Klasyfikacja Strzelców Ligowych

23 – Mateusz Gnojnicki – Czermna Kudowa Zdrój

22 – Ernest Łotysz – Czarni Braszowice

19 – Daniel Kruk – Sparta Stary Waliszów
19 – Michał Bartoszek – Perła Płonica

14 – Dariusz Jarosz – Granica Tłumaczów
14 – Tomasz Mikołajczyk – Czermna Kudowa Zdrój

13 – Jakub Śleziak – Orzeł Mąkolno
13 – Radosław Kędzierski – Orzeł Mąkolno

11 – Marcin Krajewski – Zrzeszeni Niwa

9 – Wojciech Frąk – WLKS Wambierzyce

8 – Gheorghita Galbeaza – Piasek Potworów
8 – Jędrzej Śliwa – Czermna Kudowa Zdrój
8 – Krzysztof Kudryński – Czarni Braszowice
8 – Rafał Dragan – Sparta Stary Waliszów

7 – Arkadiusz Wardak – Granica Tłumaczów
7 – Jacek Jakóbek – Hutnik Szczytna
7 – Mateusz Herba – WLKS Wambierzyce
7 – Sylwester Miga – Zrzeszeni Niwa

6 – Łukasz Gawęda – Hutnik Szczytna
6 – Radosław Horbajczuk – Zrzeszeni Niwa

5 – Adam Ryncarz – Hutnik Szczytna
5 – Ireneusz Kocoń – Hutnik Szczytna
5 – Kamil Orwat – Granica Tłumaczów
5 – Michał Głąb – Orzeł Mąkolno
5 – Piotr Tracz – Czarni Braszowice
5 – Tadeusz Śledź – Czermna Kudowa Zdrój

4 – Damian Bieńko – Piasek Potworów
4 – Grzegorz Rychter – Czarni Braszowice
4 – Konrad Brysiak – Orzeł Mąkolno
4 – Krzysztof Chrobak – Perła Płonica
4 – Ksawery Krasny – Orzeł Mąkolno
4 – Patryk Kapłon – WLKS Wambierzyce
4 – Rafał Kotfas – Hutnik Szczytna
4 – Septimiu Claudiu Molnar – Czermna Kudowa Zdrój
4 – Tomasz Wojtak – Hutnik Szczytna
4 – Waldemar Morawski – Orzeł Mąkolno
4 – Zbigniew Gancarczyk – Czarni Braszowice

3 – Adam Wilczek – Granica Tłumaczów
3 – Bartłomiej Cebula – Perła Płonica
3 – Damian Poparda – Sparta Stary Waliszów
3 – Kamil Górzyński – WLKS Wambierzyce
3 – Krystian Kirsz – Orzeł Mąkolno
3 – Krystian Kuchciak – Piasek Potworów
3 – Łukasz Oterman – Czermna Kudowa Zdrój
3 – Łukasz Warzocha – Orzeł Mąkolno
3 – Marcin Mierzwa – Czermna Kudowa Zdrój
3 – Marek Stanny – Czarni Braszowice
3 – Mateusz Szwiec – Granica Tłumaczów
3 – Michał Witek – Hutnik Szczytna
3 – Mirosław Karpierz – Granica Tłumaczów
3 – Patryk Pogoda – Piasek Potworów
3 – Robert Listwan – Czarni Braszowice

2 – Bartosz Rudzki – Granica Tłumaczów
2 – Damian Kopacz – Zrzeszeni Niwa
2 – Grzegorz Gnyl – Czarni Braszowice
2 – Grzegorz Hutnik – Czarni Braszowice
2 – Jacek Morawski – Orzeł Mąkolno
2 – Jakub Dulik – Sparta Stary Waliszów
2 – Konrad Brysiak (j) – Unia II Złoty Stok
2 – Maciej Miszczak – WLKS Wambierzyce
2 – Maciej Pruś – Piasek Potworów
2 – Marek Haber – Perła Płonica
2 – Marek Raszpla – Zrzeszeni Niwa
2 – Mateusz Gwóźdź – Hutnik Szczytna
2 – Mateusz Jeł – Czarni Braszowice
2 – Paweł Kruk II – Sparta Stary Waliszów
2 – Paweł Szęszoł – Perła Płonica
2 – Paweł Więcławek – Hutnik Szczytna
2 – Piotr Tomaszek – Zrzeszeni Niwa
2 – Przemysław Skrzydłowski – Czarni Braszowice
2 – Wojciech Domagała – Granica Tłumaczów
2 – Wojciech Dujin – Perła Płonica
2 – Zbigniew Śleziak – Orzeł Mąkolno

1 – Artur Augustiniok – Hutnik Szczytna
1 – Damian Stanny – Czarni Braszowice
1 – Daniel Jagiełło – Czermna Kudowa Zdrój
1 – Daniel Kosior – WLKS Wambierzyce
1 – Dariusz Kędra – Pawlicki – Perła Płonica
1 – Dariusz Michorczyk – Piasek Potworów
1 – Dawid Dudzik – WLKS Wambierzyce
1 – Dawid Kowal – Unia II Złoty Stok
1 – Dawid Rychter – Unia II Złoty Stok
1 – Dawid Skotniczny – Perła Płonica
1 – Dawid Wach – Zrzeszeni Niwa
1 – Dominik Szczepański – Perła Płonica
1 – Filip Frankowski – Sparta Stary Waliszów
1 – Grzegorz Gaszewski – Piasek Potworów
1 – Grzegorz Krocz – Perła Płonica
1 – Grzegorz Mulka – WLKS Wambierzyce
1 – Grzegorz Woźniak – Granica Tłumaczów
1 – Igor Drozda – Unia II Złoty Stok
1 – Jacek Medyński – WLKS Wambierzyce
1 – Jakub Sołtysik – WLKS Wambierzyce
1 – Jakub Urban – Piasek Potworów
1 – Janusz Śleziak – Orzeł Mąkolno
1 – Jarosław Janiec – Unia II Złoty Stok
1 – Kamil Walkowski – Piasek Potworów
1 – Kamil Wandzel – Granica Tłumaczów
1 – Kamil Wsolak – Orzeł Mąkolno
1 – Krystian Kraj – Zrzeszeni Niwa
1 – Krystian Lorenz – Piasek Potworów
1 – Łukasz Bazela – Czermna Kudowa Zdrój
1 – Łukasz Sarnicki – WLKS Wambierzyce
1 – Marcel Kliś – Unia II Złoty Stok
1 – Marcin Jóźwiak – Hutnik Szczytna
1 – Marcin Rosiak – Hutnik Szczytna
1 – Mateusz Rychter – Czarni Braszowice
1 – Patryk Jakotochce – WLKS Wambierzyce
1 – Paweł Słabicki – Hutnik Szczytna
1 – Paweł Suchański – Czarni Braszowice
1 – Paweł Trojan – Hutnik Szczytna
1 – Piotr Wach – Zrzeszeni Niwa
1 – Rafał Szpilarewicz – Perła Płonica
1 – Rafał Warzocha – Perła Płonica
1 – Sebastian Górski – Perła Płonica
1 – Sebastian Mazur – Hutnik Szczytna
1 – Sebastian Tracz – Piasek Potworów
1 – Sławomir Krocz – Czarni Braszowice
1 – Stanisław Pluciak – Unia II Złoty Stok
1 – Szymon Puchalski – Zrzeszeni Niwa
1 – Tomasz Koterba – Hutnik Szczytna
1 – Tomasz Ludwiczak (j) – Unia II Złoty Stok
1 – Tomasz Temich – Piasek Potworów
1 – Zdzisław Kulpa – Perła Płonica