WLKS Wambierzyce

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 WLKS Wambierzyce

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Jarosław Zaręba14.08.199011990120000
Remigiusz Bagiński04.09.199711965010001
Dawid Dudzik10.12.197610822000010
Mateusz Curlej24.11.19939795000000
Kamil Górzyński15.11.199411767630020
Patryk Jakotochce22.11.199910694600020
Maciej Miszczak19.12.199211684100020
Jarosław Bagiński24.01.19977623710000
Wojciech Frąk25.08.19948615010010
Rafał Janicki07.07.19948541020120
Przemysław Herba13.07.19896540010000
Patryk Kapłon21.05.19916459010000
Michał Sworniowski02.12.19935402020000
Dawid Biały15.10.199454000001210
Artur Wiśniewski30.06.19723270000400
Radosław Magier23.07.19955261000420
Marcin Tryzna04.12.19875236000020
Wojciech Bagiński31.08.19906198100050
Cyprian Kurpiel19.07.19913180000020
Jacek Medyński25.02.19855175000030
Grzegorz Mulka23.06.1984170000100
Grzegorz Wacławik20.06.2000762000070
Tomasz Herba12.07.1979152000010
Mateusz Herba25.11.1998245000020
Jakub Sołtysik10.06.1996324000030
Krystian Sokół23.04.2000115010010
Marcin Janicki10.06.199015000010
Oskar Herba29.12.199900000000
Łukasz Sarnicki31.10.198800000000
Kornel Urbanek20.07.199200000000
Grzegorz Górecki26.01.197600000000
Tomasz Dobrzyński29.04.199000000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow