Sparta Stary Waliszów

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Sparta Stary Waliszów

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Bartosz Woś01.12.198876300001700
Daniel Kruk19.01.198075901200000
Rafał Dragan13.10.19927585410000
Piotr Podwalny19.10.19857585000000
Damian Poparda20.12.19957570110000
Mateusz Dulik16.08.19946515200000
Krzysztof Kruk11.11.19936490000000
Mateusz Traczuk29.03.19956385020000
Jakub Dulik21.08.20006375400010
Grzegorz Pławiak14.04.19914360000000
Sebastian Jania02.08.19857320000040
Paweł Kruk30.04.19916301010020
Filip Frankowski28.09.20016285000040
Paweł Kruk II04.11.19864254000000
Daniel Zawiślak30.05.19966229000050
Wojciech Rosenau19.02.19747180001070
Karol Szkwarek09.06.19914100000040
Paweł Głąba05.11.1995395000020
Marek Ochnik27.07.1988661000060
Piotr Struś10.12.199200000000
Dawid Koszela26.12.199900000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow