Statystyki Zawodników – sezon 2020/2021

2020/2021 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KKontuzjaWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Grzegorz Gaszewski1198511100000
Krystian Kuchciak1195810000000
Jakub Urban1188230100010
Dariusz Michorczyk1081301000010
Daniel Wielowski1081000101010
Krystian Lorenz1075100000010
Józef Kurtiak8720000003400
Gheorghiță Gălbează872030010000
Karol Strojny964600200030
Jacek Stecyk960400100020
Piotr Studniarz536910000020
Patryk Maślak434200000400
Marek Pyć529800000010
Sebastian Piskorski429110001000
Seweryn Waliczek728800000050
Marek Cichoń320801000010
Janusz Ćwiąkała518000000040
Kamil Witek317700100000
Czesław Kulaczenko517300000030
Adrian Kulaczenko28300100010
Paweł Fester24600001010
Łukasz Janelli14000000010
Damian Bieńko0000000000
Oskar Kurtiak0000000000