Statystyki Zawodników – sezon 2019/2020

2019/2020 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KKontuzjaWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Adam Latosiewicz0000000000
Damian Bieńko865710000000
Daniel Wielowski979020200000
Dariusz Michorczyk977700000000
Gheorghiță Gălbează975241200000
Grzegorz Gaszewski1090031200000
Jacek Stecyk36100100030
Jakub Urban1090020000000
Janusz Ćwiąkała0000000000
Józef Kurtiak5405000001000
Kamil Walkowski513900100050
Krystian Kuchciak635200001000
Krystian Lorenz522610100040
Maciej Pruś318002000010
Marcin Łukaszczuk15000000000
Marek Pyć13000000010
Mateusz Dębowski8675010001810
Oskar Kurtiak754100100010
Paweł Fester26510001010
Piotr Studniarz973010100010
Piotr Żygadło211500000010
Radosław Sobieraj11100000010
Rafał Zabrzeński27600000010
Sebastian Tracz861800200001
Seweryn Waliczek32800100030
Sylwester Kowalski0000000000
Tomasz Temich426600100000
Łukasz Janelli316400100020
Łukasz Witsanko417410000030

1 kolejka – WLKS Wambierzyce – Piasek Potworów