Statystyki Zawodników – sezon 2023/2024

2023/2024 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KKontuzjaWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Jakub Urban14126010100000
Grzegorz Gaszewski14122813210000
Marcel Maciejewski14122263310000
Paweł Sidor14107214300010
Konrad Brzozowski11986001103000
Daniel Józwiszyn1190930000000
Krystian Lorenz1284501110010
Hubert Gomułka978001210000
Sebastian Piskorski975220000000
Jacek Stecyk1072600200020
Krystian Kuchciak1067612000040
Patryk Pogoda960830101020
Bartosz Kociołowicz1052800001840
Dariusz Michorczyk640600000000
Sławomir Sobieraj532900000010
Maciej Pruś429500000010
Jakub Piskorski818311000070
Dawid Molęda218022100000
Mariusz Boczula214510000000
Paweł Fester413900001030
Damian Podlipniak813700000080
Adrian Skowron711400000070
Dawid Gancarczyk18300000000
Radosław Kura26700000010
Dawid Gałwa35800100030
Paweł Machniak23500000020
Łukasz Dobrzyński12000000010
Olivier Urban11300000010
Kacper Poręba11000000010
Karol Strojny1100000010
Paweł Halota0000000000
Marek Kopyłowski0000000000
Marek Pyć0000000000