Sezon 2011/12

sezon 2011 / 2012 Klasa A – Wałbrzych gr. II

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Piławianka Piława Górna Piławianka Piława Górna 30 78 127 19 108
2 Bielawianka II Bielawa Bielawianka II Bielawa 30 66 121 44 77
3 Sparta Ziębice Sparta Ziębice 30 60 104 50 54
4 Skałki Stolec Skałki Stolec 30 57 69 44 25
5 Niemczanka Niemcza Niemczanka Niemcza 30 51 91 58 33
6 Delta Słupice Delta Słupice 30 51 74 69 5
7 Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 30 48 80 76 4
8 Polonia Ząbkowice Śl. Polonia Ząbkowice Śląskie 30 46 84 71 13
9 Zieloni Łagiewniki Zieloni Łagiewniki (s) 30 46 70 73 -3
10 Tarnovia Tarnów Tarnovia Tarnów 30 42 77 72 5
11 Czarni Sieniawka Czarni Sieniawka 30 35 45 64 -19
12 Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 30 31 42 100 -58
13 Ślęża Ciepłowody Ślęża Ciepłowody 30 25 39 83 -44
14 Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 30 20 58 97 -39
15 Victoria Tuszyn Victoria Tuszyn 30 20 52 107 -55
16 Piasek Potworów Piasek Potworów 30 13 37 143 -106

Jesień

24.07.2011 N 15:00 T Piasek Orlęta Krosnowice Orlęta Krosnowice 1:5 (0:4) W P
31.07.2011 N 17:00 T Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 3:1 (1:1) D W
07.08.2011 N 17:00 T Piasek Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 6:7 (1:4) D P
14.08.2011 N 11:00 kl-A Piasek Delta Słupice Delta Słupice 0:5 (0:3) D P
21.08.2011 N 11:00 kl-A Piasek Polonia Ząbkowice Polonia Ząbkowice 3:8 (0:6) W P
28.08.2011 N 11:00 kl-A Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 1:2 (0:2) D P
04.09.2011 N 16:00 kl-A Piasek Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 2:8 (0:5) W P
11.09.2011 N 11:00 kl-A Piasek Ślęża Ciepłowody Ślęża Ciepłowody 0:0 (0:0) D R
18.09.2011 N 16:00 kl-A Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 3:0 vo W Z
25.09.2011 N 11:00 kl-A Piasek Sparta Ziębice Sparta Ziębice 2:5 (1:3) D P
02.10.2011 N 15:00 kl-A Piasek Zieloni Łagiewniki Zieloni Łagiewniki 0:6 (0:2) W P
09.10.2011 N 11:00 kl-A Piasek Bielawianka II Bielawa Bielawianka II Bielawa 1:6 (1:2) D P
16.10.2011 N 15:00 kl-A Piasek Skałki Stolec Skałki Stolec 1:5 (1:1) W P
23.10.2011 N 11:00 kl-A Piasek Niemczanka Niemcza Niemczanka Niemcza 0:12 (0:5) D P
30.11.2011 N 14:00 kl-A Piasek Tarnovia Tarnów Tarnovia Tarnów 1:8 (0:1) W P
06.11.2011 N 11:00 kl-A Piasek Czarni Sieniawka Czarni Sieniawka 1:3 (1:1) D P
11.11.2011 PT 14:00 kl-A Piasek Piławianka Piława Piławianka Piława 0:12 (0:6) W P
13.11.2011 N 11:00 kl-A Piasek Victoria Tuszyn Victoria Tuszyn 4:3 (1:1) D Z
19.11.2011 SO 13:00 kl-A Piasek Delta Słupice Delta Słupice 1:5 (0:3) D P
27.11.2011 N 13:00 kl-A Piasek Polonia Ząbkowice Polonia Ząbkowice 3:5 (0:5) D P

Wiosna

25.03.2012 N 15:00 kl-A Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 1:3 (0:0) W P
01.04.2012 N 11:00 kl-A Piasek Błękitni Owiesno Błękitni Owiesno 1:2 (1:1) D P
07.04.2012 SO 16:00 kl-A Piasek Ślęża Ciepłowody Ślęża Ciepłowody 1:5 (1:4) W P
15.04.2012 N 11:00 kl-A Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 2:1 (2:1) D Z
22.04.2012 N 16:00 kl-A Piasek Sparta Ziębice Sparta Ziębice 0:3 (0:1) W P
29.04.2012 N 11:00 kl-A Piasek Zieloni Łagiewniki Zieloni Łagiewniki 0:4 (0:2) D P
03.05.2012 CZ 17:00 kl-A Piasek Bielawianka II Bielawa Bielawianka II Bielawa 0:9 (0:4) W P
06.05.2012 N 14:00 kl-A Piasek Skałki Stolec Skałki Stolec 2:1 (1:1) D Z
13.05.2012 N 17:00 kl-A Piasek Niemczanka Niemcza Niemczanka Niemcza 1:6 (0:4) W P
20.05.2012 N 11:00 kl-A Piasek Tarnovia Tarnów Tarnovia Tarnów 0:1 (0:1) D P
27.05.2012 N 17:00 kl-A Piasek Czarni Sieniawka Czarni Sieniawka 3:5 (1:1) W P
03.06.2012 N 17:00 kl-A Piasek Piławianka Piława Piławianka Piława 0:3 (0:1) D P
07.06.2012 CZ 17:00 kl-A Piasek Victoria Tuszyn Victoria Tuszyn 3:7 (1:3) W P

 

Jesień:

kolejka 1 14.08.2011 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Delta Słupice 0:5 (0:3)
M. Durleta x3, A. Bagiński x2 (Delta)
Polonia Ząbkowice Śl. – Piławianka Piława Górna 2:4 (1:1)
M. Borowik, D. Madej (Polonia) – T. Piatkowski, K. Sienicki x2, M. Buganiuk (Piławianka)

godz. 17.00
Zieloni Łagiewniki – Victoria Tuszyn 4:1
K. Raguza, S. Filończyk, K. Lazarek, P.Kamiński (Zieloni) – J. Zawadzki (Victoria)
Bielawianka II Bielawa (b) – Sparta Ziębice (s) 3:2
M. Ogrodowicz x2, E. Paśko (Bielawianka) – G. Jankowski x2 (Sparta)
Skałki Stolec – Orzeł Mąkolno 2:2
D. Pietrzak, M. Józwiszyn (Skałki) – K.Głąb, R. Warzocha (Orzeł)
Niemczanka Niemcza – Ślęża Ciepłowody 6:1
M. Majewski x3, L. Sobolewski x2, M. Przednówek (Niemczanka) – K. Zębala (Ślęża)
Tarnovia Tarnów – Błękitni Owiesno 3:1
M. Stanny, G.Rychter, T.Rychter (Tarnovia) – R. Samek (Błękitni)
Czarni Sieniawka – Błękitni Niedźwiedź 1:2
M. Kaźmierczak (Czarni) – P. Wójcik x2 (Błękitni)

kolejka 2 21.08.2011 (niedziela)

godz. 11.00
Polonia Ząbkowice Śl. – Piasek Potworów 8:3 (6:0)
P. Rak x4, D. Madej x3, M. Borowik (Polonia) – J. Pawłowski x2, G. Gaszewski (Piasek)

godz. 17.00
Victoria Tuszyn – Delta Słupice 0:2
S. Garbacz, D. Kaczmarczyk (Delta)
Błękitni Niedźwiedź – Piławianka Piława Górna 0:3
K. Sienicki, T. Piątkowski, G. Kucharek (Płiawianka)
Błękitni Owiesno – Czarni Sieniawka 2:1
R. Samek, G. Górnicki (Błękitni) – M. Kazmierczak (Czarni)
Ślęża Ciepłowody – Tarnovia Tarnów 2:2
W.Jamborski, K. Zębala (Ślęża) – M. Stanny, M. Borys (Tarnovia)
Orzeł Mąkolno – Niemczanka Niemcza 3:3
P. Satanowski x3 (Orzeł) – M. Piątek x2, M. Przednowek (Niemczanka)
Sparta Ziębice (s) – Skałki Stolec 2:3
D. Kozłowski, K. Trepka (Sparta) – T. Dziekański x3 (Skałki)
Zieloni Łagiewniki – Bielawianka II Bielawa (b) 5:3
S. Filonczyk, P. Razuga, T. Sajan, M. Kruk, K. Lazarek (Zieloni) – R.Góral, Ł.Karasiński x2 (Bielawianka)

kolejka 3 28.08.2011 (niedziela)

Piławianka Piława Górna – Błękitni Owiesno 5:1
M. Buganiuk x2, T. Piątkowski x2, A. Briziński (Piławianka) – K. Małaszek (Błękitni)
Skałki Stolec – Zieloni Łagiewniki 2:1
T. Dziekański, P. Kułaj (Skałki) – A. Tworożyński (Zieloni)
godz. 11.00
Piasek Potworów – Błękitni Niedźwiedź 1:2 (0:2)
J. Pawłowski (Piasek) – Ł. Kubacki x2 (Błękitni)
godz. 17.00
Bielawianka II Bielawa (b) – Victoria Tuszyn 9:1
M. Ogrodowicz x3, J. Kaczmarek x2, E. Paśko, M. Żyłka, K. Chrapek, R. Dylewski (Bielawianka) – H. Dyrcz (Victoria)
Niemczanka Niemcza – Sparta Ziębice (s) 1:4
M. Majewski (Niemczanka) – K.Trepka x2, D.Kozłowski, T. Starczynowski (Sparta)
Tarnovia Tarnów – Orzeł Mąkolno 3:2
P. Zientarek, E. Łotysz x2 (Tarnovia) – K. Głąb, P. Satanowski (Orzeł)
Czarni Sieniawka – Ślęża Ciepłowody 0:1
K. Ziółkowski (Ślęża)
Delta Słupice – Polonia Ząbkowice Śl. 1:6
G. Czerwiński (Delta) – D. Madej x5, P. Cisak (Polonia)

kolejka 4 04.09.2011 (niedziela)

godz. 16.00
Victoria Tuszyn – Polonia Ząbkowice Śl. 3:3
T. Garbacz, J. Zawadzki, A. Radziwoń (Victoria) – G. Rola, D. Madej, samobój (Polonia)
Błękitni Niedźwiedź – Delta Słupice 2:4
M. Partyka, Ł. Kostrzewski (Błękitni) – S.Garbacz, G. Janus, M. Olejarz, M. Durleta (Delta)
Błękitni Owiesno – Piasek Potworów 8:2 (5:0)
R. Samek x2, K. Bąk x2, P. Maślanka, G. Górnicki, A. Lubieniecki, P. Wypych (Błękitni) – G. Gaszewski, P. Rutkowski (Piasek)
Ślęża Ciepłowody – Piławianka Piława Górna 0:7
Piątkowski x2, K. Kujtkowski x2, G. Żurak, Adam Briziński , K. Sienicki (Piławianka)
Orzeł Mąkolno – Czarni Sieniawka 0:3 vo (na boisku 1:2)
J. Śleziak (Orzeł) – P. Ławniczak, R. Gawroński (Czarni)
Sparta Ziębice (s) – Tarnovia Tarnów 3:0
K.Trepka x2, D.Kozłowski (Sparta)
Zieloni Łagiewniki – Niemczanka Niemcza 2:4
K. Razuga, P. Razuga (Zieloni) – M. Majewski x2, A. Niemczyk x2 (Niemczanka)
Bielawianka II Bielawa (b) – Skałki Stolec 4:1
Paśko x2, Żyłka x2 (Bielawianka) – D. Jóźwiszyn (Skałki)

kolejka 5 11.09.2011 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Ślęża Ciepłowody 0:0
Polonia Ząbkowice Śl. – Błękitni Niedźwiedź 4:0
T. Bogaczyński, P. Rak x 3 (Polonia)

godz. 16.00
Skałki Stolec – Victoria Tuszyn 5:3
T. Dziekański, D. Pietrzak, M. Gniadek, R. Jaszek, T. Obrał (Skałki) – A. Radziwoń, M. Podleśny, T. Garbacz (Victoria)
Niemczanka Niemcza – Bielawianka II Bielawa (b) 3:0
M. Majewski, L. Sobolewski, M. Piatek (Niemczanka)
Tarnovia Tarnów – Zieloni Łagiewniki 6:3
M. Wójcik x3, M. Borys x2, E. Łotysz (Tarnovia) – K. Raguza, P. Kamiński, M.Najdzik (Zieloni)
Czarni Sieniawka – Sparta Ziębice (s) 0:6
M. Kwaśniewski x2, Ł. Bar x2, T. Starczynowski, R. Domina (Sparta)
Piławianka Piława Górna – Orzeł Mąkolno 5:0
P.Soboniak, T. Piątkowski, R. Kujtkowski, M. Buganiuk, K. Sienicki (Piławianka)
Delta Słupice – Błękitni Owiesno 3:3
M. Durleta x2, S. Garbacz (Delta) – R. Samek , A. Lubieniecki, P. Maślanka (Błękitni)

kolejka 6 18.09.2011 (niedziela)

godz. 16.00
Victoria Tuszyn – Błękitni Niedźwiedź 0:3
M. Partyka, Ł. Kubacki, M. Nicpoń (Błękitni)
Błękitni Owiesno – Polonia Ząbkowice Śl. 4:6
G. Górnicki x2, R. Samek, K. Bąk (Błękitni) – M. Hałasowski, T. Bogaczyński, P. Rak x4 (Polonia)
Ślęża Ciepłowody – Delta Słupice 3:2
M. Stopyra, M. Knihinicki , P. Moszumański (Ślęża) – M. Durleta x2 (Delta)
Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów 0:3 vo (na boisku 2:11)
P. Satanowski x5, K. Głąb x3, J. Śleziak, Z. Śleziak, P. Karbowiak (Orzeł) – D. Michorczyk, M. Pyć (Piasek)
Sparta Ziębice (s) – Piławianka Piława Górna 0:3
M. Buganiuk, K.Sienicki, A.Brizinski (Piławianka)
Zieloni Łagiewniki – Czarni Sieniawka 2:0 – rozegrany 05.10.2011
P. Kamiński, K.Lazarek (Zieloni)
Bielawianka II Bielawa (b) – Tarnovia Tarnów 5:1
R. Góral x3, M. Żyłka, S. Mroczek (Bielawianka) – E. Łotysz (Tarnovia)
Skałki Stolec – Niemczanka Niemcza 2:5
M. Jóźwiszyn, J. Tunia (Skałki) – L.Sobolewski x2, M. Szulist, M. Piątek, K. Zalewski (Niemczanka)

kolejka 7 25.09.2011 (niedziela)
godz. 11.00
Piasek Potworów – Sparta Ziębice (s) 2:5 (1:3)
T. Piojda, P. Pabich (Piasek) – D. Kozłowski x2, W. Sobol, K. Trepka, R. Domina (Sparta)
Polonia Ząbkowice Śl. – Ślęża Ciepłowody 3:1 (2:0)
M. Fudali, R. Fudali, D. Madej (Polonia) – M. Knihinicki (Ślęża)

godz. 16.00
Niemczanka Niemcza – Victoria Tuszyn 2:1
L. Sobolewski x2 (Niemczanka) – J. Zawadzki (Vicotria)
Tarnovia Tarnów – Skałki Stolec 1:3
M.Borys (Tarnovia) – T. Dziekanski, D. Pietrzak, M. Kuranda (Skałki)
Czarni Sieniawka – Bielawianka II Bielawa (b) 1:4
M. Grabowski (Czarni) – R. Góral x3, M. Ogrodowicz (Bielawianka)
Piławianka Piława Górna – Zieloni Łagiewniki 5:0
P.Soboniak, M. Sienicki x2, M. Buganiuk, T. Piątkowski (Piławianka)
Delta Słupice – Orzeł Mąkolno 2:7
D. Kaczmarczyk, M. Durleta (Czarni) – P. Satanowski x5, A. Kurzeja, R. Wielgus (Orzeł)
Błękitni Niedźwiedź – Błękitni Owiesno 1:3
P. Wójcik (Niedźwiedź) – ??? (Owiesno)

kolejka 8 02.10.2011 (niedziela)

godz. 15.00
Victoria Tuszyn – Błękitni Owiesno 1:4
R. Kacprzyk (Victoria) – ??? (Błękitni O)
Ślęża Ciepłowody – Błękitni Niedźwiedź 1:1
M. Wanecki (Ślęża) – R. Gałecki (Błękitni)
Orzeł Mąkolno – Polonia Ząbkowice Śl. 4:7
P. Satanowski x3, S. Dziatłowicz (Orzeł) – P. Rak x2, P. Hałasowski, K. Kudryński x2, G. Rola, T. Bogaczyński (Polonia)
Sparta Ziębice (s) – Delta Słupice 7:3
K. Trepka x3 , Ł. Bar x2 , P. Palmowski, K. Blicharski (Sparta) – D. Kaczmarczyk x3 (Delta)
Zieloni Łagiewniki – Piasek Potworów 6:0
M. Kruk x3, P. Kamiński, S.Filonczyk, B. Bartodziej (Zieloni)
Bielawianka II Bielawa (b) – Piławianka Piława Górna 0:2
M.Sienicki, K. Sienicki (Piławianka)
Skałki Stolec – Czarni Sieniawka 4:1
J. Tunia x2, D. Pietrzak ,M. Józwiszyn (Skałki) – P.Ławniczak (Czarni)
Niemczanka Niemcza – Tarnovia Tarnów 2:3
M. Majewski, L. Sobolewski (Niemczanka) – D. Zabrzeński, M. Borys, P. Zientarek (Tarnovia)

kolejka 9 09.10.2011 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Bielawianka II Bielawa (b) 1:6 (1:2)
G. Gaszewski (Piasek) –
Polonia Ząbkowice Śl. – Sparta Ziębice (s) 2:4
K. Tołyż, P. Rak (Polonia) – K. Trepka x3, P. Kozłowski (Sparta)
godz. 15.00
Tarnovia Tarnów – Victoria Tuszyn 2:4
E. Łotysz, P. Zientarek (Tarnovia) – R. Kasprzyk, A. Radziwoń, T. Garbacz X2 (Victoria)
Czarni Sieniawka – Niemczanka Niemcza 3:4
P.Ławniczak x2, R.Lech (Czarni) – L. Sobolewskix3, D. Krawczuk (Niemczanka)
Piławianka Piława Górna – Skałki Stolec 5:0
T.Piatkowski x2, G Żurak, M.Buganiuk, R.Kujtkowski (Piławianka)
Delta Słupice – Zieloni Łagiewniki 1:0
M. Durleta (Delta)
Błękitni Niedźwiedź – Orzeł Mąkolno 3:1
M. Partyka x2, M. Liberda (Błękitni) – K. Głąb (Orzeł)
Błękitni Owiesno – Ślęża Ciepłowody 8:0

kolejka 10 16.10.2011 (niedziela)

godz. 15.00
Victoria Tuszyn – Ślęża Ciepłowody 1:1
R. Kacprzyk (Victoria) – W. Jamborski (Ślęża)
Orzeł Mąkolno – Błękitni Owiesno 4:3
K. Głąb x2, J. Śleziak, P. Satanowski (Orzeł) –
Sparta Ziębice (s) – Błękitni Niedźwiedź 4:0
P. Kozłowski x2, D. Kozłowski, K. Blicharski (Sparta)
Zieloni Łagiewniki – Polonia Ząbkowice Śl. 2:4
P. Kamiński, M. Kruk (Zieloni) – D. Madej, R. Fudali, P. Cisak, P. Rak (Polonia)
Bielawianka II Bielawa (b) – Delta Słupice 4:0
R. Góral x3, M. Ogrodowicz (Bielawianka)
Skałki Stolec – Piasek Potworów 5:1 (1:1)
K. Włodarczyk x3, D. Józwiszyn, samobój (Skałki) – Ł. Cykro (Piasek)
Niemczanka Niemcza – Piławianka Piława Górna 1:0
L. Sobolewski (Niemczanka)
Tarnovia Tarnów – Czarni Sieniawka 3:1
M. Stanny, D. Zabrzeński, P. Sidor (Tarnovia) – R. Gawroński (Czarni)

kolejka 11 23.10.2011 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Niemczanka Niemcza 0:12
M. Majewski x4, D. Krawczuk x3, D. Dudzic x2, M. Przednówek, K. Zalewski, W. Polański
(Niemczanka)
Polonia Ząbkowice Śl. – Bielawianka II Bielawa (b) – mecz się nie odbył
godz. 14.00
Czarni Sieniawka – Victoria Tuszyn 2:0
M. Jach, P. Ławniczak (Czarni)
Piławianka Piława Górna – Tarnovia Tarnów 7:2
K. Sienicki x2, M. Buganiuk x2, P.Soboniak, T.Piatkowski, A.Brizinski (Piławianka) – D. Zabrzeński, P. Zientarek (Tarnovia)
Delta Słupice – Skałki Stolec 2:1
D. Kaczmarczyk, G. Janus (Delta) – K. Włodarczyk (Skałki)
Błękitni Niedźwiedź – Zieloni Łagiewniki 2:4
M. Liberda, P. Wójcik (Błękitni N) – P. Kaminski x2, K. Lazarek, M. Najdzik (Zieloni)
Błękitni Owiesno – Sparta Ziębice (s) 4:1
?? (Błękitni O.) – K. Trepka (Sparta)
Ślęża Ciepłowody – Orzeł Mąkolno 3:1
K. Ziółkowski x2, M. Wanecki (Ślęża) – P. Satanowski (Orzeł)

kolejka 12 30.10.2011 (niedziela)

godz. 14.00
Victoria Tuszyn – Orzeł Mąkolno 3:4
P. Kierszko, A. Radziwoń, T. Garbacz (Victoria) – T. Ziółkowski, P. Satanowski x3 (Orzeł)
Sparta Ziębice (s) – Ślęża Ciepłowody 4:1
P. Kozłowski x3, W. Sobol (Sparta) – Ł. Wilk (Ślęża)
Zieloni Łagiewniki – Błękitni Owiesno 2:0
M.Szkarłat, P.Kamiński (Zieloni)
Bielawianka II Bielawa (b) – Błękitni Niedźwiedź 7:1
??? (Bielawianka) – M. Liberda (Błękitni)
Skałki Stolec – Polonia Ząbkowice Śl. 0:0
Niemczanka Niemcza – Delta Słupice 2:3
M. Majewski, K. Zalewski (Niemczanka) – M. Durleta x3 (Delta)
Tarnovia Tarnów – Piasek Potworów 8:1 (1:0)
P. Zientarek x3, E. Łotysz x2, M. Stanny, T. Rychter, D. Zabrzeński (Tarnovia) – P. Rutkowski (Piasek)
Czarni Sieniawka – Piławianka Piława Górna 2:0
M. Jach x2 (Czarni)

kolejka 13 06.11.2011 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Czarni Sieniawka 1:3
P. Rutkowski (Piasek) – M. Jach, R. Lech, samobój (Czarni)
Polonia Ząbkowice Śl. – Niemczanka Niemcza 3:1
P. Rak, T. Bogaczyński, D. Madej (Polonia) – D. Pupko (Niemczanka)
godz. 14.00
Piławianka Piława Górna – Victoria Tuszyn 5:0
K. Sienicki x2, M. Sienicki, A.Briziński, G. Żurak (Piławianka)
Delta Słupice – Tarnovia Tarnów 4:4
M. Durleta x2, D. Kaczmarczyk, S. Garbacz (Delta) – D. Zabrzeński, P. Sidor, P. Zientarek, M. Borys(Tarnovia)
Błękitni Niedźwiedź – Skałki Stolec 1:1
Ł. Kubacki (Błękitni) – T. Dziekański (Skałki)
Błękitni Owiesno – Bielawianka II Bielawa (b) 1:0
?? (Błękitni)
Ślęża Ciepłowody – Zieloni Łagiewniki 1:2
M. Knihnicki (Ślęża) – S. Filończyk, P. Raguza (Zieloni)
Orzeł Mąkolno – Sparta Ziębice (s) 1:3
P. Satanowski (Orzeł) – K. Trepka, P. Kozłowski, D. Piątek (Sparta)

kolejka 14 11.11.2011 (piątek)

godz. 13.30
Victoria Tuszyn – Sparta Ziębice (s) 3:3
T. Garbacz x2, A. Radziwoń (Victoria) – K. Trepka, Ł. Bar x2 (Sparta)
Zieloni Łagiewniki – Orzeł Mąkolno 5:1
M. Kruk x2, P. Kamiński, K. Raguza, L. Juraszek (Zieloni) – K. Głąb (Orzeł)
Bielawianka II Bielawa (b) – Ślęża Ciepłowody 3:2
M. Ogrodowicz x2, R. Góral (Bielawianka) – M. Knihnicki, K. Zębala (Ślęża)
Skałki Stolec – Błękitni Owiesno 3:1
T. Dziekański, P. Wiśniewski x2 (Skałki) – ?? (Błękitni)
Niemczanka Niemcza – Błękitni Niedźwiedź 10:0
L. Sobolewski x6, D. Krawczuk x2, K. Zalewski x2 (Niemczanka)
Tarnovia Tarnów – Polonia Ząbkowice Śl. 2:3
P.Sidor, M.Borys (Tarnovia) – R. Fudali, P. Rak x2 (Polonia)
Czarni Sieniawka – Delta Słupice 0:3
M. Durleta x2, K. Kwiecień (Delta)
Piławianka Piława Górna – Piasek Potworów 12:0
M. Szeliga x2 , K. Sienicki x3, M. Sienicki x2, A. Briziński x2 , P. Soboniak, T. Piątkowski, A. Smęt (Piławianka)

kolejka 15 13.11.2011 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Victoria Tuszyn 4:3 (1:1)
J. Pawłowski x2, P. Rutkowski, P. Wiatr (Piasek) – A. Radziwon x2, M. Podleśny (Victoria)
Polonia Ząbkowice Śl. – Czarni Sieniawka 0:1
P.Ławniczak (Czarni)

godz. 13.30
Delta Słupice – Piławianka Piława Górna 2:2
M. Durleta x2 (Delta) – M. Buganiuk, M. Sienicki (Piławianka)
Błękitni Niedźwiedź – Tarnovia Tarnów 0:1
samobój (Tarnovia)
Błękitni Owiesno – Niemczanka Niemcza 2:1
?? (Błękitni) – M. Majewski (Niemczanka)
Ślęża Ciepłowody – Skałki Stolec 0:3
K. Włodarczyk x2, M. Józwiszyn (Skałki)
Orzeł Mąkolno – Bielawianka II Bielawa (b) 3:5
P. Satanowski x3 (Orzeł) – M. Żyłka x3, M. Ogrodowicz , R. Góral (Bielawianka)
Sparta Ziębice (s) – Zieloni Łagiewniki 2:1
P. Palmowski, Ł. Bar (Sparta) – P. Kamiński (Zieloni)

kolejka 16 – 19 / 20.11.2011 (sobota / niedziela)

19.11.2011 (sobota) godz. 13.00
Delta Słupice – Piasek Potworów 5:1

20.11.2011 (niedziela) godz. 13.00
Victoria Tuszyn – Zieloni Łagiewniki 1:3
Sparta Ziębice (s) – Bielawianka II Bielawa (b) 1:1
Orzeł Mąkolno – Skałki Stolec 0:1
Ślęża Ciepłowody – Niemczanka Niemcza 2:3
Błękitni Owiesno – Tarnovia Tarnów 4:1
Błękitni Niedźwiedź – Czarni Sieniawka 1:1
Piławianka Piława Górna – Polonia Ząbkowice Śl. 3:1.

kolejka 17 – 27.11.2011 (niedziela)

godz. 13.00
Delta Słupice – Victoria Tuszyn 3:1
Piasek Potworów – Polonia Ząbkowice Śl. 3:5
Piławianka Piława Górna – Błękitni Niedźwiedź 9:0
Czarni Sieniawka – Błękitni Owiesno 2:2
Tarnovia Tarnów – Ślęża Ciepłowody 6:0
Niemczanka Niemcza – Orzeł Mąkolno 3:0 vo
Skałki Stolec – Sparta Ziębice (s) 2:0
Bielawianka II Bielawa (b) – Zieloni Łagiewniki 11:2

kolejka 18 – 25.03.2012 (niedziela)

godz. 15.00
Błękitni Niedźwiedź – Piasek Potworów 3:1 (0:0)
Victoria Tuszyn – Bielawianka II Bielawa (b) 1:4
Zieloni Łagiewniki – Skałki Stolec 2:1
Sparta Ziębice (s) – Niemczanka Niemcza 4:1
Orzeł Mąkolno – Tarnovia Tarnów 2:3
Ślęża Ciepłowody – Czarni Sieniawka 1:1
Błękitni Owiesno – Piławianka Piława Górna 0:2
Polonia Ząbkowice Śl. – Delta Słupice 1:3

kolejka 19 – 01.04.2012 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Błękitni Owiesno 1:2
Polonia Ząbkowice Śl. – Victoria Tuszyn 3:3

godz. 16.00
Delta Słupice – Błękitni Niedźwiedź 5:2
Piławianka Piława Górna -Ślęża Ciepłowody 4:0
Czarni Sieniawka – Orzeł Mąkolno 4:1
Tarnovia Tarnów – Sparta Ziębice (s) 3:3
Niemczanka Niemcza – Zieloni Łagiewniki 4:3
Skałki Stolec – Bielawianka II Bielawa (b) 1:0

kolejka 20 – 07.04.2012 (sobota)

godz. 16.00
Ślęża Ciepłowody – Piasek Potworów 5:1
Victoria Tuszyn – Skałki Stolec 2:1
Bielawianka II Bielawa (b) – Niemczanka Niemcza 4:1
Zieloni Łagiewniki – Tarnovia Tarnów 2:1
Sparta Ziębice (s) – Czarni Sieniawka 6:0
Orzeł Mąkolno – Piławianka Piława Górna 1:5
Błękitni Owiesno – Delta Słupice 2:2
Błękitni Niedźwiedź – Polonia Ząbkowice Śl. 4:2

kolejka 21 – 15.04.2012 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 2:1 (2:1)
Polonia Ząbkowice Śl. – Błękitni Owiesno 1:4

godz. 16.00
Błękitni Niedźwiedź – Victoria Tuszyn 0:2
Delta Słupice – Ślęża Ciepłowody 4:1
Piławianka Piława Górna – Sparta Ziębice (s) 6:0
Czarni Sieniawka – Zieloni Łagiewniki 0:2
Tarnovia Tarnów – Bielawianka II Bielawa (b) 4:2
Niemczanka Niemcza – Skałki Stolec 1:1

kolejka 22 – 22.04.2012 (niedziela)

godz. 16.00
Sparta Ziębice (s) – Piasek Potworów 3:0
Victoria Tuszyn – Niemczanka Niemcza – odwołany
Skałki Stolec – Tarnovia Tarnów 5:2
Bielawianka II Bielawa (b) – Czarni Sieniawka 5:0
Zieloni Łagiewniki – Piławianka Piława Górna 0:4
Orzeł Mąkolno – Delta Słupice 1:3
Ślęża Ciepłowody – Polonia Ząbkowice Śl. 2:2
Błękitni Owiesno – Błękitni Niedźwiedź 6:3

kolejka 23 – 29.04.2012 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Zieloni Łagiewniki 0:4
Polonia Ząbkowice Śl. – Orzeł Mąkolno 6:1

godz. 16.00
Błękitni Owiesno – Victoria Tuszyn 3:0
Błękitni Niedźwiedź – Ślęża Ciepłowody 1:1
Delta Słupice – Sparta Ziębice (s) 2:1
Piławianka Piława Górna – Bielawianka II Bielawa (b) 0:0
Czarni Sieniawka – Skałki Stolec 1:2
Tarnovia Tarnów – Niemczanka Niemcza 2:3

kolejka 24 – 03.05.2012 (czwartek)

godz. 17.00
Bielawianka II Bielawa (b) – Piasek Potworów 9:0 (4:0)
Victoria Tuszyn – Tarnovia Tarnów 1:5
Niemczanka Niemcza – Czarni Sieniawka 0:0
Skałki Stolec – Piławianka Piława Górna 0:0
Zieloni Łagiewniki – Delta Słupice 0:0
Sparta Ziębice (s) – Polonia Ząbkowice Śl. 4:5
Orzeł Mąkolno – Błękitni Niedźwiedź 3:1
Ślęża Ciepłowody – Błękitni Owiesno 4:2

kolejka 25 – 06.05.2012 (niedziela)

godz. 11:00
Polonia Ząbkowice Śl. – Zieloni Łagiewniki 1:3

godz. 14.00
Piasek Potworów – Skałki Stolec 2:1 (1:1)

godz 17.00
Ślęża Ciepłowody – Victoria Tuszyn 4:2
Błękitni Owiesno – Orzeł Mąkolno 3:2
Błękitni Niedźwiedź – Sparta Ziębice (s) 0:8
Delta Słupice – Bielawianka II Bielawa (b) 2:4
Piławianka Piława Górna – Niemczanka Niemcza 1:1
Czarni Sieniawka – Tarnovia Tarnów 1:0

kolejka 26 – 13.05.2012 (niedziela)

godz. 17.00
Niemczanka Niemcza – Piasek Potworów 6:1
Victoria Tuszyn – Czarni Sieniawka 2:2
Tarnovia Tarnów – Piławianka Piława Górna 3:4
Skałki Stolec – Delta Słupice 1:1
Bielawianka II Bielawa (b) – Polonia Ząbkowice Śl. 4:1
Zieloni Łagiewniki – Błękitni Niedźwiedź 2:3
Sparta Ziębice (s) – Błękitni Owiesno 5:1
Orzeł Mąkolno – Ślęża Ciepłowody 3:0

kolejka 27 – 20.05.2012 (niedziela)

godz. 11.00
Piasek Potworów – Tarnovia Tarnów 0:1 (0:1)
Polonia Ząbkowice Śl. – Skałki Stolec 2:3

godz. 17.00
Orzeł Mąkolno – Victoria Tuszyn 2:4
Ślęża Ciepłowody – Sparta Ziębice (s) 1:2
Błękitni Owiesno – Zieloni Łagiewniki 3:1
Błękitni Niedźwiedź – Bielawianka II Bielawa (b) 2:6
Delta Słupice – Niemczanka Niemcza 1:2
Piławianka Piława Górna – Czarni Sieniawka4:0

kolejka 28 – 27.05.2012 (niedziela)

godz. 17.00
Czarni Sieniawka – Piasek Potworów 5:3 (1:1)
Victoria Tuszyn – Piławianka Piława Górna 2:8
Tarnovia Tarnów – Delta Słupice 2:3
Niemczanka Niemcza – Polonia Ząbkowice Śl. 1:1
Skałki Stolec – Błękitni Niedźwiedź 7:0
Bielawianka II Bielawa (b) – Błękitni Owiesno 7:0
Zieloni Łagiewniki – Ślęża Ciepłowody 2:0
Sparta Ziębice (s) – Orzeł Mąkolno 3:0 v

kolejka 29 – 03.06.2012 (niedziela)

godz. 17.00
Piasek Potworów – Piławianka Piława Górna 0:3 (0:1)
Sparta Ziębice (s) – Victoria Tuszyn 9:0
Orzeł Mąkolno – Zieloni Łagiewniki 7:4
Ślęża Ciepłowody – Bielawianka II Bielawa (b) 1:3
Błękitni Owiesno – Skałki Stolec 1:4
Błękitni Niedźwiedź – Niemczanka Niemcza 3:0
Polonia Ząbkowice Śl. – Tarnovia Tarnów 1:0
Delta Słupice – Czarni Sieniawka 1:4

kolejka 30 – 07.06.2012 (czwartek)

godz. 17.00
Victoria Tuszyn – Piasek Potworów 7:3 (3:1)
Piławianka Piława Górna – Delta Słupice 7:2
Czarni Sieniawka – Polonia Ząbkowice Śl. 2:2 (0:0)
Tarnovia Tarnów – Błękitni Niedźwiedź 2:3
Niemczanka Niemcza – Błękitni Owiesno 8:2
Skałki Stolec – Ślęża Ciepłowody 4:1
Bielawianka II Bielawa (b) – Orzeł Mąkolno 6:2
Zieloni Łagiewniki – Sparta Ziębice (s) 1:5

Klasyfikacja strzelców w sezonie 2011/2012:

8 – Jacek Pawłowski
7 – Przemysław Rutkowski
5 – Grzegorz Gaszewski
4 – Łukasz Cykro
2 – Paweł Fester
2 – Przemysław Pabich
2 – Mariusz Koczan
1 – Tomasz Piojda
1 – Grzegorz Kudryński

1 – Bramka Samobójcza

Klasyfikacja strzelców w meczach sparingowych 2011/2012:

3 – Romuald Chmarek
2 – Łukasz Cykro
2 – Przemysław Pabich
2 – Grzegorz Gaszewski
1 – Paweł Fester
1 – Krzysztof Kudryński
1 – Przemysław Rutkowski
1 – Konrad Brzozowski
1 – Mariusz Koczan
1 – Wojciech Wołowski

Statystyki Sezonu 2011/2012:

Rozegranych spotkań: 240
Zwycięstw w domu: 121 (50.42 %)
Zwycięstw na wyjeździe: 88 (36.67 %)
Remisów: 31 (12.92 %)

Liczba strzelonych goli: 1170 (średnio 4.88 na mecz)
Liczba strzelonych goli przez drużynę gospodarzy: 676 (średnio 2.82 na mecz)
Liczba strzelonych goli przez drużynę gości: 494 (średnio 2.06 na mecz)

Najwyższe zwycięstwo w domu:
14.11.2011 Pilawianka Pilawa – Piasek Potworow 12:0
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe:
23.10.2011 Piasek Potworow – Niemczanka Niemcza 0:12

Najwięcej bramek w jednym meczu:
27.11.2011 Bielawianka II Bielawa – Zieloni Lagiewniki
Ogólne statystyki meczów Piaska w sezonie 2011/2012:
Punkty: 13
Ogólnie spotkań: 30
Ogólnie zwycięstw: 4 (13 %)
Ogólnie remisów: 1 (3 %)
Ogólnie porażek: 25 (83 %)

Ilość spotkań rozegranych w domu: 15
Ilość zwycięstw w domu: 3 (20 %)
Ilość remisów w domu: 1 (7 %)
Ilość porażek w domu: 11 (73 %)

Ilość spotkań rozegranych na wyjeździe: 15
Ilość zwycięstw na wyjeździe: 1 (7 %)
Ilość remisów na wyjeździe: 0 (0 %)
Ilość porażek na wyjeździe: 14 (93 %)

Ogólna różnica bramek: -106 (37 – 53)
Rożnica bramek w spotkaniach rozegranych w domu: -36 (17 – 53)
Rożnica bramek w spotkaniach rozegranych na wyjeździe: -70 (20 – 90)

Najwyższe zwycięstwo w domu:
4:3 vs. Victoria Tuszyn
2:1 vs. Orzel Makolno
2:1 vs. Skalki Stolec
Najwyższa porażka w domu:
0:12 vs. Niemczanka Niemcza
Najwięcej bramek w meczu rozegranym w domu:
0:12 vs. Niemczanka Niemcza
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe:
3:0 vs. Orzel Makolno
Najwyższa porażka na wyjeździe:
0:12 vs. Pilawianka Pilawa

Najwięcej bramek w meczu rozegranym na wyjeździe:
0:12 vs. Pilawianka Pilawa