Sparingi

2019

24.03.2019 Piasek Potworów – Nysa Kłodzko (OJ)
17.03.2019 Czarni Wałbrzych – Piasek Potworów
10.03.2019 Piasek Potworów – Inter Ożary
03.03.2019 Piasek Potworów – Sparta Wrocław II
12.01.2019 Piasek Potworów – Muchobór Wrocław
12.01.2019 Piasek Potworów – LKS Niedźwiedź
12.01.2019 Futboholicy – Piasek Potworów


2018

26.08.2018 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 3:3 (2:1)
19.08.2018 Granica Tłumaczów – Piasek Potworów 3:1 (1:0)
28.07.2018 Piasek Potworów – SF Fairant 3:6 (2:2)

14.07.2018 Mistrzostwa Świata w udawaniu gry w piłkę nożną – Bibianna 2018 (turniej – Bibianna)
14.07.2018 Piasek Potworów – Dragon Dzierzbin 1:4
14.07.2018 T.N. Footroll – Piasek Potworów 3:0
14.07.2018 Piasek Potworów – Kartofliska.pl 2:0
14.07.2018 Retro Bibianna – Piasek Potworów 1:0
14.07.2018 Piasek Potworów – Bar Ulubiona ETV Warszawa 0:0
14.07.2018 Muchobór Wrocław – Piasek Potworów 1:4
14.07.2018 Piasek Potworów – Naprzód Świbie 0:2
14.07.2018 Piasek Potworów – Coco Jambo Warszawa 2:3

24.06.2018 Piasek Potworów – Perła Płonica 0:2 (Turniej)
24.06.2018 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 0:1 (Turniej)
24.06.2018 Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów 1:1 karne 4:3 (Turniej)

25.03.2018 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:6
18.03.2018 Piasek Potworów – Perła Płonica (nie odbył się)
11.03.2018 Spartakus Byczeń – Piasek Potworów 6:3
03.03.2018 Piasek Potworów – Wieża Rudnica (nie odbył się)


2017

27.08.2017 Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 2:1
20.08.2017 Perła Płonica – Piasek Potworów 9:3
16.07.2017 Piasek Potworów – Wieża Rudnica 1:6 (Turniej)
16.07.2017 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 4:0 (Turniej)
16.07.2017 Inter Ożary – Piasek Potworów 2:0 (Turniej)
16.07.2017 Piasek Potworów – Szaluna Zębice 0:7 (Turniej)


2016

07.08.2016 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 2:0 (Turniej)
07.08.2016 Wieża Rudnica – Piasek Potworów 2:1(Turniej)
07.08.2016 Tarnovia Tarnów – Piasek Potworów 3:0 (Turniej)
07.08.2016 Przedborowianka Przedborowa – Piasek Potworów 4:0 (Turniej)

06.03.2016 Piasek Potworów – Perła Płonica 2:8
28.02.2016 Piasek Potworów – Wieża Rudnica 2:4


2015

22.03.2015 Piasek Potworów – Tarnovia Tarnów (brak wyniku)
15.03.2015 Piasek Potworów – Łomniczanka Stara Łomnica (brak wyniku)
08.03.2015 Piasek Potworów – Wieża Rudnica (brak wyniku)
01.03.2015 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 1:5
22.02.2015 Piasek Potworów – Inter Ożary 0:5


2014

03.08.2014 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:5
30.07.2014 Piasek Potworów – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:9
24.07.2014 Czarni Braszowice – Piasek Potworów 6:3

23.03.2014 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 2:2
16.03.2014 Perła Płonica – Piasek Potworów 9:0
09.03.2014 Spartakus Byczeń – Piasek Potworów 4:0
02.03.2014 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 1:2
23.02.2014 Piasek Potworów – Gold Niedźwiednik 5:4
09.02.2014 Piasek Potworów – Inter Ożary 0:5


2013

11.08.2013 Piasek Potworów – Przedborowianka Przedborowa 2:1 (Turniej)
11.08.2013 Piasek Potworów – Grom Stoszowice 3:2 (Turniej)
11.08.2013 Piasek Potworów – Wieża Rudnica 0:1 (Turniej)
14.07.2013 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:5 (Turniej)
14.07.2013 Piasek Potworów – Unia Bardo 3:4 (Turniej)

24.03.2013 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 8:2
17.03.2013 Piasek Potworów – Inter Ożary 0:5


2012

19.08.2012 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 1:3
04.08.2012 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:4 (Turniej)
04.08.2012 Piasek Potworów – Unia Bardo 0:3 (Turniej)
22.07.2012 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:4

18.03.2012 Piasek Potworów – Gold Niedźwiednik 3:4
11.03.2012 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 2:0
11.03.2012 Piasek Potworów (juniorzy) – Przedborowianka Przedborowa (juniorzy) (odwołany)
04.03.2012 Czarni Braszowice – Piasek Potworów 5:2
26.02.2012 Piasek Potworów – Inter Ożary 3:2


2011

07.08.2011 Piasek Potworów – Gold Niedźwiednik 6:7
31.07.2011 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 3:1
24.07.2011 Orlęta Krosnowice – Piasek Potworów 5:1

19.03.2011 Piasek Potworów (juniorzy) – Kłos Laski 1:5
13.03.2011 Piasek Potworów – Orlęta Krosnowice 3:1
12.03.2011 Piasek Potworów (juniorzy) – ATS Wojbórz (juniorzy) (odwołany)
06.03.2011 Piasek Potworów – ATS Wojbórz 6:4
05.03.2011 Piasek Potworów (juniorzy) – Piast Nowa Ruda (juniorzy) (odwołany)
27.02.2011 Piasek Potworów – Zamek Trzebieszowice 6:5
26.02.2011 Piasek Potworów (juniorzy) – Przedborowianka Przedborowa (juniorzy) 2:2
20.02.2011 Piasek Potworów – Gold Niedźwiednik 3:2
13.02.2011 Piasek Potworów – Śnieżnik Domaszków 7:2
06.02.2011 Piasek Potworów – Inter Ożary 4:2


2010

14.09.2010 Piasek Potworów (juniorzy) – Pawłowice 7:6
08.08.2010 Piasek Potworów – ATS Wojbórz 4:4
01.08.2010 Spartakus Byczeń – Piasek Potworów 4:5
29.07.2010 Unia Bardo – Piasek Potworów 3:4
25.07.2010 Piasek Potworów – Ślęża Ciepłowody 2:3
18.07.2010 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica (odwołany)

19.04.2010 Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 5:1
06.04.2010 Unia Bardo (juniorzy) – Piasek Potworów (juniorzy) 7:3
27.03.2010 Cis Brzeźnica (juniorzy) – Piasek Potworów (juniorzy) 2:4
14.03.2010 Piasek Potworów – Wieża Rudnica 3:5
07.03.2010 Piasek Potworów – Skałki Stolec 1:2 (Turniej)
07.03.2010 Piasek Potworów – Trojan Lądek Zdrój 2:2 (Turniej)
07.03.2010 Piasek Potworów – Orzeł Ząbkowice Śląskie LDJ 3:1 (Turniej)
28.02.2010 Piasek Potworów – Inter Ożary 3:1
21.02.2010 Polonia Ząbkowice Śląskie – Piasek Potworów 6:1
14.02.2010 Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Piasek Potworów 2:1
06.02.2010 Spartakus Byczeń – Piasek Potworów 1:7
31.01.2010 Tarnovia Tarnów – Piasek Potworów 2:1


2009

09.08.2009 Piasek Potworów – Grom Stoszowice 7:3
04.08.2009 Piasek Potworów – Spartakus Byczeń 4:3
02.08.2009 Piasek Potworów – Piast Jaźwina 4:2
26.07.2009 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 2:3
22.07.2009 Piasek Potworów – Sparta Ziębice 4:3
16.07.2009 Piasek Potworów – Czarni Kondratowice 2:1

15.03.2009 Polonia Ząbkowice Śląskie – Piasek Potworów 5:5
08.03.2009 Piasek Potworów – Kłos Laski 3:1
07.03.2009 Piasek Potworów (juniorzy) – Cis Brzeźnica (juniorzy) 7:5
01.03.2009 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 6:2
22.02.2009 Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 3:1
15.02.2009 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 1:0


2008

13.08.2008 Spartakus Byczeń – Piasek Potworów 3:5
06.08.2008 Unia Złoty Stok – Piasek Potworów 4:1
03.08.2008 Piasek Potworów – Wieża Rudnica 6:3
27.07.2008 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 3:0
20.07.2008 Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Piasek Potworów 1:6
29.06.2008 Cis Brzeźnica – Piasek Potworów 1:1

16.03.2008 Tarnovia Tarnów – Piasek Potworów 7:1
09.03.2008 Piasek Potworów – Unia Złoty Stok 3:1
02.03.2008 Piasek Potworów – Huragan Bożków 2:2
24.02.2008 Piasek Potworów – Kłos Laski 4:0
17.02.2008 Piasek Potworów – Unia Bardo 2:5 (nie odbył się)
09.02.2008 Piasek Potworów -Polonia Ząbkowice Śląskie 3:7


2007

12.08.2007 Piasek – Kłos Laski 5:5
08.08.2007 Piasek Potworów – Unia Bardo 2:5
05.08.2007 Piasek Potworów – Huragan Bożków 1:6

25.03.2007 Piasek Potworów – Kłos Laski 0:2
18.03.2007 Piasek Potworów – Gold Niedźwiednik 5:4
11.03.2007 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 3:6
04.03.2007 Piasek Potworów – Kłos Laski 4:6


2006

12.08.2006 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 3:2
09.08.2006 Piasek Potworów – Czarni Braszowice 2:3
06.08.2006 Piasek Potworów – Unia Bardo 0:6

02.04.2006 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 2:3
26.03.2006 Piasek Potworów – Unia Bardo 0:8


2005

20.03.2005 Piasek Potworów – Kolejarz Cargo Kamieniec Ząbkowicki 10:0
06.03.2005 Piasek Potworów – Unia Złoty Stok 1:3


2004

31.07.2004 Piasek Potworów – Unia Bardo 2:1 (Turniej)
31.07.2004 Piasek Potworów – Cis Brzeźnica 5:1 (Turniej)

01.04.2004 Unia Bardo (juniorzy) – Piasek Potworów 5:4
28.03.2004 Unia Złoty Stok – Piasek Potworów 2:3
21.03.2004 Piasek Potworów – Kłos Laski 1:4
14.03.2004 Czarni Braszowice – Piasek Potworów 1:6
07.03.2004 Piasek Potworów – Sokół Starczów 9:0
29.02.2004 Kolejarz Kamieniec Ząbkowicki – Piasek Potworów 0:8


2003

15.08.2003 Unia Barbo (juniorzy) – Piasek Potworów 2:6