Sezon 2004/05

sezon 2004 / 2005 Klasa B – Kłodzko gr. II

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Piast II Nowa Ruda Piast II Nowa Ruda 22 51 73 34 39
2 Huragan Bożków Huragan Bożków [awans] 22 46 66 27 39
3 ATS Wojbórz ATS Wojbórz 22 45 86 25 61
4 Piasek Potworów Piasek Potworów 22 43 58 34 24
5 Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 22 38 52 36 16
6 MLKS Radków MLKS Radków 22 36 70 42 28
7 LKS Wambierzyce LKS Wambierzyce 22 27 35 48 -13
8 Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 22 27 55 74 -19
9 Słowianin Wolibórz Słowianin Wolibórz 22 24 64 78 -14
10 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 22 23 47 64 -17
11 Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 22 13 25 79 -54
12 Błękitni Ludwikowice Błękitni Ludwikowice 22 4 24 115 -95

Jesień

15.08.2004 N 13:30 kl-B Piasek ATS Wojbórz ATS Wojbórz 2:1 (1:0) W Z
22.08.2004 N 13:30 kl-B Piasek Tęcza Ścinawka Dolna Tęcza Ścinawka Dolna 5:1 (4:0) D Z
29.08.2004 N 13:30 kl-B Piasek MLKS Radków MLKS Radków 4:3 (1:1) W Z
12.09.2004 N 13:30 kl-B Piasek Słowianin Wolibórz Słowianin Wolibórz 2:5 (0:1) W P
19.09.2004 N 12:30 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 3:1 (1:0) D Z
26.09.2004 N 11:30 kl-B Piasek Huragan Bożków Huragan Bożków 2:1 (0:0) W Z
03.10.2004 N 15:00 kl-B Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 0:4 (0:2) W P
10.10.2004 N 11:30 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 1:1 (-:-) D R
17.10.2004 N 15:00 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 4:1 (4:1) W Z
31.10.2004 N 14:00 kl-B Piasek Piast II Nowa Ruda Piast II Nowa Ruda 5:1 (2:1) W Z
07.11.2004 N 11:00 kl-B Piasek Błękitni Ludwikowice Błękitni Ludwikowice 2:1 (0:1) D Z
11.11.2004 C 14:00 kl-B Piasek LKS Wambierzyce LKS Wambierzyce 4:0 (2:0) D Z

Wiosna

10.04.2005 N 13:00 kl-B Piasek MLKS Radków MLKS Radków 1:1 (0:0) D R
17.04.2005 N 13:00 kl-B Piasek LKS Wambierzyce LKS Wambierzyce 2:2 (0:1) W R
24.04.2005 N 17:30 kl-B Piasek Słowianin Wolibórz Słowianin Wolibórz 4:1 (1:1) D Z
01.05.2005 N 13:30 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 4:2 (3:1) W Z
03.05.2005 W 13:30 kl-B Piasek ATS Wojbórz ATS Wojbórz 2:3 (0:1) D P
08.05.2005 N 13:30 kl-B Piasek Huragan Bożków Huragan Bożków 2:1 (0:0) D Z
15.05.2005 N 13:30 kl-B Piasek Cis Brzeźnica Cis Brzeźnica 0:0 (0:0) D R
22.05.2005 N 11:30 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 2:0 (1:0) W Z
26.05.2005 C 13:30 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 1:2 (1:1) D P
05.06.2005 N 13:30 kl-B Piasek Piast II Nowa Ruda Piast II Nowa Ruda 1:2 (1:2) D P
12.06.2005 N 13:30 kl-B Piasek Błękitni Ludwikowice Błękitni Ludwikowice 10:1 (-:-) W Z

* kolejno w rubrykach:

– data meczu
– dzień tygodnia
– godzina meczu
– rodzaj rozgrywek
– przeciwnik
– wynik meczu
– wynik do przerwy
– miejsce meczu (D – mecz na własnym boisku, W – mecz na wyjeździe)
– Z – zwycięstwo, R- remis, P – porażka

Klasyfikacja strzelców w sezonie 2004/2005:

17 – Piotr Toboła
ATS Wojbórz – Piasek Potworów – 1
Piasek Potworów – Tęcza Ścinawka – 3
MZKS Radków – Piasek Potworów – 3
Piasek Potworów – LKS Wambierzyce – 1
Forty Srebrna Góra – Piasek Potworów – 4
PIast II Nowa Ruda – Piasek Potworów – 3
Piasek Potworów – Błękitni Ludwikowice – 2

12 – Krzystof Kudryński
Piasek Potworów – Tęcza Ścinawka – 1
Błękitni Ludwikowice – Piasek Potworów – 2
Piasek Potworów – Piast II Nowa Ruda – 1
Piasek Potworów – ATS Wojbórz – 1
Piasek Potworów – Słowianin Wolibórz – 1
MZKS Radków – Piasek Potworów – 1
Słowianin Wolibórz – Piasek Potworów – 1
Piasek Potworów – Wieża Rudnica – 1
Huragan Bożków – Piasek Potworów – 1
Piast II Nowa Ruda – Piasek Potworów – 2

7 – Grzegorz Rola
Błękitni Ludwikowice – Piasek Potworów – 1
Wieża Rudnica – Piasek Potworów – 4
Piasek Potworów – Słowianin Wolibórz – 2

7 – Łukasz Janelli
Błękitni Ludwikowice – Piasek Potworów – 3
Piasek Potworów – Huragan Bożków – 1
Piasek Potworów – ATS Wojbórz – 1
Piasek Potworów – MZKS Radków – 1
LKS Wambierzyce – Piasek Potworów – 1

4 – Paweł Fester
ATS Wojbórz – Piasek Potworów – 1
Piasek Potworów – LKS Wambierzyce – 1
Piasek Potworów – Wieża Rudnica – 2

3 – Czesław Kulaczenko
Błękitni Ludwikowice – Piasek Potworów – 2
Piasek Potworów – Forty Srebrna Góra – 1

3 – Sylwester Dziatłowicz
Piasek Potworów – Tęcza Ścinawka – 1
Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów – 1
Piasek Potworów – Przedborowianka Przedborowa – 1

2 – Sebastian Urban
Piasek Potworów – LKS Wambierzyce – 1
Huragan Bożków – Piasek Potworów – 1

2 – Adam Latosiewicz
Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów – 1
Piasek Potworów – Huragan Bożków – 1

2 – Romuald Chmarek
Błękitni Ludwikowice – Piasek Potworów – 1
LKS Wambierzyce – Piasek Potworów – 1

1 – Daniel Wielowski
Piasek Potworów – LKS Wambierzyce – 1

1 – Grzegorz Gaszewski
Słowianin Wolibórz – Piasek Potworów – 1

1 – Rafał Mierzwa
Piasek Potworów – Słowianin Wolibórz – 1

1 – Sebastian Ostrowski
Błękitni Ludwikowice – Piasek Potworów – 1

Strzelcy w rundzie Jesiennej:

17 – Piotr Toboła
7 – Krzysztof Kudryński
4 – Paweł Fester
2 – Sebastian Urban
2 – Sylwester Dziatłowicz
1 – Daniel Wielowski
1 – Grzegorz Gaszewski

Strzelcy w rundzie Wiosennej:

7 – Grzegorz Rola
7 – Łukasz Janelli
5 – Krzysztof Kudryński
3 – Czesław Kulaczenko
2 – Adam Latosiewicz
2 – Romuald Chmarek
1 – Sylwester Dziatłowicz
1 – Rafał Mierzwa
1 – Sebastian Ostrowski

Imię i Nazwisko Mecze  Zmiany
Mariusz Pelc 17 -22 1530
Mirosław Stelmach 4 -10 360
Dawid Matusiak 2 -3 180
Sylwester Dziatłowicz 16 4 3 2 3 1575
Bogdan Gryckiewicz 4 360
Mirosław Tomaszewski  13  1 2 1 1170
Sebastian Ostrowski 1 7 1  207
Leon Koczan 20 1 1655
Piotr Słupczyński 9 1 810
Zbigniew Palac 1 45
Damian Kornatowski 0 2  45
Rafał Mierzwa 10 4 1  1 967
Sebastian Urban 15 3 2 3 1 1445
Daniel Wielowski 13 1  5 3 1170
Krzysztof Kudryński 19 12 6  1710
Adam Latosiewicz 5 6 2 1 616
Grzegorz Gaszewski 21 2  1 4 1890
Łukasz Janelli 10 7  4 2  1 900
Krzysztof Koszyk 10  4 1 900
Romuald Chmarek 17 3 2 1 1375
Robert Dalmata 2 4  185
Łukasz Cykro 1 1  90
Paweł Fester 13 4 5 1 930
Czesław Kulaczenko 12 1 3  930
Grzegorz Rola 11 7  5 1 950
Piotr Toboła 7 17 2 1  620