Zrzeszeni Niwa

Leagues
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020

2019/2020 Zrzeszeni Niwa

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Wojciech Ogielski10.06.199111990010000
Sylwester Miga31.12.2001119891300000
Piotr Tomaszek03.04.199611988010000
Radosław Horbajczuk11.09.198611981511000
Łukasz Kopacz25.09.198410900010000
Jarosław Obstarczyk20.08.196911862010000
Dawid Wach01.02.200211753300000
Piotr Palij02.07.198387200101400
Tomasz Pawłowski28.12.19868635020010
Wojciech Fryc31.05.19967507240020
Krystian Kraj16.09.199443350001100
Mateusz Bigos19.09.19904305000000
Szymon Puchalski06.05.20018297000040
Marcin Paluch-4245000010
Damian Kopacz22.02.19803240000010
Marcin Gorlach11.08.19987227000050
Bartosz Mackiewicz17.07.19894195000020
Mateusz Fedak05.09.19964190000030
Marcin Nieckarz08.10.19804180000030
Marcin Krajewski14.07.19964180000040
Dominik Puchalski28.09.1995461000030
Przemysław Nida30.10.1991146000000
Dariusz Trzciński23.01.1976330000030
Marek Raszpla18.04.1996225000020
Jarosław Trzciński30.12.197400000000
Piotr Marcinkowski15.02.197700000000
Paweł Palij02.07.198300000000
Wojciech Wawrynowicz31.01.199400000000
Paweł Chrystowski10.07.198000000000
Piotr Wach04.02.198600000000
Grzegorz Wawrynowicz14.12.198600000000
Dawid Horbajczuk19.04.199600000000
Dominik Kudra19.02.199500000000
Kacper Majder20.09.200200000000
DataGospodarzeWynikiGościeCzas

@PPotworow