Terminarz 2018-2019

Runda Jesienna:

kolejka 1 – 02.09.2018 (niedziela)

godz. 11.00
Zrzeszeni Niwa – Czarni Braszowice 1:7
Damian Kopacz (Zrzeszeni) – Ernest Łotysz x4, Robert Listwan, Piotr Tracz, Grzegorz Gnyl (Czarni)
WLKS Wambierzyce – Granica Tłumaczów 0:3
Dariusz Jarosz x2, Arkadiusz Wardak (Granica)
Sparta Stary Waliszów – Piasek Potworów 3:0
Daniel Kruk x2, bramka samobójcza (Sparta)
godz. 13.00
Perła Płonica – Hutnik Szczytna 3:1
Rafał Warzocha, Wojciech Dujin, Michał Bartoszek (Perła) – Ireneusz Kocoń (Hutnik)
godz. 15.00
Czermna Kudowa Zdrój – Unia Złoty Stok II 8:1
Mateusz Gnojnicki x3, Jędzej Śliwa x2, Tadeusz Śledź, Daniel Jagiełło, Łukasz Bazela (Luks) -Stanisław Pluciak (Unia)

kolejka 2 – 09.09.2018 (niedziela)

Perła Płonica – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Orzeł Mąkolno 5:0
Ernest Łotysz x2, Grzegorz Gnyl, Mateusz Rychter, Krzysztof Kudryński (Czarni)
Granica Tłumaczów – Sparta Stary Waliszów 1:0
Adam Wilczek (Granica)
Zrzeszeni Niwa – Czermna Kudowa Zdrój 1:6
Piotr Tomaszek (Zrzeszeni) – Mateusz Gnojnicki x2, Tomasz Mikołajczyk x2, Tadeusz Śledź, Jędrzej Śliwa (Luks)
Piasek Potworów – Hutnik Szczytna 2:3
Gheorghiță Gălbează, Maciej Pruś (Piasek) – Michał Witek, Paweł Więcławek, Mateusz Gwóźdź (Hutnik)
godz. 15.00
Unia Złoty Stok II – WLKS Wambierzyce 1:1
Tomasz Ludwiczak (Unia) – Daniel Kosior (WLKS)

kolejka 3 – 16.09.2018 (niedziela)

Piasek Potworów – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Zrzeszeni Niwa 2:2
Patryk Kapłon x2 (Wambierzyce) – Marek Raszpla, Marcin Krajewski (Zrzeszeni)
Sparta Stary Waliszów – Unia Złoty Stok II 5:1
Daniel Kruk x3, Jakub Dulik, Damian Poparda (Sparta) – Jarosław Janiec (Unia)
Orzeł Mąkolno – Perła Płonica 4:1
Łukasz Warzocha, Kamil Wsolak, Radosław Kędzierski, Waldemar Morawski (Orzeł) – Michał Bartoszek (Perła)
godz. 14.00

Hutnik Szczytna – Granica Tłumaczów 4:2
Rafał Kotfas x2, Ireneusz Kocoń, Adam Ryncarz (Hutnik) – Kamil Wandzel, Bartosz Rudzki (Granica)
godz. 15.00
Czermna Kudowa Zdrój – Czarni Braszowice 2:1
Septimiu Molnar x2 (Luks) – Krzysztof Kudryński (Czarni)

kolejka 4 – 23.09.2018 (niedziela)

Granica Tłumaczów – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Perła Płonica 1:2
Krzysztof Kudryński (Czarni) – Michał Bartoszek, Paweł Szęszoł (Perła)
Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 2:4
Patryk Pogoda x2 (Piasek) – Michał Głąb, Radosław Kędzierski, Jakub Śleziak, Ksawery Krasny (Orzeł)
Zrzeszeni Niwa – Sparta Stary Waliszów 1:2
Marcin Krajewski (Zrzeszeni) – Paweł Kruk, Damian Poparda (Sparta)
godz. 13.00
Unia Złoty Stok II – Hutnik Szczytna 0:4
Ireneusz Kocoń, Mateusz Gwóźdź, Sebastian Mazur, Rafał Kotfas (Hutnik)
godz. 15.00
Czermna Kudowa Zdrój – WLKS Wambierzyce 3:0
Mateusz Gnojnicki x3 (Luks Czermna)

kolejka 5 – 30.09.2018 (niedziela)

Unia Złoty Stok II – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Czarni Braszowice 1:5
Grzegorz Mulka (WLKS) – Ernest Łotysz x2, Mateusz Jeł, Piotr Tracz, Grzegorz Hutnik (Czarni)
Sparta Stary Waliszów – Czermna Kudowa Zdrój 0:4
Tomasz Mikołajczyk x2, Mateusz Gnojnicki, Tadeusz Śledź (Luks)
Orzeł Mąkolno – Granica Tłumaczów 2:3
Jakub Śleziak x2 (Orzeł) – Adam Wilczek, Mateusz Szwiec, Kamil Orwat (Granica)
Perła Płonica – Piasek Potworów 5:0
Michał Bartoszek x3, Dawid Skotniczny, Dariusz Kędra – Pawlicki (Perła)
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Zrzeszeni Niwa 3:0
Tomasz Wojtak x2, Paweł Słabicki (Hutnik)

kolejka 6 – 07.10.2018 (niedziela)

Zrzeszeni Niwa – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Sparta Stary Waliszów 1:3
Dawid Dudzik (WLKS) – Jakub Dulik, Rafał Dragan, branka samobójcza (Sparta)
Granica Tłumaczów – Perła Płonica 2:1
Dariusz Jarosz x2 (Granica) – Grzegorz Krocz (Perła)
Czarni Braszowice – Piasek Potworów 2:0
Przemysław Skrzydłowski, bramka samobójcza (Czarni)
godz. 13.00
Unia Złoty Stok II – Orzeł Mąkolno 0:8
Jakub Śleziak x2, Michał Głąb x2, Radosław Kędzierski, Janusz Śleziak, Ksawery Krasny, bramka samobójcza (Orzeł)
Czermna Kudowa Zdrój – Hutnik Szczytna 4:0
Mateusz Gnojnicki x4 (Luks)

kolejka 7 – 14.10.2018 (niedziela)

Czermna Kudowa Zdrój – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Hutnik Szczytna 2:0
Mateusz Herba, Łukasz Sarnicki (WLKS)
Orzeł Mąkolno – Zrzeszeni Niwa 3:1
Zbigniew Śleziak, Radosław Kędzierski, Jakub Śleziak (Orzeł) – Marcin Krajewski (Zrzeszeni)
Sparta Stary Waliszów – Czarni Braszowice 1:2
Daniel Kruk (Sparta) – Krzysztof Kudryński x2 (Czarni)
Piasek Potworów – Granica Tłumaczów 0:3
Mateusz Szwiec x2, Mirosław Karpierz (Granica)
godz. 13.30
Perła Płonica – Unia Złoty Stok II 1:3
Michał Bartoszek (Perła) – Dawid Kowal, Igor Drozda, bramka samobójcza (Unia)

kolejka 8 – 21.10.2018 (niedziela)

WLKS Wambierzyce – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Granica Tłumaczów 2:2
Ernest Łotysz, Grzegorz Hutnik (Czarni) – Adam Wilczek, Dariusz Jarosz (Granica)
Zrzeszeni Niwa – Perła Płonica 4:6
Marcin Krajewski x2, Piotr Wach, Piotr Tomaszek (Zrzeszeni) – Michał Bartoszek x3, Bartłomiej Cebula x3 (Perła)
Luks Czermna – Orzeł Mąkolno 9:1
Tomasz Mikołajczyk x3, Mateusz Gnojnicki x2, Łukasz Oterman x2, Marcin Mierzwa, Jędrzej Śliwa (Luks) – Jakub Śleziak (Orzeł)
Sparta Stary Waliszów – Hutnik Szczytna 3:1
Paweł Kruk, Rafał Dragan, Daniel Kruk (Sparta) – Michał Witek (Hutnik)
godz. 15.00
Unia Złoty Stok II – Piasek Potworów 1:4
Konrad Brysiak (Unia)- Sebastian Tracz, Krystian Lorenz, Gheorghiță Gălbează, Patryk Pogoda (Piasek)

kolejka 9 – 28.10.2018 (niedziela)

Sparta Stary Waliszów (4) – pauza
godz. 11.00
Hutnik Szczytna – Czarni Braszowice 2:2
Adam Ryncarz, Paweł Trojan (Hutnik) – Zbigniew Gancarczyk, Piotr Tracz (Czarni)
Orzeł Mąkolno – WLKS Wambierzyce 4:4
Jakub Śleziak x2, Waldemar Morawski, Radosław Kędzierski (Orzeł) – Wojciech Frąk x3, Jakub Sołtysik (WLKS)
Perła Płonica – Czermna Kudowa Zdrój 1:3
Dominik Szczepański (Perła) – Mateusz Gnojnicki x2, Jędrzej Śliwa (Luks)
Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa 2:1
Maciej Pruś, Dariusz Michorczyk (Piasek) – Marcin Krajewski (Zrzeszeni)
Granica Tłumaczów – Unia Złoty Stok II 8:2
Arkadiusz Wardak x3, Mirosław Karpierz x2, Wojciech Domagała x2, Dariusz Jarosz (Granica) – Konrad Brysiak, Marcel Kliś (Unia)

kolejka 10 – 04.11.2018 (niedziela)

Hutnik Szczytna – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Unia Złoty Stok II 3:0
Zbigniew Gancarczyk, Mateusz Jeł, bramka samobójcza (Czarni)
Zrzeszeni Niwa – Granica Tłumaczów 0:1
Kamil Orwat (Granica)
WLKS Wambierzyce – Perła Płonica 4:0
Mateusz Herba x4 (WLKS)
Sparta Stary Waliszów – Orzeł Mąkolno 4:3
Daniel Kruk x3, Rafał Dragan (Sparta) – Radosław Kędzierski x2, Waldemar Morawski (Orzeł)
godz. 14.00
Czermna Kudowa Zdrój – Piasek Potworów 4:2
Łukasz Oterman, Tomasz Mikołajczyk, Tadeusz Śledź, Mateusz Gnojnicki (Luks) – Gheorghita Galbeaza x2 (Piasek)

kolejka 11 – 11.11.2018 (niedziela)

Czarni Braszowice – pauza
godz. 11.00
Granica Tłumaczów – Luks Czermna Kudowa Zdrój 2:0
Dariusz Jarosz x2 (Granica)
Orzeł Mąkolno – Hutnik Szczytna 4:4
Michał Głąb x2, Radosław Kędzierski, Waldemar Morawski (Orzeł) – Ireneusz Kocoń x2, Tomasz Wojtak, Artur Augustiniok (Hutnik)
Perła Płonica – Sparta Stary Waliszów 5:0
Wojciech Dujin, Michał Bartoszek, Zdzisław Kulpa, Rafał Szpilarewicz, Paweł Szęszoł (Perła)
Unia Złoty Stok II – Zrzeszeni Niwa 1:5
Dawid Rychter (Unia) – Radosław Horbajczuk x2, Marcin Krajewski, Szymon Puchalski, Dawid Wach (Zrzeszeni)
Piasek Potworów – WLKS Wambierzyce 1:2
Gheorghiță Gălbează (Piasek) – Maciej Miszczak, Mateusz Herba (WLKS)

Runda Wiosenna:

kolejka 12 – 07.04.2019 (niedziela)

Orzeł Mąkolno – Pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Zrzeszeni Niwa 4:0
Ernest Łotysz x2, Krzysztof Kudryński, Sławomir Krocz (Czarni)
Granica Tłumaczów – WLKS Wambierzyce 4:2
Dariusz Jarosz x2, Arkadiusz Wardak, Kamil Orwat (Granica) – Kamil Górzyński x2 (WLKS)
Piasek Potworów – Sparta Stary Waliszów 2:2
Krystian Kuchciak, Damian Bieńko (Piasek) – Daniel Kruk, Rafał Dragan (Sparta)
godz. 12.30
Unia Złoty Stok II – Czermna Kudowa Zdrój 0:3 vo
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Perła Płonica 0:2
Marcin Jóźwiak, Jacek Jakóbek (Hutnik)

kolejka 13 – 14.04.2019 (niedziela)

Perła Płonica – Pauza
godz. 11.00
Orzeł Mąkolno – Czarni Braszowice 2:5
Jakub Śleziak, Łukasz Warzocha (Orzeł) – Ernest Łotysz x3, Piotr Tracz x2 (Czarni)
Sparta Stary Waliszów – Granica Tłumaczów 1:0
Daniel Kruk (Sparta)
WLKS Wambierzyce – Unia Złoty Stok II 3:0 vo
godz. 14.00
TKS Hutnik Szczytna – Piasek Potworów 3:1
Marcin Rosiak, Jacek Jakóbek, Łukasz Gawęda (Hutnik) – Damian Bieńko
Luks Czermna – Zrzeszeni Niwa 2:1
Jędrzej Śliwa, Tomasz Mikołajczyk (Luks) – Radosław Horbajczuk (Zrzeszeni)

kolejka 14 – 28.04.2019 (niedziela)

Piasek Potworów – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Luks Czermna 1:1
Ernest Łotysz (Czarni) – Mateusz Gnojnicki (Luks)
Zrzeszeni Niwa – WLKS Wambierzyce 0:4
Wojciech Frąk x3, Patryk Kapłon (WLKS)
Unia Złoty Stok II – Sparta Stary Waliszów 0:3 vo
Granica Tłumaczów – Hutnik Szczytna 1:4
Arkadiusz Wardak (Granica) – Jacek Jakóbek x2, Adam Ryncarz, Łukasz Gawęda (Hutnik)
Perła Płonica – Orzeł Mąkolno 1:1
Michał Bartoszek (Perła) – Konrad Brysiak (Orzeł)

kolejka 15 – 05.05.2019 (niedziela)

Granica Tłumaczów – pauza
godz. 11.00
Perła Płonica – Czarni Braszowice 3:2
Krzysztof Chrobak, Sebastian Górski, Michał Bartoszek (Perła) – Krzysztof Kudryński, Zbigniew Gancarczyk (Czarni)
Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów 7:4
Krystian Kirsz x2, Radosław Kędzierski x3, Jakub Śleziak, Jacek Morawski (Orzeł) Krystian Kuchciak x2, Kamil Walkowski, Damian Bieńko (Piasek)
Sparta Stary Waliszów – Zrzeszeni Niwa 4:2
Daniel Kruk x4 (Sparta) – Marek Raszpla, Sylwester Miga (Zrzeszeni)
WLKS Wambierzyce – Czermna Kudowa Zdrój 1:3
Patryk Jakotochce (WLKS) – Mateusz Gnojnicki, Tomasz Mikołajczyk, Tadeusz Śledź (Luks)
Hutnik Szczytna – Unia II Złoty Stok 3:0 vo

kolejka 16 – 12.05.2019 (niedziela)

Unia Złoty Stok II – wycofana
godz. 11.00
Czarni Braszowice – WLKS Wambierzyce 3:1
Ernest Łotysz x2, Robert Listwan (Czarni) – Wojciech Frąk (WLKS)
Zrzeszeni Niwa – Hutnik Szczytna 4:6
Sylwester Miga x3, Marcin Krajewski (Zrzeszeni) – Łukasz Gawęda x2, Jacek Jakóbek x2, Michał Witek, Tomasz Wojtak (Hutnik)
Granica Tłumaczów – Orzeł Mąkolno 2:4
Dariusz Jarosz x2 (Granica) – Ksawery Krasny x2, Radosław Kędzierski, Krystian Kirsz (Orzeł)
Piasek Potworów – Perła Płonica 4:3
Tomasz Temich, Grzegorz Gaszewski, Damian Bieńko, Jakub Urban (Piasek) – Michał Bartoszek x3 (Perła)
godz. 17.00
Luks Czermna – Sparta Stary Waliszów 1:0
Marcin Mierzwa (Luks)

kolejka 17 – 19.05.2019 (niedziela)

Zrzeszeni Niwa – pauza
godz. 11.00
Sparta Stary Waliszów – WLKS Wambierzyce 3:2
Damian Poparda, Daniel Kruk, Rafał Dragan (Sparta) – Jacek Medyński, Wojciech Frąk (WLKS)
Orzeł Mąkolno – Unia Złoty Stok II 3:0 vo
Perła Płonica – Granica Tłumaczów 2:3
Marek Haber, Krzysztof Chrobak (Perła) – Kamil Orwat x2, Dariusz Jarosz (Granica)
Piasek Potworów – Czarni Braszowice 0:6
Grzegorz Rychter x2, Damian Stanny, Krzysztof Kudryński, Robert Listwan, Paweł Suchański (Czarni)
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Czermna Kudowa Zdrój 4:0
Łukasz Gawęda x2, Tomasz Koterba, Jacek Jakóbek (Hutnik)

kolejka 18 – 26.05.2019 (niedziela)

Czermna Kudowa Zdrój – pauza
godz. 11.00
Hutnik Szczytna – WLKS Wambierzyce 2:2
Adam Ryncarz, Rafał Kotfas (Hutnik) – Patryk Kapłon, Mateusz Herba (WLKS)
Zrzeszeni Niwa – Orzeł Mąkolno 4:1
Radosław Horbajczuk x2, Marcin Krajewski x2 (Zrzeszeni) – Jakub Śleziak (Orzeł)
Czarni Braszowice – Sparta Stary Waliszów 6:1
Ernest Łotysz x3, Grzegorz Rychter, Przemysław Skrzydłowski, Zbigniew Gancarczyk (Czarni) – Rafał Dragan (Sparta)
Unia Złoty Stok II – Perła Płonica 0:3 vo
Granica Tłumaczów – Piasek Potworów 3:0
Grzegorz Woźniak, Arkadiusz Wardak, Dariusz Jarosz (Granica)

kolejka 19 – 02.06.2019 (niedziela)

WLKS Wambierzyce – pauza
godz. 11.00
Granica Tłumaczów – Czarni Braszowice 1:2
Bartosz Rudzki (Granica) – Marek Stanny, Ernest Łotysz (Czarni)
Piasek Potworów – Unia Złoty Stok II 3:0 vo
Perła Płonica – Zrzeszeni Niwa 1:1
Krzysztof Chrobak (Perła) – Sylwester Miga (Zrzeszeni)
Orzeł Mąkolno – Luks Czermna Kudowa Zdrój 3:2
Konrad Brysiak x2, Jacek Morawski (Orzeł) – Tomasz Mikołajczyk, Marcin Mierzwa (Luks)
godz. 14.00
Hutnik Szczytna – Sparta Stary Waliszów 1:1
Paweł Więcławek (Hutnik) – Rafał Dragan (Sparta)

kolejka 20 – 09.06.2019 (niedziela)

Sparta Stary Waliszów – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Hutnik Szczytna 4:1
Marek Stanny x2, Grzegorz Rychter, Ernest Łotysz (Czarni) – Adam Ryncarz (Hutnik)
WLKS Wambierzyce – Orzeł Mąkolno 3:3
Kamil Górzyński, Wojciech Frąk, Maciej Miszczak (WLKS) – Konrad Brysiak, Radosław Kędzierski, Zbigniew Śleziak (Orzeł)
Zrzeszeni Niwa – Piasek Potworów 6:3
Sylwester Miga x2, Radosław Horbajczuk, Damian Kopacz, Marcin Krajewski, Krystian Kraj (Zrzeszeni) – Gheorghiță Gălbează x2, samobój (Piasek)
Unia Złoty Stok II – Granica Tłumaczów 0:3 vo
godz. 14.00
Czermna Kudowa Zdrój – Perła Płonica 3:2
Mateusz Gnojnicki, Jędrzej Śliwa, Septimiu Claudiu Molnar (Luks) – Michał Bartoszek x2 (Perła)

kolejka 21 – 16.06.2019 (niedziela)

Hutnik Szczytna – pauza
godz. 11.00
Unia Złoty Stok II – Czarni Braszowice 0:3 vo
Granica Tłumaczów – Zrzeszeni Niwa 0:0
Piasek Potworów – Czermna Kudowa Zdrój 1:7
Gheorghiță Gălbează (Piasek) – Tomasz Mikołajczyk x3, Mateusz Gnojnicki x2, Jędrzej Śliwa, Septimiu Claudiu Molnar (Luks)
Perła Płonica – WLKS Wambierzyce 3:0
Marek Haber, Michał Bartoszek, Krzysztof Chrobak (Perła)
Orzeł Mąkolno – Sparta Stary Waliszów 2:4
Jakub Śleziak, Łukasz Warzocha (Orzeł) – Daniel Kruk x2, Rafał Dragan, Filip Frankowski (Sparta)

kolejka 22 – 23.06.2019 (niedziela)

Czarni Braszowice – pauza
godz. 11.00
Czermna Kudowa Zdrój – Granica Tłumaczów
Sparta Stary Waliszów – Perła Płonica
WLKS Wambierzyce – Piasek Potworów
Zrzeszeni Niwa – Unia Złoty Stok II
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Orzeł Mąkolno