Zrzeszeni Niwa

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Zrzeszeni Niwa

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Wojciech Ogielski10.06.19918720010000
Piotr Palij02.07.198387200101400
Sylwester Miga31.12.200187191000000
Piotr Tomaszek03.04.19968718000000
Radosław Horbajczuk11.09.19868711511000
Tomasz Pawłowski28.12.19867630020000
Łukasz Kopacz25.09.19847630010000
Jarosław Obstarczyk20.08.19698622000000
Dawid Wach01.02.20028573100000
Wojciech Fryc31.05.19964267110020
Szymon Puchalski06.05.20016257000030
Mateusz Bigos19.09.19903215000000
Bartosz Mackiewicz17.07.19894195000020
Damian Kopacz22.02.19802180000000
Marcin Nieckarz08.10.19804180000030
Marcin Gorlach11.08.19985152000030
Marcin Krajewski14.07.19962105000020
Mateusz Fedak05.09.1996275000020
Krystian Kraj16.09.1994165000000
Marcin Paluch-265000010
Przemysław Nida30.10.1991146000000
Dariusz Trzciński23.01.1976330000030
Marek Raszpla18.04.1996120000010
Dominik Puchalski28.09.1995316000030
Wojciech Wawrynowicz31.01.199400000000
Piotr Marcinkowski15.02.197700000000
Grzegorz Wawrynowicz14.12.198600000000
Jarosław Trzciński30.12.197400000000
Dominik Kudra19.02.199500000000
Paweł Palij02.07.198300000000
Dawid Horbajczuk19.04.199600000000
Kacper Majder20.09.200200000000
Piotr Wach04.02.198600000000
Paweł Chrystowski10.07.198000000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow