Sezon 2000/01


sezon 2000 / 2001 Klasa B – Kłodzko gr. II

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 30 73 104 30 74
2 Tęcza Ścinawka Dolna Tęcza Ścinawka Dolna 30 67 93 27 66
3 Cis Brzeźnica LZS Brzeźnica 30 58 90 52 38
4 Kłos Laski 30 52 70 34 36
5 Slęza Maxbud Ciepłowody 30 51 102 38 64
6 Sokół Dzbanów 30 46 43 51 -8
7 Polonia II Ząbkowice Śl. 30 45 73 79 -6
8 Piasek Potworów 30 44 88 53 35
9 Victoria Dębowiec 30 42 58 52 6
10 LZS 1996 Ziębice 30 42 50 50 0
11 Wieża Rudnica 30 41 54 57 -3
12 Przedborowianka Przedborowa 30 36 44 75 -31
13 Inter Ożary 30 30 62 101 -39
14 Sokół Starczów 30 25 38 79 -41
15 Spartakus Olbrachcice 30 14 40 132 -92
16 Forty Srebrna Góra 30 13 35 134 -99

Jesień

15.08.2000 W 17:00 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra 8:0 (1:0) W Z
20.08.2000 N 14:00 kl-B Piasek Sokół Starczów 13:3 (8:0) D Z
27.08.2000 N 17:00 kl-B Piasek Inter Ożary 4:3 (2:2) W Z
03.09.2000 N 17:00 kl-B Piasek Sokół Dzbanów 0:1 (0:0) W P
06.09.2000 Ś 17:30 kl-B Piasek LZS Brzeźnica 1:1 (1:0) D R
10.09.2000 N 13:00 kl-B Piasek Wieża Rudnica 0:3 (0:1) W P
13.09.2000 Ś 16:00 kl-B Piasek Tęcza Ścinawka Dolna 0:1 (0:1) D P
17.09.2000 N 13:00 kl-B Piasek Spartakus Olbrachcice 0:0 (0:0) W R
24.09.2000 N 16:00 kl-B Piasek LZS 1996 Ziębice 2:2 (0:2) D R
01.10.2000 N 12:00 kl-B Piasek Kłos Laski 2:2 (0:1) W R
15.10.2000 N 12:00 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa 5:1 (3:0) D Z
22.10.2000 N 15:00 kl-B Piasek Slęza Maxbud Ciepłowody 2:1 (2:1) W Z
29.10.2000 N 11:00 kl-B Piasek Polonia II Ząbkowice Śl. 8:2 (3:0) D Z
05.11.2000 N 14:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno 2:3 (1:1) W P
12.11.2000 N 11:00 kl-B Piasek Victoria Dębowiec 1:1 (0:0) D R

Wiosna

18.03.2001 N 15:00 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra 12:1 (8:0) D Z
25.03.2001 N 12:00 kl-B Piasek Sokół Starczów 2:1 (0:0) W Z
01.04.2001 N 16:00 kl-B Piasek Inter Ożary 2:0 (0:0) D Z
08.04.2001 N 13:00 kl-B Piasek Polonia II Ząbkowice Śl. 0:2 (0:0) W P
22.04.2001 N 16:00 kl-B Piasek LZS Brzeźnica 2:4 (1:3) W P
29.04.2001 N 13:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno 3:1 (2:1) D Z
03.05.2001 C 14:00 kl-B Piasek Sokół Dzbanów 2:2 (2:0) D R
06.05.2001 N 17:00 kl-B Piasek Tęcza Ścinawka Dolna 0:4 (0:1) W P
13.05.2001 N 14:00 kl-B Piasek Slęza Maxbud Ciepłowody 4:0 (2:0) d Z
20.05.2001 N 17:00 kl-B Piasek Wieża Rudnica 1:1 (1:1) D R
27.05.2001 N 14:00 kl-B Piasek Spartakus Olbrachcice 7:1 (4:1) D Z
03.06.2001 N 17:00 kl-B Piasek LZS 1996 Ziębice 1:3 (1:1) W P
10.06.2001 N 14:00 kl-B Piasek Kłos Laski 1:5 (0:2) D P
14.06.2001 C 14:00 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa 1:2 (0:0) W P
17.06.2001 N 17:00 kl-B Piasek Victoria Dębowiec 2:2 (1:2) W R

* kolejno w rubrykach:
– data meczu
– dzień tygodnia
– godzina meczu
– rodzaj rozgrywek
– przeciwnik
– wynik meczu
– wynik do przerwy
– miejsce meczu (D – mecz na własnym boisku, W – mecz na wyjeździe)
– Z – zwycięstwo, R- remis, P – porażka


2000/01 – Klasa B, grupa: Kłodzko II
Terminarz Grupy:

kolejka 1 – 15.08.2000 (wtorek)
godz 14.00
Inter Ożary – LZS 1996 Ziębice 0:0
LZS Doboszowice – Spartakus Olbrachcice (odwołany)
Sokół Dzbanów – Tęcza Ścinawka Dolna 0:4
LZS Brzeźnica – Wieża Rudnica 2:2
godz 17.00
Orzeł Mąkolno – Ślęża Maxbud Ciepłowody 5:4
Victoria Dębowiec – Przedborowianka Przedborowa 2:0
Forty Srebrna Góra – Piasek Potworów 0:8
Sokół Starczów – Kłos Laski 1:7
Polonia II Ząbkowice Śl. – pauza

kolejka 2 – 20.08.2000 (niedziela)
godz 14.00
Piasek Potworów – Sokół Starczów 13:3
Przedborowianka Przedborowa – Forty Srebrna Góra 3:2
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Victoria Dębowiec 3:4
Polonia II Ząbkowice Śl. – Orzeł Mąkolno 1:1
godz 17.00
Tęcza Ścinawka Dolna – LZS Brzeźnica 2:1
Spartakus Olbrachcice – Sokół Dzbanów 1:4
LZS 1996 Ziębice – LZS Doboszowice (odwołany)
Kłos Laski – Inter Ożary 5:0
Tęcza Ścinawka Dolna – pauza

kolejka 3 – 27.08.2000 (niedziela)
godz 14.00
LZS Doboszowice – Kłos Laski (odwołany)
Sokół Dzbanów – LZS 1996 Ziębice 1:0
LZS Brzeźnica – Spartakus Olbrachcice 3:0
Wieża Rudnica – Tęcza Ścinawka Dolna 4:3
godz 17.00
Victoria Dębowiec – Polonia II Ząbkowice Śl. 4:2
Forty Srebrna Góra – Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:6
Sokół Starczów – Przedborowianka Przedborowa 3:5
Inter Ożary – Piasek Potworów 3:4
Orzeł Mąkolno – pauza

kolejka 4 – 30.08.2000 (środa)
godz 17.30
Spartakus Olbrachcice – Wieża Rudnica 1:3
LZS 1996 Ziębice – LZS Brzeźnica 2:0
Kłos Laski – Sokół Dzbanów 2:0
Piasek Potworów – LZS Doboszowice (odwołany)
Przedborowianka Przedborowa – Inter Ożary 5:2
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Sokół Starczów 13:0
Polonia II Ząbkowice Śl. – Forty Srebrna Góra 4:0
Orzeł Mąkolno – Victoria Dębowiec 2:0
Tęcza Ścinawka Dolna – pauza

kolejka 5 – 03.09.2000 (niedziela)
godz 14.00
Sokół Dzbanów – Piasek Potworów 1:0
LZS Brzeźnica – Kłos Laski 2:2
Wieża Rudnica – LZS 1996 Ziębice 1:1
Tęcza Ścinawka Dolna – Spartakus Olbrachcice 6:0
godz 17.00
Forty Srebrna Góra – Orzeł Mąkolno 0:6
Sokół Starczów – Polonia II Ząbkowice Śl. 1:6
Inter Ożary – Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:6
LZS Doboszowice – Przedborowianka Przedborowa (odwołany)
Victoria Dębowiec – pauza

kolejka 6 – 06.09.2000 (środa)
godz 17.30
LZS 1996 Ziębice – Tęcza Ścinawka Dolna 0:1
Kłos Laski – Wieża Rudnica 3:0
Piasek Potworów – LZS Brzeźnica 1:1
Przedborowianka Przedborowa – Sokół Dzbanów 0:1
Ślęża Maxbud Ciepłowody – LZS Doboszowice (odwołany)
Polonia II Ząbkowice Śl. – Inter Ożary 4:2
Orzeł Mąkolno – Sokół Starczów 11:0
Victoria Dębowiec – Forty Srebrna Góra 5:0
Spartakus Olbrachcice – pauza

kolejka 7 – 10.09.2000 (niedziela)
godz 13.00
LZS Brzeźnica – Przedborowianka Przedborowa 3:3
Wieża Rudnica – Piasek Potworów 3:0
Tęcza Ścinawka Dolna – Kłos Laski 0:1
Spartakus Olbrachcice – LZS 1996 Ziębice 3:1
godz 16.00
Sokół Starczów – Victoria Dębowiec 2:9
Inter Ożary – Orzeł Mąkolno 1:8
LZS Doboszowice – Polonia II Ząbkowice Śl. (odwołany)
Sokół Dzbanów – Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:0
Forty Srebrna Góra – pauza

kolejka 8 – 13.09.2000 (środa)
godz 16.30
Kłos Laski – Spartakus Olbrachcice 4:2
Piasek Potworów – Tęcza Ścinawka Dolna 0:1
Przedborowianka Przedborowa – Wieża Rudnica 0:1
Ślęża Maxbud Ciepłowody – LZS Brzeźnica 10:0
Polonia II Ząbkowice Śl. – Sokół Dzbanów 0:3
Orzeł Mąkolno – LZS Doboszowice (odwołany)
Victoria Dębowiec – Inter Ożary 5:0
Forty Srebrna Góra – Sokół Starczów 6:1
LZS 1996 Ziębice – pauza

kolejka 9 – 17.09.2000 (niedziela)
godz 11.00
Tęcza Ścinawka Dolna – Przedborowianka Przedborowa 6:1
godz 13.00
Wieża Rudnica – Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:4
Spartakus Olbrachcice – Piasek Potworów 0:0
LZS 1996 Ziębice – Kłos Laski 2:0
godz 16.00
Inter Ożary – Forty Srebrna Góra 4:1
LZS Doboszowice – Victoria Dębowiec (odwołany)
Sokół Dzbanów – Orzeł Mąkolno 0:3
LZS Brzeźnica – Polonia II Ząbkowice Śl. 3:2
Sokół Starczów – pauza

kolejka 10 – 24.09.2000 (niedziela)
godz 13.00
Orzeł Mąkolno – LZS Brzeźnica 3:1
Victoria Dębowiec – Sokół Dzbanów 1:1
Forty Srebrna Góra – LZS Doboszowice (odwołany)
godz 15.00
Polonia II Ząbkowice Śl. – Wieża Rudnica 2:0
godz 16.00
Piasek Potworów – LZS 1996 Ziębice 2:2
Przedborowianka Przedborowa – Spartakus Olbrachcice 0:0
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Tęcza Ścinawka Dolna 2:0
Sokół Starczów – Inter Ożary 1:5
Kłos Laski – pauza

kolejka 11 – 01.10.2000 (niedziela)
godz 11.00
Tęcza Ścinawka Dolna – Polonia II Ząbkowice Śl. 5:1
godz 12.00
Spartakus Olbrachcice – Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:9
LZS 1996 Ziębice – Przedborowianka Przedborowa 3:0
Kłos Laski – Piasek Potworów 2:2
godz 15.00
LZS Doboszowice – Sokół Starczów (odwołany)
Sokół Dzbanów – Forty Srebrna Góra 6:0
LZS Brzeźnica – Victoria Dębowiec 1:0
Wieża Rudnica – Orzeł Mąkolno 1:4
Inter Ożary – pauza

kolejka 12 – 08.10.2000 (niedziela)
godz 12.00
Victoria Dębowiec – Wieża Rudnica 4:3
Forty Srebrna Góra – LZS Brzeźnica 1:9
Sokół Starczów – Sokół Dzbanów 3:0
Inter Ożary – LZS Doboszowice (odwołany)
godz 15.00
Przedborowianka Przedborowa – Kłos Laski 1:0
Ślęża Maxbud Ciepłowody – LZS 1996 Ziębice 3:3
Polonia II Ząbkowice Śl. – Spartakus Olbrachcice 3:0
Orzeł Mąkolno – Tęcza Ścinawka Dolna 1:1
Piasek Potworów – pauza

kolejka 13 – 15.10.2000 (niedziela)
godz 11.00
Tęcza Ścinawka Dolna – Victoria Dębowiec 2:0
godz 12.00
Spartakus Olbrachcice – Orzeł Mąkolno 0:3
LZS 1996 Ziębice – Polonia II Ząbkowice Śl. 4:0
Kłos Laski – Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:1
Piasek Potworów – Przedborowianka Przedborowa 5:1
godz 15.00
Sokół Dzbanów – Inter Ożary 3:1
LZS Brzeźnica – Sokół Starczów 6:1
Wieża Rudnica – Forty Srebrna Góra 1:0
LZS Doboszowice – pauza

kolejka 14 – 22.10.2000 (niedziela)
godz 12.00
Forty Srebrna Góra – Tęcza Ścinawka Dolna 0:7
Sokół Starczów – Wieża Rudnica 1:3
Inter Ożary – LZS Brzeźnica 2:5
LZS Doboszowice – Sokół Dzbanów (odwołany)
godz 15.00
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Piasek Potworów 1:2
Polonia II Ząbkowice Śl. – Kłos Laski 1:0
Orzeł Mąkolno – LZS 1996 Ziębice 7:1
Victoria Dębowiec – Spartakus Olbrachcice 2:0
Przedborowianka Przedborowa – pauza

kolejka 15 – 29.10.2000 (niedziela)
godz 11.00
Tęcza Ścinawka Dolna – Sokół Starczów 8:1
LZS 1996 Ziębice – Victoria Dębowiec 1:1
Kłos Laski – Orzeł Mąkolno 1:1
Piasek Potworów – Polonia II Ząbkowice Śl. 8:2
godz 14.00
LZS Brzeźnica – LZS Doboszowice (odwołany)
Wieża Rudnica – Inter Ożary 5:3
Spartakus Olbrachcice – Forty Srebrna Góra 7:0
Przedborowianka Przedborowa – Ślęża Maxbud Ciepłowody 2:5
Sokół Dzbanów – pauza

kolejka 16 – 05.11.2000 (niedziela)
godz 11.00
Sokół Starczów – Spartakus Olbrachcice 0:1
Inter Ożary – Tęcza Ścinawka Dolna 1:9
LZS Doboszowice – Wieża Rudnica (odwołany)
Sokół Dzbanów – LZS Brzeźnica 1:0
godz 14.00
Polonia II Ząbkowice Śl. – Przedborowianka Przedborowa 3:0
Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów 3:2
Victoria Dębowiec – Kłos Laski 2:1
Forty Srebrna Góra – LZS 1996 Ziębice 1:9
Ślęża Maxbud Ciepłowody – pauza

kolejka 17 – 12.11.2000 (niedziela)
godz 11.00
Kłos Laski – Forty Srebrna Góra 9:0
Piasek Potworów – Victoria Dębowiec 1:1
Przedborowianka Przedborowa – Orzeł Mąkolno 0:1
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Polonia II Ząbkowice Śl. 6:0
godz 14.00
Wieża Rudnica – Sokół Dzbanów 0:2
Tęcza Ścinawka Dolna – LZS Doboszowice (odwołany)
Spartakus Olbrachcice – Inter Ożary 7:0
LZS 1996 Ziębice – Sokół Starczów 3:0
LZS Brzeźnica – pauza

kolejka 16 – 18.03.2001 (niedziela)
godz 12.00
Spartakus Olbrachcice – Polonia II Ząbkowice Śl. 0:3
Wieża Rudnica – LZS Brzeźnica 1:1
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Orzeł Mąkolno 3:2
Tęcza Ścinawka Dolna – Sokół Dzbanów 4:1
godz 15.00
Przedborowianka Przedborowa – Victoria Dębowiec 0:3
Piasek Potworów – Forty Srebrna Góra 12:1
Kłos Laski – Sokół Starczów 3:0
LZS 1996 Ziębice – Inter Ożary 2:1

kolejka 17 – 25.03.2001 (niedziela)
godz 12.00
Spartakus Olbrachcice – LZS Brzeźnica 1:2
Polonia II Ząbkowice Śl. – LZS 1996 Ziębice -:-
Sokół Starczów – Piasek Potworów 1:2
Victoria Dębowiec – Forty Srebrna Góra -:-
godz 15.00
Przedborowianka Przedborowa – Tęcza Ścinawka Dolna 0:5
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Sokół Dzbanów 2:0
Orzeł Mąkolno – Wieża Rudnica 6:1
Inter Ożary – Kłos Laski 3:3

kolejka 18 – 01.04.2001 (niedziela)
godz 13.00
LZS Brzeźnica – LZS 1996 Ziębice 5:1
Orzeł Mąkolno – Spartakus Olbrachcice 4:0
Sokół Dzbanów – Wieża Rudnica 1:0
Tęcza Ścinawka Dolna – Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:0
godz 16.00
Forty Srebrna Góra – Przedborowianka Przedborowa 1:1
Victoria Dębowiec – Sokół Starczów 2:0
Piasek Potworów – Inter Ożary 2:0
Kłos Laski – Polonia II Ząbkowice Śl. 1:1

kolejka 19 – 08.04.2001 (niedziela)
godz 13.00
Kłos Laski – LZS Brzeźnica 2:2
Polonia II Ząbkowice Śl. – Piasek Potworów 2:0
Inter Ożary – Victoria Dębowiec 3:2
Sokół Starczów – Forty Srebrna Góra 4:0
godz 16.00
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Przedborowianka Przedborowa 8:0
Tęcza Ścinawka Dolna – Wieża Rudnica 3:0
Sokół Dzbanów – Spartakus Olbrachcice 2:2
LZS 1996 Ziębice – Orzeł Mąkolno 1:1

kolejka 20 – 22.04.2001 (niedziela)
godz 13.00
Orzeł Mąkolno – Kłos Laski 3:0
LZS 1996 Ziębice – Sokół Dzbanów 1:0
Spartakus Olbrachcice – Tęcza Ścinawka Dolna 0:3
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Wieża Rudnica -:-
godz 16.00
Przedborowianka Przedborowa – Sokół Starczów 1:0
Forty Srebrna Góra – Inter Ożary 1:4
Polonia II Ząbkowice Śl. – Victoria Dębowiec -:-
LZS Brzeźnica – Piasek Potworów 4:2

kolejka 21 – 29.04.2001 (niedziela)
godz 13.00
Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 3:1
Victoria Dębowiec – LZS Brzeźnica 1:6
Forty Srebrna Góra – Polonia II Ząbkowice Śl. 1:2
Inter Ożary – Sokół Starczów 1:2
godz 16.00
Wieża Rudnica – Przedborowianka Przedborowa 4:0
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Spartakus Olbrachcice 0:2
Tęcza Ścinawka Dolna – LZS 1996 Ziębice -:-
Sokół Dzbanów – Kłos Laski 2:1

kolejka 22 – 03.05.2001 (czwartek)
godz 14.00
Kłos Laski – Tęcza Ścinawka Dolna -:-
LZS 1996 Ziębice – Ślęża Maxbud Ciepłowody -:-
Wieża Rudnica – Spartakus Olbrachcice -:-
Piasek Potworów – Sokół Dzbanów 2:2
godz 17.00
Inter Ożary – Przedborowianka Przedborowa -:-
Polonia II Ząbkowice Śl. – Sokół Starczów -:-
LZS Brzeźnica – Forty Srebrna Góra 5:2
Victoria Dębowiec – Orzeł Mąkolno 0:1

kolejka 23 – 06.05.2001 (niedziela)
godz 14.00
Spartakus Olbrachcice – Przedborowianka Przedborowa 0:0
Forty Srebrna Góra – Orzeł Mąkolno 1:3
Sokół Starczów – LZS Brzeźnica 1:2
Inter Ożary – Polonia II Ząbkowice Śl. 6:4
godz 17.00
LZS 1996 Ziębice – Wieża Rudnica -:-
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Kłos Laski -:-
Tęcza Ścinawka Dolna – Piasek Potworów 4:0
Sokół Dzbanów – Victoria Dębowiec 0:0

kolejka 24 – 13.05.2001 (niedziela)
godz 14.00
Przedborowianka Przedborowa – Polonia II Ząbkowice Śl. -:-
Piasek Potworów – Ślęża Maxbud Ciepłowody 4:0
Wieża Rudnica – Kłos Laski 3:0
LZS 1996 Ziębice – Spartakus Olbrachcice 0:0
godz 17.00
LZS Brzeźnica – Inter Ożary 4:2
Sokół Starczów – Orzeł Mąkolno -:-
Forty Srebrna Góra – Sokół Dzbanów 1:3
Victoria Dębowiec – Tęcza Ścinawka Dolna 0:0

kolejka 25 – 20.05.2001 (niedziela)
godz 14.00
Tęcza Ścinawka Dolna – Forty Srebrna Góra 3:3
Sokół Dzbanów – Sokół Starczów 2:1
Orzeł Mąkolno – Inter Ożary 3:2
Polonia II Ząbkowice Śl. – LZS Brzeźnica 1:7
godz 17.00
Przedborowianka Przedborowa – LZS 1996 Ziębice 4:1
Spartakus Olbrachcice – Kłos Laski 0:4
Piasek Potworów – Wieża Rudnica 1:1
Victoria Dębowiec – Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:6

kolejka 26 – 27.05.2001 (niedziela)
godz 14.00
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Forty Srebrna Góra -:-
Piasek Potworów – Spartakus Olbrachcice 7:1
Kłos Laski – LZS 1996 Ziębice -:-
Przedborowianka Przedborowa – LZS Brzeźnica 2:3
godz 17.00
Orzeł Mąkolno – Polonia II Ząbkowice Śl. -:-
Inter Ożary – Sokół Dzbanów 4:2
Sokół Starczów – Tęcza Ścinawka Dolna -:-
Wieża Rudnica – Victoria Dębowiec -:-

kolejka 27 – 03.06.2001 (niedziela)
godz 14.00
Sokół Starczów – Ślęża Maxbud Ciepłowody 3:3
LZS Brzeźnica – Orzeł Mąkolno 2:3
Sokół Dzbanów – Polonia II Ząbkowice Śl. 1:3
Tęcza Ścinawka Dolna – Inter Ożary -:-
godz 17.00
Kłos Laski – Przedborowianka Przedborowa 0:1
LZS 1996 Ziębice – Piasek Potworów 3:1
Spartakus Olbrachcice – Victoria Dębowiec -:-
Forty Srebrna Góra – Wieża Rudnica -:-

kolejka 28 – 10.06.2001 (niedziela)
godz 14.00
Forty Srebrna Góra – Spartakus Olbrachcice -:-
Victoria Dębowiec – LZS 1996 Ziębice -:-
Piasek Potworów – Kłos Laski 1:5
Polonia II Ząbkowice Śl. – Tęcza Ścinawka Dolna -:-
godz 17.00
Orzeł Mąkolno – Przedborowianka Przedborowa -:-
LZS Brzeźnica – Sokół Dzbanów -:-
Ślęża Maxbud Ciepłowody – Inter Ożary -:-
Wieża Rudnica – Sokół Starczów -:-

kolejka 29 – 14.06.2001 (czwartek)
godz 14.00
Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów 2:1
Kłos Laski – Victoria Dębowiec -:-
LZS 1996 Ziębice – Forty Srebrna Góra -:-
Spartakus Olbrachcice – Sokół Starczów -:-
Inter Ożary – Wieża Rudnica -:-
Polonia II Ząbkowice Śl. – Ślęża Maxbud Ciepłowody -:-
LZS Brzeźnica – Tęcza Ścinawka Dolna -:-
Orzeł Mąkolno – Sokół Dzbanów -:-

kolejka 30 – 17.06.2001 (niedziela)
godz 17.00
Sokół Dzbanów – Przedborowianka Przedborowa 1:2
Tęcza Ścinawka Dolna – Orzeł Mąkolno 2:1
LZS Brzeźnica – Ślęża Maxbud Ciepłowody 1:1
Wieża Rudnica – Polonia II Ząbkowice Śl. 2:3
Inter Ożary – Spartakus Olbrachcice -:-
Sokół Starczów – LZS 1996 Ziębice -:-
Forty Srebrna Góra – Kłos Laski -:-
Victoria Dębowiec – Piasek Potworów 2:2

Klasyfikacja strzelców w sezonie 2000/2001:
31 – Krzysztof Kudryński
14 – Ryszard Maślak
12 – Marek Pyć
9 – Grzegorz Kulaczenko
8 – Paweł Fester
6 – Bartłomiej Szabla
2 – Bogdan Fedko
2 – Grzegorz Gaszewski
1 – Leon Koczan
1 – Mariusz Ciszewski
1 – Maciej Mól
1 – Zbigniew Palac

Strzelcy w rundzie Jesiennej:
14 – Krzysztof Kudryński
12 – Marek Pyć
8 – Ryszard Maślak
4 – Bartłomiej Szabla
3 – Paweł Fester
2 – Bogusław Fedko
2 – Grzegorz Gaszewski
1 – Grzegorz Kulaczenko
1 – Leon Koczan
1 – Zbigniew Palac

Strzelcy w rundzie Wiosennej:
17 – Krzysztof Kudryński
8 – Grzegorz Kulaczenko
6 – Ryszard Maślak
5 – Paweł Fester
2 – Bartłomiej Szabla
1 – Maciej Mól
1 – Mariusz Ciszewski