WLKS Wambierzyce

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2020/2021 WLKS Wambierzyce

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Mateusz Curlej24.11.19938714100000
Dawid Dudzik10.12.19768640200010
Przemysław Herba13.07.19897630020001
Piotr Rola-76300003000
Jarosław Zaręba14.08.19907615000000
Maciej Miszczak19.12.19927575101000
Jacek Medyński25.02.19857566000000
Dawid Szukiełowicz-6521200000
Cyprian Kurpiel19.07.19915445100001
Mateusz Steliga-8425100040
Jarosław Bagiński24.01.19974360400000
Jakub Sołtysik10.06.19966311000040
Marcin Janicki10.06.19906309030020
Patryk Jakotochce22.11.19993250200000
Grzegorz Wacławik20.06.20004244000010
Oskar Herba29.12.19992180000000
Mateusz Natkaniec-2169031000
Artur Wiśniewski30.06.1972190000300
Mateusz Ugarenko-269000000
Grzegorz Mulka23.06.1984160000010
Tomasz Herba12.07.1979258000020
Maciej Tomczuk-648000060
Mateusz Herba25.11.199800000000
Patryk Kapłon21.05.199100000000
Wojciech Bagiński31.08.199000000000
Wojciech Frąk25.08.199400000000
Krystian Sokół23.04.200000000000
Tomasz Dobrzyński29.04.199000000000
Adam Kawiński-00000000
Remigiusz Bagiński04.09.199700000000
Kornel Urbanek20.07.199200000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow