Zrzeszeni Niwa

Ligi
Klasa "B" gr. Wałbrzych IV
Sezony
2018/2019, 2019/2020, 2020/2021

2020/2021 Zrzeszeni Niwa

ZawodnikData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Józef Jabłoński-11990120000
Łukasz Kopacz25.09.198411990021000
Marcin Paluch-11940100000
Piotr Tomaszek03.04.199610869100000
Radosław Horbajczuk11.09.198611862510000
Tomasz Pawłowski28.12.1986108250002210
Dawid Wach01.02.200211760300010
Mateusz Fedak05.09.19969721000010
Sylwester Miga31.12.20018662421000
Piotr Palij02.07.19837630020000
Damian Kopacz22.02.198010540371050
Piotr Krzyształowski-11535300060
Krystian Kraj16.09.19948440320030
Krystian Mader-3204000610
Patryk Ruciński-9200000080
Mateusz Bigos19.09.19907179100060
Marcin Krajewski14.07.19965178200020
Marcin Gorlach11.08.19986111000050
Paweł Palij02.07.1983190010000
Przemysław Staszków-380000020
Arkadiusz Lorenz-350000030
Jarosław Obstarczyk20.08.1969115021010
Dominik Puchalski28.09.199500000000
Szymon Puchalski06.05.200100000000
Wojciech Ogielski10.06.199100000000
Piotr Marcinkowski15.02.197700000000
Bartosz Mackiewicz17.07.198900000000
Marek Raszpla18.04.199600000000
Dariusz Trzciński23.01.197600000000
Piotr Wach04.02.198600000000
Przemysław Nida30.10.199100000000
Wojciech Fryc31.05.199600000000
DataStadionWynikiGościeCzas

@PPotworow