec

Przyszli: Kacper Bełch, Patryk Borkowski, Krystian Chudy, Adam Gadacz (Tęcza Ścinawka), Mariusz Janik, Paweł Matuszewski (WKLS Wambierzyce), Bartosz Wardak, Paweł Wiśniewski
Odeszli: Krzysztof Belloc, Mateusz Czech, Kacper Kot, Paweł Niemczyk, Kamil Orwat, Paweł Osicki, Zygmunt Tarań, Krzysztof Toporowski, Grzegorz Wyrębak, Michał Niechaj (Zjednoczeni Ścinawka)

Hutnik Szczytna

Adam Ryncarz, Aleksander Domagała, Artur Augustiniok, Damian Gudalewicz, Dariusz Ruchlewicz, Dominik Lis, Dominik Sobczyk, Grzegorz Futoma, Ireneusz Kocoń, Jakub Klimowicz, Jakub Kuźbiel, Kacper Dzionek, Kacper Konopczak, Kamil Rais, Krystian Trzciński, Łukasz Gawęda, Łukasz Roguz, Łukasz Tumiłowicz, Maciej Filip, Marcin Janusz, Marcin Nowosielski, Marcin Rosiak, Marek Wrona, Mateusz Gwóźdź, Mateusz Konior, Michał Witek, Oskar Jaśków, Paweł Słabicki, Paweł Trojan, Paweł Więcławek, Przemysław Kaczmarczyk, Rafał Kotfas, Sebastian Mazur, Szymon Sitarz, Tomasz Koterba, Tomasz Wojtak, Wojciech Lizak, Wojciech Żurek

Przyszli: Aleksander Domagała (Nysa Kłodzko), Damian Gudalewicz, Dominik Lis (Pogoń Duszniki), Jakub Klimowicz, Jakub Kuźbiel, Kacper Dzionek (Polanica Zdrój), Kacper Konopczak, Marcin Janusz, Marcin Nowosielski, Mateusz Konior, Przemysław Kaczmarczyk (Nysa Kłodzko), Wojciech Żurek
Odeszli: Jacek Jakóbek, Krzysztof Futoma, Łukasz Słabicki, Marcin Jóźwiak, Paweł Jaguś, Paweł Rais, Sebastian Trzciński, Tomasz Falkowski, Wiktor Bukowski

Kłos Laski

Bartłomiej Woś, Cisowski Filip, Dawid Biliński, Dawid Skotniczny, Grzegorz Chrobak, Grzegorz Makuch, Konrad Babiec, Konrad Pławiak, Krzysztof Chrobak, Krzysztof Maziakowski, Łukasz Cykro, Łukasz Gajek, Mariusz Krysiak, Mateusz Makuch, Paweł Dudzic, Paweł Jachimowski, Przemysław Gajek, Radosław Kędzierski, Sebastian Górski, Sebastian Rybicki, Sylwester Kisielewicz, Szymon Cykro, Wojciech Gembara

Orzeł Mąkolno

Waldemar Bartoszek, Patryk Carzyński, Sylwester Dziatłowicz, Michał Głąb, Szymon Janczewski, Dawid Krasny, Ksawery Krasny, Kamil Macioł, Jacek Morawski, Waldemar Morawski, Grzegorz Morawski, Mateusz Nowak, Dominik Pilarz, Szymon Prokop, Zbigniew Śleziak, Janusz Śleziak, Jakub Śleziak, Paweł Wielgus, Kamil Wsolak, Łukasz Warzocha, Tomasz Dąbski, Jakub Dwornik, Bartosz Klecko, Tomasz Ludwiczak, Tomasz Piech, Paweł Piech, Kacper Wielgus, Christopher Sadiq, Marcel Kliś

Przyszli: Bartosz Klecko (Unia II Złoty Stok), Christopher Sadiq (Unia Złoty Stok), Jakub Dwornik (Unia II Złoty Stok), Marcel Kliś, Paweł Piech (Unia II Złoty Stok), Tomasz Dąbski, Tomasz Piech (Unia II Złoty Stok)
Odeszli: Kamil Krzysztofczyk, Konrad Brysiak, Krystian Kirsz, Marcin Makowski, Marcin Żywina, Patryk Kulig, Radosław Kędzierski (Kłos Laski), Szymon Pastuszko, Zenon Sotoła

Perła Płonica

Bartłomiej Cebula, Bartłomiej Prorok, Bogdan Rębiasz, Dariusz Kędra – Pawlicki, Dariusz Mróz, Dawid Spaczyński, Dawid Zaręba, Grzegorz Krocz, Grzegorz Mrozowski, Jacek Ślósarz, Jarosław Janiec, Kamil Kawa, Krzysztof Malinowski, Krzysztof Teper, Łukasz Popiel, Marcin Teper, Marek Haber, Michał Bartoszek, Paweł Cebula, Paweł Szęszoł, Piotr Kokoszka, Rafał Szpilarewicz, Rafał Warzocha, Tomasz Kawa, Wojciech Dujin, Wojciech Słonina, Zdzisław Kulpa

Przyszli: Bogdan Rębiasz, Dawid Spaczyński, Jarosław Janiec (Unia II Złoty Stok), Kamil Kawa, Paweł Cebula
Odeszli: Krzysztof Chrobak (Kłos Laski), Sebastian Górski (Kłos Laski), Mirosław Grodecki, Michał Iwaszków, Arkadiusz Korman, Grzegorz Makuch (Kłos Laski), Konrad Pławiak (Kłos Laski), Dawid Skotniczny (Kłos Laski), Dominik Szczepański, Przemysław Szymocha, Mateusz Makuch (Kłos Laski), Jarosław Kawa

Piasek Potworów

Adam Latosiewicz, Damian Bieńko, Daniel Wielowski, Dariusz Michorczyk, Gheorghita Galbeaza, Grzegorz Gaszewski, Jacek Stecyk, Jakub Urban, Janusz Ćwiąkała, Józef Kurtiak, Kamil Walkowski, Krystian Kuchciak, Krystian Lorenz, Łukasz Janelli, Łukasz Witsanko, Maciej Pruś, Marcin Łukaszczuk, Marek Pyć, Mateusz Dębowski, Oskar Kurtiak, Paweł Fester, Piotr Studniarz, Piotr Żygadło, Radosław Sobieraj, Rafał Zabrzeński, Sebastian Tracz, Sebastian Urban, Seweryn Waliczek, Sylwester Kowalski, Tomasz Świerzawski, Tomasz Temich

Przyszli: Łukasz Janelli, Łukasz Witsanko, Marcin Łukaszczuk (ATS Wojbórz), Mateusz Dębowski, (Unia Bardo) Paweł Fester (Błękitni Jerzmanowo), Piotr Studniarz
Odeszli: Mateusz Bakalarz, Daniel Dudek, Jakub Gabrysz, Michał Gabrysz, Michał Gruszka, Paweł Halota, Sebastian Ostrowski, Dawid Padula, Maciej Pawlak, Jacek Pawłowski, Patryk Pogoda (Znicz Lubnów), Przemysław Rutkowski, Piotr Wiatr, Adrian Wiatrów, Wojciech Wołowski, Nikolas Zieliński (ATS Wojbórz)

Sparta Stary Waliszów

Bartosz Woś, Damian Poparda, Daniel Kruk, Daniel Zawiślak, Dawid Koszela, Filip Frankowski, Grzegorz Pławiak, Jakub Dulik, Karol Szkwarek, Krzysztof Kruk, Marek Ochnik, Mateusz Dulik, Mateusz Traczuk, Paweł Głąba, Paweł Kruk II, Paweł Kruk, Piotr Podwalny, Piotr Struś, Rafał Dragan, Sebastian Jania, Wojciech Rosenau

Przyszli: Marek Ochnik, Paweł Głąba
Odeszli: Mateusz Kołt, Paweł Marcinowski, Mateusz Winczakiewicz, Mariusz Zaleski, Piotr Smyk

WLKS Wambierzyce

Artur Wiśniewski, Cyprian Kurpiel, Dawid Biały, Dawid Dudzik, Grzegorz Górecki, Grzegorz Mulka, Grzegorz Wacławik, Jacek Medyński, Jakub Sołtysik, Jarosław Bagiński, Jarosław Zaręba, Kamil Górzyński, Kornel Urbanek, Krystian Sokół, Łukasz Sarnicki, Maciej Miszczak, Marcin Janicki, Marcin Tryzna, Mateusz Curlej, Mateusz Herba, Michał Sworniowski, Oskar Herba, Patryk Jakotochce, Patryk Kapłon, Przemysław Herba, Radosław Magier, Rafał Janicki, Remigiusz Bagiński, Tomasz Dobrzyński, Tomasz Herba, Wojciech Bagiński, Wojciech Frąk

Przyszli: Grzegorz Górecki, Krystian Sokół (Piast Nowa Ruda), Marcin Janicki, Michał Sworniowski (Zjednoczeni Ścinawka)
Odeszli: Daniel Jędrychowski, Daniel Kosior, Grzegorz Mielnik, Ihor Sobchynskyi, Maksymilian Ronge, Marcin Herba, Paweł Fornal, Remigiusz Kieloch, Tomasz Koprowski, Tomasz Wójcik

Zrzeszeni Niwa

Mateusz Bigos, Marcin Gorlach, Radosław Horbajczuk, Dawid Horbajczuk, Łukasz Kopacz, Damian Kopacz, Bartosz Mackiewicz, Kacper Majder, Piotr Marcinkowski, Sylwester Miga, Marcin Nieckarz, Jarosław Obstarczyk, Wojciech Ogielski, Piotr Palij, Paweł Palij, Tomasz Pawłowski, Dominik Puchalski, Szymon Puchalski, Marek Raszpla, Piotr Tomaszek, Dariusz Trzciński, Piotr Wach, Dawid Wach, Paweł Chrystowski, Wojciech Fryc, Dominik Kudra, Przemysław Nida, Jarosław Trzciński, Grzegorz Wawrynowicz, Wojciech Wawrynowicz

Przyszli: Dominik Kudra, Grzegorz Wawrynowicz, Przemysław Nida
Odeszli: Sylwester Cybulski, Michał Futoma, Wojciech Janicki, Krystian Kraj, Marcin Krajewski, Damian Krajewski, Michał Szymanik

@PPotworow