Mecze sparingowe w regionie przed rundą wiosenną

Opublikowane w

Mecze sparingowe w regionie przed rundą wiosenną

Runda wiosenna sezonu 2017/2018 w naszej grupie rozpocznie się w kwietniu 2018. Przedstawiamy rozpiskę meczów sparingowych w regionie. (Informacje pochodzą ze stron internetowych i profili społecznościowych klubów). Będziemy starali się na bieżąco uaktualniać listę meczów.

27.01.2018
Nysa Kłodzko (IV liga – 7) – Sparta Paczków (IV liga – 11) 7:3
Unia Złoty Stok (a – 5) – LKS Gilów (a – 4) 7:0

03.02.2018
AKS Strzegom (IV ligi – 2) – Nysa Kłodzko (IV liga – 7) 2:1
Skałki Stolec (o – 5) – Inter Ożary (a – 3) 3:1
Unia Złoty Stok (a – 5) – Orlęta Krosnowice (a – 6) 5:4
Piast Nowa Ruda (o – 1) – Unia Bardo (IV liga – 6) – 1:2
Polonia Ząbkowice Śląskie (a – 6) – Polonia Jaszowice (a – 6) – odwołany

10.02.2018
Nysa Kłodzko (IV liga – 7) – Skalnik Gracze (IV liga – 12) 6:0
Inter Ożary (a – 3) – Orlęta Krosnowice (a – 6) 2:4
Unia Złoty Stok (a – 5) – Piławianka Piława Górna (o – 11) 8:4
Piast Nowa Ruda (o – 1) – Włókniarz Kudowa Zdrój (a – 1) 7:0
Polonia Ząbkowice Śląskie (a – 6) – UKS Karnków (a – 1) 2:1

16.02.2018
Nysa Kłodzko (IV liga – 7) – Zamek Kamieniec Ząbkowicki (o – 9) 6:1

17.02.2018
Unia Złoty Stok (a – 5) – Włókniarz Kudowa Zdrój (a – 1) 1:3
Piast Nowa Ruda (o – 1) – MFK Trutnov (Czechy, Divize C – 13) 0:1
Gromnik Kuropatnik (a – 13) – Polonia Ząbkowice Śląskie (a – 6) 1:7

18.02.2018
Czarni Braszowice (b – 1) – Odrodzenie Szalejów Dolny (a – 10) 1:4
Inter Ożary (a – 3) – Skałki Stolec (o – 5) 0:7

22.02.2018
Piast Nowa Ruda (o – 1) – Polonia Nysa (IV liga – 2) 2:4

24.02.2018
Czarni Braszowice (b – 1) – Unia Złoty Stok (a – 5) – odwołany

25.02.2018
Nysa Kłodzko (IV liga – 7) – Ślęza Wrocław (III liga – 10) (Świdnica) 5:3
ATS Wojbórz (a – 4) – Inter Ożary (a – 3) 5:3

03.03.2018
Piast Nowa Ruda (o – 1) – Nysa Kłodzko (IV liga – 7) 2:4
Inter Ożary (a – 3) – Śnieżnik Domaszków (a – 2) 2:4
Unia Złoty Stok (a – 5) – ATS Wojbórz (a – 4) 3:4
Polonia Ząbkowice Śląskie (a – 6) – KP Ludów Śląski (a – 3) 2:4
Piasek Potworów (b – 10) – Wieża Rudnica (a – 9) – odwołany

04.03. 2018
Czarni Braszowice (b – 1) – LKS Bierkowice (a – 5) 4:1
LZS Agrowiec (Harnaś) Starczówek (b – 4) – Perła Płonica (b – 7) – odwołany
Spartakus Byczeń (b – 11) – Znicz Lubnów (a – 10) 21:8

10.03.2018
Unia Złoty Stok (a – 5) – Atom Grądy (a – 5) 6:0
Polonia Ząbkowice Śląskie (a – 6) – LKS Brożec (a – 4) 0:4
Włókniarz Kudowa Zdrój (a – 1) – Słowianin Wolibórz (a – 8) 2:1

11.03.2018
Wieża Rudnica (a – 9) – Zamek II Kamieniec (b – 2) – odwołany
Czarni Braszowice (b – 1) – LKS Gilów (a – 4) 3:2
LZS Agrowiec (Harnaś) Starczówek (b – 4)- Cis Brzeźnica (b – 6)
Spartakus Byczeń (b – 11) – Piasek Potworów (b – 10) 6:3
Perła Płonica (b – 7) – Argo Chmiel Ujeździec (b – 12) 4:3
Inter Ożary (a – 3) – Odrodzenie Szalejów Dolny (a – 10) 4:2
Przedborowianka Przedborowa (b – 8)- Błękitni Owiesno (b – 6) 4:4

17.03.2018
Unia Złoty Stok (a – 5) – Śnieżnik Domaszków (a – 2) – odwołany

18.03.2018
Wieża Rudnica (a – 9) – Cis Brzeźnica (b – 5) – odwołany
Czarni Braszowice (b – 1) – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki (b – 2) – odwołany
Polonia Ząbkowice Śląskie (a – 6) – Lider Borów (b – 2) – odwołany
LZS Agrowiec (Harnaś) Starczówek (b – 4) – Inter Ożary (a – 3) – odwołany
Piasek Potworów (b – 10) – Perła Płonica (b – 7) – odwołany

24.03.2018
Unia Złoty Stok (a – 5) – Polonia Bystrzyca Kłodzka (a – 3) – odwołany

25.03.2018
Wieża Rudnica (a – 9) – Odrodzenie Szalejów Dolny (a – 10) 5:1
Czarni Braszowice (b – 1) – Inter Ożary (a – 3) 2:3
Polonia Ząbkowice Śląskie (a – 6) – LZS Agrowiec (Harnaś) Starczówek (b – 4) 2:0
Piasek Potworów (b – 10) – Cis Brzeźnica (b – 5) 1:6
Spartakus Byczeń (b – 11) – Perła Płonica (b – 7) 2:4
Błękitni Niedźwiedź (b – 6) – Znicz Lubnów (a – 10) 2:3

30.03.2018
LZS Agrowiec (Harnaś) Starczówek (b – 4) – Unia Złoty Stok (a – 5)

*w nawiasie podano klasę rozgrywek oraz miejsce w tabeli

@PPotworow