WLKS Wambierzyce

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2020/2021 WLKS Wambierzyce

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Mateusz Curlej24.11.199311935200010
Dawid Dudzik10.12.197611885300010
Piotr Rola-108550003800
Jacek Medyński25.02.198510817010000
Przemysław Herba13.07.19899810020001
Dawid Szukiełowicz-9771600000
Jarosław Zaręba14.08.19909754000000
Mateusz Steliga-11647110050
Maciej Miszczak19.12.19928600301010
Jakub Sołtysik10.06.19969539000040
Cyprian Kurpiel19.07.19916535200001
Grzegorz Wacławik20.06.20007514000010
Marcin Janicki10.06.19908420030020
Patryk Jakotochce22.11.19995395400000
Jarosław Bagiński24.01.19974360400000
Oskar Herba29.12.19993270000000
Mateusz Natkaniec-2169031000
Maciej Tomczuk-9167000080
Artur Wiśniewski30.06.19722135000310
Rafał Jania-2104000020
Mateusz Ugarenko-269000000
Grzegorz Mulka23.06.1984160000010
Tomasz Herba12.07.1979258000020
Norbert Curlej-110000010
Adam Kawiński-00000000
Kornel Urbanek20.07.199200000000
Patryk Kapłon21.05.199100000000
Wojciech Bagiński31.08.199000000000
Mateusz Herba25.11.199800000000
Wojciech Frąk25.08.199400000000
Krystian Sokół23.04.200000000000
Tomasz Dobrzyński29.04.199000000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow