Sezon 2003/04

sezon 2003 / 2004 Klasa B – Kłodzko gr. II

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Olimpia Jugów Olimpia Jugów 22 49 59 19 40
2 Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 22 45 50 20 30
3 Polonia II Ząbkowice Śl. Polonia II Ząbkowice Śl. 22 44 54 35 19
4 Piasek Potworów Piasek Potworów 22 39 71 53 18
5 MLKS Radków MLKS Radków 22 39 71 53 18
6 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 22 31 47 30 17
7 Piast II Nowa Ruda Piast II Nowa Ruda 22 27 46 58 -12
8 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 22 26 40 43 -3
9 Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 22 24 34 48 -14
10 Czarni Braszowice Czarni Braszowice 22 19 38 60 -22
11 Słowianin Wolibórz Słowianin Wolibórz 22 16 33 72 -39
3 Tęcza Ścinawka Dolna Tęcza Ścinawka Dolna 22 3 19 85 -64

Jesień

17.08.2003 N 14:00 kl-B Piasek Zjednoczeni II Ścinawka Średnia Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 4:3 (2:1) D Z Relacja Galeria
24.08.2003 N 17:00 kl-B Piasek MLKS Radków MLKS Radków 0:8 (0:6) W P Relacja
31.08.2003 N 14:00 kl-B Piasek Tęcza Ścinawka Dolna Tęcza Ścinawka Dolna 4:0 (2:0) D Z Relacja Galeria
07.09.2003 N 14:00 kl-B Piasek Słowianin Wolibórz Słowianin Wolibórz 3:4 (1:2) W P Relacja
14.09.2003 N 17:00 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 4:1 (1:0) D Z Relacja
21.09.2003 N 13:00 kl-B Piasek Olimpia Jugów Olimpia Jugów 0:4 (0:1) W P Relacja Galeria
28.09.2003 N 17:00 kl-B Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 2:3 (2:1) D P Relacja Galeria
05.10.2003 N 13:00 kl-B Piasek Piast II Nowa Ruda Piast II Nowa Ruda 1:6 (0:1) W P Relacja
12.10.2003 N 15:00 kl-B Piasek Polonia II Ząbkowice Śl. Polonia II Ząbkowice Śląskie 0:3 vo D P Relacja Galeria
19.10.2003 N 12:00 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 3:1 (0:0) D Z Relacja
26.10.2003 N 14:00 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 1:1 (0:1) W R Relacja

Wiosna

18.04.2004 N 17:00 kl-B Piasek Zjednoczeni II Ścinawka Średnia Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 1:1 (0:1) W R Relacja
26.04.2004 N 12:30 kl-B Piasek MLKS Radków MLKS Radków 5:4 (4:2) D Z Relacja Galeria
02.05.2004 N 17:00 kl-B Piasek Tęcza Ścinawka Dolna Tęcza Ścinawka Dolna 3:0 (1:0) W Z Relacja
09.05.2004 N 17:00 kl-B Piasek Słowianin Wolibórz Słowianin Wolibórz 4:3 (2:2) D Z Relacja Galeria
16.05.2004 N 13:30 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 5:1 (4:0) W Z Relacja
23.05.2004 N 17:00 kl-B Piasek Olimpia Jugów Olimpia Jugów 1:1 (0:1) D R Relacja
30.05.2004 N 13:30 kl-B Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 3:1 (1:1) W Z Relacja Galeria
06.06.2004 N 17:00 kl-B Piasek Piast II Nowa Ruda Piast II Nowa Ruda 15:0 (6:0) D Z Relacja Galeria
10.06.2004 C 15:00 kl-B Piasek Polonia II Ząbkowice Śl. Polonia II Ząbkowice Śląskie 2:3 (0:3) W P Relacja
13.06.2004 N 17:00 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 5:2 (2:1) W Z Relacja Galeria
20.06.2004 N 17:00 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 5:3 (2:1) D Z Relacja Galeria

* kolejno w rubrykach:

– data meczu
– dzień tygodnia
– godzina meczu
– rodzaj rozgrywek
– przeciwnik
– wynik meczu
– wynik do przerwy
– miejsce meczu (D – mecz na własnym boisku, W – mecz na wyjeździe)
– Z – zwycięstwo, R- remis, P – porażka


Klasyfikacja strzelców w sezonie 2003/2004:27 – Piotr Toboła
11 – Krzysztof Kudryński
11 – Rafał Mierzwa
10 – Paweł Fester
2 – Leszek Kudryński
2 – Łukasz Cykro
2 – Sebastian Urban
1 – Daniel Wielowski
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Maciej Kuliński
1 – Mirosław Tomaszewski
1 – Sebastian Ostrowski
1 – Tomasz Kupisz

Strzelcy w rundzie Jesiennej:

6 – Rafał Mierzwa
3 – Krzysztof Kudryński
3 – Paweł Fester
2 – Leszek Kudryński
2 – Łukasz Cykro
2 – Piotr Toboła
1 – Maciej Kuliński
1 – Mirosław Tomaszewski
1 – Sebastian Urban
1 – Tomasz Kupisz

Strzelcy w rundzie Wiosennej:

25 – Piotr Toboła
8 – Krzysztof Kudryński
7 – Paweł Fester
5 – Rafał Mierzwa
1 – Daniel Wielowski
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Sebastian Ostrowski
1 – Sebastian Urban