Sezon 2018/19


sezon 2018 / 2019 Klasa B – Wabrzych gr. IV

Drużyna Mecze Punkty + +/-
1 Luks Czermna Luks Czermna 20 49 68 23 45
2 Czarni Braszowice Czarni Braszowice 20 45 66 21 45
3 Granica Tłumaczów Granica Tłumaczów 20 38 45 29 16
4 Sparta Stary Waliszów Sparta Stary Waliszów 20 36 42 37 5
5 Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 20 34 50 38 12
6 Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 20 31 62 60 2
7 Perła Płonica Perła Płonica 20 27 45 40 5
8 WLKS Wambierzyce WLKS Wambierzyce 20 23 40 43 -3
9 Zrzeszeni Niwa Zrzeszeni Niwa 20 15 37 58 -21
20 Piasek Potworów Piasek Potworów 20 13 31 70 -39
11 Unia II Złoty Stok Unia II Złoty Stok 20 4 10 77 -67


Jesień

02.09.2018 N 11:00 kl-B Piasek Sparta Stary Waliszów Sparta Stary Waliszów 0:3 (0:1) W P
09.09.2018 N 11:00 kl-B Piasek Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 2:3 (2:1) D P
23.09.2018 N 11:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 2:4 (2:0) D P
30.09.2018 N 11:00 kl-B Piasek Perła Płonica Perła Płonica 0:5 (0:2) W P
07.10.2018 N 11:00 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 0:2 (0:0) W P
14.10.2018 N 11:00 kl-B Piasek Granica Tłumaczów Granica Tłumaczów 0:3 (0:2) D P
21.10.2018 N 11:00 kl-B Piasek Unia II Złoty Stok Unia II Złoty Stok 4:1 (1:1) W Z
28.10.2018 N 11:00 kl-B Piasek Zrzeszeni Niwa Zrzeszeni Niwa 2:1 (1:1) D Z
04.11.2018 N 11:00 kl-B Piasek Luks Czermna Luks Czermna 2:4 (1:0) W P
11.11.2018 N 11:00 kl-B Piasek WLKS Wambierzyce WLKS Wambierzyce 1:2 (0:1) D P

Wiosna

07.04.2019 N 11:00 kl-B Piasek Sparta Stary Waliszów Sparta Stary Waliszów 2:2 (2:1) D R
14.04.2019 N 14:00 kl-B Piasek Hutnik Szczytna Hutnik Szczytna 1:3 (0:2) W P
05.05.2019 N 11:00 kl-B Piasek Orzeł Mąkolno Orzeł Mąkolno 4:7 (1:4) W P
12.05.2019 N 11:00 kl-B Piasek Perła Płonica Perła Płonica 4:3 (3:1) D Z
19.05.2019 N 11:00 kl-B Piasek Czarni Braszowice Czarni Braszowice 0:6 (0:2) D P
26.05.2019 N 11:00 kl-B Piasek Granica Tłumaczów Granica Tłumaczów 0:3 (0:2) W P
02.06.2019 N 11:00 kl-B Piasek Unia II Złoty Stok Unia II Złoty Stok 3:0 vo D Z
09.06.2019 N 11:00 kl-B Piasek Zrzeszeni Niwa Zrzeszeni Niwa 3:6 (0:5) W P
16.06.2019 N 11:00 kl-B Piasek Luks Czermna Luks Czermna 1:7 (0:3) D P
23.06.2019 N 11:00 kl-B Piasek WLKS Wambierzyce WLKS Wambierzyce 0:5 (0:1) W P

Runda Jesienna:

kolejka 1 – 02.09.2018 (niedziela)

godz. 11.00
Zrzeszeni Niwa – Czarni Braszowice 1:7
Damian Kopacz (Zrzeszeni) – Ernest Łotysz x4, Robert Listwan, Piotr Tracz, Grzegorz Gnyl (Czarni)
WLKS Wambierzyce – Granica Tłumaczów 0:3
Dariusz Jarosz x2, Arkadiusz Wardak (Granica)
Sparta Stary Waliszów – Piasek Potworów 3:0
Daniel Kruk x2, bramka samobójcza (Sparta)
godz. 13.00
Perła Płonica – Hutnik Szczytna 3:1
Rafał Warzocha, Wojciech Dujin, Michał Bartoszek (Perła) – Ireneusz Kocoń (Hutnik)
godz. 15.00
Czermna Kudowa Zdrój – Unia Złoty Stok II 8:1
Mateusz Gnojnicki x3, Jędzej Śliwa x2, Tadeusz Śledź, Daniel Jagiełło, Łukasz Bazela (Luks) -Stanisław Pluciak (Unia)

kolejka 2 – 09.09.2018 (niedziela)

Perła Płonica – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Orzeł Mąkolno 5:0
Ernest Łotysz x2, Grzegorz Gnyl, Mateusz Rychter, Krzysztof Kudryński (Czarni)
Granica Tłumaczów – Sparta Stary Waliszów 1:0
Adam Wilczek (Granica)
Zrzeszeni Niwa – Czermna Kudowa Zdrój 1:6
Piotr Tomaszek (Zrzeszeni) – Mateusz Gnojnicki x2, Tomasz Mikołajczyk x2, Tadeusz Śledź, Jędrzej Śliwa (Luks)
Piasek Potworów – Hutnik Szczytna 2:3
Gheorghiță Gălbează, Maciej Pruś (Piasek) – Michał Witek, Paweł Więcławek, Mateusz Gwóźdź (Hutnik)
godz. 15.00
Unia Złoty Stok II – WLKS Wambierzyce 1:1
Tomasz Ludwiczak (Unia) – Daniel Kosior (WLKS)

kolejka 3 – 16.09.2018 (niedziela)

Piasek Potworów – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Zrzeszeni Niwa 2:2
Patryk Kapłon x2 (Wambierzyce) – Marek Raszpla, Marcin Krajewski (Zrzeszeni)
Sparta Stary Waliszów – Unia Złoty Stok II 5:1
Daniel Kruk x3, Jakub Dulik, Damian Poparda (Sparta) – Jarosław Janiec (Unia)
Orzeł Mąkolno – Perła Płonica 4:1
Łukasz Warzocha, Kamil Wsolak, Radosław Kędzierski, Waldemar Morawski (Orzeł) – Michał Bartoszek (Perła)
godz. 14.00

Hutnik Szczytna – Granica Tłumaczów 4:2
Rafał Kotfas x2, Ireneusz Kocoń, Adam Ryncarz (Hutnik) – Kamil Wandzel, Bartosz Rudzki (Granica)
godz. 15.00
Czermna Kudowa Zdrój – Czarni Braszowice 2:1
Septimiu Molnar x2 (Luks) – Krzysztof Kudryński (Czarni)

kolejka 4 – 23.09.2018 (niedziela)

Granica Tłumaczów – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Perła Płonica 1:2
Krzysztof Kudryński (Czarni) – Michał Bartoszek, Paweł Szęszoł (Perła)
Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 2:4
Patryk Pogoda x2 (Piasek) – Michał Głąb, Radosław Kędzierski, Jakub Śleziak, Ksawery Krasny (Orzeł)
Zrzeszeni Niwa – Sparta Stary Waliszów 1:2
Marcin Krajewski (Zrzeszeni) – Paweł Kruk, Damian Poparda (Sparta)
godz. 13.00
Unia Złoty Stok II – Hutnik Szczytna 0:4
Ireneusz Kocoń, Mateusz Gwóźdź, Sebastian Mazur, Rafał Kotfas (Hutnik)
godz. 15.00
Czermna Kudowa Zdrój – WLKS Wambierzyce 3:0
Mateusz Gnojnicki x3 (Luks Czermna)

kolejka 5 – 30.09.2018 (niedziela)

Unia Złoty Stok II – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Czarni Braszowice 1:5
Grzegorz Mulka (WLKS) – Ernest Łotysz x2, Mateusz Jeł, Piotr Tracz, Grzegorz Hutnik (Czarni)
Sparta Stary Waliszów – Czermna Kudowa Zdrój 0:4
Tomasz Mikołajczyk x2, Mateusz Gnojnicki, Tadeusz Śledź (Luks)
Orzeł Mąkolno – Granica Tłumaczów 2:3
Jakub Śleziak x2 (Orzeł) – Adam Wilczek, Mateusz Szwiec, Kamil Orwat (Granica)
Perła Płonica – Piasek Potworów 5:0
Michał Bartoszek x3, Dawid Skotniczny, Dariusz Kędra – Pawlicki (Perła)
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Zrzeszeni Niwa 3:0
Tomasz Wojtak x2, Paweł Słabicki (Hutnik)

kolejka 6 – 07.10.2018 (niedziela)

Zrzeszeni Niwa – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Sparta Stary Waliszów 1:3
Dawid Dudzik (WLKS) – Jakub Dulik, Rafał Dragan, branka samobójcza (Sparta)
Granica Tłumaczów – Perła Płonica 2:1
Dariusz Jarosz x2 (Granica) – Grzegorz Krocz (Perła)
Czarni Braszowice – Piasek Potworów 2:0
Przemysław Skrzydłowski, bramka samobójcza (Czarni)
godz. 13.00
Unia Złoty Stok II – Orzeł Mąkolno 0:8
Jakub Śleziak x2, Michał Głąb x2, Radosław Kędzierski, Janusz Śleziak, Ksawery Krasny, bramka samobójcza (Orzeł)
Czermna Kudowa Zdrój – Hutnik Szczytna 4:0
Mateusz Gnojnicki x4 (Luks)

kolejka 7 – 14.10.2018 (niedziela)

Czermna Kudowa Zdrój – pauza
godz. 11.00
WLKS Wambierzyce – Hutnik Szczytna 2:0
Mateusz Herba, Łukasz Sarnicki (WLKS)
Orzeł Mąkolno – Zrzeszeni Niwa 3:1
Zbigniew Śleziak, Radosław Kędzierski, Jakub Śleziak (Orzeł) – Marcin Krajewski (Zrzeszeni)
Sparta Stary Waliszów – Czarni Braszowice 1:2
Daniel Kruk (Sparta) – Krzysztof Kudryński x2 (Czarni)
Piasek Potworów – Granica Tłumaczów 0:3
Mateusz Szwiec x2, Mirosław Karpierz (Granica)
godz. 13.30
Perła Płonica – Unia Złoty Stok II 1:3
Michał Bartoszek (Perła) – Dawid Kowal, Igor Drozda, bramka samobójcza (Unia)

kolejka 8 – 21.10.2018 (niedziela)

WLKS Wambierzyce – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Granica Tłumaczów 2:2
Ernest Łotysz, Grzegorz Hutnik (Czarni) – Adam Wilczek, Dariusz Jarosz (Granica)
Zrzeszeni Niwa – Perła Płonica 4:6
Marcin Krajewski x2, Piotr Wach, Piotr Tomaszek (Zrzeszeni) – Michał Bartoszek x3, Bartłomiej Cebula x3 (Perła)
Luks Czermna – Orzeł Mąkolno 9:1
Tomasz Mikołajczyk x3, Mateusz Gnojnicki x2, Łukasz Oterman x2, Marcin Mierzwa, Jędrzej Śliwa (Luks) – Jakub Śleziak (Orzeł)
Sparta Stary Waliszów – Hutnik Szczytna 3:1
Paweł Kruk, Rafał Dragan, Daniel Kruk (Sparta) – Michał Witek (Hutnik)
godz. 15.00
Unia Złoty Stok II – Piasek Potworów 1:4
Konrad Brysiak (Unia)- Sebastian Tracz, Krystian Lorenz, Gheorghiță Gălbează, Patryk Pogoda (Piasek)

kolejka 9 – 28.10.2018 (niedziela)

Sparta Stary Waliszów (4) – pauza
godz. 11.00
Hutnik Szczytna – Czarni Braszowice 2:2
Adam Ryncarz, Paweł Trojan (Hutnik) – Zbigniew Gancarczyk, Piotr Tracz (Czarni)
Orzeł Mąkolno – WLKS Wambierzyce 4:4
Jakub Śleziak x2, Waldemar Morawski, Radosław Kędzierski (Orzeł) – Wojciech Frąk x3, Jakub Sołtysik (WLKS)
Perła Płonica – Czermna Kudowa Zdrój 1:3
Dominik Szczepański (Perła) – Mateusz Gnojnicki x2, Jędrzej Śliwa (Luks)
Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa 2:1
Maciej Pruś, Dariusz Michorczyk (Piasek) – Marcin Krajewski (Zrzeszeni)
Granica Tłumaczów – Unia Złoty Stok II 8:2
Arkadiusz Wardak x3, Mirosław Karpierz x2, Wojciech Domagała x2, Dariusz Jarosz (Granica) – Konrad Brysiak, Marcel Kliś (Unia)

kolejka 10 – 04.11.2018 (niedziela)

Hutnik Szczytna – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Unia Złoty Stok II 3:0
Zbigniew Gancarczyk, Mateusz Jeł, bramka samobójcza (Czarni)
Zrzeszeni Niwa – Granica Tłumaczów 0:1
Kamil Orwat (Granica)
WLKS Wambierzyce – Perła Płonica 4:0
Mateusz Herba x4 (WLKS)
Sparta Stary Waliszów – Orzeł Mąkolno 4:3
Daniel Kruk x3, Rafał Dragan (Sparta) – Radosław Kędzierski x2, Waldemar Morawski (Orzeł)
godz. 14.00
Czermna Kudowa Zdrój – Piasek Potworów 4:2
Łukasz Oterman, Tomasz Mikołajczyk, Tadeusz Śledź, Mateusz Gnojnicki (Luks) – Gheorghita Galbeaza x2 (Piasek)

kolejka 11 – 11.11.2018 (niedziela)

Czarni Braszowice – pauza
godz. 11.00
Granica Tłumaczów – Luks Czermna Kudowa Zdrój 2:0
Dariusz Jarosz x2 (Granica)
Orzeł Mąkolno – Hutnik Szczytna 4:4
Michał Głąb x2, Radosław Kędzierski, Waldemar Morawski (Orzeł) – Ireneusz Kocoń x2, Tomasz Wojtak, Artur Augustiniok (Hutnik)
Perła Płonica – Sparta Stary Waliszów 5:0
Wojciech Dujin, Michał Bartoszek, Zdzisław Kulpa, Rafał Szpilarewicz, Paweł Szęszoł (Perła)
Unia Złoty Stok II – Zrzeszeni Niwa 1:5
Dawid Rychter (Unia) – Radosław Horbajczuk x2, Marcin Krajewski, Szymon Puchalski, Dawid Wach (Zrzeszeni)
Piasek Potworów – WLKS Wambierzyce 1:2
Gheorghiță Gălbează (Piasek) – Maciej Miszczak, Mateusz Herba (WLKS)

Runda Wiosenna:

kolejka 12 – 07.04.2019 (niedziela)

Orzeł Mąkolno – Pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Zrzeszeni Niwa 4:0
Ernest Łotysz x2, Krzysztof Kudryński, Sławomir Krocz (Czarni)
Granica Tłumaczów – WLKS Wambierzyce 4:2
Dariusz Jarosz x2, Arkadiusz Wardak, Kamil Orwat (Granica) – Kamil Górzyński x2 (WLKS)
Piasek Potworów – Sparta Stary Waliszów 2:2
Krystian Kuchciak, Damian Bieńko (Piasek) – Daniel Kruk, Rafał Dragan (Sparta)
godz. 12.30
Unia Złoty Stok II – Czermna Kudowa Zdrój 0:3 vo
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Perła Płonica 0:2
Marcin Jóźwiak, Jacek Jakóbek (Hutnik)

kolejka 13 – 14.04.2019 (niedziela)

Perła Płonica – Pauza
godz. 11.00
Orzeł Mąkolno – Czarni Braszowice 2:5
Jakub Śleziak, Łukasz Warzocha (Orzeł) – Ernest Łotysz x3, Piotr Tracz x2 (Czarni)
Sparta Stary Waliszów – Granica Tłumaczów 1:0
Daniel Kruk (Sparta)
WLKS Wambierzyce – Unia Złoty Stok II 3:0 vo
godz. 14.00
TKS Hutnik Szczytna – Piasek Potworów 3:1
Marcin Rosiak, Jacek Jakóbek, Łukasz Gawęda (Hutnik) – Damian Bieńko
Luks Czermna – Zrzeszeni Niwa 2:1
Jędrzej Śliwa, Tomasz Mikołajczyk (Luks) – Radosław Horbajczuk (Zrzeszeni)

kolejka 14 – 28.04.2019 (niedziela)

Piasek Potworów – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Luks Czermna 1:1
Ernest Łotysz (Czarni) – Mateusz Gnojnicki (Luks)
Zrzeszeni Niwa – WLKS Wambierzyce 0:4
Wojciech Frąk x3, Patryk Kapłon (WLKS)
Unia Złoty Stok II – Sparta Stary Waliszów 0:3 vo
Granica Tłumaczów – Hutnik Szczytna 1:4
Arkadiusz Wardak (Granica) – Jacek Jakóbek x2, Adam Ryncarz, Łukasz Gawęda (Hutnik)
Perła Płonica – Orzeł Mąkolno 1:1
Michał Bartoszek (Perła) – Konrad Brysiak (Orzeł)

kolejka 15 – 05.05.2019 (niedziela)

Granica Tłumaczów – pauza
godz. 11.00
Perła Płonica – Czarni Braszowice 3:2
Krzysztof Chrobak, Sebastian Górski, Michał Bartoszek (Perła) – Krzysztof Kudryński, Zbigniew Gancarczyk (Czarni)
Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów 7:4
Krystian Kirsz x2, Radosław Kędzierski x3, Jakub Śleziak, Jacek Morawski (Orzeł) Krystian Kuchciak x2, Kamil Walkowski, Damian Bieńko (Piasek)
Sparta Stary Waliszów – Zrzeszeni Niwa 4:2
Daniel Kruk x4 (Sparta) – Marek Raszpla, Sylwester Miga (Zrzeszeni)
WLKS Wambierzyce – Czermna Kudowa Zdrój 1:3
Patryk Jakotochce (WLKS) – Mateusz Gnojnicki, Tomasz Mikołajczyk, Tadeusz Śledź (Luks)
Hutnik Szczytna – Unia II Złoty Stok 3:0 vo

kolejka 16 – 12.05.2019 (niedziela)

Unia Złoty Stok II – wycofana
godz. 11.00
Czarni Braszowice – WLKS Wambierzyce 3:1
Ernest Łotysz x2, Robert Listwan (Czarni) – Wojciech Frąk (WLKS)
Zrzeszeni Niwa – Hutnik Szczytna 4:6
Sylwester Miga x3, Marcin Krajewski (Zrzeszeni) – Łukasz Gawęda x2, Jacek Jakóbek x2, Michał Witek, Tomasz Wojtak (Hutnik)
Granica Tłumaczów – Orzeł Mąkolno 2:4
Dariusz Jarosz x2 (Granica) – Ksawery Krasny x2, Radosław Kędzierski, Krystian Kirsz (Orzeł)
Piasek Potworów – Perła Płonica 4:3
Tomasz Temich, Grzegorz Gaszewski, Damian Bieńko, Jakub Urban (Piasek) – Michał Bartoszek x3 (Perła)
godz. 17.00
Luks Czermna – Sparta Stary Waliszów 1:0
Marcin Mierzwa (Luks)

kolejka 17 – 19.05.2019 (niedziela)

Zrzeszeni Niwa – pauza
godz. 11.00
Sparta Stary Waliszów – WLKS Wambierzyce 3:2
Damian Poparda, Daniel Kruk, Rafał Dragan (Sparta) – Jacek Medyński, Wojciech Frąk (WLKS)
Orzeł Mąkolno – Unia Złoty Stok II 3:0 vo
Perła Płonica – Granica Tłumaczów 2:3
Marek Haber, Krzysztof Chrobak (Perła) – Kamil Orwat x2, Dariusz Jarosz (Granica)
Piasek Potworów – Czarni Braszowice 0:6
Grzegorz Rychter x2, Damian Stanny, Krzysztof Kudryński, Robert Listwan, Paweł Suchański (Czarni)
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Czermna Kudowa Zdrój 4:0
Łukasz Gawęda x2, Tomasz Koterba, Jacek Jakóbek (Hutnik)

kolejka 18 – 26.05.2019 (niedziela)

Czermna Kudowa Zdrój – pauza
godz. 11.00
Hutnik Szczytna – WLKS Wambierzyce 2:2
Adam Ryncarz, Rafał Kotfas (Hutnik) – Patryk Kapłon, Mateusz Herba (WLKS)
Zrzeszeni Niwa – Orzeł Mąkolno 4:1
Radosław Horbajczuk x2, Marcin Krajewski x2 (Zrzeszeni) – Jakub Śleziak (Orzeł)
Czarni Braszowice – Sparta Stary Waliszów 6:1
Ernest Łotysz x3, Grzegorz Rychter, Przemysław Skrzydłowski, Zbigniew Gancarczyk (Czarni) – Rafał Dragan (Sparta)
Unia Złoty Stok II – Perła Płonica 0:3 vo
Granica Tłumaczów – Piasek Potworów 3:0
Grzegorz Woźniak, Arkadiusz Wardak, Dariusz Jarosz (Granica)

kolejka 19 – 02.06.2019 (niedziela)

WLKS Wambierzyce – pauza
godz. 11.00
Granica Tłumaczów – Czarni Braszowice 1:2
Bartosz Rudzki (Granica) – Marek Stanny, Ernest Łotysz (Czarni)
Piasek Potworów – Unia Złoty Stok II 3:0 vo
Perła Płonica – Zrzeszeni Niwa 1:1
Krzysztof Chrobak (Perła) – Sylwester Miga (Zrzeszeni)
Orzeł Mąkolno – Luks Czermna Kudowa Zdrój 3:2
Konrad Brysiak x2, Jacek Morawski (Orzeł) – Tomasz Mikołajczyk, Marcin Mierzwa (Luks)
godz. 14.00
Hutnik Szczytna – Sparta Stary Waliszów 1:1
Paweł Więcławek (Hutnik) – Rafał Dragan (Sparta)

kolejka 20 – 09.06.2019 (niedziela)

Sparta Stary Waliszów – pauza
godz. 11.00
Czarni Braszowice – Hutnik Szczytna 4:1
Marek Stanny x2, Grzegorz Rychter, Ernest Łotysz (Czarni) – Adam Ryncarz (Hutnik)
WLKS Wambierzyce – Orzeł Mąkolno 3:3
Kamil Górzyński, Wojciech Frąk, Maciej Miszczak (WLKS) – Konrad Brysiak, Radosław Kędzierski, Zbigniew Śleziak (Orzeł)
Zrzeszeni Niwa – Piasek Potworów 6:3
Sylwester Miga x2, Radosław Horbajczuk, Damian Kopacz, Marcin Krajewski, Krystian Kraj (Zrzeszeni) – Gheorghiță Gălbează x2, samobój (Piasek)
Unia Złoty Stok II – Granica Tłumaczów 0:3 vo
godz. 14.00
Czermna Kudowa Zdrój – Perła Płonica 3:2
Mateusz Gnojnicki, Jędrzej Śliwa, Septimiu Claudiu Molnar (Luks) – Michał Bartoszek x2 (Perła)

kolejka 21 – 16.06.2019 (niedziela)

Hutnik Szczytna – pauza
godz. 11.00
Unia Złoty Stok II – Czarni Braszowice 0:3 vo
Granica Tłumaczów – Zrzeszeni Niwa 0:0
Piasek Potworów – Czermna Kudowa Zdrój 1:7
Gheorghiță Gălbează (Piasek) – Tomasz Mikołajczyk x3, Mateusz Gnojnicki x2, Jędrzej Śliwa, Septimiu Claudiu Molnar (Luks)
Perła Płonica – WLKS Wambierzyce 3:0
Marek Haber, Michał Bartoszek, Krzysztof Chrobak (Perła)
Orzeł Mąkolno – Sparta Stary Waliszów 2:4
Jakub Śleziak, Łukasz Warzocha (Orzeł) – Daniel Kruk x2, Rafał Dragan, Filip Frankowski (Sparta)

kolejka 22 – 23.06.2019 (niedziela)

Czarni Braszowice – pauza
godz. 11.00
Luks Czermna Kudowa Zdrój – Granica Tłumaczów 3:1
Tomasz Mikołajczyk, Mateusz Gnojnicki, Jędrzej Śliwa (Luks) – Arkadiusz Wardak (Granica)
Sparta Stary Waliszów – Perła Płonica 2:2
Jakub Dulik, Rafał Dragan (Sparta) – Wojciech Dujin x2 (Perła)
WLKS Wambierzyce – Piasek Potworów 5:0
Maciej Miszczak x3, Kamil Górzyński x2 (WKLS)
Zrzeszeni Niwa – Unia Złoty Stok II 3:0 vo
godz. 13.00
Hutnik Szczytna – Orzeł Mąkolno 2:3
Paweł Trojan x2 (Hutnik) – Kamil Wsolak, Radosław Kędzierski, Konrad Brysiak (Orzeł)

Strzelcy Piaska Potworów :

8 – Gheorghiță Gălbează
09.09.2018 Piasek Potworów – Hutnik Szczytna – 1 gol
21.10.2018 Unia II Złoty Stok – Piasek Potworów – 1 gol
04.11.2018 Luks Czermna – Piasek Potworów – 2 gole
11.11.2018 Piasek Potworów – WLKS Wambierzyce – 1 gol
10.06.2019 Zrzeszeni Niwa – Piasek Potworów – 2 gole
16.06.2019 Piasek Potworów – Luks Czermna – 1 gol

4 – Damian Bieńko
07.04.2019 Piasek Potworów – Sparta Stary Waliszów – 1 gol
14.04.2019 Hutnik Szczytna – Piasek Potworów – 1 gol
05.05.2019 Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów – 1 gol
12.05.2019 Piasek Potworów – Perła Płonica – 1 gol

3 – Krystian Kuchciak
07.04.2019 Piasek Potworów – Sparta Stary Waliszów – 1 gol
05.05.2019 Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów – 2 gole

3 – Patryk Pogoda
23.09.2018 Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno – 2 gole
21.10.2018 Unia II Złoty Stok – Piasek Potworów – 1 gol

2- Maciej Pruś
09.09.2018 Piasek Potworów – Hutnik Szczytna – 1 gol
28.10.2018 Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa – 1 gol

1 – Kamil Walkowski
05.05.2019 Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów – 1 gol

1 – Dariusz Michorczyk
28.10.2018 Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa – 1 gol

1 – Sebastian Tracz
21.10.2018 Unia II Złoty Stok – Piasek Potworów – 1 gol

1- Krystian Lorenz
21.10.2018 Unia II Złoty Stok – Piasek Potworów – 1 gol

1 – Grzegorz Gaszewski
12.05.2019 Piasek Potworów – Perła Płonica – 1 gol

1 – Jakub Urban
12.05.2019 Piasek Potworów – Perła Płonica – 1 gol

1 – Tomasz Temich
12.05.2019 Piasek Potworów – Perła Płonica – 1 gol

Strzelcy Ligowi :

24 – Mateusz Gnojnicki – Czermna Kudowa Zdrój

22 – Ernest Łotysz – Czarni Braszowice

19 – Daniel Kruk – Sparta Stary Waliszów
19 – Michał Bartoszek – Perła Płonica

15 – Tomasz Mikołajczyk – Czermna Kudowa Zdrój

14 – Dariusz Jarosz – Granica Tłumaczów
14 – Radosław Kędzierski – Orzeł Mąkolno

13 – Jakub Śleziak – Orzeł Mąkolno

11 – Marcin Krajewski – Zrzeszeni Niwa

9 – Jędrzej Śliwa – Czermna Kudowa Zdrój
9 – Rafał Dragan – Sparta Stary Waliszów
9 – Wojciech Frąk – WLKS Wambierzyce

8 – Arkadiusz Wardak – Granica Tłumaczów
8 – Gheorghita Galbeaza – Piasek Potworów
8 – Krzysztof Kudryński – Czarni Braszowice

7 – Jacek Jakóbek – Hutnik Szczytna
7 – Mateusz Herba – WLKS Wambierzyce
7 – Sylwester Miga – Zrzeszeni Niwa

6 – Łukasz Gawęda – Hutnik Szczytna
6 – Radosław Horbajczuk – Zrzeszeni Niwa

5 – Adam Ryncarz – Hutnik Szczytna
5 – Ireneusz Kocoń – Hutnik Szczytna
5 – Kamil Górzyński – WLKS Wambierzyce
5 – Kamil Orwat – Granica Tłumaczów
5 – Konrad Brysiak – Orzeł Mąkolno
5 – Maciej Miszczak – WLKS Wambierzyce
5 – Michał Głąb – Orzeł Mąkolno
5 – Piotr Tracz – Czarni Braszowice
5 – Tadeusz Śledź – Czermna Kudowa Zdrój

4 – Damian Bieńko – Piasek Potworów
4 – Grzegorz Rychter – Czarni Braszowice
4 – Krzysztof Chrobak – Perła Płonica
4 – Ksawery Krasny – Orzeł Mąkolno
4 – Patryk Kapłon – WLKS Wambierzyce
4 – Rafał Kotfas – Hutnik Szczytna
4 – Septimiu Claudiu Molnar – Czermna Kudowa Zdrój
4 – Tomasz Wojtak – Hutnik Szczytna
4 – Waldemar Morawski – Orzeł Mąkolno
4 – Wojciech Dujin – Perła Płonica
4 – Zbigniew Gancarczyk – Czarni Braszowice

3 – Adam Wilczek – Granica Tłumaczów
3 – Bartłomiej Cebula – Perła Płonica
3 – Damian Poparda – Sparta Stary Waliszów
3 – Jakub Dulik – Sparta Stary Waliszów
3 – Krystian Kirsz – Orzeł Mąkolno
3 – Krystian Kuchciak – Piasek Potworów
3 – Łukasz Oterman – Czermna Kudowa Zdrój
3 – Łukasz Warzocha – Orzeł Mąkolno
3 – Marcin Mierzwa – Czermna Kudowa Zdrój
3 – Marek Stanny – Czarni Braszowice
3 – Mateusz Szwiec – Granica Tłumaczów
3 – Michał Witek – Hutnik Szczytna
3 – Mirosław Karpierz – Granica Tłumaczów
3 – Patryk Pogoda – Piasek Potworów
3 – Paweł Trojan – Hutnik Szczytna
3 – Robert Listwan – Czarni Braszowice

2 – Bartosz Rudzki – Granica Tłumaczów
2 – Damian Kopacz – Zrzeszeni Niwa
2 – Grzegorz Gnyl – Czarni Braszowice
2 – Grzegorz Hutnik – Czarni Braszowice
2 – Jacek Morawski – Orzeł Mąkolno
2 – Kamil Wsolak – Orzeł Mąkolno
2 – Konrad Brysiak (j) – Unia II Złoty Stok
2 – Maciej Pruś – Piasek Potworów
2 – Marek Haber – Perła Płonica
2 – Marek Raszpla – Zrzeszeni Niwa
2 – Mateusz Gwóźdź – Hutnik Szczytna
2 – Mateusz Jeł – Czarni Braszowice
2 – Paweł Kruk II – Sparta Stary Waliszów
2 – Paweł Szęszoł – Perła Płonica
2 – Paweł Więcławek – Hutnik Szczytna
2 – Piotr Tomaszek – Zrzeszeni Niwa
2 – Przemysław Skrzydłowski – Czarni Braszowice
2 – Wojciech Domagała – Granica Tłumaczów
2 – Zbigniew Śleziak – Orzeł Mąkolno

1 – Artur Augustiniok – Hutnik Szczytna
1 – Damian Stanny – Czarni Braszowice
1 – Daniel Jagiełło – Czermna Kudowa Zdrój
1 – Daniel Kosior – WLKS Wambierzyce
1 – Dariusz Kędra – Pawlicki – Perła Płonica
1 – Dariusz Michorczyk – Piasek Potworów
1 – Dawid Dudzik – WLKS Wambierzyce
1 – Dawid Kowal – Unia II Złoty Stok
1 – Dawid Rychter – Unia II Złoty Stok
1 – Dawid Skotniczny – Perła Płonica
1 – Dawid Wach – Zrzeszeni Niwa
1 – Dominik Szczepański – Perła Płonica
1 – Filip Frankowski – Sparta Stary Waliszów
1 – Grzegorz Gaszewski – Piasek Potworów
1 – Grzegorz Krocz – Perła Płonica
1 – Grzegorz Mulka – WLKS Wambierzyce
1 – Grzegorz Woźniak – Granica Tłumaczów
1 – Igor Drozda – Unia II Złoty Stok
1 – Jacek Medyński – WLKS Wambierzyce
1 – Jakub Sołtysik – WLKS Wambierzyce
1 – Jakub Urban – Piasek Potworów
1 – Janusz Śleziak – Orzeł Mąkolno
1 – Jarosław Janiec – Unia II Złoty Stok
1 – Kamil Walkowski – Piasek Potworów
1 – Kamil Wandzel – Granica Tłumaczów
1 – Krystian Kraj – Zrzeszeni Niwa
1 – Krystian Lorenz – Piasek Potworów
1 – Łukasz Bazela – Czermna Kudowa Zdrój
1 – Łukasz Sarnicki – WLKS Wambierzyce
1 – Marcel Kliś – Unia II Złoty Stok
1 – Marcin Jóźwiak – Hutnik Szczytna
1 – Marcin Rosiak – Hutnik Szczytna
1 – Mateusz Rychter – Czarni Braszowice
1 – Patryk Jakotochce – WLKS Wambierzyce
1 – Paweł Słabicki – Hutnik Szczytna
1 – Paweł Suchański – Czarni Braszowice
1 – Piotr Wach – Zrzeszeni Niwa
1 – Rafał Szpilarewicz – Perła Płonica
1 – Rafał Warzocha – Perła Płonica
1 – Sebastian Górski – Perła Płonica
1 – Sebastian Mazur – Hutnik Szczytna
1 – Sebastian Tracz – Piasek Potworów
1 – Sławomir Krocz – Czarni Braszowice
1 – Stanisław Pluciak – Unia II Złoty Stok
1 – Szymon Puchalski – Zrzeszeni Niwa
1 – Tomasz Koterba – Hutnik Szczytna
1 – Tomasz Ludwiczak (j) – Unia II Złoty Stok
1 – Tomasz Temich – Piasek Potworów
1 – Zdzisław Kulpa – Perła Płonica

Imię i Nazwisko Mecze  Zmiany
Józef Kurtiak  9  -37  705
Sewerym Waliczek  4 -5 105
Wojciech Wołowski 2 -6 148 1
Jakub Gabrysz 2  1 -9 212
Marek Pyć 6 -13 540
Maciej Pawlak  9  1 802
Dariusz Michorczyk 17 1 2  1  1450
Oskar Kurtiak 3  1 1 280
Grzegorz Gaszewski  19  1  4  1 1710
Krystian Kuchciak 18 2 3  2 1 1588
Sylwester Kowalski 15 1214
Przemysław Rutkowski 4  1 340
Radosław Sobieraj  4  80
Patryk Pogoda  5 2 3  1  472
 Dawid Padula 8 1  1  1 542
 Daniel Wielowski 13  1 1126
Michał Gruszka 4  71
Daniel Dudek  2  65
Krystian Lorenz 8 4 1  1 1 757
Maciej Pruś  9  2 597 1
Janusz Ćwiąkała  4  45
Gheorghiță Gălbează 15 2 8  6 2  1425
 Piotr Wiatr  1  6  238
Sebastian Tracz 13 2  1 2  1025
Damian Bieńko 6 1 4 2  1  585
Jacek Stecyk 4 2 362
Jakub Urban 9 1  743
Rafał Zabrzeński  3  42
Tomasz Temich 5 2  1 2  513
Kamil Walkowski  6 2 1  1 590
Piotr Żygadło 2 3  224
Adam Latosiewicz  2  1 50
Nikolas Zieliński  1  2 1  142

1 kolejka – Sparta Stary Waliszów – Piasek Potworów 3:0 (1:0)

Piasek: Wojciech Wołowski   (58’Jakub Gabrysz   ) – Sylwester Kowalski (69′ Krystian Lorenz), Grzegorz Gaszewski  , Dariusz Michorczyk, Oskar Kurtiak , Daniel Wielowski ( 59′ Daniel Dudek), Przemysław Rutkowski (80′ Janusz Ćwiąkała), Patryk Pogoda, Maciej Pawlak, Dawid Padula (45′ Gheorghita Galbeaza), Krystian Kuchciak

Rezerwa : Jakub Gabrysz, Daniel Dudek, Michał Gruszka, Krystian Lorenz, Gheorghita Galbeaza, Janusz Ćwiąkała

2 kolejka – Piasek Potworów – Hutnik Szczytna 2:3 (2:1)

Piasek: Jakub Gabrysz    – Oskar Kurtiak, Dariusz Michorczyk  ( 85′ Janusz Ćwiąkała), Maciej Pawlak, Sylwester Kowalski, Przemysław Rutkowski  ( 56′ Daniel Dudek), Krystian Kuchciak, Grzegorz Gaszewski , Patryk Pogoda ( 62′ Piotr Wiatr), Gheorghiță Gălbează  , Maciej Pruś  ( 64′ Dawid Padula)

Rezerwa: Piotr Wiatr, Daniel Wielowski, Michał Gruszka, Dawid Padula, Janusz Ćwiąkała, Daniel Dudek

3 kolejka – pauza

4 kolejka – Piasek Potworów – Orzeł Mąkolno 2:4 (2:0)

Piasek:  Jakub Gabrysz      – Sylwester Kowalski ( 70’ Piotr Wiatr), Dariusz Michorczyk, Krystian Kuchciak, Maciej Pawlak – Dawid Padula  ( 55’ Michał Gruszka), Przemek Rutkowski( 75’ Krystian Lorenz), Grzegorz Gaszewski   – Patryk Pogoda    , Gheorghiță Gălbează, Maciej Pruś

Rezerwa: Sebastian Tracz, Piotr Wiatr, Marek Pyć, Michał Gruszka, Krystian Lorenz, Janusz Ćwiąkała, Mateusz Bakalarz

5 kolejka – Perła Płonica – Piasek Potworów 5:0 (2:0)

Piasek: Wojciech Wołowski      – Oskar Kurtiak, Sylwester Kowalski, Dariusz Michorczyk, Grzegorz Gaszewski , Sebastian Tracz, Maciej Pawlak, Dawid Padula (58′ Piotr Wiatr), Patryk Pogoda, Maciek Pruś, Gheorghita Galbeaza

Rezerwa: Piotr Wiatr, Marek Pyc

6 kolejka – Czarni Braszowice – Piasek Potworów 2:0 (0:0)

Piasek: Marek Pyc  – Sylwester Kowalski ( 70′ Sebastian Tracz), Daniel Wielowski, Krystian Kuchciak, Przemysław Rutkowski, Maciej Pawlak, Dawid Padula ( 63′ Piotr Wiatr), Grzegorz Gaszewski  , Maciek Pruś, Krystian Lorenz, Gheorghita Galbeaza

Rezerwa: Sebastian Tracz, Piotr Wiatr

7 kolejka – Piasek Potworów – Granica Tłumaczów 0:3 (0:2)

Piasek: Marek Pyć    – Sylwester Kowalski, Daniel Wielowski, Dariusz Michorczyk, Dawid Padula, Krystian Kuchciak, Grzegorz Gaszewski  , Krystian Lorenz (  65′ Sebastian Tracz), Piotr Wiatr (  68′ Maciej Pawlak), Maciek Pruś, Gheorghita Galbeaza

Rezerwa: Sebastian Tracz, Maciej Pawlak, Oskar Kurtiak

8 kolejka – Unia II Złoty Stok – Piasek Potworów 1:4 (1:1)

Piasek: Marek Pyć  – Sylwester Kowalski, Maciej Pawlak (  70′ Patryk Pogoda   ), Sebastian Tracz  , Dariusz Michorczyk, Daniel Wielowski, Dawid Padula (  80′ Michał Gruszka), Krystian Kuchciak, Krystian Lorenz    (  75′ Janusz Ćwiąkała), Grzegorz Gaszewski , Gheorghita Galbeaza 

Rezerwa: Patryk Pogoda, Michał Gruszka, Janusz Ćwiąkała

9 kolejka – Piasek Potworów – Zrzeszeni Niwa 2:1 (1:1)

Piasek: Marek Pyc   – Sebastian Tracz, Sylwester Kowalski, Dariusz Michorczyk   , Krystian Kuchciak, Daniel Wielowski, Maciej Pawlak, Grzegorz Gaszewski   , Gheorghita Galbeaza, Maciek Pruś   , Krystian Lorenz ( 57′ Piotr Wiatr)

Rezerwa: Piotr Wiatr

10 kolejka – Luks Czermna – Piasek Potworów 4:2 (0:1)

Piasek: Marek Pyć – Sylwester Kowalski, Krystian Kuchciak, Patryk Pogoda, Maciej Pawlak (80′ Oskar Kurtiak), Maciek Pruś  ( 16′ Krystian Lorenz), Sebastian Tracz , Dariusz Michorczyk, Grzegorz Gaszewski  , Dawid Padula (74 Michał Gruszka), Gheorghita Galbeaza  

Rezerwa: Oskar Kurtiak, Michał Gruszka, Krystian Lorenz

11 kolejka – Piasek Potworów – WLKS Wambierzyce 1:2 (0:1)

Piasek: Marek Pyć   – Sylwester Kowalski, Krystian Kuchciak, Daniel Wielowski, Maciej Pawlak Dawid Padula (  51′ Przemysław Rutkowski), Dariusz Michorczyk (  60′ Piotr Wiatr), Sebastian Tracz ( 75’Janusz Ćwiąkała  ), Grzegorz Gaszewski  , Maciek Pruś (  60′ Patryk Pogoda) – Gheorghita Galbeaza  

Rezerwa: Piotr Wiatr, Przemysław Rutkowski, Patryk Pogoda, Janusz Ćwiąkała

12 kolejka – Piasek Potworów – Sparta Stary Waliszów 2:2 (2:1)

Piasek: Józef Kurtiak   – Daniel Wielowski, Jakub Urban, Krystian Kuchciak  , Sylwester Kowalski – Grzegorz Gaszewski , Sebastian Tracz  ( 38′ Piotr Żygadło), Damian Bieńko  , Maciej Pruś  ( 7′ Tomasz Temich) – Gheorghiță Gălbează , Dariusz Michorczyk ( 80′ Michał Gruszka)

Rezerwa: Seweryn Waliczek, Tomasz Temich, Piotr Żygadło, Kamil Walkowski, Michał Gruszka

13 kolejka – Hutnik Szczytna – Piasek Potworów 3:1 (2:0)

Piasek: Józef Kurtiak  ( 80′ Seweryn Waliczek) – Jacek Stecyk, Jakub Urban, Krystian Kuchciak (  80′ Radosław Sobieraj), Sylwester Kowalski – Daniel Wielowski, Grzegorz Gaszewski  , Tomasz Temich , Krystian Lorenz – Damian Bieńko  , Gheorghiță Gălbează

Rezerwa: Seweryn Waliczek, Radosław Sobieraj

15 kolejka – Orzeł Mąkolno – Piasek Potworów 7:4 (4:1)

Piasek: Józef Kurtiak – Sylwester Kowalski, Dariusz Michorczyk, Krystian Kuchciak, Grzegorz Gaszewski, Tomasz Temich, Jakub Urban, Damian Bieńko, Krystian Lorenz, Sebastian Tracz, Daniel Wielowski

Rezerwa: Seweryn Waliczek, Nikolas Zieliński, Adam Latosiewicz, Kamil Walkowski, Piotr Żygadło, Rafał Zabrzeński, Jacek Stecyk, Radosław Sobieraj, Przemysław Rutkowski