Klasyfikacja Strzelców Ligowych

Klasyfikacja po 26. kolejce – sezon 2023/24:

29 – Bartosz Polak – Zamek Gorzanów

25 – Mateusz Gnojnicki – Luks Czermna

19 – Jarosław Macura – Sudety Międzylesie

18 – Krystian Białek – KS Ludwikowice

17 – Bartosz Hładczuk – Sudety Międzylesie
17 – Bartosz Wojtyła – Zamek Gorzanów

16 – Damian Jach – LKS Bierkowice
16 – Dawid Czarny – Sudety Międzylesie
16 – Radosław Macura – Sudety Międzylesie

15 – Kamil Porębski – Zamek Trzebieszowice

14 – Wojciech Kęskiewicz – LKS Bierkowice
14 – Mateusz Maruszak – Orlęta Krosnowice

13 – Mateusz Świesiulski – Sparta Stary Waliszów
13 – Maciej Szymański – Zamek Gorzanów
13 – Michał Wojtaszek – Zamek Trzebieszowice

12 – Michał Jarosz – Orlęta Krosnowice

11 – Marcin Pusz – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
11 – Marcin Gorczyca – Sparta Stary Waliszów

10 – Mariusz Wątroba – KS Ludwikowice
10 – Mateusz Juszczyk – LKS Bierkowice
10 – Marcel Maciejewski – Piasek Potworów
10 – Mateusz Ugarenko – WLKS Wambierzyce

9 – Wojciech Domagała – Granica Tłumaczów
9 – Dawid Trzciński – Orlęta Krosnowice
9 – Daniel Kruk – Sparta Stary Waliszów
9 – Dawid Szukiełowicz – WLKS Wambierzyce
9 – Marcin Pusz (w) – Zamek Gorzanów
9 – Szymon Dmitruk – Zamek Trzebieszowice

8 – Arkadiusz Wardak – Granica Tłumaczów
8 – Kacper Pres – Granica Tłumaczów
8 – Mirosław Karpierz – Granica Tłumaczów
8 – Tomasz Mikołajczyk – Luks Czermna
8 – Kacper Urban – Orlęta Krosnowice
8 – Bartłomiej Stańco – Zamek Trzebieszowice
8 – Kacper Szymański – Zrzeszeni Niwa

7 – Leszek Obolewicz – LKS Bierkowice
7 – Adam Gwiżdż – Orlęta Krosnowice
7 – Łukasz Szeffler – Orlęta Krosnowice
7 – Marcin Krajewski – Zrzeszeni Niwa

6 – Arkadiusz Pławiak – Orlęta Krosnowice
6 – Dominik Sobczyk – Orlęta Krosnowice
6 – Miłosz Wyspiański – Orlęta Krosnowice
6 – Piotr Kozdroń – Orlęta Krosnowice
6 – Hubert Ciesielski – Sudety Międzylesie
6 – Kacper Fąfara – Sudety Międzylesie
6 – Patryk Korotusz – Sudety Międzylesie
6 – Maciej Miszczak – WLKS Wambierzyce
6 – Kacper Pocion – Zamek Trzebieszowice

5 – Dawid Zolich – Granica Tłumaczów
5 – Jakub Konopka – KS Ludwikowice
5 – Damian Czarnik – Luks Czermna
5 – Kacper Ruczaj – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
5 – Filip Frankowski – Sparta Stary Waliszów
5 – Mateusz Curlej – WLKS Wambierzyce
5 – Sebastian Krysiński – Zamek Trzebieszowice

4 – Wiktor Garbicz – KS Ludwikowice
4 – Jakub Lech – Luks Czermna
4 – Krzysztof Szmuc – Luks Czermna
4 – Rafał Targosz – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
4 – Jakub Kruk – Sparta Stary Waliszów
4 – Mateusz Dulik – Sparta Stary Waliszów
4 – Michał Duś – Sudety Międzylesie
4 – Dominik Matusik – Zamek Gorzanów
4 – Grzegorz Tomkiewicz – Zamek Trzebieszowice
4 – Łukasz Porębski – Zamek Trzebieszowice
4 – Paweł Koszałkowski – Zrzeszeni Niwa

3 – Przemysław Staniszewski – Granica Tłumaczów
3 – Marcel Traczyk – KS Ludwikowice
3 – Marcin Torbusiński – KS Ludwikowice
3 – Mateusz Musik – KS Ludwikowice
3 – Michał Potaczek – LKS Bierkowice
3 – Krzysztof Wojtak – Luks Czermna
3 – Patryk Jesionowski – Luks Czermna
3 – Roman Mizunskyi – Luks Czermna
3 – Łukasz Szpakowicz – Orlęta Krosnowice
3 – Daniel Józwiszyn – Piasek Potworów
3 – Jakub Urban – Piasek Potworów
3 – Patryk Pogoda – Piasek Potworów
3 – Paweł Sidor – Piasek Potworów
3 – Adrian Adamów – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
3 – Aleksander Idzi – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
3 – Dawid Bielański – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
3 – Kacper Kruk – Sparta Stary Waliszów
3 – Michał Sołodowczuk – Sparta Stary Waliszów
3 – Marcin Grajnert – Sudety Międzylesie
3 – Hubert Daniluk – WLKS Wambierzyce
3 – Kamil Górzyński – WLKS Wambierzyce
3 – Mateusz Paprocki – Zamek Gorzanów
3 – Kacper Michel – Zamek Trzebieszowice
3 – Mateusz Michorczyk – Zamek Trzebieszowice
3 – Krystian Kraj – Zrzeszeni Niwa
3 – Patryk Mówiński – Zrzeszeni Niwa

2 – Adam Wilczek – Granica Tłumaczów
2 – Marcin Pawlak – Granica Tłumaczów
2 – Paweł Zolich – Granica Tłumaczów
2 – Tomasz Pajdzik – Granica Tłumaczów
2 – Dawid Bulanda – KS Ludwikowice
2 – Krystian Bolek – KS Ludwikowice
2 – Marek Bulanda – KS Ludwikowice
2 – Szymon Antos – KS Ludwikowice
2 – Mariusz Uljasz – LKS Bierkowice
2 – Karol Stępień – Luks Czermna
2 – Łukasz Oterman – Luks Czermna
2 – Norman Kandzia – Luks Czermna
2 – Daniel Kuraj – Orlęta Krosnowice
2 – Dawid Molęda – Piasek Potworów
2 – Sebastian Piskorski – Piasek Potworów
2 – Karol Strojny – Piasek Potworów
2 – Michał Munarini – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
2 – Przemysław Zaborowski – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
2 – Paweł Kruk – Sparta Stary Waliszów
2 – Patryk Manecki – Sudety Międzylesie
2 – Przemysław Pyziak – Sudety Międzylesie
2 – Fryderyk Jachimczak – WLKS Wambierzyce
2 – Jakub Sołtysik – WLKS Wambierzyce
2 – Radosław Horbajczuk – WLKS Wambierzyce
2 – Paweł Barycz – Zamek Gorzanów
2 – Kacper Głogowski – Zamek Trzebieszowice
2 – Kacper Kaziuk – Zamek Trzebieszowice
2 – Paweł Bukaczewski – Zamek Trzebieszowice

1 – Adam Filarowski – Granica Tłumaczów
1 – Oskar Tomasik – Granica Tłumaczów
1 – Tomasz Brusiński – Granica Tłumaczów
1 – Dariusz Bolek – KS Ludwikowice
1 – Błażej Szauksztel – LKS Bierkowice
1 – Mateusz Jówko – LKS Bierkowice
1 – Mateusz Kania – LKS Bierkowice
1 – Dawid Drzewiecki – Luks Czermna
1 – Jacek Olszowy – Luks Czermna
1 – Tadeusz Śledź – Luks Czermna
1 – Marcin Mierzwa – Luks Czermna
1 – Daniel Senderowski – Orlęta Krosnowice
1 – Kacper Kulewicz – Orlęta Krosnowice
1 – Krzysztof Korobij – Orlęta Krosnowice
1 – Mateusz Świgost – Orlęta Krosnowice
1 – Mateusz Uroda – Orlęta Krosnowice
1 – Piotr Brzozowski – Orlęta Krosnowice
1 – Szymon Jamka – Orlęta Krosnowice
1 – Wiktor Dąbrowa – Orlęta Krosnowice
1 – Wojciech Wcisło – Orlęta Krosnowice
1 – Cyprian Mazur – Orlęta Krosnowice
1 – Grzegorz Gaszewski – Piasek Potworów
1 – Jakub Piskorski – Piasek Potworów
1 – Krystian Kuchciak – Piasek Potworów
1 – Mariusz Boczula – Piasek Potworów
1 – Łukasz Dobrzyński – Piasek Potworów
1 – Maciej Zarzecki – Piasek Potworów
1 – Daniel Salitra – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Igor Służały – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Jakub Gargała – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Jakub Malicki – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Łukasz Skowroński – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Mateusz Tomera – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Michał Gwizdak – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Michał Zając – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Mikołaj Rudaniecki – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Robert Dymek – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Sławomir Bielak – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
1 – Jakub Dulik – Sparta Stary Waliszów
1 – Marek Ochnik – Sparta Stary Waliszów
1 – Paweł Koniuszek – Sparta Stary Waliszów
1 – Arkadiusz Lorenz – Sudety Międzylesie
1 – Ireneusz Kowalski – Sudety Międzylesie
1 – Paweł Borysiewicz – Sudety Międzylesie
1 – Piotr Kowalski – Sudety Międzylesie
1 – Piotr Krzyształowski – Sudety Międzylesie
1 – Rafał Makowski – Sudety Międzylesie
1 – Szymon Juraszek – Sudety Międzylesie
1 – Grzegorz Piątek – Sudety Międzylesie
1 – Dawid Dudzik – WLKS Wambierzyce
1 – Grzegorz Wacławik – WLKS Wambierzyce
1 – Patryk Kapłon – WLKS Wambierzyce
1 – Piotr Rola – WLKS Wambierzyce
1 – Rafał Jania – WLKS Wambierzyce
1 – Dawid Pachowicz – Zamek Gorzanów
1 – Fabian Marszałek – Zamek Gorzanów
1 – Kamil Gazda – Zamek Gorzanów
1 – Karol Kotara – Zamek Gorzanów
1 – Damian Bury – Zamek Trzebieszowice
1 – Filip Krysiński – Zamek Trzebieszowice
1 – Kacper Fedorec – Zamek Trzebieszowice
1 – Patryk Rycaj – Zamek Trzebieszowice
1 – Dariusz Bigos – Zrzeszeni Niwa
1 – Dawid Wach – Zrzeszeni Niwa
1 – Filip Kopacz – Zrzeszeni Niwa
1 – Marcin Paluch – Zrzeszeni Niwa
1 – Sylwester Miga – Zrzeszeni Niwa