Sparta Stary Waliszów

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Sparta Stary Waliszów

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Bartosz Woś01.12.1988109000002400
Piotr Podwalny19.10.198510855010000
Daniel Kruk19.01.1980108531710000
Rafał Dragan13.10.199210810510010
Mateusz Dulik16.08.19949785310000
Krzysztof Kruk11.11.19939760000000
Damian Poparda20.12.19959750220000
Paweł Kruk30.04.19919561020020
Mateusz Traczuk29.03.19958520020000
Paweł Kruk II04.11.19867494000000
Jakub Dulik21.08.20007465400010
Daniel Zawiślak30.05.19969454100060
Filip Frankowski28.09.20018395000040
Grzegorz Pławiak14.04.19914360000000
Sebastian Jania02.08.19858325000050
Wojciech Rosenau19.02.19747180001070
Karol Szkwarek09.06.19915107000050
Marek Ochnik27.07.1988896100080
Paweł Głąba05.11.1995395000020
Mateusz Winczakiewicz-125000010
Piotr Struś10.12.199200000000
Dawid Koszela26.12.199900000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow