Burza Dzikowiec

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2019/2020

2019/2020 Burza Dzikowiec

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Daniel Karabanowicz27.04.199210897010000
Marcin Gliwiński17.12.1991107400003110
Jakub Niemiro09.08.20018680200010
Adrian Prokop25.07.19969649200020
Robert Szymański13.11.19879632000010
Grzegorz Materna31.08.20017630100000
Rafał Sulowski09.03.19957585000010
Szymon Antos25.07.19929563100030
Łukasz Serafin27.05.19956540020000
Adrian Denysiewicz09.02.19967498000020
Rafał Łanucha23.03.19818487000020
Oskar Maćkowiak17.01.20016446000000
Patryk Kawiński22.12.199510430030070
Mariusz Szczepaniak25.03.19975365100000
Mateusz Szlembarski28.04.19996331000020
Patryk Mówiński24.07.20024219010010
Piotr Patrzałek09.06.199741830001130
Patryk Tomczuk25.12.20024180010020
Józef Szymański19.03.20003143010020
Sebastian Dzięgielewski21.10.19934140000040
Paweł Wereta18.10.19893139000000
Paweł Jagieła21.07.19783134000010
Kazimierz Szymański13.04.2002385000030
Rafał Rozumkiewicz23.03.1976382000020
Paweł Ścigacz27.04.1993156000000
Jacek Chalcarz11.03.1983130000000
Paweł Niedźwiecki25.05.1976126000010
Paweł Mroczkowski21.06.2002110000010
Michał ZiebarthBrak00000000
Marcin Jagieła28.11.198200000000
Daniel Błachut29.10.199400000000
Sebastian Pokorowski28.04.200100000000
Łukasz Gładysz20.06.199000000000
Łukasz Jagieła29.01.198000000000
Miłosz Miśkiewicz20.04.200200000000

@PPotworow