Burza Dzikowiec

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2019/2020

2019/2020 Burza Dzikowiec

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Daniel Karabanowicz27.04.19928720010000
Marcin Gliwiński17.12.199185750002610
Jakub Niemiro09.08.20016530200000
Adrian Prokop25.07.19967484200020
Robert Szymański13.11.19877482000000
Szymon Antos25.07.19927463100020
Grzegorz Materna31.08.20015450000000
Patryk Kawiński22.12.19958417030050
Adrian Denysiewicz09.02.19966408000020
Rafał Sulowski09.03.19955405000010
Rafał Łanucha23.03.19817397000020
Łukasz Serafin27.05.19954360020000
Mariusz Szczepaniak25.03.19974330100000
Mateusz Szlembarski28.04.19994286000010
Oskar Maćkowiak17.01.20014276000000
Patryk Mówiński24.07.20024219010010
Patryk Tomczuk25.12.20024180010020
Piotr Patrzałek09.06.199731680001020
Józef Szymański19.03.20003143010020
Paweł Wereta18.10.19893139000000
Paweł Jagieła21.07.19783134000010
Sebastian Dzięgielewski21.10.1993395000030
Kazimierz Szymański13.04.2002385000030
Paweł Ścigacz27.04.1993156000000
Rafał Rozumkiewicz23.03.1976252000020
Jacek Chalcarz11.03.1983130000000
Paweł Niedźwiecki25.05.1976126000010
Paweł Mroczkowski21.06.2002110000010
Marcin Jagieła28.11.198200000000
Michał ZiebarthBrak00000000
Łukasz Gładysz20.06.199000000000
Miłosz Miśkiewicz20.04.200200000000
Sebastian Pokorowski28.04.200100000000
Łukasz Jagieła29.01.198000000000
Daniel Błachut29.10.199400000000

@PPotworow