Mecz ligowy z Hutnikiem Szczytna można obstawiać na stronie:

https://www.iforbet.pl/zdarzenie/11288698

W czwartej kolejce klasy b Piasek Potworów na własnym boisku podejmował będzie czwartą drużynę w tabeli Hutnika Szczytna. Hutnik w trzech pierwszych meczach odniósł dwa zwycięstwa na własnym boisku (z Orłem Mąkolno oraz Spartą Stary Waliszów) oraz doznał jednej porażki w meczu wyjazdowym z Granicą Tłumaczów.

Nasza drużyna w trzech pierwszych meczach dwukrotnie zremisowała 2:2 (z WLKS Wambierzyce oraz Czarnymi Braszowice) oraz doznaliśmy porażki w meczu derbowym z Cisem Brzeźnica. Obydwie drużyny ujrzały w tym sezonie najwięcej kartek wśród wszystkich zespołów naszej grupy, Hutnik Szczytna siedem, natomiast Piasek sześć.

Klasyfikacja kartek:

Ż – C – Drużyna
7 – 0 – Hutnik Szczytna
6 – 0 – Piasek Potworów
5 – 0 – WLKS Wambierzyce
5 – 0 – Orzeł Mąkolno
4 – 0 – Burza Dzikowiec
3 – 0 – Kłos Laski
3 – 0 – Cis Brzeźnica
2 – 1 – Zrzeszeni Niwa
2 – 0 – Granica Tłumaczów
2 – 0 – Czarni Braszowice
2 – 0 – Perła Płonica

Mecze Hutnika Szczytna w obecnych rozgrywkach:
25.08.2019 Hutnik Szczytna – Orzeł Mąkolno 2:1
01.09.2019 Granica Tłumaczów – Hutnik Szczytna 3:0
08.09.2019 Hutnik Szczytna – Sparta Stary Waliszów 3:1

Statystyki zawodników Hutnika Szczytna w obecnym sezonie:

Gole:
3 – Przemysław Kaczmarczyk
1 – Krystian Trzciński
1 – Aleksander Domagała

Bramki Wpuszczone:
5 – (3 mecze) – Marek Wrona

Żółte Kartki:
2 – Marcin Rosiak
1 – Marek Wrona
1 – Przemysław Kaczmarczyk
1 – Dariusz Ruchlewicz
1 – Wojciech Lizak
1 – Kacper Konopczak

Czerwone Kartki:

Minuty / Mecze:
270 min – (3 mecze) – Rafał Kotfas
270 min – (3 mecze) – Marcin Rosiak
252 min – (3 mecze) – Marek Wrona
248 min – (3 mecze) – Kamil Rais
227 min – (3 mecze) – Paweł Więcławek
225 min – (3 mecze) – Mateusz Gwóźdź
209 min – (3 mecze) – Krystian Trzciński
194 min – (3 mecze) – Tomasz Wojtak
187 min – (3 mecze) – Przemysław Kaczmarczyk
170 min – (2 mecze) – Aleksander Domagała
141 min – (3 mecze) – Dariusz Ruchlewicz
129 min – (3 mecze) – Adam Ryncarz
90 min – (2 mecze) – Sebastian Mazur
90 min – (1 mecz) – Dominik Sobczyk
74 min – (3 mecze) – Tomasz Koterba
69 min – (2 mecze) – Marcin Janusz
45 min – (1 mecz) – Wojciech Lizak
31 min – (1 mecz) – Grzegorz Futoma
18 min – (1 mecz) – Łukasz Tumiłowicz
16 min – (1 mecz) – Kacper Konopczak
15 min – (1 mecz) – Damian Gudalewicz

Statystyki zawodników Piaska Potworów obecnym sezonie:

Gole:
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Damian Bieńko
1 – Krystian Lorenz
1 – Paweł Fester

Asysty:
2 – Maciej Pruś
1 – Gheorghiță Gălbează

Bramki Wpuszczone:
4 – (2 mecze) – Józef Kurtiak
3 – (1 mecz) – Mateusz Dębowski

Żółte Kartki:
2 – Daniel Wielowski
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Sebastian Tracz
1 – Krystian Lorenz
1 – Łukasz Janelli

Minuty / Mecze:
270 min – (3 mecze) – Grzegorz Gaszewski
270 min – (3 mecze) – Daniel Wielowski
270 min – (3 mecze) – Jakub Urban
270 min – (3 mecze) – Damian Bieńko
225 min – (3 mecze) – Oskar Kurtiak
223 min – (3 mecze) – Gheorghiță Gălbează
193 min – (3 mecze) – Sebastian Tracz
188 min – (3 mecze) – Tomasz Temich
180 min – (2 mecze) – Józef Kurtiak
158 min – (2 mecze) – Dariusz Michorczyk
140 min – (3 mecze) – Krystian Lorenz
130 min – (2 mecze) – Piotr Studniarz
90 min – (2 mecze) – Maciej Pruś
90 min – (1 mecz) – Mateusz Dębowski
90 min – (1 mecz) – Piotr Żygadło
50 min – (1 mecz) – Marcin Łukaszczuk
45 min – (2 mecze) – Kamil Walkowski
32 min – (1 mecz) – Łukasz Witsanko
27 min – (1 mecz) – Łukasz Janelli
22 min – (1 mecz) – Paweł Fester
7 min – (1 mecz) – Krystian Kuchciak
0 min – (0 meczów) – Seweryn Waliczek
0 min – (0 meczów) – Adam Latosiewicz
0 min – (0 meczów) – Jacek Stecyk
0 min – (0 meczów) – Rafał Zabrzeński
0 min – (0 meczów) – Janusz Ćwiąkała
0 min – (0 meczów) – Sylwester Kowalski
0 min – (0 meczów) – Radosław Sobieraj
0 min – (0 meczów) – Marek Pyć
0 min – (0 meczów) – Tomasz Świerzawski

Statystyki drużyn w obecnym sezonie:

Piasek Potworów vs. Hutnik Szczytna
Piasek Potworów Ogólne statystyki meczów Hutnik Szczytna
2 Punkty 6
3 Ogólnie spotkań 3
0 (0.0%) Ogólnie zwycięstw 2 (66.7%)
2 (66.7%) Ogólnie remisów 0 (0.0%)
1 (33.3%) Ogólnie porażek 1 (33.3%)

1 Ilość spotkań rozegranych u siebie 2
0 (0.0%) Ilość zwycięstw u siebie 2 (100.0%)
1 (100.0%) Ilość remisów u siebie 0 (0.0%)
0 (0.0%) Ilość porażek u siebie 0 (0.0%)

2 Ilość spotkań rozegranych na wyjeździe 1
0 (0.0%) Ilość zwycięstw na wyjeździe 0 (0.0%)
1 (100.0%) Ilość remisów na wyjeździe 0 (0.0%)
1 (100.0%) Ilość porażek na wyjeździe 1 (100.0%)

-3 (4 – 7) Ogólna różnica bramek 0 (5 – 5)
0 (2 – 2) Różnica bramek w spotkaniach rozegranych w domu 3 (5 – 2)
-3 (2 – 5) Różnica bramek w spotkaniach rozegranych na wyjeździe -3 (0 – 3)

Historia Spotkań pomiędzy Piaskiem Potworów i Hutnikiem Szczytna:

Dotychczas z Hutnikiem graliśmy czterokrotnie. Bilans meczów jest korzystniejszy dla zespołu Hutnika Szczytna. W czterech meczach odnieśli trzy zwycięstwa, doznając jednej porażki. Bilans bramkowy jest również na korzyść Hutnika. W czterech meczach strzelili oni 9 goli, tracąc przy tym 7. Najwięcej goli w pojedynkach z Hutnikiem zdobył Paweł Fester (2).

Ogólnie:
Mecze: 4
Zwycięstwa: 1
Remisy: 0
Porażki: 3
Bramki Strzelone: 7
Bramki Stracone: 9
Różnica bramek: -2

Dom:
Mecze: 2
Zwycięstwa: 0
Remisy: 0
Porażki: 2
Bramki Strzelone: 3
Bramki Stracone: 6
Różnica bramek: -3

Wyjazd:
Mecze: 2
Zwycięstwa: 1
Remisy: 0
Porażki: 1
Bramki Strzelone: 4
Bramki Stracone: 3
Różnica bramek: 1

16.11.2008 Hutnik Szczytna – Piasek Potworów 0:3 (Paweł Fester x2, Czesław Kulaczenko)
14.06.2009 Piasek Potworów – Hutnik Szczytna 1:3 (Piotr Satanowski)
09.09.2018 Piasek Potworów – Hutnik Szczytna 2:3 (Gheorghiță Gălbează, Maciej Pruś)
14.04.2019 Hutnik Szczytna – Piasek Potworów 3:1 (Damian Bieńko)

Strzelcy bramek dla Piaska Potworów w meczach z Hutnikiem Szczytna:

2 – Paweł Fester
1 – Czesław Kulaczenko
1 – Piotr Satanowski
1 – Maciej Pruś
1 – Gheorghiță Gălbează
1 – Damian Bieńko

Zapraszamy kibiców do Potworowa na mecz w niedzielę 15.09.2019 na godzinę 13.30.

W czwartej kolejce mecz na szczycie w naszej grupie. Wice lider Zrzeszeni Niwa na własnym boisku zagrają z liderem z Brzeźnicy. Trzecia w tabeli Granica Tłumaczów na własnym boisku podejmuje Kłos Laski, natomiast nasza drużyna zmierzy się z szóstym w tabeli Hutnikiem Szczytna.

➡️ kolejka 4 – 15.09.2019 (niedziela)

godz. 11.00
Sparta Stary Waliszów (9) – Perła Płonica (8)
Zrzeszeni Niwa (2) – Cis Brzeźnica (1)

godz. 13.30
Granica Tłumaczów (3) – Kłos Laski (6)
WLKS Wambierzyce (5) – Czarni Braszowice (11)
Piasek Potworów (10) – Hutnik Szczytna (4)

godz. 14.00
Burza Dzikowiec (12) – Orzeł Mąkolno (7)

📊 Statystyki Sezonu – klasa b 2019/2020 Wałbrzych IV 📊

Rozegranych spotkań: 18
Zwycięstw w domu: 9 (50.0%)
Zwycięstw na wyjeździe: 5 (27.8%)
Remisów: 4 (22.2%)

Liczba strzelonych goli: 66 (średnio 3.67 na mecz)
Liczba strzelonych goli przez drużynę gospodarzy: 40 (średnio 2.23 na mecz)
Liczba strzelonych goli przez drużynę gości: 26 (średnio 1.45 na mecz)

Najwyższe zwycięstwo w domu:
08.09.2019 WLKS Wambierzyce – Burza Dzikowiec 8:1

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe:
01.09.2019 Burza Dzikowiec – Kłos Laski 0:4

Najwięcej bramek w jednym meczu:
08.09.2019 WLKS Wambierzyce – Burza Dzikowiec 8:1

Wzięliśmy pod lupę kadry drużyn w naszej grupie (bazując na danych ze strony laczynaspilka.pl – stan na 08.09.2019) i przygotowaliśmy małe podsumowanie sytuacji kadrowych. W tabeli pokazaliśmy, kto dysponuje największą kadrą, jaka jest średnia wieku w każdym zespole, oraz wiek najstarszego i najmłodszego zawodnika. Z zebranych przez nas informacji wynika że:

Największa kadra: 38 – Hutnik Szczytna
Najmniejsza kadra: 21 – Sparta Stary Waliszów
Najstarsza Kadra: 32.42 l. – Granica Tłumaczów
Najmłodsza kadra: 24.41 l. – Orzeł Mąkolno

Najstarszy Zawodnik w lidze: Marek Pyć (59 l.) – Piasek Potworów
Najmłodszy zawodnik w lidze: Szymon Zieliński (15 l.) – Czarni Braszowice

Poniżej przedstawiamy aktualne kadry oraz ruchy transferowe (Burza Dzikowiec oraz Kłos Laski reaktywowały się w tym sezonie).

Burza Dzikowiec

Adrian Denysiewicz, Adrian Prokop, Daniel Błachut, Daniel Karabanowicz, Grzegorz Materna, Jacek Chalcarz, Jakub Niemiro, Józef Szymański, Kazimierz Szymański, Łukasz Gładysz, Łukasz Jagieła, Łukasz Serafin, Marcin Gliwiński, Marcin Jagieła, Mateusz Szlembarski, Miłosz Miśkiewicz, Patryk Kawiński, Patryk Mówiński, Patryk Tomczuk, Paweł Jagieła, Paweł Mroczkowski, Paweł Niedźwiecki, Paweł Ścigacz, Paweł Wereta, Rafał Łanucha, Rafał Rozumkiewicz, Rafał Sulowski, Robert Szymański, Sebastian Pokorowski, Szymon Antos

Cis Brzeźnica

Andrzej Poręba, Bartosz Poręba, Dariusz Ostaszewski, Jakub Kizik, Jakub Poręba, Jerzy Gurdak, Józef Gwozda, Kacper Poręba, Kamil Knych, Kamil Kuruc, Karol Ostaszewski, Krzysztof Kurpiel, Łukasz Dudek, Łukasz Poręba, Łukasz Rzepka, Łukasz Zając, Maciej Poręba, Mariusz Jaskowiak, Mateusz Jakowski, Mateusz Witsanko, Mateusz Zając, Michał Dzierba, Norbert Bilski, Paweł Zientarek, Piotr Fedko, Piotr Gaba, Piotr Piątkiewicz, Robert Wolanin, Szymon Mika, Szymon Swobodniak, Tomasz Piątkiewicz

Przyszli: Andrzej Poręba, Dariusz Ostaszewski, Łukasz Zając, Mariusz Jaskowiak, Norbert Bilski (Polonia Ząbkowice Śl.), Piotr Piątkiewicz (Błękitni Słotwina), Tomasz Piątkiewicz (Błękitni Słotwina)
Odeszli: Dawid Biliński (Kłos Laski), Kacper Majewski, Marcin Schabowski, Szymon Cykro (Kłos Laski), Tomasz Błaźniak (Czarni Braszowice)

Czarni Braszowice

Bartosz Dudek, Dawid Gancarczyk, Dominik Gabryś, Ernest Łotysz, Grzegorz Hutnik, Ireneusz Nowak, Jakub Dąbrowski, Konrad Sulej, Krzysztof Kudryński, Łukasz Adamczyk, Marcin Serafin, Marcin Stanuch, Marek Gwóźdź, Marek Stanny, Mariusz Kubicz, Paweł Suchański, Piotr Tracz, Przemysław Kulaczenko, Przemysław Skrzydłowski, Robert Listwan, Sławomir Komar, Sławomir Krocz, Szymon Zieliński, Tadeusz Rychter, Tomasz Błaźniak, Tomasz Pińczuk, Tomasz Preis, Wojciech Waligóra, Zbigniew Gancarczyk, Zygmunt Nowak

Przyszli: Bartosz Dudek (Polonia Ząbkowice Śl), Ireneusz Nowak (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Łukasz Adamczyk, Marcin Serafin (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Marcin Stanuch (Zamek Kamieniec Ząbkowicki), Mariusz Kubicz (Skałki Stolec), Sławomir Komar, Szymon Zieliński (Unia Bardo), Tadeusz Rychter (Tarnovia Tarnów), Wojciech Waligóra, Zygmunt Nowak (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)
Odeszli: Mariusz Borys, Łukasz Cykro (Kłos Laski), Dawid Gancarczyk, Grzegorz Gnyl, Michał Grandys, Sebastian Hałasowski, Maciej Hałasowski, Bogumił Hołówko (Skałki Stolec), Tadeusz Iwanicki (Skałki Stolec), Łukasz Jabłoński, Mariusz Jabłoński (Skałki Stolec), Mateusz Jeł, Michał Kornaś, Marcin Krycha, Paweł Pińczuk, Marcin Prokop (Skałki Stolec), Grzegorz Rychter, Mateusz Rychter (Skałki Stolec), Damian Stanny (Skałki Stolec), Patryk Sojka, Tomasz Bogaczyński (Tarnovia Tarnów)

Granica Tłumaczów

Adam Gadacz, Adam Wilczek, Arkadiusz Wardak, Artur Leśniak, Artur Padziński, Bartosz Rudzki, Bartosz Wardak, Dariusz Jarosz, Dariusz Jeziorek, Grzegorz Woźniak, Hubert Bednarczyk, Kacper Bełch, Kamil Kimaczyński, Kamil Pasiut, Kamil Wandzel, Krystian Chudy, Krzysztof Wyrębak, Maciej Walkosz, Mariusz Gorczycki, Mariusz Janik, Mateusz Szwiec, Mirosław Karpierz, Patryk Borkowski, Paweł Dudkowski, Paweł Matuszewski, Paweł Wiśniewski, Piotr Brożek, Sebastian Piątkowski, Wojciech Domagała, Wojciech Kobierski, Wojciech Szwiec

Przyszli: Kacper Bełch, Patryk Borkowski, Krystian Chudy, Adam Gadacz (Tęcza Ścinawka), Mariusz Janik, Paweł Matuszewski (WKLS Wambierzyce), Bartosz Wardak, Paweł Wiśniewski
Odeszli: Krzysztof Belloc, Mateusz Czech, Kacper Kot, Paweł Niemczyk, Kamil Orwat, Paweł Osicki, Zygmunt Tarań, Krzysztof Toporowski, Grzegorz Wyrębak, Michał Niechaj (Zjednoczeni Ścinawka)

Hutnik Szczytna

Adam Ryncarz, Aleksander Domagała, Artur Augustiniok, Damian Gudalewicz, Dariusz Ruchlewicz, Dominik Lis, Dominik Sobczyk, Grzegorz Futoma, Ireneusz Kocoń, Jakub Klimowicz, Jakub Kuźbiel, Kacper Dzionek, Kacper Konopczak, Kamil Rais, Krystian Trzciński, Łukasz Gawęda, Łukasz Roguz, Łukasz Tumiłowicz, Maciej Filip, Marcin Janusz, Marcin Nowosielski, Marcin Rosiak, Marek Wrona, Mateusz Gwóźdź, Mateusz Konior, Michał Witek, Oskar Jaśków, Paweł Słabicki, Paweł Trojan, Paweł Więcławek, Przemysław Kaczmarczyk, Rafał Kotfas, Sebastian Mazur, Szymon Sitarz, Tomasz Koterba, Tomasz Wojtak, Wojciech Lizak, Wojciech Żurek

Przyszli: Aleksander Domagała (Nysa Kłodzko), Damian Gudalewicz, Dominik Lis (Pogoń Duszniki), Jakub Klimowicz, Jakub Kuźbiel, Kacper Dzionek (Polanica Zdrój), Kacper Konopczak, Marcin Janusz, Marcin Nowosielski, Mateusz Konior, Przemysław Kaczmarczyk (Nysa Kłodzko), Wojciech Żurek
Odeszli: Jacek Jakóbek, Krzysztof Futoma, Łukasz Słabicki, Marcin Jóźwiak, Paweł Jaguś, Paweł Rais, Sebastian Trzciński, Tomasz Falkowski, Wiktor Bukowski

Kłos Laski

Bartłomiej Woś, Cisowski Filip, Dawid Biliński, Dawid Skotniczny, Grzegorz Chrobak, Grzegorz Makuch, Konrad Babiec, Konrad Pławiak, Krzysztof Chrobak, Krzysztof Maziakowski, Łukasz Cykro, Łukasz Gajek, Mariusz Krysiak, Mateusz Makuch, Paweł Dudzic, Paweł Jachimowski, Przemysław Gajek, Radosław Kędzierski, Sebastian Górski, Sebastian Rybicki, Sylwester Kisielewicz, Szymon Cykro, Wojciech Gembara

Orzeł Mąkolno

Waldemar Bartoszek, Patryk Carzyński, Sylwester Dziatłowicz, Michał Głąb, Szymon Janczewski, Dawid Krasny, Ksawery Krasny, Kamil Macioł, Jacek Morawski, Waldemar Morawski, Grzegorz Morawski, Mateusz Nowak, Dominik Pilarz, Szymon Prokop, Zbigniew Śleziak, Janusz Śleziak, Jakub Śleziak, Paweł Wielgus, Kamil Wsolak, Łukasz Warzocha, Tomasz Dąbski, Jakub Dwornik, Bartosz Klecko, Tomasz Ludwiczak, Tomasz Piech, Paweł Piech, Kacper Wielgus, Christopher Sadiq, Marcel Kliś

Przyszli: Bartosz Klecko (Unia II Złoty Stok), Christopher Sadiq (Unia Złoty Stok), Jakub Dwornik (Unia II Złoty Stok), Marcel Kliś, Paweł Piech (Unia II Złoty Stok), Tomasz Dąbski, Tomasz Piech (Unia II Złoty Stok)
Odeszli: Kamil Krzysztofczyk, Konrad Brysiak, Krystian Kirsz, Marcin Makowski, Marcin Żywina, Patryk Kulig, Radosław Kędzierski (Kłos Laski), Szymon Pastuszko, Zenon Sotoła

Perła Płonica

Bartłomiej Cebula, Bartłomiej Prorok, Bogdan Rębiasz, Dariusz Kędra – Pawlicki, Dariusz Mróz, Dawid Spaczyński, Dawid Zaręba, Grzegorz Krocz, Grzegorz Mrozowski, Jacek Ślósarz, Jarosław Janiec, Kamil Kawa, Krzysztof Malinowski, Krzysztof Teper, Łukasz Popiel, Marcin Teper, Marek Haber, Michał Bartoszek, Paweł Cebula, Paweł Szęszoł, Piotr Kokoszka, Rafał Szpilarewicz, Rafał Warzocha, Tomasz Kawa, Wojciech Dujin, Wojciech Słonina, Zdzisław Kulpa

Przyszli: Bogdan Rębiasz, Dawid Spaczyński, Jarosław Janiec (Unia II Złoty Stok), Kamil Kawa, Paweł Cebula
Odeszli: Krzysztof Chrobak (Kłos Laski), Sebastian Górski (Kłos Laski), Mirosław Grodecki, Michał Iwaszków, Arkadiusz Korman, Grzegorz Makuch (Kłos Laski), Konrad Pławiak (Kłos Laski), Dawid Skotniczny (Kłos Laski), Dominik Szczepański, Przemysław Szymocha, Mateusz Makuch (Kłos Laski), Jarosław Kawa

Piasek Potworów

Adam Latosiewicz, Damian Bieńko, Daniel Wielowski, Dariusz Michorczyk, Gheorghita Galbeaza, Grzegorz Gaszewski, Jacek Stecyk, Jakub Urban, Janusz Ćwiąkała, Józef Kurtiak, Kamil Walkowski, Krystian Kuchciak, Krystian Lorenz, Łukasz Janelli, Łukasz Witsanko, Maciej Pruś, Marcin Łukaszczuk, Marek Pyć, Mateusz Dębowski, Oskar Kurtiak, Paweł Fester, Piotr Studniarz, Piotr Żygadło, Radosław Sobieraj, Rafał Zabrzeński, Sebastian Tracz, Sebastian Urban, Seweryn Waliczek, Sylwester Kowalski, Tomasz Świerzawski, Tomasz Temich

Przyszli: Łukasz Janelli, Łukasz Witsanko, Marcin Łukaszczuk (ATS Wojbórz), Mateusz Dębowski, (Unia Bardo) Paweł Fester (Błękitni Jerzmanowo), Piotr Studniarz
Odeszli: Mateusz Bakalarz, Daniel Dudek, Jakub Gabrysz, Michał Gabrysz, Michał Gruszka, Paweł Halota, Sebastian Ostrowski, Dawid Padula, Maciej Pawlak, Jacek Pawłowski, Patryk Pogoda (Znicz Lubnów), Przemysław Rutkowski, Piotr Wiatr, Adrian Wiatrów, Wojciech Wołowski, Nikolas Zieliński (ATS Wojbórz)

Sparta Stary Waliszów

Bartosz Woś, Damian Poparda, Daniel Kruk, Daniel Zawiślak, Dawid Koszela, Filip Frankowski, Grzegorz Pławiak, Jakub Dulik, Karol Szkwarek, Krzysztof Kruk, Marek Ochnik, Mateusz Dulik, Mateusz Traczuk, Paweł Głąba, Paweł Kruk II, Paweł Kruk, Piotr Podwalny, Piotr Struś, Rafał Dragan, Sebastian Jania, Wojciech Rosenau

Przyszli: Marek Ochnik, Paweł Głąba
Odeszli: Mateusz Kołt, Paweł Marcinowski, Mateusz Winczakiewicz, Mariusz Zaleski, Piotr Smyk

WLKS Wambierzyce

Artur Wiśniewski, Cyprian Kurpiel, Dawid Biały, Dawid Dudzik, Grzegorz Górecki, Grzegorz Mulka, Grzegorz Wacławik, Jacek Medyński, Jakub Sołtysik, Jarosław Bagiński, Jarosław Zaręba, Kamil Górzyński, Kornel Urbanek, Krystian Sokół, Łukasz Sarnicki, Maciej Miszczak, Marcin Janicki, Marcin Tryzna, Mateusz Curlej, Mateusz Herba, Michał Sworniowski, Oskar Herba, Patryk Jakotochce, Patryk Kapłon, Przemysław Herba, Radosław Magier, Rafał Janicki, Remigiusz Bagiński, Tomasz Dobrzyński, Tomasz Herba, Wojciech Bagiński, Wojciech Frąk

Przyszli: Grzegorz Górecki, Krystian Sokół (Piast Nowa Ruda), Marcin Janicki, Michał Sworniowski (Zjednoczeni Ścinawka)
Odeszli: Daniel Jędrychowski, Daniel Kosior, Grzegorz Mielnik, Ihor Sobchynskyi, Maksymilian Ronge, Marcin Herba, Paweł Fornal, Remigiusz Kieloch, Tomasz Koprowski, Tomasz Wójcik

Zrzeszeni Niwa

Mateusz Bigos, Marcin Gorlach, Radosław Horbajczuk, Dawid Horbajczuk, Łukasz Kopacz, Damian Kopacz, Bartosz Mackiewicz, Kacper Majder, Piotr Marcinkowski, Sylwester Miga, Marcin Nieckarz, Jarosław Obstarczyk, Wojciech Ogielski, Piotr Palij, Paweł Palij, Tomasz Pawłowski, Dominik Puchalski, Szymon Puchalski, Marek Raszpla, Piotr Tomaszek, Dariusz Trzciński, Piotr Wach, Dawid Wach, Paweł Chrystowski, Wojciech Fryc, Dominik Kudra, Przemysław Nida, Jarosław Trzciński, Grzegorz Wawrynowicz, Wojciech Wawrynowicz

Przyszli: Dominik Kudra, Grzegorz Wawrynowicz, Przemysław Nida
Odeszli: Sylwester Cybulski, Michał Futoma, Wojciech Janicki, Krystian Kraj, Marcin Krajewski, Damian Krajewski, Michał Szymanik

W trzeciej kolejce strzelono 26 goli, co daje średnią 4.33 gola na mecz. Najwięcej (9) padło meczu WLKS Wambierzyce – Burza Dzikowiec 8:1. Liderem klasyfikacji jest Łukasz Poręba z Cisu Brzeźnica z sześcioma golami na koncie. Hat trick Sylwestra Migi w ostatniej kolejce w meczu z Czarnymi pozwolił mu wskoczyć na drugie miejsce w tabeli strzelców. Na trzeciej pozycji sześciu zawodników z trzema golami.

▶️ Klasyfikacja strzelców:

6 – Łukasz Poręba – Cis Brzeźnica

5 – Sylwester Miga – Zrzeszeni Niwa

3 – Jarosław Bagiński – WLKS Wambierzyce
3 – Patryk Jakotochce – WLKS Wambierzyce
3 – Paweł Dudzic – Kłos Laski
3 – Przemysław Kaczmarczyk – Hutnik Szczytna
3 – Rafał Dragan – Sparta Stary Waliszów
3 – Waldemar Morawski – Orzeł Mąkolno

2 – Daniel Kruk – Sparta Stary Waliszów
2 – Kamil Górzyński – WLKS Wambierzyce
2 – Patryk Borkowski – Granica Tłumaczów
2 – Radosław Horbajczuk – Zrzeszeni Niwa
2 – Zbigniew Gancarczyk – Czarni Braszowice

1 – Aleksander Domagała – Hutnik Szczytna
1 – Arkadiusz Wardak – Granica Tłumaczów
1 – Bartosz Wardak – Granica Tłumaczów
1 – Damian Bieńko – Piasek Potworów
1 – Dariusz Mróz – Perła Płonica
1 – Ernest Łotysz – Czarni Braszowice
1 – Grzegorz Gaszewski – Piasek Potworów
1 – Ireneusz Nowak – Czarni Braszowice
1 – Jakub Dulik – Sparta Stary Waliszów
1 – Jakub Kizik – Cis Brzeźnica
1 – Jakub Niemiro – Burza Dzikowiec
1 – Krystian Lorenz – Piasek Potworów
1 – Krystian Trzciński – Hutnik Szczytna
1 – Maciej Miszczak – WLKS Wambierzyce
1 – Marek Stanny – Czarni Braszowice
1 – Norbert Bilski – Cis Brzeźnica
1 – Paweł Fester – Piasek Potworów
1 – Paweł Jachimowski – Kłos Laski
1 – Piotr Piątkiewicz – Cis Brzeźnica
1 – Radosław Kędzierski – Kłos Laski
1 – Robert Listwan – Czarni Braszowice
1 – Sebastian Piątkowski – Granica Tłumaczów
1 – Tomasz Piątkiewicz – Cis Brzeźnica
1 – Wojciech Bagiński – WLKS Wambierzyce
1 – Wojciech Gembara – Kłos Laski
1 – Zbigniew Śleziak – Orzeł Mąkolno

Klasyfikacja strzelców ligowych po 3. kolejce.

Piasek Potworów przegrał z Cisem Brzeźnica 0:3 (0:2).

Przełożony na godzinę 12:00 derbowy mecz pomiędzy Cisem Brzeźnica a Piaskiem Potworów rozpoczął się dziesięć minut przed czasem. I mógł rozpocząć się bardzo dobrze dla naszej drużyny, w piątej minucie piłkę z prawego skrzydła w pole karne wyłożył Ghealbeaza jednak strzał Damiana Bieńki z najbliższej odległości wylądował nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Szymona Mikę.

Jak zachować się w polu karnym pokazał pięć minut później Łukasz Poręba, który przejął piłkę na 16. metrze i wpadając w pole karne, mocnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 27. minucie powinno być 2:0 dla gospodarzy, jednak Kamil Kuruc przestrzelił w dogodnej sytuacji.

Co się odwlecze… pięć minut później, mocne uderzenie wylądowało na poprzeczce, a dobitka Jakuba Kizika wylądowała w siatce. 0:2 i takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, w której z naszej strony zdecydowanie brakowało odważniejszych ataków i przede wszystkim strzałów na bramkę.

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Cis dalej kontrolował boiskowe wydarzenia i swoją przewagę udokumentował golem rezerwowego Norberta Bilskiego, który na raty pokonał Mateusza Dębowskiego ustalając wynik spotkania na 3:0.

Piasek: Mateusz Dębowski     – Sebastian Tracz ( 50′ Oskar Kurtiak), Piotr Studniarz, Daniel Wielowski, Jakub Urban, Maciej Pruś ( 55′ Krystian Lorenz), Grzegorz Gaszewski  , Dariusz Michorczyk, Tomasz Temich ( 55′ Łukasz Witsanko), Gheorghita Galbeaza ( 68′ Kamil Walkowski), Damian Bieńko

Rezerwa: Seweryn Waliczek, Oskar Kurtiak, Krystian Lorenz, Łukasz Witsanko, Kamil Walkowski

➡️ kolejka 3 – 08.09.2019 (niedziela)

godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Burza Dzikowiec 8:1
Patryk Jakotochce x3, Jarosław Bagiński x2, Kamil Górzyński, Maciej Miszczak, Wojciech Bagiński (WLKS) – Samobój (Burza)
Czarni Braszowice – Zrzeszeni Niwa 1:3
Ernest Łotysz (Czarni) – Sylwester Miga x3 (Zrzeszeni)
Kłos Laski – Orzeł Mąkolno 2:2
Paweł Dudzic x2 (Kłos) – Waldemar Morawski, Zbigniew Śleziak (Orzeł)

godz. 12.00
Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:0
Łukasz Poręba, Jakub Kizik, Norbert Bilski (Cis)

godz. 13.30
Hutnik Szczytna – Sparta Stary Waliszów 3:1
Aleksander Domagała, Krystian Trzciński, Przemysław Kaczmarczyk (Hutnik) – Rafał Dragan (Sparta)
Perła Płonica – Granica Tłumaczów 0:2
Arkadiusz Wardak, Bartosz Wardak (Granica)

Tabela

W trzeciej kolejce klasy b w derbach gminy Bardo Piasek Potworów zmierzy się z Cisem Brzeźnica (mecz przeniesiony na godzinę 12:00). W poprzednim sezonie Cis występował w trzeciej grupie wałbrzyskiej klasy b, zajmując w niej trzecie miejsce. W 24 meczach zdobyli 47 punktów, odnosząc 15 zwycięstw, dwa razy remisując oraz doznając siedmiu porażek.

Obecny sezon Cis rozpoczął od mocnego uderzenia. W pierwszym meczu rozbili na własnym boisku Granicę Tłumaczów 4:0, natomiast w drugim pokonali na wyjeździe Spartę Stary Waliszów 3:1 i z kompletem punktów zasiadają na pozycji lidera. Nasza drużyna w dwóch pierwszych meczach odnotowała dwa remisy.

Faworytem w tym meczu będzie zespół gospodarzy, my jednak liczymy na dobrą postawę zawodników Piaska Potworów i kolejne punkty.

Mecze Cisu Brzeźnica w obecnych rozgrywkach:
25.08.2019 Cis Brzeźnica – Granica Tłumaczów 4:0
01.09.2019 Sparta Stary Waliszów – Cis Brzeźnica 1:3

Statystyki Zawodników Cis Brzeźnica w obecnym sezonie:

Gole:
5 – Łukasz Poręba
1 – Piotr Piątkiewicz
1 – Tomasz Piątkiewicz

Bramki Wpuszczone:
1 – (2 mecze) – Bartosz Poręba

Żółte Kartki:
1 – Norbert Bilski
1 – Kacper Poręba
1 – Kamil Knych

Czerwone Kartki:
0

Minuty / Mecze:
180 min – (2 mecze) – Michał Dzierba
180 min – (2 mecze) – Bartosz Poręba
180 min – (2 mecze) – Kamil Kuruc
180 min – (2 mecze) – Piotr Piątkiewicz
180 min – (2 mecze) – Tomasz Piątkiewicz
180 min – (2 mecze) – Mateusz Zając
180 min – (2 mecze) – Łukasz Dudek
180 min – (2 mecze) – Mateusz Witsanko
169 min – (2 mecze) – Łukasz Poręba
125 min – (2 mecze) – Norbert Bilski
101 min – (2 mecze) – Kacper Poręba
56 min – (1 mecz) – Karol Ostaszewski
55 min – (1 mecz) – Jakub Kizik
34 min – (1 mecz) – Kamil Knych

Statystyki Zawodników Piaska Potworów obecnym sezonie:

Gole:
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Damian Bieńko
1 – Krystian Lorenz
1 – Paweł Fester

Asysty:
1 – Gheorghiță Gălbează

Bramki Wpuszczone:
4 – (2 mecze) – Józef Kurtiak

Żółte Kartki:
2 – Daniel Wielowski
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Sebastian Tracz
1 – Krystian Lorenz
1 – Łukasz Janelli

Minuty / Mecze:
mecze 180 min – (2 mecze) – Grzegorz Gaszewski
mecze 180 min – (2 mecze) – Oskar Kurtiak
mecze 180 min – (2 mecze) – Daniel Wielowski
mecze 180 min – (2 mecze) – Damian Bieńko
mecze 180 min – (2 mecze) – Jakub Urban
mecze 180 min – (2 mecze) – Józef Kurtiak
mecze 153 min – (2 mecze) – Gheorghiță Gălbează
mecze 148 min – (2 mecze) – Sebastian Tracz
mecze 130 min – (2 mecze) – Tomasz Temich
mecze 108 min – (2 mecze) – Krystian Lorenz
mecz 90 min – (1 mecz) – Piotr Żygadło
mecz 68 min – (1 mecz) – Dariusz Michorczyk
mecz 50 min – (1 mecz) – Marcin Łukaszczuk
mecz 40 min – (1 mecz) – Piotr Studniarz
mecz 32 min – (1 mecz) – Maciej Pruś
mecz 27 min – (1 mecz) – Łukasz Janelli
mecz 25 min – (1 mecz) – Kamil Walkowski
mecz 22 min – (1 mecz) – Paweł Fester
mecz 7 min – (1 mecz) – Krystian Kuchciak

Statystyki drużyn w obecnym sezonie:

Cis Brzeźnica vs. Piasek Potworów
Cis Brzeznica Ogólne statystyki meczów Piasek Potworów
6 Punkty 2
2 Ogólnie spotkań 2
2 (100.0%) Ogólnie zwycięstw 0 (0.0%)
0 (0.0%) Ogólnie remisów 2 (100.0%)
0 (0.0%) Ogólnie porażek 0 (0.0%)

1 Ilość spotkań rozegranych u siebie 1
1 (100.0%) Ilość zwycięstw u siebie 0 (0.0%)
0 (0.0%) Ilość remisów u siebie 1 (100.0%)
0 (0.0%) Ilość porażek u siebie 0 (0.0%)

1 Ilość spotkań rozegranych na wyjeździe 1
1 (100.0%) Ilość zwycięstw na wyjeździe 0 (0.0%)
0 (0.0%) Ilość remisów na wyjeździe 1 (100.0%)
0 (0.0%) Ilość porażek na wyjeździe 0 (0.0%)

6 (7 – 1) Ogólna różnica bramek 0 (4 – 4)
4 (4 – 0) Różnica bramek w spotkaniach rozegranych w domu 0 (2 – 2)
2 (3 – 1) Różnica bramek w spotkaniach rozegranych na wyjeździe 0 (2 – 2)

Historia Spotkań pomiędzy Piaskiem Potworów i Cisem Brzeźnica:

Bilans meczów z Cisem jest na korzyść drużyny z Brzeźnicy. W 22 meczach odnieśliśmy pięć zwycięstw, cztery razy zremisowaliśmy oraz doznaliśmy trzynastu porażek. Bilans bramkowy jest również korzystny dla drużyny Cisu. W 22 meczach strzeliliśmy 32 gole, tracąc 44. Najwięcej bramek w meczach z Cisem Brzeźnica (4) strzelili Krzysztof Kudryński, Paweł Fester oraz Piotr Satanowski.

Ogólnie:
Mecze: 22
Zwycięstwa: 5
Remisy: 4
Porażki: 13
Bramki Strzelone: 32
Bramki Stracone: 44
Różnica bramek: -12

Dom:
Mecze: 11
Zwycięstwa: 2
Remisy: 3
Porażki: 6
Bramki Strzelone: 18
Bramki Stracone: 19
Różnica bramek: -1

Wyjazd:
Mecze: 11
Zwycięstwa: 3
Remisy: 1
Porażki: 7
Bramki Strzelone: 14
Bramki Stracone: 25
Różnica bramek: -11

12.09.1999 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 1:2 (Bartłomiej Szabla,Ryszard Maślak)
30.04.2000 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 0:0
06.09.2000 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:1 (Krzysztof Kudryński)
22.04.2001 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 4:2 (Krzysztof Kudryński x2)
28.10.2001 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 2:3 (Paweł Fester x2)
30.05.2002 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 1:1 (brak danych)
15.09.2002 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 3:0 (brak danych)
04.05.2003 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:2 (brak danych)
28.09.2003 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 2:3 (Łukasz Cykro, Rafał Mierzwa)
30.05.2004 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 1:3 (Piotr Toboła x2, Paweł Fester)
03.10.2004 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 4:0
15.05.2005 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 0:0
11.11.2009 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 8:0 (Piotr Satanowski x4, Jacek Pawłowski x2, Krzysztof Kudryński, Paweł Fester)
13.06.2010 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 0:1 (Marek Pyć)
16.09.2012 Piasek Potworów – CIS Brzeźnica 1:3 (Przemysław Rutkowski)
01.05.2013 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:2 (Przemysław Rutkowski x2)
20.10.2013 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 2:1 (Dariusz Michorczyk)
01.06.2014 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 0:4
31.08.2014 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:3 (Sebastian Urban)
19.04.2015 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:0
15.10.2017 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 0:2
13.05.2018 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:0

Strzelcy bramek dla Piaska Potworów w meczach z Cisem Brzeźnica.

4 – Krzysztof Kudryński
4 – Paweł Fester
4 – Piotr Satanowski
3 – Przemysław Rutkowski
2 – Jacek Pawłowski
2 – Piotr Toboła
1 – Bartłomiej Szabla
1 – Dariusz Michorczyk
1 – Łukasz Cykro
1 – Marek Pyć
1 – Rafał Mierzwa
1 – Ryszard Maślak
1 – Sebastian Urban

*Brak strzelców 6 goli

Zapraszamy kibiców do Brzeźnicy na mecz w niedzielę 08.09.2019 na godzinę 12.00 !!

W trzeciej kolejce lider z Brzeźnicy w derbach Gminy Bardo podejmował będzie dziewiąty w tabeli Piasek Potworów (mecz przesunięty na godzinę 12:00). Wicelider Zrzeszeni Niwa zagra na wyjeździe z jedenastym zespołem w tabeli Czarnymi Braszowice. Kolejne derby w nadchodzącej kolejce to mecz pomiędzy Kłosem Laski a Orłem Mąkolno..

➡️ kolejka 3 – 08.09.2019 (niedziela)

godz. 11.00
WLKS Wambierzyce (10) – Burza Dzikowiec (12)
Czarni Braszowice (11) – Zrzeszeni Niwa (2)
Kłos Laski (3) – Orzeł Mąkolno (4)

godz. 12.00
Cis Brzeźnica (1) – Piasek Potworów (9)

godz. 13.30
Hutnik Szczytna (8) – Sparta Stary Waliszów (6)
Perła Płonica (5) – Granica Tłumaczów (7)

📊 Statystyki Sezonu – klasa b 2019/2020 Wałbrzych IV 📊

Rozegranych spotkań: 12
Zwycięstw w domu: 6 (50.0%)
Zwycięstw na wyjeździe: 3 (25.0%)
Remisów: 3 (25.0%)

Liczba strzelonych goli: 40 (średnio 3.34 na mecz)
Liczba strzelonych goli przez drużynę gospodarzy: 23 (średnio 1.92 na mecz)
Liczba strzelonych goli przez drużynę gości: 17 (średnio 1.42 na mecz)

Najwyższe zwycięstwo w domu:
25.08.2019 Cis Brzeźnica – Granica Tłumaczów 4:0

Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe:
01.09.2019 Burza Dzikowiec – Kłos Laski 0:4

Najwięcej bramek w jednym meczu:
25.08.2019 Czarni Braszowice – Sparta Stary Waliszów 3:4

Do naszej drużyny na chwilę obecną dołączyło sześciu zawodników.

Po długiej przerwie do drużyny wrócili Paweł Fester oraz Łukasz Janelli, którzy w miarę możliwości będą wspierać nas podczas niektórych meczów.

Kolejnym wzmocnieniem jest doświadczony obrońca i były zawodnik ATSu Wojbórz – Marcin Łukaszczyk. Cała trójka miała już swój „debiut” w meczu z Czarnymi Braszowice, a Paweł Fester wpisał się nawet na listę strzelców.

Kolejnymi zawodnikami, którzy dołączyli, a właściwie wrócili do drużyny, są Łukasz Witsanko oraz Piotr Studniarz, który również w niedzielę pojawił się na boisku.

Ostatnim transferem było pozyskanie bramkarza Mateusza Dębowskiego z Unii Bardo, który trafił do nas na zasadzie wypożyczenia. Mateusz wystąpił już z nami podczas turnieju w Rudnicy, gdzie został wybrany najlepszym bramkarzem. Tutaj chcielibyśmy podziękować zarządowi i trenerom Unii Bardo, którzy byli bardzo otwarci na naszą propozycję i pomogli nam przeprowadzić ten transfer w ostatnich godzinach okienka transferowego.

Przyszli:

Łukasz Janelli – powrót ➡️ Piasek Potworów
Paweł Fester – Błękitni Jerzmanowo ➡️ Piasek Potworów
Marcin Łukaszczuk – ATS Wojbórz ➡️ Piasek Potworów
Łukasz Witsanko – powrót ➡️ Piasek Potworów
Piotr Studniarz – powrót ➡️ Piasek Potworów
Mateusz Dębowski – Unia Bardo ➡️ Piasek Potworów

Przed nadchodzącym sezonem Piasek Potworów opuściło szesnastu zawodników, jednak w większości byli to zawodnicy, którzy zrezygnowali z gry już po rundzie jesiennej poprzedniego sezonu. Powody odejścia były różne, kilku zawodników zmaga się z kontuzjami, kilku zmieniło miejsce zamieszkania, a kilku po prostu zrezygnowało z gry w naszej drużynie. Dziękujemy wszystkim i życzymy powodzenia.

Odeszli:

Mateusz Bakalarz – (0 meczów, 0 minut)
Daniel Dudek – (2 mecze, 65 minut)
Jakub Gabrysz – (3 mecze, 212 minut, 9 goli wpuszczonych)
Michał Gabrysz – (0 meczów, 0 minut)
Michał Gruszka – (4 mecze, 71 minut)
Paweł Halota – (0 meczów, 0 minut)
Sebastian Ostrowski – (0 meczów, 0 minut)
Dawid Padula – (9 meczów, 542 minuty, 1 asysta)
Maciej Pawlak – (10 meczów, 802 minuty)
Jacek Pawłowski – (0 meczów, 0 minut)
Patryk Pogoda – (7 meczów, 472 minuty, 3 gole, 1 asysta) ➡️ Znicz Lubnów
Przemysław Rutkowski – (5 meczów, 340 minut)
Piotr Wiatr – (7 meczów, 238 minut)
Adrian Wiatrów – (0 meczów, 0 minut)
Wojciech Wołowski – (2 mecze, 148 minut, 6 goli wpuszczonych)
Nikolas Zieliński – (3 mecze, 142 minuty) ➡️ ATS Wojbórz