Sezon 2017/18


sezon 2017 / 2018 Klasa B – Kłodzko gr. II

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 20 46 65 37 20
2 Victoria Dębowiec Victoria Dębowiec 20 41 67 50 17
3 Czarni Braszowice Czarni Braszowice 20 40 80 37 43
4 Harnaś Starczówek Harnaś Starczówek 20 40 71 31 40
5 Cis Brzeźnica LZS Brzeźnica 20 40 46 20 26
6 Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 20 30 53 44 9
7 Perła Płonica Perła Płonica 20 21 53 53 0
8 Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 20 21 53 61 -8
9 Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 20 20 42 59 -17
10 Spartakus Byczeń Spartakus Byczeń 20 10 34 105 -71
11 Piasek Potworów Piasek Potworów 20 7 24 91 -67


Jesień

03.09.2017 N 16:00 kl-B Piasek Victoria Dębowiec Victoria Dębowiec 4:8 (1:4) W P
17.09.2017 N 16:00 kl-B Piasek Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:3 (1:3) D P
24.09.2017 N 12:00 kl-B Piasek Spartakus Byczeń Spartakus Byczeń 3:3 (1:2) W R
01.10.2017 N 15:00 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 0:4 (0:2) D P
08.10.2017 N 11:00 kl-B Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 1:9 (0:3) W P
15.10.2017 N 11:00 kl-B Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 0:2 (0:1) D P
22.10.2017 N 11:00 kl-B Piasek Perła Płonica Perła Płonica 1:6 (0:2) W P
19.11.2017 N 11:00 kl-B Piasek Harnaś Starczówek Harnaś Starczówek 0:6 (0:3) D P
05.11.2017 N 11:00 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 1:10 (1:4) W P
12.11.2017 N 11:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 4:2 (2:0) D Z

Wiosna

08.04.2018 N 14:00 kl-B Piasek Victoria Dębowiec Victoria Dębowiec 1:3 (1:2) D P
22.04.2018 N 13:00 kl-B Piasek Zamek Kamieniec Ząbkowicki Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1:1 (1:1) W R
29.04.2018 N 14:00 kl-B Piasek Spartakus Byczeń Spartakus Byczeń 2:2 (0:1) D R
03.05.2018 C 11:00 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 2:2 (1:1) W R
06.05.2018 N 14:00 kl-B Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 0:2 (0:0) D P
13.05.2018 N 11:00 kl-B Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 0:3 (0:0) W P
20.05.2018 N 14:00 kl-B Piasek Perła Płonica Perła Płonica 1:6 (0:2) D P
27.05.2018 N 13:30 kl-B Piasek Harnaś Starczówek Harnaś Starczówek 0:6 (0:1) W P
03.06.2018 N 14:00 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 1:5 (0:5) D P
10.06.2018 N 11:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 0:8 (0:3) W P

Runda Jesienna:

Kolejka 1 – 03.09.2017 (niedziela)

Cis Brzeźnica – pauza

godz. 11.00
Czarni Braszowice – Spartakus Byczeń 8:0
Ernest Łotysz x3, Mariusz Borys, Zbigniew Gancarczyk, Grzegorz Rychter, Krzysztof Kudryński, Robert Listwan (Czarni)

godz. 12.00
Perła Płonica – Błękitni Niedźwiedź 5:2
Bartłomiej Cebula x3 , Michał Bartoszek , Rafał Warzocha (Perła)
Harnaś Starczówek – Przedborowianka Przedborowa 1:1
bramka samobójcza (Harnaś) – Mateusz Gołdyn (Przedborowianka)

godz. 16.00
Orzeł Mąkolno – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0:6
Roman Kieniuk x2, Mateusz Wajda, Paweł Furtan, Dominik Rząsa, bramka samobójcza (Zamek)

Victoria Dębowiec – Piasek Potworów 8:4
Jan Harasimowicz x4, Jarosław Szydłowski, Paweł Giza, Grzegorz Patrzyk, Adrian Sykut (Victoria) – Krystian Kuchciak, Maciej Pruś, Radosław Sobieraj, bramka samobójcza (Piasek)

Kolejka 2 – 10.09.2017 (niedziela)

Piasek Potworów – pauza

godz. 11.00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Victoria Dębowiec 0:1
Adrian Sykut (Victoria)

godz. 12.00
Spartakus Byczeń – Orzeł Mąkolno 2:3
Damian Strutyński, Michał Krzyżanowski (Spartakus) – Kamil Krzysztofczyk, Marcin Makowski, bramka samobójcza (Orzeł)
Przedborowianka Przedborowa – Czarni Braszowice 2:1
Sebastian Biegun, Dominik Badecki (Przedborowianka) – Zbigniew Gancarczyk (Czarni)

godz. 16.00
Błękitni Niedźwiedź – Harnaś Starczówek 2:0
Kacper Nicpoń, bramka samobójcza (Błękitni)
Cis Brzeźnica – Perła Płonica 0:1
Michał Bartoszek (Perła)

Kolejka 3 – 17.09.2017 (niedziela)

Perła Płonica – pauza

godz. 11.00
Czarni Braszowice – Błękitni Niedźwiedź 6:4
Mariusz Borys x2, Jakub Dąbrowski x2, Tomasz Bogaczyński, Grzegorz Hutnik (Czarni) – Krzysztof Mizera, Kacper Nicpoń, Robert Gałecki, Przemysław Cyrek (Błękitni)

godz. 12.00
Harnaś Starczówek – Cis Brzeźnica 2:1
Patryk Pogoda, Piotr Mularczyk (Harnaś) – Łukasz Poręba (Cis)
Orzeł Mąkolno – Przedborowianka Przedborowa 1:2
Zbigniew Śleziak (Orzeł) – Dominik Badecki, Mateusz Bień (Przedborowianka)

godz. 16.00
Victoria Dębowiec – Spartakus Byczeń 4:2
Paweł Giza x2, Jan Harasimowicz, Jarosław Szydłowski (Victoria) – Damian Strutyński x2 (Spartakus)
Piasek Potworów – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:3
Przemysław Rutkowski, Maciej Pruś (Piasek) – Ireneusz Nowak x2, Paweł Rosikoń (Zamek)

Kolejka 4 – 24.09.2017 (niedziela)

Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – pauza

godz. 12.00
Spartakus Byczeń – Piasek Potworów 3:3
Jan Kłyniuk x2, Marcin Blicharski (Spartakus) – Grzegorz Bartman, Maciej Pruś, samobój (Piasek)
Przedborowianka Przedborowa – Victoria Dębowiec 2:4
Jarosław Sikorski, Dominik Badecki (Przedborowianka) – Przemysław Giza x2, Dawid Smaga, Jan Harasimowicz (Victoria)
Błękitni Niedźwiedź – Orzeł Mąkolno 4:3
Przemysław Cyrek x2, Dominik Krzywy, Tomasz Wilgan (Błękitni) – Patryk Carzyński, Kamil Wsolak, samobój (Orzeł)

godz. 16.00
Cis Brzeźnica – Czarni Braszowice 0:3
Grzegorz Rychter, Grzegorz Hutnik, Ernest Łotysz (Czarni)
Perła Płonica – Harnaś Starczówek 1:5
Bartłomiej Cebula (Perła) – Tomasz Bandurski x3, Przemysław Klim, Piotr Rudnicki (Harnaś)

Kolejka 5 – 01.10.2017 (niedziela)

Harnaś Starczówek – pauza

godz. 11.00
Czarni Braszowice – Perła Płonica 7:5
Robert Listwan x2, Zbigniew Gancarczyk x2, Ernest Łotysz x2, Krzysztof Kudryński (Czarni) – Michał Bartoszek x2, Jakub Kizik x2, Michał Iwaszków (Perła)
Orzeł Mąkolno – Cis Brzeźnica 3:4
Patryk Kulig, Patryk Carzyński, Mateusz Nowak (Orzeł) – Łukasz Dudek x2, Łukasz Rzepka, Kamil Knych (Cis)

godz. 13.00
Victoria Dębowiec – Błękitni Niedźwiedź 2:1
Adrian Sykut, Jan Sabadarz (Victoria) – Sebastian Bieńka (Błękitni)

godz. 13.30
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Spartakus Byczeń 4:1
Dawid Plata, Paweł Furtan, Mateusz Wajda, Sebastian Furtan (Zamek) – Damian Łęczyński (Spartakus)

godz. 16.00
Piasek Potworów – Przedborowianka Przedborowa 0:4
Dominik Badecki x2, Mateusz Bień x2 (Przedborowa)

Kolejka 6 – 08.10.2017 (niedziela)

Spartakus Byczeń – pauza

godz. 11.00
Harnaś Starczówek – Czarni Braszowice 1:4
Przemysław Klim (Harnaś) – Piotr Tracz x2, Ernest Łotysz, Mariusz Borys (Czarni)
Przedborowianka Przedborowa – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:3
Dominik Badecki, Daniel Cwanek (Przedborowianka) – Ireneusz Nowak x2, Dawid Chamerski (Zamek)
Cis Brzeźnica – Victoria Dębowiec 1:2
Jerzy Gurdak (Cis) – Adrian Sykut, Jan Harasimowicz (Victoria)

godz. 14.00
Błękitni Niedźwiedź – Piasek Potworów 9:1 
Maciej Pawlak (Piasek) – Tomasz Wilgan x4, Michał Wręczycki x2, Przemysław Cyrek, Kacper Nicpoń, Dominik Krzywy (Błękitni)

godz. 15.00
Perła Płonica – Orzeł Mąkolno 1:4
Michał Bartoszek (Perła) – Adam Latosiewicz x2, Kamil Krzysztofczyk x2 (Orzeł)

Kolejka 7 – 15.10.2017 (niedziela)

Czarni Braszowice – pauza

godz. 11.00
Orzeł Mąkolno – Harnaś Starczówek 0:2
Piotr Mularczyk, Patryk Pogoda (Harnaś)

godz. 15.00
Victoria Dębowiec – Perła Płonica 6:1
Przemysław Giza x2, Marek Zięba, Karol Kwiatkowski, Adrian Sykut, Bramka Samobójcza (Victoria) – Michał Bartoszek (Perła)
Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 0:2
Gheorghita Galbeaza x2 (Cis)
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Błękitni Niedźwiedź 4:3
Mateusz Sopuch x2, Dominik Rząsa, Mateusz Wajda (Zamek) – Rafał Kot, Sebastian Bieńka, Łukasz Kostrzewski (Błękitni)
Spartakus Byczeń – Przedborowianka Przedborowa 5:4
Marcin Blicharski x4, Damian Strutyński (Spartakus) – Dominik Badecki, Tomasz Makuch, Mateusz Bień, Jarosław Sikorski (Przedborowianka)

Kolejka 8 – 22.10.2017 (niedziela)

Przedborowianka Przedborowa – pauza

godz. 11.00
Czarni Braszowice  – Orzeł Mąkolno 3:0 vo
Harnaś Starczówek – Victoria Dębowiec 4:2
Tomasz Pajestka x2, Michał Sztepiuk x2 (Harnaś) – Paweł Giza, Adrian Sykut (Victoria)
Cis Brzeźnica – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 5:1
Gheorghita Galbeaza x2, Łukasz Dudek, Kamil Knych, Mateusz Witsanko (Cis) – Paweł Furtan (Zamek)
Perła Płonica – Piasek Potworów 6:1
Bartłomiej Cebula x5, Jakub Kizik (Perła) – Krystian Kuchciak (Piasek)

godz. 14.00
Błękitni Niedźwiedź  – Spartakus Byczeń 7:2
Łukasz Witkowski x2, Krzysztof Mizera, Sebastian Bieńka, Mateusz Marszałek, Artur Kumorek, Dominik Krzywy (Błękitni) – Michał Krzyżanowski, Bramka Samobójcza (Spartakus)

Kolejka 9 – 29.10.2017 (niedziela)

Orzeł Mąkolno – pauza

godz. 11.00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Perła Płonica 6:5
Mateusz Sopuch x3, Wojciech Nowak x2, Krzysztof Zugaj (Zamek) – Bartłomiej Cebula x4, Dariusz Mróz (Perła)
Spartakus Byczeń – Cis Brzeźnica 2:5
Marcin Blicharski x2 (Spartakus) – Łukasz Rzepka x2, Jerzy Gurdak, Łukasz Dudek, Kamil Kuruc (Cis)

godz. 14.00
Victoria Dębowiec – Czarni Braszowice 0:6
Ernest Łotysz x3, Mariusz Borys x2, Krzysztof Kudryński (Czarni)
Przedborowianka Przedborowa – Błękitni Niedźwiedź 1:3
Dominik Badecki – Kacper Nicpoń x2, Łukasz Kostrzewski (Błękitni)
Piasek Potworów – Harnaś Starczówek (przełożony na 19.11.2017) 0:6
Tomasz Pajestka x3, Tomasz Bandurski x2, Piotr Mularczyk (Harnaś)

Kolejka 10 – 05.11.2017 (niedziela)

Błękitni Niedźwiedź – pauza

godz. 11.00
Cis Brzeźnica – Przedborowianka Przedborowa 5:1
Mateusz Zając x2, Łukasz Dudek x2, Mateusz Witsanko (Cis) – Daniel Cwanek (Przedborowianka)
Perła Płonica – Spartakus Byczeń 7:0
Bartłomiej Cebula x4 Jakub Kizik x3 (Perła)
Harnaś Starczówek – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:7
Tomasz Bandurski, Tomasz Pajestka (Harnaś) – Mateusz Sopuch x2, Dawid Plata, Dawid Ruszczyński, Paweł Rosikoń, Kamil Wróbel, Krzysztof Zugaj (Zamek)
Czarni Braszowice – Piasek Potworów 10:1
Ernest Łotysz x4, Mariusz Borys x2, Zbigniew Gancarczyk, Robert Listwan, Marek Stanny, Grzegorz Hutnik (Czarni) – Krystian Kuchciak (Piasek)
Orzeł Mąkolno – Victoria Dębowiec 4:6
Waldemar Morawski x3 , Kamil Krzysztofczyk (Orzeł) – Jan Harasimowicz x3, Adrian Sykut, Tadeusz Lach, Paweł Giza (Victoria)

Kolejka 11 – 12.11.2017 (niedziela)

Victoria Dębowiec – pauza

godz. 11.00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Czarni Braszowice 2:0
Dawid Chamerski, Mateusz Wajda (Zamek)

Spartakus Byczeń – Harnaś Starczówek 0:7
Tomasz Bandurski x3, Piotr Rudnicki, Piotr Mularczyk, Michał Sztepiuk, Piotr Gutowski (Harnaś)
Przedborowianka Przedborowa – Perła Płonica 1:6
Robert Gnyl (Przedborowianka) – Bartłomiej Cebula x3, Marek Haber x3 (Perła)

godz. 13.00
Błękitni Niedźwiedź – Cis Brzeźnica (przełożony na 19.11.2017) 1:2
Dominik Krzywy (Błękitni) – Łukasz Rzepka, Łukasz Dudek (Cis)

godz. 13.30
Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 4:2
Krystian Lorenz x3, Dariusz Michorczyk (Piasek) – Kamil Krzysztofczyk, Zbigniew Śleziak (Orzeł)

 

Runda Wiosenna:

Kolejka 12 – 08.04.2018 (niedziela)

Cis Brzeźnica – pauza

godz. 11:00
Błękitni Niedźwiedź – Perła Płonica 3:2
Marcin Nicpoń x2, Dominik Krzywy (Błękitni) – Bartłomiej Prorok x2 (Perła)

Przedborowianka Przedborowa – Harnaś Starczówek 2:4
Sebastian Biegun, Dominik Badecki  (Przedborowianka) – Mariusz Mazur x2, Tomasz Bandurski, Tomasz Pajestka (Harnaś)

Spartakus Byczeń – Czarni Braszowice 1:7
Marcin Blicharski (Spartakus) – Ernest Łotysz x3, Mariusz Jabłoński x2, Zbigniew Gancarczyk, Mariusz Borys (Czarni)

godz. 12:30
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Orzeł Mąkolno 3:1
Mateusz Wajda x2, Mariusz Deryło (Zamek) – Radosław Kędzierski (Orzeł)
godz. 14:00
Piasek Potworów – Victoria Dębowiec 1:3
Maciej Pruś (Piasek) – Jan Harasimowicz x2, Przemysław Giza (Victoria)

 

Kolejka 13 – 15.04.2018 (niedziela)

Piasek Potworów – pauza

godz. 11:00
Orzeł Mąkolno – Spartakus Byczeń 8:2
Waldemar Morawski x3, Zbigniew Śleziak x2, Patryk Carzyński, Jacek Morawski (Orzeł) – Marcin Blicharski, Paweł Jachimowski (Spartakus)

Czarni Braszowice – Przedborowianka Przedborowa 4:0
Robert Listwan, Krzysztof Kudryński, Ernest Łotysz, Grzegorz Rychter (Czarni)

Harnaś Starczówek – Błękitni Niedźwiedź 1:1
Mariusz Mazur (Harnaś) – Kacper Nicpoń (Błękitni)

Perła Płonica – Cis Brzeźnica 0:0

godz. 16:00
Victoria Dębowiec  – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 3:6
Jan Harasimowicz x3 (Victoria) – Ireneusz Nowak x2, Kamil Wróbel x2, Mateusz Sopuch, Zygmunt Nowak (Zamek)

 

Kolejka 14 – 22.04.2018 (niedziela)

Perła Płonica – pauza

godz. 11:00

Cis Brzeźnica – Harnaś Starczówek 0:0
Błękitni Niedźwiedź – Czarni Braszowice 2:2
Marcin Nicpoń, Łukasz Kostrzewski (Błekitni) – Zbigniew Gancarczyk, bramka samobójcza (Czarni)
Przedborowianka Przedborowa – Orzeł Mąkolno 6:4
Dominik Badecki 3x, Mateusz Bień, Marcin Łabaz, Tomasz Makuch (Przedborowianka) – Radosław Kędzierski x2, Zbigniew Śleziak, Mateusz Nowak (Orzeł)

godz. 13:00

Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Piasek Potworów 1:1
Mateusz Wajda (Zamek) – Grzegorz Gaszewski (Piasek)
godz. 16:00

Spartakus Byczeń – Victoria Dębowiec 2:8
Jan Kłyniuk, Michał Sztangret (Spartakus) – Przemysław Giza x4, Łukasz Bartman, Paweł Giza, Jan Sabadarz, Grzegorz Patrzyk (Victoria)

 

Kolejka 15 – 29.04.2018 (niedziela)

Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – pauza

godz. 11:00
Victoria Dębowiec – Przedborowianka Przedborowa 7:5
Przemysław Giza x3, Jan Harasimowicz x2, Adrian Harasimowicz x2 (Victoria) – Dominik Badecki x4, Mateusz Tebinka (Przedborowianka)
Orzeł Mąkolno – Błękitni Niedźwiedź 4:2
Mateusz Nowak x2, Waldemar Morawski, Radosław Kędzierski (Orzeł)  – Łukasz Kubacki, Damian Osiecki (Błękitni)
Czarni Braszowice – Cis Brzeźnica 1:2
Robert Listwan (Czarni) – Łukasz Rzepka, Mateusz Zając (Cis)
Harnaś Starczówek – Perła Płonica 0:0

godz. 14:00
Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 2:2
Mateusz Bakalarz, Radosław Sobieraj (Piasek) – Marcin Blicharski x2 (Spartakus)

 

Kolejka 16 – 03.05.2018 (czwartek)

Harnaś Starczówek – pauza

godz. 11:00
Perła Płonica – Czarni Braszowice 1:3
Wojciech Dujin (Perła) – Ernest Łotysz x2, Marek Stanny (Czarni)
Cis Brzeźnica – Orzeł Mąkolno 3:0
Łukasz Dudek x2, Michał Dzierba (Cis)
Błękitni Niedźwiedź – Victoria Dębowiec 2:2
Łukasz Kostrzewski, Daniel Piątek (Błękitni) – Adrian Sykut, Grzegorz Łopatka (Victoria)
Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów 2:2
Mateusz Gołdyn x2 (Przedborowianka) – Jacek Pawłowski x2 (Piasek)
Spartakus Byczeń – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:1
Marcin Blicharski, Damian Strutyński (Spartakus) – Mariusz Deryło (Zamek)

 

Kolejka 17 – 06.05.2018 (niedziela)

Spartakus Byczeń – pauza

godz. 11:00
Orzeł Mąkolno – Perła Płonica 3:1
Patryk Carzyński, Waldemar Morawski, Mateusz Nowak (Orzeł) – Bramka Samobójcza (Perła)
Czarni Braszowice – Harnaś Starczówek 1:5
Ernest Łotysz (Czarni) – Damian Madej x2, Mariusz Mazur, Mateusz Respekta, Piotr Mularczyk (Harnaś)

godz. 14:00
Piasek Potworów – Błękitni Niedźwiedź 0:2
Marcin Nicpoń, Michał Wręczycki (Błękitni)

godz. 16:00
Victoria Dębowiec – Cis Brzeźnica 1:1
Przemysław Giza (Victoria) – Łukasz Dudek (Cis)

godz. 17:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Przedborowianka Przedborowa 4:1
Mariusz Deryło x2, Patryk Malesa, Dawid Chamerski (Zamek) – Mateusz Bień (Przedborowa)

 

Kolejka 18 – 13.05.2018 (niedziela)

Czarni Braszowice – pauza

godz. 11:00
Perła Płonica – Victoria Dębowiec 0:1
Przemysław Giza (Victoria)
Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:0
Kamil Knych, Jakub Kizik, Michał Gruszka (Cis)
Błękitni Niedźwiedź – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 0:1
Tomasz Ciborowski (Zamek)
Przedborowianka Przedborowa – Spartakus Byczeń  3:0 vo
(Na boisku –  1:4 Tomasz Makuch (Przedborowianka) – Marcin Blicharski x2, Michał Sztangret, Łukasz Szary (Spartakus))

godz. 14:00
Harnaś Starczówek – Orzeł Mąkolno 3:0 vo

 

Kolejka 19 – 20.05.2018 (niedziela)

Przedborowianka Przedborowa – pauza

godz. 11:00
Spartakus Byczeń – Błękitni Niedźwiedź 2:3
Michał Krzyżanowski, Łukasz Szary (Spartakus) – Damian Osiecki, Marcin Skotnicki, Kacper Wasilewski (Błękitni)
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Cis Brzeźnica 0:4
Mateusz Zając, Łukasz Rzepka, Michał Gruszka, Jakub Kizik (Cis)
Victoria Dębowiec – Harnaś Starczówek 3:4
Paweł Giza x2, Przemysław Giza (Victoria)- Mariusz Mazur x3, Michał Sztepiuk (Harnaś)
Orzeł Mąkolno – Czarni Braszowice 5:4
Zbigniew Śleziak x2, Waldemar Morawski x2, Mateusz Nowak (Orzeł) – Ernest Łotysz, Damian Stanny, Robert Listwan, Bramka samobójcza (Czarni)

godz. 14:00
Piasek Potworów – Perła Płonica 1:6
Grzegorz Gaszewski (Piasek) – Arkadiusz Korman x2, Michał Bartoszek, Rafał Warzocha, Wojciech Dujin, Zdzisław Kulpa (Perła)

 

Kolejka 20 – 27.05.2018 (niedziela)

Orzeł Mąkolno – pauza

godz. 11:00
Czarni Braszowice – Victoria Dębowiec 4:1
Ernest Łotysz x2, Grzegorz Rychter x2 (Czarni) – Adrian Sykut (Victoria)

Perła Płonica – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1:4
Wojciech Dujin (Perła) – Mateusz Sopuch, x2, Mariusz Deryło, Bramka samobójcza (Zamek)

Cis Brzeźnica – Spartakus Byczeń 2:2
Łukasz Dudek, Gheorghita Galbeaza (Cis) – Damian Strutyński, Marcin Blicharski (Spartakus)

Błękitni Niedźwiedź – Przedborowianka Przedborowa 2:0
Damian Osiecki, Dariusz Kutek (Błękitni)

godz. 14:00
Harnaś Starczówek – Piasek Potworów 6:0
Tomasz Pajestka x2, Seweryn Nocoń x2, Mariusz Mazur, Piotr Mularczyk (Harnaś)

 

Kolejka 21 – 03.06.2018 (niedziela)

Błękitni Niedźwiedź – pauza

godz. 11:00
Przedborowianka Przedborowa – Cis Brzeźnica 0:2
Piotr Gaba, Mateusz Zając (Cis)

Spartakus Byczeń – Perła Płonica 3:3
Paweł Jachimowski x2, Wojciech Sztangret (Spartakus)- Michał Bartoszek, Paweł Szęszoł, Dariusz Mróz (Perła)

Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Harnaś Starczówek 5:2
Mateusz Sopuch x3, Tomasz Ciborowski, Paweł Rosikoń (Zamek) – Mariusz Mazur, Damian Madej (Harnaś)

Victoria Dębowiec – Orzeł Mąkolno 3:0 (vo)

godz. 14:00
Piasek Potworów – Czarni Braszowice 1:5
Krystian Kuchciak (Piasek) – Ernest Łotysz x2, Grzegorz Rychter, Damian Stanny, Robert Listwan (Czarni)

 

Kolejka 22 – 10.06.2018 (niedziela)

Victoria Dębowiec – pauza

godz. 11:00
Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów 8:0
Zbigniew Śleziak x3, Waldemar Morawski x2, Radosław Kędzierski, Paweł Wielgus, Krystian Kirsz (Orzeł)

Czarni Braszowice – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1:4
Zbigniew Gancarczyk (Czarni) – Mateusz Sopuch x2, Ireneusz Nowak, Bramka samobójcza (Zamek)

Harnaś Starczówek – Spartakus Byczeń 16:1
Tomasz Bandurski x7, Damian Madej x4, Józef Zając x2, Piotr Mularczyk, Michał Sztepiuk, Mariusz Mazur (Harnaś) – Marcin Blicharski (Spartakus)

Perła Płonica – Przedborowianka Przedborowa 1:3
Paweł Szęszoł (Perła) – Marcin Łabaz, Mateusz Bień, Jarosław Sikorski (Przedborowianka)

Cis Brzeźnica – Błękitni Niedźwiedź 4:0
Łukasz Dudek x2, Kamil Kuruc x2 (Cis)

Strzelcy Piaska Potworów :

4 – Maciej Pruś
03.09.2017 Victoria Dębowiec – Piasek Potworów – 1 gol
17.09.2017 Piasek Potworów – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – 1 gol
24.09.2017 Spartakus Byczeń – Piasek Potworów – 1 gol
08.04.2018 Piasek Potworów – Victoria Dębowiec – 1 gol

4 – Krystian Kuchciak
03.09.2017 Victoria Dębowiec – Piasek Potworów – 1 gol
22.10.2017 Perła Płonica – Piasek Potworów – 1 gol
05.11.2017 Czarni Braszowice- Piasek Potworów – 1 gol
03.06.2018 Piasek Potworów – Czarni Braszowice – 1 gol

3 – Krystian Lorenz
12.11.2017 Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno – 3 gole

2 – Jacek Pawłowski
03.05.2018 Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów – 2 gole

2 – Radosław Sobieraj
03.09.2017 Victoria Dębowiec – Piasek Potworów – 1 gol
29.04.2018 Piasek Potworów – Spartakus Byczeń – 1 gol

2 – Grzegorz Gaszewski
22.04.2018 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Piasek Potworów – 1 gol
20.05.2018 Piasek Potworów – Perła Płonica – 1 gol

1 – Dariusz Michorczyk
12.11.2017 Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno – 1 gol

1 – Grzegorz Bartman
24.09.2017 Spartakus Byczeń – Piasek Potworów – 1 gol

1 – Maciej Pawlak
08.10.2017 Błękitni Niedźwiedź – Piasek Potworów – 1 gol

1 – Przemysław Rutkowski
17.09.2017 Piasek Potworów – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – 1 gol

1 – Mateusz Bakalarz
29.04.2018 Piasek Potworów – Spartakus Byczeń – 1 gol

Strzelcy Ligowi :

26 – Ernest Łotysz – Czarni Braszowice

20 – Bartłomiej Cebula – Perła Płonica

17 – Jan Harasimowicz – Victoria Dębowiec
17 – Tomasz Bandurski – Harnaś Starczówek

16 – Dominik Badecki – Przedborowianka Przedborowa

15 – Mateusz Sopuch – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
15 – Przemysław Giza – Victoria Dębowiec

14 – Marcin Blicharski – Spartakus Byczeń

13 – Łukasz Dudek – CIS Brzeźnica

12 – Waldemar Morawski – Orzeł Mąkolno

10 – Mariusz Mazur – Harnaś Starczówek
10 – Zbigniew Śleziak – Orzeł Mąkolno

9 – Adrian Sykut – Victoria Dębowiec
9 – Mariusz Borys – Czarni Braszowice
9 – Tomasz Pajestka – Harnaś Starczówek

8 – Jakub Kizik – (CIS Brzeźnica – 2, Perła Płonica – 6)
8 – Michał Bartoszek – Perła Płonica
8 – Paweł Giza – Victoria Dębowiec
8 – Robert Listwan – Czarni Braszowice
8 – Zbigniew Gancarczyk – Czarni Braszowice

7 – Damian Madej – Harnaś Starczówek
7 – Ireneusz Nowak – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
7 – Mateusz Bień – Przedborowianka Przedborowa
7 – Mateusz Wajda – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
7 – Piotr Mularczyk – Harnaś Starczówek

6 – Damian Strutyński – Spartakus Byczeń
6 – Grzegorz Rychter – Czarni Braszowice
6 – Kacper Nicpoń – Błękitni Niedźwiedź
6 – Łukasz Rzepka – CIS Brzeźnica
6 – Mateusz Nowak – Orzeł Mąkolno

5 – Dominik Krzywy – Błękitni Niedźwiedź
5 – Gheorghita Galbeaza – CIS Brzeźnica
5 – Kamil Krzysztofczyk – Orzeł Mąkolno
5 – Łukasz Kostrzewski – Błękitni Niedźwiedź
5 – Marcin Nicpoń – Błękitni Niedźwiedź
5 – Mariusz Deryło – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
5 – Michał Sztepiuk – Harnaś Starczówek
5 – Patryk Carzyński – Orzeł Mąkolno
5 – Radosław Kędzierski – Orzeł Mąkolno
5 – Tomasz Wilgan – Błękitni Niedźwiedź

4 – Krystian Kuchciak – Piasek Potworów
4 – Krzysztof Kudryński – Czarni Braszowice
4 – Maciej Pruś – Piasek Potworów
4 – Mateusz Zając – CIS Brzeźnica
4 – Przemysław Cyrek – Błękitni Niedźwiedź

3 – Damian Osiecki – Błękitni Niedźwiedź
3 – Dawid Chamerski – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
3 – Grzegorz Hutnik – Czarni Braszowice
3 – Jan Kłyniuk – Spartakus Byczeń
3 – Jarosław Sikorski – Przedborowianka Przedborowa
3 – Kamil Knych – CIS Brzeźnica
3 – Kamil Kuruc – CIS Brzeźnica
3 – Kamil Wróbel – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
3 – Krystian Lorenz – Piasek Potworów
3 – Marek Haber – Perła Płonica
3 – Mateusz Gołdyn – Przedborowianka Przedborowa
3 – Michał Krzyżanowski – Spartakus Byczeń
3 – Michał Wręczycki – Błękitni Niedźwiedź
3 – Paweł Furtan – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
3 – Paweł Jachimowski – Spartakus Byczeń
3 – Paweł Rosikoń – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
3 – Sebastian Bieńka – Błękitni Niedźwiedź
3 – Wojciech Dujin – Perła Płonica

2 – Adam Latosiewicz – Orzeł Mąkolno
2 – Adrian Harasimowicz – Victoria Dębowiec
2 – Arkadiusz Korman – Perła Płonica
2 – Bartłomiej Prorok – Perła Płonica
2 – Damian Stanny – Czarni Braszowice
2 – Daniel Cwanek – Przedborowianka Przedborowa
2 – Dariusz Mróz – Perła Płonica
2 – Dawid Plata – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
2 – Dominik Rząsa – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
2 – Grzegorz Gaszewski – Piasek Potworów
2 – Grzegorz Patrzyk – Victoria Dębowiec
2 – Jacek Pawłowski – Piasek Potworów
2 – Jakub Dąbrowski – Czarni Braszowice
2 – Jan Sabadarz – Victoria Dębowiec
2 – Jarosław Szydłowski – Victoria Dębowiec
2 – Jerzy Gurdak – CIS Brzeźnica
2 – Józef Zając – Harnaś Starczówek
2 – Krzysztof Mizera – Błękitni Niedźwiedź
2 – Krzysztof Zugaj – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
2 – Łukasz Witkowski – Błękitni Niedźwiedź
2 – Marcin Łabaz – Przedborowianka Przedborowa
2 – Marek Stanny – Czarni Braszowice
2 – Mariusz Jabłoński – Czarni Braszowice
2 – Mateusz Witsanko – CIS Brzeźnica
2 – Michał Gruszka – CIS Brzeźnica
2 – Patryk Pogoda (j) – Harnaś Starczówek
2 – Paweł Szęszoł – Perła Płonica
2 – Piotr Rudnicki – Harnaś Starczówek
2 – Piotr Tracz – Czarni Braszowice
2 – Przemysław Klim – Harnaś Starczówek
2 – Radosław Sobieraj – Piasek Potworów
2 – Rafał Warzocha – Perła Płonica
2 – Roman Kieniuk – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
2 – Sebastian Biegun – Przedborowianka Przedborowa
2 – Seweryn Nocoń – Harnaś Starczówek
2 – Tomasz Ciborowski – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
2 – Tomasz Makuch – Przedborowianka Przedborowa
2 – Wojciech Nowak – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki

1 – Artur Kumorek – Błękitni Niedźwiedź
1 – Damian Łęczyński – Spartakus Byczeń
1 – Daniel Piątek – Błękitni Niedźwiedź
1 – Dariusz Kutek – Błękitni Niedźwiedź
1 – Dariusz Michorczyk – Piasek Potworów
1 – Dawid Ruszczyński – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
1 – Dawid Smaga – Victoria Dębowiec
1 – Grzegorz Bartman – Piasek Potworów
1 – Grzegorz Łopatka – Victoria Dębowiec
1 – Jacek Morawski – Orzeł Mąkolno
1 – Kacper Wasilewski – Błękitni Niedźwiedź
1 – Kamil Wsolak – Orzeł Mąkolno
1 – Karol Kwiatkowski – Victoria Dębowiec
1 – Krystian Kirsz – Orzeł Mąkolno
1 – Łukasz Bartman – Victoria Dębowiec
1 – Łukasz Kubacki – Błękitni Niedźwiedź
1 – Łukasz Poręba – CIS Brzeźnica
1 – Łukasz Szary – Spartakus Byczeń
1 – Łukasz Zając – CIS Brzeźnica
1 – Maciej Pawlak – Piasek Potworów
1 – Marcin Makowski – Orzeł Mąkolno
1 – Marcin Skotnicki – Błękitni Niedźwiedź
1 – Marek Zięba – Victoria Dębowiec
1 – Mateusz Bakalarz – Piasek Potworów
1 – Mateusz Marszałek – Błękitni Niedźwiedź
1 – Mateusz Respekta – Harnaś Starczówek
1 – Mateusz Tebinka – Przedborowianka Przedborowa
1 – Michał Dzierba – CIS Brzeźnica
1 – Michał Iwaszków – Perła Płonica
1 – Michał Sztangret – Spartakus Byczeń
1 – Patryk Kulig – Orzeł Mąkolno
1 – Patryk Malesa – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
1 – Paweł Wielgus – Orzeł Mąkolno
1 – Piotr Gaba – CIS Brzeźnica
1 – Piotr Gutowski – Harnaś Starczówek
1 – Przemysław Rutkowski – Piasek Potworów
1 – Rafał Kot – Błękitni Niedźwiedź
1 – Robert Gałecki – Błękitni Niedźwiedź
1 – Robert Gnyl – Przedborowianka Przedborowa
1 – Sebastian Furtan – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
1 – Tadeusz Lach – Victoria Dębowiec
1 – Tomasz Bogaczyński – Czarni Braszowice
1 – Wojciech Sztangret – Spartakus Byczeń
1 – Zdzisław Kulpa – Perła Płonica
1 – Zygmunt Nowak – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki

Imię i Nazwisko Mecze  Zmiany
Józef Kurtiak 18 -72 1565
Marek Pyć 2 -12  180
Jakub Gabrysz 2 -7 55
Sebastian Urban 11 1 826 2
Oskar Kurtiak 17  1 1465
Marek Pyć 5 6 580 1
Krystian Lorenz 8  1  3 650
Sebastian Ostrowski
Przemysław Rutkowski 12 3  1 1  3 1092
Grzegorz Gaszewski 20 2 1 2 1727 1
Maciej Pawlak 11  4 1 1 1071
Marcel Kamiński 1  45
Radosław Korta  1 90
Sebastian Tracz 5  1  2 405
Radosław Sobieraj 6 7 2 698
Grzegorz Bartman 6 1 1  5 2 509
Krystian Kuchciak 17  1 4 1 1490
Kacper Strusiński  2  135
Maciej Pruś 13 4 2  1  1 1051
Michał Dzierba 4 2 2 430
Paweł Halota 1 62
Dariusz Michorczyk 12 3 1 1153
Tomasz Świerzawski 6  1 3 2 585 1
Patryk Strzelec 1 45
Mateusz Bakalarz  8  1 650
Jacek Pawłowski  6 2 2  1 540
Patryk Pogoda 9  1  1 722
Janusz Ćwiąkała 5  3 485
 Dominik Padula 7 2 569
Jakub Gabrysz  1  1 105

Kolejka 1 – 03.09.2017 (niedziela) Victoria Dębowiec – Piasek Potworów 8:4

Skład Piaska: J. Kurtiak         – S. Urban, O. Kurtiak, M. Pyć, K. Lorenz – M.Pruś , G. Gaszewski, G.Bartman  , K. Kuchciak  ( 75′ M. Dzierba) – T. Świerzawski, D. Michorczyk ( 45′ R. Sobieraj )

Kolejka 2 – 10.09.2017 (niedziela) Piasek Potworów – pauza

Kolejka 3 – 17.09.2017 (niedziela) Piasek Potworów – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 2:3

Skład Piaska: J. Kurtiak – S. Urban  (  55′ M. Pyć  (  75′), O. Kurtiak, G. Gaszewski, D. Michorczyk – M. Dzierba, T. Świerzawski, P. Rutkowski  , M. Pruś – K. Lorenz ( 30′ K. Kuchciak) , G.Bartman (  73′ R. Sobieraj)

Kolejka 4 – 24.09.2017 (niedziela) Spartakus Byczeń – Piasek Potworów 3:3

Skład Piaska: J. Kurtiak  – O.Kurtiak, P. Rutkowski  , G. Gaszewski, S. Tracz  , R. Sobieraj, G. Bartman   , K. Kuchciak, M. Pruś  , D. Michorczyk, T. Świerzawski 

Kolejka 5 – 01.10.2017 (niedziela) Piasek Potworów – Przedborowianka Przedborowa 0:4

Skład Piaska: J. Kurtiak     – S. Urban  (35′ M. Dzierba) , D. Michorczyk, O. Kurtiak, G. Gaszewski – M. Pawlak, G. Bartman  , P. Rutkowski, K. Kuchciak (45′ R. Sobieraj) – M. Pruś, R. Korta

Rezerwa: P. Strzelec, R. Sobieraj, M. Dzierba

Kolejka 6 – 08.10.2017 (niedziela) Błękitni Niedźwiedź – Piasek Potworów 9:1

Skład Piaska: J. Kurtiak          – S. Urban, O. Kurtiak, P. Rutkowski (   45′ M. Pawlak), G. Gaszewski – M. Dzierba, G. Bartman, K. Kuchciak, R. Sobieraj – S. Tracz, K. Strusiński (45′ P. Strzelec)

Rezerwa: P. Strzelec, M. Pawlak

Kolejka 7 – 15.10.2017 (niedziela) Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 0:2

Skład Piaska: J. Kurtiak   – P. Halota ( 62’ D. Michorczyk) , S. Urban, O. Kurtiak, G. Gaszewski , R. Sobieraj ( 45’ M. Kamiński) , P. Rutkowski , T. Świerzawski, S. Tracz   ( 45’ M. Pawlak ) , M. Pruś, G. Bartman  

Rezerwa: K. Strusiński, M. Pawlak, M. Kamiński, D. Michorczyk

Kolejka 8 – 22.10.2017 (niedziela) Perła Płonica – Piasek Potworów 6:1

Skład Piaska: M. Pyć       – O. Kurtiak, G. Gaszewski, S. Urban, P. Rutkowski, M. Pawlak, R. Korta, T. Świerzawski, K. Strusiński, M. Pruś, K. Kuchciak 

Kolejka 10 – 05.11.2017 (niedziela) Czarni Braszowice – Piasek Potworów 10:1

Skład Piaska: Józef Kurtiak  – Sebastian Urban, Marek Pyc, Grzegorz Gaszewski, Oskar Kurtiak, Maciej Pawlak, Przemysław Rutkowski, Dariusz Michorczyk, Michał Dzierba, Krystian Kuchciak 

Kolejka 11 – 12.11.2017 (niedziela) Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 4:2

Skład Piaska: Józef Kurtiak    – Sebastian Urban, Dariusz Michorczyk , Grzegorz Gaszewski  , Radosław Sobieraj – Michał Dzierba, Tomasz Świerzawski  , Marek Pyć, Sebastian Tracz, Krystian Lorenz   

Kolejka 9 – 19.11.2017 (niedziela) Piasek Potworów – Harnaś Starczówek 0:6

Skład Piaska: Józef Kurtiak       – Oskar Kurtiak, Grzegorz Gaszewski  , Sebastian Urban, Marek Pyc, Radosław Sobieraj, Maciej Pawlak, Maciek Pruś, Dariusz Michorczyk, Krystian Kuchciak

Kolejka 12 – 08.04.2018 (niedziela) Piasek Potworów – Victoria Dębowiec 1:3

Skład Piaska: Józef Kurtiak    – Oskar Kurtiak, Grzegorz Gaszewski, Sebastian Urban , Mateusz Bakalarz (70′ Radosław Sobieraj) – Jacek Pawłowski, Przemysław Rutkowski, Krystian Kuchciak (65′ Maciej Pawlak), Patryk Pogoda – Maciej Pruś  (45′ Dariusz Michorczyk), Krystian Lorenz

Rezerwa: Dariusz Michorczyk, Radosław Sobieraj, Marek Pyć, Maciej Pawlak

Kolejka 14 – 22.04.2018 (niedziela) Zamek II Kamieniec Ząbkowicki – Piasek Potworów 1:1

Skład Piaska: Józef Kurtiak – Sebastian Urban   (16′ Janusz Ćwiąkała), Oskar Kurtiak, Grzegorz Gaszewski, Dariusz Michorczyk – Mateusz Bakalarz, Dominik Paduła (46′ Przemysław Rutkowski), Maciej Pawlak, Patryk Pogoda (77′ Marek Pyć) – Krystian Lorenz, Krystian Kuchciak

Rezerwa: Janusz Ćwiąkała, Przemysław Rutkowski, Marek Pyć

Kolejka 15 – 29.04.2018 (niedziela) Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 2:2

Skład Piaska: Józef Kurtiak    – Przemysław Rutkowski, Oskar Kurtiak, Grzegorz Gaszewski   , Dariusz Michorczyk – Janusz Ćwiąkała (58′ Radosław Sobieraj  ), Krystian Kuchciak (46′ Tomasz Świerzawski), Jacek Pawłowski, Dawid Paduła (64′ Marek Pyć) – Patryk Pogoda, Mateusz Bakalarz 

Rezerwa: Radosław Sobieraj, Tomasz Świerzawski, Marek Pyć

Kolejka 16 – 03.05.2018 (czwartek) Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów 2:2

Skład Piaska: Józef Kurtiak    – Oskar Kurtiak (  25′ Marek Pyć), Grzegorz Gaszewski  , Radosław Sobieraj, Dawid Padula – Janusz Ćwiąkała, Jacek Pawłowski   , Krystian Kuchciak, Maciej Pawlak – Patryk Pogoda, Krystian Lorenz

Rezerwa: Marek Pyć

Kolejka 17 – 07.05.2018 (niedziela) Piasek Potworów – Błękitni Niedźwiedź 0:2

Skład Piaska:: Józef Kurtiak     – Mateusz Bakalarz (80′ Marek Pyć), Dariusz Michorczyk, Oskar Kurtiak, Patryk Pogoda (46′ Maciej Pawlak) – Jacek Pawłowski, Przemysław Rutkowski (62′ Janusz Ćwiąkała), Grzegorz Gaszewski  , Krystian Kuchciak – Maciej Pruś, Krystian Lorenz (46′ Dawid Padula)

Rezerwa: Marek Pyć, Maciej Pawlak, Janusz Ćwiąkała, Dawid Padula

Kolejka 18 – 13.05.2018 (niedziela) Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:0

Skład Piaska: Józef Kurtiak  (  80′ Jakub Gabrysz  ) – Mateusz Bakalarz, Oskar Kurtiak, Dariusz Michorczyk, Maciej Pawlak – Dominik Padula (  65′ Radosław Sobieraj), Grzegorz Gaszewski  , Maciej Pruś, Krystian Kuchciak – Patryk Pogoda, Janusz Ćwiąkała (  55′ Przemysław Rutkowski)

Rezerwa: Jakub Gabrysz, Radosław Sobieraj, Przemysław Rutkowski

Kolejka 19 – 20.05.2018 (niedziela) Piasek Potworów – Perła Płonica 1:6

Skład Piaska: Marek Pyć – Grzegorz Gaszewski  , Dawid Padula, Patryk Pogoda, Maciej Pawlak, Krystian Kuchciak, Maciek Pruś

Kolejka 20 – 27.05.2018 (niedziela) Harnaś Starczówek – Piasek Potworów 6:0

Skład Piaska: Józef Kurtiak – Janusz Ćwiąkała, Grzegorz Gaszewski , Marek Pyc (46′ Dariusz Michorczyk), Mateusz Bakalarz, Dawid Padula, Jakub Gabrysz, Maciej Pawlak, Krystian Kuchciak, Patryk Pogoda (50′ Przemysław Rutkowski), Krystian Lorenz

Rezerwa: Dariusz Michorczyk, Przemysław Rutkowski, Radosław Sobieraj

Kolejka 21 – 03.06.2018 (niedziela) Piasek Potworów – Czarni Braszowice 1:5

Skład Piaska: Józef Kurtiak  – Dariusz Michorczyk, Oskar Kurtiak , Grzegorz Gaszewski , Maciej Pawlak (  56′ Marek Pyć), Patryk Pogoda (  70′ Dawid Padula), Jacek Pawłowski, Mateusz Bakalarz (  57′ Sebastian Ostrowski), Krystian Kuchciak  (  75′ Jakub Gabrysz), Przemysław Rutkowski (  55’Janusz Ćwiąkała) , Maciek Pruś (  71′ Radosław Sobieraj)

Rezerwa: Dawid Padula, Janusz Ćwiąkała, Radosław Sobieraj, Sebastian Ostrowski, Marek Pyć

Kolejka 22 – 10.06.2018 (niedziela) Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów 8:0

Skład Piaska: Józef Kurtiak   (  46′ Jakub Gabrysz   ) – Oskar Kurtiak, Grzegorz Gaszewski , Maciej Pawlak, Mateusz Bakalarz, Przemysław Rutkowski, Dawid Padula (  60′ Patryk Pogoda  ), Jacek Pawłowski, Janusz Ćwiąkała (  55′ Krystian Lorenz), Krystian Kuchciak, Maciek Pruś

Rezerwa: Jakub Gabrysz,Patryk Pogoda, Marek Pyc, Krystian Lorenz