Strzelcy ligowi po 4. kolejce

Opublikowane w

Strzelcy ligowi po 4. kolejce

W czwartej kolejce klasy b padło 28 bramek co daje średnią prawie 5,6 gola na mecz. Najwięcej goli strzelono w Niedźwiedziu gdzie miejscowa drużyna Błękitnych pokonała Orzeł Mąkolno 4:3.

Liderem klasyfikacji pozostał Jan Harasimowicz z Victorii Dębowiec który dzięki bramce w meczu ze Przedborowianką powiększył swój dorobek strzelecki i prowadzi w klasyfikacji z sześcioma trafieniami na koncie. Drugie miejsce z czterema trafieniami zajmują Bartłomiej Cebula z Perły Płonica oraz Ernest Łotysz z Czarnych Braszowice. Na trzecim miejscu siedmiu zawodników z trzema golami, w śród nich zawodnik Piaska Potworów Maciej Pruś.

 

6 – Jan Harasimowicz – Victoria Dębowiec

4 – Bartłomiej Cebula – Perła Płonica
4 – Ernest Łotysz – Czarni Braszowice

3 – Damian Strutyński – Spartakus Byczeń
3 – Dominik Badecki – Przedborowianka Przedborowa
3 – Maciej Pruś – Piasek Potworów
3 – Mariusz Borys – Czarni Braszowice
3 – Paweł Giza – Victoria Dębowiec
3 – Przemysław Cyrek – Błękitni Niedźwiedź
3 – Tomasz Bandurski – Harnaś Starczówek

2 – Adrian Sykut – Victoria Dębowiec
2 – Grzegorz Hutnik – Czarni Braszowice
2 – Grzegorz Rychter – Czarni Braszowice
2 – Ireneusz Nowak – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
2 – Jakub Dąbrowski – Czarni Braszowice
2 – Jan Kłyniuk – Spartakus Byczeń
2 – Jarosław Szydłowski – Victoria Dębowiec
2 – Kacper Nicpoń – Błękitni Niedźwiedź
2 – Michał Bartoszek – Perła Płonica
2 – Przemysław Giza – Victoria Dębowiec
2 – Roman Kieniuk – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
2 – Zbigniew Gancarczyk – Czarni Braszowice

1 – Dawid Smaga – Victoria Dębowiec
1 – Dominik Krzywy – Błękitni Niedźwiedź
1 – Dominik Rząsa – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
1 – Grzegorz Bartman – Piasek Potworów
1 – Grzegorz Patrzyk – Victoria Dębowiec
1 – Jarosław Sikorski – Przedborowianka Przedborowa
1 – Kamil Krzysztofczyk – Orzeł Mąkolno
1 – Kamil Wsolak – Orzeł Mąkolno
1 – Krystian Kuchciak – Piasek Potworów
1 – Krzysztof Kudryński – Czarni Braszowice
1 – Krzysztof Mizera – Błękitni Niedźwiedź
1 – Łukasz Kostrzewski – Błękitni Niedźwiedź
1 – Łukasz Poręba – CIS Brzeźnica
1 – Marcin Blicharski – Spartakus Byczeń
1 – Marcin Makowski – Orzeł Mąkolno
1 – Marcin Nicpoń – Błękitni Niedźwiedź
1 – Mateusz Bień – Przedborowianka Przedborowa
1 – Mateusz Gołdyn – Przedborowianka Przedborowa
1 – Mateusz Wajda – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
1 – Michał Krzyżanowski – Spartakus Byczeń
1 – Patryk Carzyński – Orzeł Mąkolno
1 – Patryk Pogoda – Harnaś Starczówek
1 – Paweł Furtan – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
1 – Paweł Rosikoń – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
1 – Piotr Mularczyk – Harnaś Starczówek
1 – Piotr Rudnicki – Harnaś Starczówek
1 – Przemysław Klim – Harnaś Starczówek
1 – Przemysław Rutkowski – Piasek Potworów
1 – Radosław Sobieraj – Piasek Potworów
1 – Rafał Warzocha – Perła Płonica
1 – Robert Gałecki – Błękitni Niedźwiedź
1 – Robert Listwan – Czarni Braszowice
1 – Sebastian Biegun – Przedborowianka Przedborowa
1 – Tomasz Bogaczyński – Czarni Braszowice
1 – Tomasz Wilgan – Błękitni Niedźwiedź
1 – Zbigniew Śleziak – Orzeł Mąkolno

Klasyfikacja strzelców po 4. kolejce

@PPotworow