WLKS Wambierzyce

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 WLKS Wambierzyce

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Jarosław Zaręba14.08.19908720110000
Remigiusz Bagiński04.09.19978695010001
Wojciech Frąk25.08.19947595010000
Kamil Górzyński15.11.19948559510010
Dawid Dudzik10.12.19767552000010
Mateusz Curlej24.11.19936525000000
Patryk Jakotochce22.11.19997469600020
Jarosław Bagiński24.01.19975443400000
Maciej Miszczak19.12.19928434100020
Patryk Kapłon21.05.19915404010000
Michał Sworniowski02.12.19935402020000
Dawid Biały15.10.199454000001210
Rafał Janicki07.07.19945366010010
Przemysław Herba13.07.19893270000000
Radosław Magier23.07.19954244000410
Marcin Tryzna04.12.19875236000020
Wojciech Bagiński31.08.19906198100050
Artur Wiśniewski30.06.1972190000000
Jacek Medyński25.02.1985382000020
Grzegorz Wacławik20.06.2000555000050
Tomasz Herba12.07.1979152000010
Cyprian Kurpiel19.07.1991145000010
Mateusz Herba25.11.1998245000020
Jakub Sołtysik10.06.1996324000030
Krystian Sokół23.04.2000115010010
Oskar Herba29.12.199900000000
Łukasz Sarnicki31.10.198800000000
Kornel Urbanek20.07.199200000000
Marcin Janicki10.06.199000000000
Grzegorz Górecki26.01.197600000000
Grzegorz Mulka23.06.198400000000
Tomasz Dobrzyński29.04.199000000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow