Statystyki Zawodników – sezon 2023/2024

2023/2024 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KKontuzjaWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Jakub Urban20180020100000
Grzegorz Gaszewski20176814310000
Marcel Maciejewski19166284510000
Paweł Sidor19152225300010
Daniel Józwiszyn17144930000000
Konrad Brzozowski161436001105000
Krystian Lorenz18136801310010
Hubert Gomułka12105001310000
Jacek Stecyk1397200300020
Krystian Kuchciak1176612000040
Sebastian Piskorski975220000000
Bartosz Kociołowicz13737000011840
Patryk Pogoda960830101020
Maciej Pruś860501100020
Dariusz Michorczyk1058300000020
Damian Podlipniak14366000000110
Sławomir Sobieraj532900000010
Karol Strojny530601000020
Łukasz Dobrzyński424010100010
Mariusz Boczula323510000000
Adrian Skowron10195001000100
Jakub Piskorski818311000070
Dawid Molęda218022100000
Dawid Gancarczyk215401000000
Paweł Fester413900001030
Sebastian Urban19000100200
Radosław Kura26700000010
Dawid Gałwa35800100030
Paweł Machniak23500000020
Maciej Zarzecki23310210020
Kacper Poręba22000000020
Olivier Urban11300000010
Paweł Halota0000000000
Marek Kopyłowski0000000000
Marek Pyć0000000000