Statystyki Zawodników – sezon 2019/2020

2019/2020 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KKontuzjaWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Adam Latosiewicz0000000000
Damian Bieńko757510000000
Daniel Wielowski870020200000
Dariusz Michorczyk759700000000
Gheorghiță Gălbează758321200000
Grzegorz Gaszewski872021200000
Jacek Stecyk36100100030
Jakub Urban872010000000
Janusz Ćwiąkała0000000000
Józef Kurtiak431500000700
Kamil Walkowski513900100050
Krystian Kuchciak418800001000
Krystian Lorenz421810100030
Maciej Pruś318002000010
Marcin Łukaszczuk15000000000
Marek Pyć0000000000
Mateusz Dębowski6495000001610
Oskar Kurtiak754100100010
Paweł Fester12210000010
Piotr Studniarz755010100010
Piotr Żygadło211500000010
Radosław Sobieraj11100000010
Rafał Zabrzeński0000000000
Sebastian Tracz752800200001
Seweryn Waliczek21700100020
Sylwester Kowalski0000000000
Tomasz Temich426600100000
Łukasz Janelli211700100010
Łukasz Witsanko315610000020

1 kolejka – WLKS Wambierzyce – Piasek Potworów