Statystyki Zawodników – sezon 2020/2021

2020/2021 – Statystyki zawodników Piasek Potworów

ZawodnikWystępyMinutyStrzeloneAsystyŻ.KCZ.KKontuzjaWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Grzegorz Gaszewski20179561300000
Krystian Kuchciak20176831100000
Jakub Urban19160230300010
Dariusz Michorczyk18152611000010
Daniel Wielowski18149500101010
Krystian Lorenz17138100310010
Józef Kurtiak151350001005400
Karol Strojny17121311200030
Hubert Gomułka14107900100530
Patryk Maślak1186320000420
Piotr Studniarz1078410100020
Seweryn Waliczek15602101000100
Marek Pyć1053000000840
Sebastian Piskorski429110001000
Damian Bieńko428030000020
Szymon Oleksy425500000010
Paweł Fester522900001010
Marek Cichoń320801000010
Tadeusz Maślak218000000000
Janusz Ćwiąkała518000000040
Kamil Witek317700100000
Czesław Kulaczenko517300000030
Mateusz Nieczaj212500000010
Adrian Kulaczenko28300100010
Łukasz Janelli14000000010
Oskar Kurtiak0000000000