Sezon 2007/08


sezon 2007 / 2008 Klasa B – Kłodzko gr. II

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Piasek Potworów Piasek Potworów 28 77 133 25 108
2 Czarni Braszowice Czarni Braszowice 28 73 118 30 88
3 Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 28 71 125 40 85
4 Wieża Rudnica Wieża Rudnica 28 56 100 52 48
5 Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 28 53 121 50 71
6 Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 28 47 81 78 3
7 Znicz Lubnów Znicz Lubnów 28 42 97 100 -3
8 Orzeł Pomianów Dolny Orzeł Pomianów Dolny 28 39 73 107 -34
9 Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 28 37 64 67 -3
10 Inter Ożary Inter Ożary 28 32 77 111 -34
11 Sparta II Ziębice Sparta II Ziębice 28 30 66 77 -11
12 Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 28 20 57 126 -69
13 Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 28 14 49 140 -91
14 Harnaś Starczówek Harnaś Starczówek 28 12 35 113 -78
15 Sokół Starczów Sokół Starczów 28 8 34 114 -80

Jesień

05.08.2007 N 17:00 T Piasek Huragan Bożków Huragan Bożków 1:6 (-:-) D P
08.08.2007 Ś 18:00 T Piasek Unia Bardo Unia Bardo 2:5 (2:1) W P
12.08.2007 N 14:00 T Piasek Kłos Laski Kłos Laski 5:5 (2:3) D R
15.08.2007 Ś 13:00 kl-B Piasek Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 7:0 (4:0) W Z
19.08.2007 N 13:30 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 6:4 (5:0) D Z
26.08.2007 N 13:30 kl-B Piasek Sokół Starczów Sokół Starczów 8:0 (4:0) W Z
02.09.2007 N 13:30 kl-B Piasek Znicz Lubnów Znicz Lubnów 6:2 (2:1) D Z
09.09.2007 N 13:30 kl-B Piasek Inter Ożary Inter Ożary 6:0 (4:0) W Z
16.09.2007 N 12:30 kl-B Piasek Orzeł Pomianów Dolny Orzeł Pomianów Dolny 10:0 (3:0) D Z
23.09.2007 N 12:30 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 3:0 (1:0) W Z
30.09.2007 N 16:00 kl-B Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 3:1 (0:0) W Z
07.10.2007 N 11:30 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 4:0 (1:0) D Z
14.10.2007 N 15:00 kl-B Piasek Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 4:1 (1:1) W Z
21.10.2007 N 11:00 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 1:0 (1:0) D Z
28.10.2007 N 14:00 kl-B Piasek Sparta II Ziębice Sparta II Ziębice 1:0 (1:0) W Z
04.11.2007 N 11:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 2:1 (0:1) D Z
11.11.2007 N 11:00 kl-B Piasek Harnaś Starczówek Harnaś Starczówek 8:1 (5:1) W Z
18.11.2007 N 11:00 kl-B Piasek Tęcza Zwrócona Tęcza Zwrócona anulowano

Wiosna

09.02.2008 S 15:00 T Piasek Polonia Ząbkowice Śl. Polonia Ząbkowice Śl. 3:7 (1:3) W P
17.02.2008 Ś T Piasek Unia Bardo Unia Bardo nie odbył się
24.02.2008 N 12:30 T Piasek Kłos Laski Kłos Laski 4:0 (1:0) D Z
02.03.2008 N 12:00 T Piasek Huragan Bożków Huragan Bożków 2:2 (0:2) W R
09.03.2008 N 14:00 T Piasek Unia Złoty Stok Unia Złoty Stok 3:1 (1:1) D Z
16.03.2008 N 14:00 T Piasek Tarnovia Tarnów Tarnovia Tarnów 1:7 (1:2) W P
16.03.2008 N kl-B Piasek pauza
22.03.2008 S 11:30 kl-B Piasek Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 10:1 (6:0) D Z
30.03.2008 N 12:30 kl-B Piasek Przedborowianka Przedborowa Przedborowianka Przedborowa 3:0 (2:0) W Z
06.04.2008 N 12:30 kl-B Piasek Sokół Starczów Sokół Starczów 7:1 (3:0) D Z
13.04.2008 N 16:00 kl-B Piasek Znicz Lubnów Znicz Lubnów 2:2 (2:2) W R
20.04.2008 N 13:30 kl-B Piasek Inter Ożary Inter Ożary 11:1 (4:1) D Z
27.04.2008 N 17:00 kl-B Piasek Orzeł Pomianów Dolny Orzeł Pomianów Dolny 7:1 (4:1) W Z
01.05.2008 C 13:30 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 1:0 (1:0) D Z
04.05.2008 N 13:30 kl-B Piasek Błękitni Niedźwiedź Błękitni Niedźwiedź 1:2 (0:1) D P
11.05.2008 N 13:30 kl-B Piasek Forty Srebrna Góra Forty Srebrna Góra 4:0 (1:0) W Z
18.05.2008 N 17:00 kl-B Piasek Gold Niedźwiednik Gold Niedźwiednik 3:0 vo D Z
22.05.2008 C 13:30 kl-B Piasek Wieża Rudnica Wieża Rudnica 4:2 (2:1) W Z
25.05.2008 N 13:30 kl-B Piasek Sparta II Ziębice Sparta II Ziębice 2:2 (2:2) D R
01.06.2008 N 17:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 4:2 (4:2) W Z
08.06.2008 N 13:30 kl-B Piasek Harnaś Starczówek Harnaś Starczówek 5:1 (1:1) D Z
15.06.2008 N kl-B Piasek pauza

Klasyfikacja strzelców w sezonie 2007/2008:

36 – Grzegorz Rola
33 – Piotr Wiatr
12- Paweł Fester
11- Zbigniew Stec
9 – Krzysztof Kudryński
7 – Adrian Wiatrów
6 – Dariusz Olesiak
4 – Czesław Kulaczenko
4 – Daniel Wielowski
3 – Paweł Sułkowski
2 – Wojciech Wołowski
1 – Arkadiusz Adamów
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Łukasz Janelli

3 – walkower

Strzelcy w rundzie Jesiennej:

18 – Grzegorz Rola
17 – Piotr Wiatr
8 – Zbigniew Stec
7 – Adrian Wiatrów
6 – Dariusz Olesiak
4 – Paweł Fester
2 – Czesław Kulaczenko
2 – Daniel Wielowski
2 – Krzysztof Kudryński
1 – Arkadiusz Adamów
1 – Grzegorz Gaszewski
1 – Paweł Sułkowski

Strzelcy w rundzie Wiosennej:

18 – Grzegorz Rola
16 – Piotr Wiatr
8 – Paweł Fester
7 – Krzysztof Kudryński
3 – Zbigniew Stec
2 – Czesław Kulaczenko
2 – Daniel Wielowski
2 – Paweł Sułkowski
2 – Wojciech Wołowski
1 – Łukasz Janelli

3 – walkower