Statystyki Zawodników – sezon 2021/2022

2021/2022 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KKontuzjaWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Józef Kurtiak9810000002700
Daniel Wielowski981005000000
Jakub Urban978230100000
Damian Bieńko866012001000
Krystian Kuchciak865951000010
Józef Gwozda865801100000
Grzegorz Gaszewski763010100000
Hubert Gomułka962902000010
Krystian Lorenz753700000010
Jacek Stecyk853100100010
Sebastian Piskorski648400001000
Sylwester Dziatłowicz529721100020
Paweł Halota427000000010
Dawid Zarzycki425000000010
Damian Groszek318210000000
Dariusz Michorczyk316100000020
Kacper Poręba513400000040
Maciej Pruś19000000000
Marek Cichoń27500001020
Tadeusz Maślak37200000030
Mariusz Boczula56800000050
Paweł Fester26101001020
Kamil Witek12000000010
Seweryn Waliczek11000000010
Karol Strojny0000000000
Patryk Maślak0000000000
Piotr Studniarz0000000000
Mateusz Nieczaj0000000000
Szymon Oleksy0000000000
Marek Pyć0000000000
Janusz Ćwiąkała0000000000