Terminarz 2023-2024

Runda Jesienna:

kolejka 1 – 27.08.2023 (niedziela)

godz. 11.00
Sudety Międzylesie – KS Ludwikowice 2:0
Bartosz Hładczuk, Jarosław Macura (Sudety)
Piasek Potworów – LKS Bierkowice 0:2
Leszek Obolewicz, Damian Jach (LKS)
Sparta Stary Waliszów – Granica Tłumaczów 4:0
Daniel Kruk, Kacper Kruk, Michał Sołodowczuk, Marek Ochnik (Sparta)
Zrzeszeni Niwa – Unia II Złoty Stok 3:4 – anulowany
Patryk Mówiński, Paweł Koszałkowski, Krystian Kraj (Zrzeszeni) – Dawid Rychter x2, Stanisław Kozioł x2 (Unia)
godz. 14.00
WLKS Wambierzyce – Zamek Trzebieszowice 2:2
Dawid Szukiełowicz, Mateusz Ugarenko (WLKS) – Grzegorz Tomkiewicz, Szymon Dmitruk (Zamek)
godz. 17.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Luks Czermna 3:2
Marcin Pusz x3 (Polonia) – Mateusz Gnojnicki, Roman Mizunskyi (Luks)
Orlęta Krosnowice – Zamek Gorzanów 2:7
Mateusz Maruszak, Kacper Urban (Orlęta) – Maciej Szymański x3, Bartosz Polak x3, Fabian Marszałek (Zamek)

kolejka 2 – 03.09.2023 (niedziela)

godz. 11.00
Zamek Gorzanów – WLKS Wambierzyce 4:2
Bartosz Wojtyła x2, Bartosz Polak, samobój (Zamek) – Mateusz Curlej, Mateusz Ugarenko (WLKS)
KS Ludwikowice – Sparta Stary Waliszów 1:2
Marcin Torbusiński (KS) – Marcin Gorczyca, Mateusz Świesiulski (Sparta)
Zrzeszeni Niwa – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 0:3
Marcin Pusz, Mateusz Tomera, Robert Dymek (Polonia)
godz. 14.00
Luks Czermna – Piasek Potworów 4:1
Mateusz Gnojnicki x3, Krzysztof Szmuc (Luks) – Patryk Pogoda (Piasek)
LKS Bierkowice – Orlęta Krosnowice 3:5
Wojciech Kęskiewicz (LKS) – Daniel Kuraj x2, Kacper Urban, Michał Jarosz, Piotr Kozdroń (Orlęta)
Zamek Trzebieszowice – Sudety Międzylesie 1:3
Szymon Dmitruk (Zamek) – (Sudety)
godz. 16.00
Unia II Złoty Stok – Granica Tłumaczów 1:5 – anulowany
Marcel Kliś (Unia) – Mirosław Karpierz, Dawid Zolich, Arkadiusz Wardak, Adam Wilczek, Wojciech Domagała (Granica)

kolejka 3 – 10.09.2023 (niedziela)

godz. 11.00
Sudety Międzylesie – Zamek Gorzanów 4:1
Jarosław Macura, Bartosz Hładczuk, Rafał Makowski, Piotr Krzyształowski (Sudety) – Dominik Matusik (Zamek)
Sparta Stary Waliszów – Zamek Trzebieszowice 1:2
Jakub Dulik (Sparta) – Paweł Bukaczewski, Szymon Dmitruk (Zamek)
godz. 12.00
Granica Tłumaczów – KS Ludwikowice 2:2
Arkadiusz Wardak, Dawid Zolich (Granica) – Wiktor Garbicz, Mariusz Wątroba (KS)
godz. 14.00
WLKS Wambierzyce – LKS Bierkowice 4:1
Mateusz Ugarenko x2 Dawid Dudzik, Jakub Sołtysik (WLKS)
godz. 15.00
Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa 8:0
Daniel Józwiszyn x3, Marcel Maciejewski, Paweł Sidor, Jakub Piskorski, Jakub Urban, Grzegorz Gaszewski (Piasek)
godz. 17.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Unia II Złoty Stok 6:0 – anulowany
Filip Kozłowski x4, Marcin Pusz, Mateusz Tomera (Polonia)
Orlęta Krosnowice – Luks Czermna 2:1
Kacper Urban, Piotr Kozdroń (Orlęta) – Mateusz Gnojnicki (Luks)

kolejka 4 – 17.09.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Zamek Gorzanów – Sparta Stary Waliszów 2:3
Bartosz Polak, Bartosz Wojtyła (Zamek) – Mateusz Dulik, Mateusz Świesiulski, Jakub Kruk (Sparta)
Zrzeszeni Niwa – Orlęta Krosnowice 1:4
Kacper Szymański (Zrzeszeni) – Piotr Kozdroń x2, Dawid Trzciński, Miłosz Wyspiański (Orlęta)
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Piasek Potworów 4:0
Marcin Pusz x3, Aleksander Idzi (Polonia)
godz. 13.00
Luks Czermna – WLKS Wambierzyce 3:0
Mateusz Gnojnicki x2, Tomasz Mikołajczyk (Luks)
LKS Bierkowice – Sudety Międzylesie 1:1
Mateusz Juszczyk (LKS) – Bartosz Hładczuk (Sudety)
Zamek Trzebieszowice – Granica Tłumaczów 0:1
Arkadiusz Wardak (Granica)
godz. 15.00
Unia II Złoty Stok – KS Ludwikowice 0:7 (gospodarze nie wyszli na drugą połowę) – anulowany
Mariusz Wątroba x6, Szymon Antos (KS)

kolejka 5 – 24.09.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Sudety Międzylesie – Luks Czermna 9:2
Bartosz Hładczuk x2, Hubert Ciesielski x2, Marcin Grajnert x2, Michał Duś, Patryk Korotusz, Piotr Kowalski (Sudety) – Jacek Olszowy, Mateusz Gnojnicki (Luks)
Piasek Potworów – Unia II Złoty Stok – anulowany
godz. 12.00
Granica Tłumaczów – Zamek Gorzanów 5:1
Adam Wilczek x2, Arkadiusz Wardak, Kacper Pres, Dawid Zolich (Granica) – Bartosz Polak (Zamek)
godz. 13.00
Sparta Stary Waliszów – LKS Bierkowice 1:3
Mateusz Dulik (Sparta) – Mateusz Juszczyk x2, Leszek Obolewicz (LKS)
WLKS Wambierzyce – Zrzeszeni Niwa 3:2
Dawid Szukiełowicz, Hubert Daniluk, Rafał Jania (WLKS) – Paweł Koszałkowski x2 (Zrzeszeni)
KS Ludwikowice – Zamek Trzebieszowice 4:1
Mariusz Wątroba, Krystian Białek, Wiktor Garbicz, Dawid Bulanda (KS) – Michał Wojtaszek (Zamek)
godz. 16.00
Orlęta Krosnowice – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 4:2
Piotr Kozdroń, Michał Jarosz, Kacper Urban, Dawid Trzciński (Orlęta) – Marcin Pusz x2 (Polonia)

kolejka 6 – 01.10.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Piasek Potworów – Orlęta Krosnowice 0:0
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – WLKS Wambierzyce 1:3
Kacper Ruczaj (Polonia) – Dawid Szukiełowicz, Mateusz Ugarenko, Radosław Horbajczuk (WLKS)
Zrzeszeni Niwa – Sudety Międzylesie 2:7
Patryk Mówiński x2 (Niwa) – Dawid Czarny x4, Hubert Ciesielski x2, Jarosław Macura (Sudety)
godz. 13.00
Unia II Złoty Stok – Zamek Trzebieszowice – odwołany
Luks Czermna – Sparta Stary Waliszów 3:3
Mateusz Gnojnicki x2, Krzysztof Szmuc (Luks) – Mateusz Świesiulskix 2, Marcin Gorczyca (Sparta)
Zamek Gorzanów – KS Ludwikowice 2:1
Maciej Szymański, Dominik Matusik (Zamek) – Marcel Traczyk (KS)
godz. 16.00
LKS Bierkowice – Granica Tłumaczów 3:2
Mateusz Juszczyk x2, Damian Jach (LKS) – Mirosław Karpierz x2 (Granica)

kolejka 7 – 08.10.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Sudety Międzylesie – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 6:1
Radosław Macura x2, Dawid Czarny x2, Bartosz Hładczuk x2 (Sudety) – Dawid Bielański (Polonia)
Sparta Stary Waliszów – Zrzeszeni Niwa 4:1
Mateusz Świesiulski x3, Marcin Gorczyca (Sparta) – Kacper Szymański (Niwa)
godz. 12.00
Granica Tłumaczów – Luks Czermna 0:3
Mateusz Gnojnicki x3 (Luks)
godz. 13.00
WLKS Wambierzyce – Piasek Potworów 2:3
Mateusz Ugarenko x2 (WLKS) – Dawid Molęda x2, Marcel Maciejewski (Piasek)
KS Ludwikowice – LKS Bierkowice 2:4
Krystian Białek, Marcel Traczyk (KS) – Wojciech Kęskiewicz x2, Mateusz Kania, Mateusz Juszczyk (LKS)
godz. 15.00
Zamek Trzebieszowice – Zamek Gorzanów 3:0
Michał Wojtaszek, Szymon Dmitruk, Kacper Kaziuk (Zamek)
godz. 16.00
Orlęta Krosnowice – Unia II Złoty Stok – odwołany

kolejka 8 – 15.10.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Piasek Potworów – Sudety Międzylesie 0:7
Dawid Czarny x3, Michał Duś, Jarosław Macura, Paweł Borysiewicz, Kacper Fąfara (Sudety)
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Sparta Stary Waliszów 0:6
Marcin Gorczyca x2, Daniel Kruk, Filip Frankowski, Kacper Kruk, Michał Sołodowczuk (Sparta)
godz. 11.00
Zrzeszeni Niwa – Granica Tłumaczów 4:1
Marcin Krajewski x2, Sylwester Miga, Paweł Koszałkowski (Niwa) – Arkadiusz Wardak (Granica)
godz. 12.00
Luks Czermna – KS Ludwikowice 8:0
Mateusz Gnojnicki x5, Roman Mizunskyi, Krzysztof Szmuc, Tomasz Mikołajczyk (Luks)
godz. 13.00
Unia II Złoty Stok – Zamek Gorzanów – odwołany
godz. 15.00
Orlęta Krosnowice – WLKS Wambierzyce 4:1
Mateusz Maruszak, Dawid Trzciński, Szymon Jamka, Miłosz Wyspiański (Orlęta) – Dawid Szukiełowicz (WLKS)
godz. 16.00
LKS Bierkowice – Zamek Trzebieszowice 4:3
Wojciech Kęskiewicz x2, Mateusz Juszczyk x2 (LKS) – Kacper Michel x2, Szymon Dmitruk (Zamek)

kolejka 9 – 22.10.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Zamek Trzebieszowice – Luks Czermna 4:2
Kamil Porębski x2, Szymon Dmitruk, Filip Krysiński (Zamek) – Karol Stępień, Norman Kandzia (Luks)
KS Ludwikowice – Zrzeszeni Niwa 8:0
Krystian Białek x3 , Marcin Torbusiński x2, Marcel Traczyk, Szymon Antos, Mariusz Wątroba (KS)
godz. 12.00
Sparta Stary Waliszów – Piasek Potworów 4:2
Mateusz Świesiulski, Filip Frankowski, Daniel Kruk, Marcin Gorczyca (Sparta) – Mariusz Boczula, Krystian Kuchciak (Piasek)
Granica Tłumaczów – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 2:3
Oskar Tomasik, Arkadiusz Wardak (Granica) – Marcin Pusz, Igor Służały, Kacper Ruczaj (Polonia)
godz. 12.30
Sudety Międzylesie – Orlęta Krosnowice 5:1
Dawid Czarny, Jarosław Macura,Hubert Ciesielski, Radosław Macura, Bartosz Hładczuk (Sudety) – Piotr Kozdroń (Orlęta)
Zamek Gorzanów – LKS Bierkowice 6:4
Bartosz Polak x2, Maciej Szymański x2, Bartosz Wojtyła x2 (Zamek) – Mateusz Juszczyk x2, Leszek Obolewicz x2 (LKS)

kolejka 10 – 29.10.2023 (niedziela)

godz. 10.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – KS Ludwikowice 2:2
Marcin Pusz, Sławomir Bielak (Polonia) – Krystian Białek, Jakub Konopka (KS)
godz. 10.30
Unia II Złoty Stok – LKS Bierkowice – odwołany
Luks Czermna – Zamek Gorzanów 5:6
Mateusz Gnojnicki x3, Damian Czarnik, Norman Kandzia (Luks) – Bartosz Polak x4, Maciej Szymański, Kamil Gazda (Zamek)
Piasek Potworów – Granica Tłumaczów 2:2
Sebastian Piskorski x2 (Piasek) – Tomasz Pajdzik, Arkadiusz Wardak (Granica)
WLKS Wambierzyce – Sudety Międzylesie 3:8
Mateusz Ugarenko x3 (WLKS) – Bartosz Hładczuk x3, Dawid Czarny x2, Patryk Korotusz, Jarosław Macura, Radosław Macura (Sudety)
Zrzeszeni Niwa – Zamek Trzebieszowice 3:6
Kacper Szymański x2, Patryk Mówiński (Zrzeszeni) – Kamil Porębski x4, Kacper Głogowski, samobój (Zamek)
godz. 13.30
Orlęta Krosnowice – Sparta Stary Waliszów 1:2
Michał Jarosz (Orlęta) – Michał Sołodowczuk, samobój (Sparta)

kolejka 11 – 05.11.2023 (niedziela)

godz. 10.30
Granica Tłumaczów – Orlęta Krosnowice 4:5
Kacper Pres x2, Wojciech Domagała, Mirosław Karpierz (Granica) – Kacper Urban x2, Wiktor Dąbrowa, Dawid Trzciński, Miłosz Wyspiański (Orlęta)
Sudety Międzylesie – Unia II Złoty Stok – odwołany
Sparta Stary Waliszów – WLKS Wambierzyce 1:0
Marcin Gorczyca (Sparta)
KS Ludwikowice – Piasek Potworów 4:0
Krystian Białek, Jakub Konopka, Marek Bulanda, Mariusz Wątroba (KS)
Zamek Trzebieszowice – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 6:1
Michał Wojtaszek x2, Paweł Bukaczewski, Sebastian Krysiński, Kacper Kaziu, Bartłomiej Stańco (Zamek) – Jakub Gargała (Polonia)
LKS Bierkowice – Luks Czermna 0:2
Mateusz Gnojnicki, Damian Czarnik (Luks)
godz. 13.30
Zamek Gorzanów – Zrzeszeni Niwa 2:3
Bartosz Polak, Maciej Szymański (Zamek) – Kacper Szymański x3 (Zrzeszeni)

kolejka 12 – 12.11.2023 (niedziela)

godz. 10.30
Zamek Gorzanów – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 4:1
Bartosz Polak x4 (Zamek) – Kacper Ruczaj (Polonia)
Sudety Międzylesie – Sparta Stary Waliszów 4:1
Radosław Macura x2, Kacper Fąfara, Hubert Ciesielski (Sudety) – Mateusz Świesiulski (Sparta)
Piasek Potworów – Zamek Trzebieszowice 1:1
Patryk Pogoda (Piasek) – Szymon Dmitruk (Zamek)
WLKS Wambierzyce – Granica Tłumaczów 3:0
Fryderyk Jachimczak, Dawid Szukiełowicz, Mateusz Curlej (WLKS)
Zrzeszeni Niwa – LKS Bierkowice 0:2
Wojciech Kęskiewicz Michał Potaczek (LKS)
godz. 13.30
Unia II Złoty Stok – Luks Czermna – odwołany
Orlęta Krosnowice – KS Ludwikowice 2:0
Michał Jarosz, Daniel Senderowski (Orlęta)

kolejka 13 – 19.11.2023 (niedziela)

18.11.2023
godz. 13.30
Luks Czermna – Zrzeszeni Niwa 5:3
Mateusz Gnojnicki x3, Tomasz Mikołajczyk, Roman Mizunskyi (Luks) – Marcin Krajewski, Paweł Koszałkowski, Kacper Szymański (Niwa)
godz. 10.00
Sparta Stary Waliszów – Unia II Złoty Stok – odwołany
KS Ludwikowice – WLKS Wambierzyce 3:0
Krystian Białek x2, Mariusz Wątroba (KS)
Zamek Trzebieszowice – Orlęta Krosnowice 3:1
Bartłomiej Stańco, Michał Wojtaszek, Kacper Michel (Zamek) – Michał Jarosz (Orlęta)
godz. 13.00
LKS Bierkowice – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 5:1
Damian Jach x2, Wojciech Kęskiewicz, Mariusz Uljasz , samobój (LKS) – Aleksander Idzi (Polonia)
Zamek Gorzanów – Piasek Potworów 4:1
Bartosz Polak x2, Maciej Szymański x2 (Zamek) – Marcel Maciejewski (Piasek)
godz. 13.30
Granica Tłumaczów – Sudety Międzylesie 5:2
Marcin Pawlak x2, Wojciech Domagała x2, Tomasz Brusiński (Granica) – Patryk Korotusz, Przemysław Pyziak (Sudety)

Runda wiosenna:

kolejka 14 – 07.04.2024 (niedziela)

godz. 10.30
Unia II Złoty Stok – Zrzeszeni Niwa – odwołany
KS Ludwikowice – Sudety Międzylesie 1:1
Mariusz Wątroba (KS) – Kacper Fąfara (Sudety)
Zamek Gorzanów – Orlęta Krosnowice 1:7
Karol Kotara (Zamek) – Arkadiusz Pławiak x2, Adam Gwiżdż, Dawid Trzciński, Dominik Sobczyk, Mateusz Świgost, Łukasz Szeffler (Orlęta)
godz. 11.00
Granica Tłumaczów – Sparta Stary Waliszów 1:3
Dawid Zolich (Granica) – Daniel Kruk x2, Filip Frankowski (Sparta)
godz. 13.00
Luks Czermna – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 5:0 vo
Krzysztof Wojtak x2, Tomeasz Mikołajczyk, Damian Czarnik, Patryk Jesionowski (Luks) – Adrian Adamów (Polonia)
godz. 13.30
LKS Bierkowice – Piasek Potworów 4:4
Wojciech Kęskiewicz x2, Mateusz Jówko, Damian Jach (LKS) – Marcel Maciejewski x3, Patryk Pogoda (Piasek)
Zamek Trzebieszowice – WLKS Wambierzyce 3:1
Łukasz Porębski x2, Michał Wojtaszek (Zamek) – Dawid Szukiełowicz (WLKS)

kolejka 15 – 14.04.2024 (niedziela)

godz. 10.30
Granica Tłumaczów – Unia II Złoty Stok – odwołany
Piasek Potworów – Luks Czermna 1:0
bramka samobójcza (Piasek)
godz. 11.00
Orlęta Krosnowice – LKS Bierkowice 6:0
Kacper Urban, Łukasz Szeffler, Łukasz Szpakowicz, Michał Jarosz, Dominik Sobczyk, Miłosz Wyspiański (Orlęta)
godz. 13.00
Sudety Międzylesie – Zamek Trzebieszowice 1:1
Dawid Czarny (Sudety) – Patryk Rycaj (Zamek)
godz. 13.30
Sparta Stary Waliszów – KS Ludwikowice 1:1
Daniel Kruk (Sparta) – Krystian Białek (KS)
WLKS Wambierzyce – Zamek Gorzanów 3:2
Kamil Górzyński, Maciej Miszczak, Mateusz Curlej (WLKS) – Bartosz Polak, Dominik Matusik (Zamek)
godz. 17.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Zrzeszeni Niwa 4:0
Adrian Adamów, Przemysław Zaborowski, Daniel Salitra, Rafał Targosz (Polonia)

kolejka 16 – 21.04.2024 (niedziela)

godz. 10.30
Unia II Złoty Stok – Polonia II Bystrzyca Kłodzka – odwołany
KS Ludwikowice – Granica Tłumaczów 5:1
Krystian Białek x2, Jakub Konopka x2, Mateusz Musik (KS) – Dawid Zolich (Granica)
Zrzeszeni Niwa – Piasek Potworów 1:0
Dawid Wach (Zrzeszeni)
godz. 13.30
Luks Czermna – Orlęta Krosnowice 1:4
Jakub Lech (Luks) – Adam Gwiżdż, Łukasz Szeffler, Mateusz Maruszak, Mateusz Uroda (Orlęta)
LKS Bierkowice – WLKS Wambierzyce 0:3 vo
Zamek Trzebieszowice – Sparta Stary Waliszów 4:1
Kamil Porębski x2, Łukasz Porębski, Michał Wojtaszek (Zamek) – Filip Frankowski (Sparta)
Zamek Gorzanów – Sudety Międzylesie 2:5
Bartosz Wojtyła, Mateusz Paprocki (Zamek) – Radosław Macura x2, Jarosław Macura x2, Kacper Fąfara (Sudety)

kolejka 17 – 28.04.2024 (niedziela)

26.04.2024
godz. 20.00
Orlęta Krosnowice – Zrzeszeni Niwa 10:1
Mateusz Maruszak x3, Dawid Trzciński x2, Łukasz Szeffler, Adam Gwiżdż, Miłosz Wyspiański, Dominik Sobczyk, Arkadiusz Pławiak (Orlęta) – Marcin Krajewski (Zrzeszeni)
godz. 10.30
KS Ludwikowice – Unia II Złoty Stok – odwołany

Sudety Międzylesie – LKS Bierkowice 4:0
Jarosław Macura x3, Patryk Manecki (Sudety)
Sparta Stary Waliszów – Zamek Gorzanów 1:4
Jakub Kruk (Sparta) – Paweł Barycz x2, Dominik Matusik, Marcin Pusz (Zamek)

godz. 11.00
Granica Tłumaczów – Zamek Trzebieszowice 1:6
Mirosław Karpierz (Granica) – Mateusz Michorczyk x3, Michał Wojtaszek, Kacper Pocion, Kamil Porębski (Zamek)
godz. 13.30
Piasek Potworów – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 1:7
Marcel Maciejewski (Piasek) – Dawid Bielański x2, Adrian Adamów x2, Michał Zając, Michał Gwizdak, Michał Munarini (Polonia)
WLKS Wambierzyce – Luks Czermna 3:3
Dawid Szukiełowicz x2, Piotr Rola – Krzysztof Szmuc, Tomasz Mikołajczyk, samobój (Luks)

kolejka 18 – 05.05.2024 (niedziela)

godz. 10.30
Unia II Złoty Stok – Piasek Potworów – odwołany
Zrzeszeni Niwa – WLKS Wambierzyce 0:6
Hubert Daniluk x2, Maciej Miszczak x2, Fryderyk Jachimczak, Grzegorz Wacławik (WLKS)
godz. 11.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Orlęta Krosnowice 1:2
Michał Munarini (Polonia) – Dawid Trzciński, Dominik Sobczyk (Orlęta)
godz. 13.30
Zamek Gorzanów – Granica Tłumaczów 3:2
Bartosz Polak x3 (Zamek) – Kacper Pres, samobój (Granica)
LKS Bierkowice – Sparta Stary Waliszów 4:0
Damian Jach x2, Wojciech Kęskiewicz, Leszek Obolewicz (LKS)
Zamek Trzebieszowice – KS Ludwikowice 11:0
Grzegorz Tomkiewicz x2, Kamil Porębski x2, Michał Wojtaszek x2, Łukasz Porębski, Szymon Dmitruk, Sebastian Krysiński, Kacper Fedorec, samobój (Zamek)
godz. 17.00
Luks Czermna – Sudety Międzylesie 1:3
Patryk Jesionowski (Luks) – Jarosław Macura, Patryk Korotusz, Marcin Grajnert (Sudety)

kolejka 19 – 12.05.2024 (niedziela)

godz. 10.30
Zamek Trzebieszowice – Unia II Złoty Stok – odwołany
Sudety Międzylesie – Zrzeszeni Niwa 11:0
Bartosz Hładczuk x2, Radosław Macura x2, Kacper Fąfara, Dawid Czarny, Szymon Juraszek, Michał Duś, Jarosław Macura, Ireneusz Kowalski, Przemysław Pyziak (Sudety)
KS Ludwikowice – Zamek Gorzanów 2:3
Mariusz Wątroba, Krystian Białek (KS) – Maciej Szymański x2, Marcin Pusz (Zamek)
godz. 11.00
Orlęta Krosnowice – Piasek Potworów 10:1
Mateusz Maruszak x2, Arkadiusz Pławiak x2, Łukasz Szpakowicz, Dominik Sobczyk, Krzysztof Korobij, Dawid Trzciński, Kacper Urban, Piotr Brzozowski (Orlęta) – Marcel Maciejewski (Piasek)
godz. 13.30
Sparta Stary Waliszów – Luks Czermna 4:1
Paweł Kruk, Mateusz Dulik, Filip Frankowski, Kacper Kruk (Sparta) – Karol Stępień (Luks)
WLKS Wambierzyce – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 3:2
Kamil Górzyński, Mateusz Curlej, bramka samobójcza (WLKS) – Mikołaj Rudaniecki, Aleksander Idzi (Polonia)
godz. 17.00
Granica Tłumaczów – LKS Bierkowice 3:3
Paweł Zolich, Przemysław Staniszewski, Wojciech Domagała (Granica) – Damian Jach, Michał Potaczek, Wojciech Kęskiewicz (LKS)

kolejka 20 – 19.05.2024 (niedziela)

godz. 10.30
Unia II Złoty Stok – Orlęta Krosnowice – odwołany
Zrzeszeni Niwa – Sparta Stary Waliszów 1:8
Marcin Krajewski (Zrzeszeni) – Mateusz Świesiulski x2, Daniel Kruk x2, Jakub Kruk x2, Paweł Koniuszek, Marcin Gorczyca (Sparta)
godz. 13.00
Luks Czermna – Granica Tłumaczów 5:1
Tomasz Mikołajczyk x3, Jakub Lech x2 (Luks) – Paweł Zolich (Granica)
godz. 13.30
Piasek Potworów – WLKS Wambierzyce 3:2
Łukasz Dobrzyński, Paweł Sidor, bramka samobójcza (Piasek) – Maciej Miszczak, Radosław Horbajczuk (WLKS)
godz. 17.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Sudety Międzylesie 1:4
Kacper Ruczaj (Polonia) – Radosław Macura x2, Jarosław Macura, Grzegorz Piątek (Sudety)
LKS Bierkowice – KS Ludwikowice 3:1
Michał Potaczek, Damian Jach, Mariusz Uljasz (LKS) – Mariusz Wątroba (KS)
Zamek Gorzanów – Zamek Trzebieszowice 7:2
Bartosz Wojtyła x3, Marcin Pusz x2, Bartosz Polak, Maciej Szymański (Zamek) – Kamil Porębski, Michał Wojtaszek (Zamek)

kolejka 21 – 26.05.2024 (niedziela)

25.05.2024
godz. 13.30
Sudety Międzylesie – Piasek Potworów 10:0
Bartosz Hładczuk x3, Jarosław Macura x2, Radosław Macura x2, Kacper Fąfara, Michał Duś, samobój (Sudety)
godz. 17.00
Sparta Stary Waliszów – Polonia II Bystrzyca Kłodzka 2:1
Marcin Gorczyca x2 (Sparta) – Kacper Ruczaj (Polonia)
26.05.2024
godz. 10.30
Zamek Gorzanów – Unia II Złoty Stok – odwołany
Granica Tłumaczów – Zrzeszeni Niwa 8:1
Mirosław Karpierz x2, Kacper Pres x2, Przemysław Staniszewski x2, Tomasz Pajdzik, Wojciech Domagała (Granica) – samobój (Zrzeszeni)
KS Ludwikowice – Luks Czermna 1:3
Krystian Białek (KS) – Dawid Drzewiecki, Tadeusz Śledź, Jakub Lech (Luks)
godz. 13.30
WLKS Wambierzyce – Orlęta Krosnowice 1:8
Jakub Sołtysik (WLKS) – Łukasz Szeffler x2, Adam Gwiżdż x2, Michał Jarosz x2, Wojciech Wcisło, Mateusz Maruszak (Orlęta)
godz. 17.00
Zamek Trzebieszowice – LKS Bierkowice 6:0
Kamil Porębski x2, Kacper Pocion x2, Sebastian Krysiński, Szymon Dmitruk (Zamek)

kolejka 22 – 29-30.05.2024 (środa – czwartek)

29.05.2024
godz. 18.00
Piasek Potworów – Sparta Stary Waliszów
30.05.2024
godz. 10.30
Unia II Złoty Stok – WLKS Wambierzyce – odwołany
Zrzeszeni Niwa – KS Ludwikowice
godz. 13.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Granica Tłumaczów
godz. 13.30
Luks Czermna – Zamek Trzebieszowice
LKS Bierkowice – Zamek Gorzanów
Orlęta Krosnowice – Sudety Międzylesie

kolejka 23 – 02.06.2024 (niedziela)

godz. 10.30
LKS Bierkowice – Unia II Złoty Stok – odwołany
Granica Tłumaczów – Piasek Potworów
Sudety Międzylesie – WLKS Wambierzyce
KS Ludwikowice – Polonia II Bystrzyca Kłodzka
godz. 13.30
Zamek Gorzanów – Luks Czermna
Orlęta Krosnowice – Sparta Stary Waliszów
Zamek Trzebieszowice – Zrzeszeni Niwa

kolejka 24 – 09.06.2024 (niedziela)

godz. 10.30
Unia II Złoty Stok – Sudety Międzylesie – odwołany
Piasek Potworów – KS Ludwikowice
Zrzeszeni Niwa – Zamek Gorzanów
godz. 11.00
Orlęta Krosnowice – Granica Tłumaczów
godz. 13.30
Luks Czermna – LKS Bierkowice
WLKS Wambierzyce – Sparta Stary Waliszów
godz. 17.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Zamek Trzebieszowice

kolejka 25 – 14-16.06.2024 (piątek – niedziela)

14.06.2024
godz. 17.30
KS Ludwikowice – Orlęta Krosnowice
godz. 18.00
Zamek Trzebieszowice – Piasek Potworów
16.06.2024
godz. 10.30
Luks Czermna – Unia II Złoty Stok – odwołany
Granica Tłumaczów – WLKS Wambierzyce
Sparta Stary Waliszów – Sudety Międzylesie
godz. 11.00
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – Zamek Gorzanów
godz. 11.30
LKS Bierkowice – Zrzeszeni Niwa

kolejka 26 – 23.06.2024 (niedziela)

godz. 14.00
Unia II Złoty Stok – Sparta Stary Waliszów – odwołany
Polonia II Bystrzyca Kłodzka – LKS Bierkowice
Sudety Międzylesie – Granica Tłumaczów
Piasek Potworów – Zamek Gorzanów
WLKS Wambierzyce – KS Ludwikowice
Orlęta Krosnowice – Zamek Trzebieszowice
Zrzeszeni Niwa – Luks Czermna