2020/2021 – Wszyscy Zawodnicy – kl. b Wałbrzych 4

2020/2021 – Wszyscy Zawodnicy – kl. b Wałbrzych 4

ZawodnikKlubData urodzeniaWystępyMinutyStrzeloneŻ.KCZ.KWpuszczoneWejścia z ławkiBramki samobójcze
Sebastian BanachKS Tom-Dar Ludwikowice-119900103300
Łukasz WarzochaOrzeł Mąkolno25.11.198911990210000
Łukasz KopaczZrzeszeni Niwa25.09.198411990021000
Łukasz BłaszczykLKS Bierkowice-119900002500
Józef JabłońskiZrzeszeni Niwa-11990120000
Przemysław HoffmannLKS Bierkowice-11990220000
Bartosz WośSparta Stary Waliszów01.12.1988119900001000
Daniel JałaKS Tom-Dar Ludwikowice-11990230000
Grzegorz GaszewskiPiasek Potworów03.05.198311985110000
Filip FrankowskiSparta Stary Waliszów28.09.200111975000000
Marcin BazelakLKS Bierkowice-11970810000
Krystian KuchciakPiasek Potworów27.04.199211958100000
Jakub NiemiroBurza Dzikowiec09.08.2001119551100000
Radosław KędzierskiOrzeł Mąkolno01.02.198611954641400
Daniel KrukSparta Stary Waliszów19.01.1980119521920000
Bartłomiej ZaleskiSparta Stary Waliszów-11950120000
Marcin PaluchZrzeszeni Niwa-11940100000
Tomasz GrzesiakLKS Bierkowice-11938240010
Mateusz CurlejWLKS Wambierzyce24.11.199311935200010
Mateusz DulikSparta Stary Waliszów16.08.199411935530000
Ksawery KrasnyOrzeł Mąkolno30.07.200311929200000
Wojciech KozikLKS Bierkowice-11927210000
Kacper PlewniakBurza Dzikowiec-11915600010
Robert ListwanCzarni Braszowice31.01.198510900100000
Jakub ŚleziakOrzeł Mąkolno19.07.200110900430000
Krzysztof KudryńskiCzarni Braszowice05.01.197410900220000
Waldemar BartoszekOrzeł Mąkolno20.07.1970109000003000
Grzegorz MakuchKłos Laski07.10.199910900030000
Dawid SypieńKS Tom-Dar Ludwikowice-10896140000
Dawid DudzikWLKS Wambierzyce10.12.197611885300010
Jakub UrbanPiasek Potworów24.05.200211882310010
Piotr TomaszekZrzeszeni Niwa03.04.199610869100000
Konrad BabiecKłos Laski08.11.199710868230000
Radosław HorbajczukZrzeszeni Niwa11.09.198611862510000
Grzegorz KulaczenkoTarnovia Tarnów-10856100000
Daniel ZawiślakSparta Stary Waliszów30.05.199611856010000
Adrian DenysiewiczBurza Dzikowiec09.02.199610855001000
Piotr RolaWLKS Wambierzyce-108550003800
Patryk BorkowskiGranica Tłumaczów21.05.1994108551931000
Oskar IskraKłos Laski-108470001100
Rafał GrzebieniowskiKS Tom-Dar Ludwikowice-10830000010
Mariusz UljaszLKS Bierkowice-11827210010
Tomasz PawłowskiZrzeszeni Niwa28.12.1986108250002210
Jacek MedyńskiWLKS Wambierzyce25.02.198510817010000
Dariusz MichorczykPiasek Potworów15.12.198910813000010
Jacek MorawskiOrzeł Mąkolno10.07.19929810100000
Przemysław HerbaWLKS Wambierzyce13.07.19899810020001
Daniel WielowskiPiasek Potworów21.07.198210810010010
Zbigniew GancarczykCzarni Braszowice17.03.19859810400000
Ernest ŁotyszTarnovia Tarnów09.03.19809810610000
Piotr GabaTarnovia Tarnów01.01.19989810000900
Damian PopardaSparta Stary Waliszów20.12.199510805110000
Jakub DulikSparta Stary Waliszów21.08.200011797010000
Krystian BolekKS Tom-Dar Ludwikowice-10795151000
Dawid SkotnicznyKłos Laski04.04.199110782100000
Michał GłąbOrzeł Mąkolno20.12.20009782700000
Tomasz DąbskiOrzeł Mąkolno09.03.20009781000000
Dawid SzukiełowiczWLKS Wambierzyce-9771600000
Dawid WachZrzeszeni Niwa01.02.200211760300010
Wojciech DomagałaGranica Tłumaczów25.03.19889757451000
Mateusz MakuchKłos Laski28.10.200210755120010
Jarosław ZarębaWLKS Wambierzyce14.08.19909754000000
Błażej SzauksztelLKS Bierkowice-11753020020
Krystian LorenzPiasek Potworów11.07.200010751000010
Michał GórskiKS Tom-Dar Ludwikowice-10751731000
Dawid BulandaKS Tom-Dar Ludwikowice-11738100020
Rafał DraganSparta Stary Waliszów13.10.199210735320000
Paweł TaniukiewiczGranica Tłumaczów-9735000010
Kamil GórzyńskiBurza Dzikowiec15.11.199411727720030
Michał ŚniosekKS Tom-Dar Ludwikowice-9725110010
Wojciech GembaraKłos Laski12.06.1988107231220000
Mateusz FedakZrzeszeni Niwa05.09.19969721000010
Waldemar MorawskiOrzeł Mąkolno22.11.19958720610000
Józef GwozdaCzarni Braszowice27.05.19818720000000
Krzysztof ProkopBurza Dzikowiec-10720110000
Józef KurtiakPiasek Potworów28.01.197587200003400
Mariusz KrysiakKłos Laski09.01.19948720120000
Piotr TraczCzarni Braszowice19.07.19848720300000
Gheorghiță GălbeazăCzarni Braszowice26.02.19888720301000
Konrad SulejCzarni Braszowice23.02.19969710000000
Dawid SalbierzBurza Dzikowiec-8710540000
Marcin GliwińskiBurza Dzikowiec17.12.199197100102510
Sławomir KroczCzarni Braszowice31.07.197410690020030
Hubert BednarczykGranica Tłumaczów02.07.197610677010000
Tadeusz RychterTarnovia Tarnów17.08.19748676100000
Jacek PawłowskiTarnovia Tarnów02.07.19699673210020
Sylwester MigaZrzeszeni Niwa31.12.20018662421000
Łukasz CykroKłos Laski02.11.19808660000010
Mariusz BorysTarnovia Tarnów16.06.19869659400020
Adam WilczekGranica Tłumaczów04.11.198310656400020
Mateusz SteligaWLKS Wambierzyce-11647110050
Karol StrojnyPiasek Potworów14.09.20039646020030
Arkadiusz StockiKS Tom-Dar Ludwikowice-9641000010
Sebastian PiątkowskiGranica Tłumaczów24.04.19809636000000
Piotr PalijZrzeszeni Niwa02.07.19837630020000
Tomasz BogaczyńskiTarnovia Tarnów02.01.19817630000000
Kamil WalkowskiKS Tom-Dar Ludwikowice14.03.19908612710030
Dawid PawłowskiTarnovia Tarnów-9606110031
Paweł DudzicKłos Laski10.02.199386061000010
Jacek StecykPiasek Potworów11.03.20009604010020
Grzegorz HutnikCzarni Braszowice22.11.19848600000010
Maciej MiszczakWLKS Wambierzyce19.12.19928600301010
Krzysztof ChrobakKłos Laski25.07.19909588800010
Andrzej JasińskiTarnovia Tarnów-8587000000
Szymon CykroKłos Laski17.08.19858587100000
Jakub MastalerzLKS Bierkowice-10574400040
Sebastian GórskiKłos Laski15.05.199310555130060
Krzysztof BąkBurza Dzikowiec-6540010000
Damian KopaczZrzeszeni Niwa22.02.198010540371050
Marcin MiarkaTarnovia Tarnów-65400001300
Jakub SołtysikWLKS Wambierzyce10.06.19969539000040
Cyprian KurpielWLKS Wambierzyce19.07.19916535200001
Piotr KrzyształowskiZrzeszeni Niwa-11535300060
Michał GrygierczykKS Tom-Dar Ludwikowice-6530211010
Arkadiusz WardakGranica Tłumaczów06.09.19807528030010
Marcin WójcikTarnovia Tarnów-6527000000
Paweł MilewskiLKS Bierkowice-7515800000
Paweł WielgusOrzeł Mąkolno15.06.19907515010020
Grzegorz WacławikWLKS Wambierzyce20.06.20007514000010
Rafał ŁanuchaBurza Dzikowiec23.03.19819505000030
Krzysztof CzarnowskiGranica Tłumaczów-7494110000
Zbigniew ŚleziakOrzeł Mąkolno19.10.19708494210030
Paweł KoniuszekSparta Stary Waliszów-7493011010
Mateusz JówkoLKS Bierkowice-7485010010
Grzegorz NiemczykBurza Dzikowiec-6475210000
Patryk RosikońCzarni Braszowice-64700101510
Martin OsieckiBurza Dzikowiec-6470120020
Mariusz WątrobaKS Tom-Dar Ludwikowice-10470110020
Kamil JamrózLKS Bierkowice-7468020020
Mirosław KarpierzGranica Tłumaczów21.04.19839458100020
Bartosz RównickiCzarni Braszowice-5450010000
Arkadiusz DulanowskiCzarni Braszowice-54500101400
Grzegorz MorawskiOrzeł Mąkolno06.12.19875450000000
Przemysław GajekKłos Laski27.05.19807448100030
Kacper ChrobocińskiKS Tom-Dar Ludwikowice-7441000010
Przemysław SolarzLKS Bierkowice-7440000030
Krystian KrajZrzeszeni Niwa16.09.19948440320030
Krzysztof KrukSparta Stary Waliszów11.11.19938439000040
Mateusz JełTarnovia Tarnów03.02.19996433010510
Karol PastuchCzarni Braszowice-6425100010
Mateusz SzwiecGranica Tłumaczów01.09.19869422000070
Marcin JanickiWLKS Wambierzyce10.06.19908420030020
Maciej CychCzarni BraszowiceBrak5420100000
Oskar MaćkowiakBurza Dzikowiec17.01.20017411000030
Paweł PiwowarczykKłos Laski-6410200010
Jakub DąbrowskiCzarni Braszowice26.06.19915405010000
Paweł WiśniewskiGranica Tłumaczów07.02.19925404220010
Christopher SadiqOrzeł Mąkolno11.12.20036400000010
Kamil OrwatGranica Tłumaczów18.01.19889399230060
Maciej LisTarnovia Tarnów-5396211000
Karol SzkwarekSparta Stary Waliszów09.06.19915395121000
Patryk JakotochceWLKS Wambierzyce22.11.19995395400000
Paweł WójcikLKS Bierkowice-5395200010
Kamil KmitaBurza Dzikowiec-7380000030
Damian JachLKS Bierkowice-5380300000
Kacper KochanikGranica Tłumaczów-9376000060
Piotr StudniarzPiasek Potworów17.04.19925369100020
Jarosław BagińskiWLKS Wambierzyce24.01.19974360400000
Artur LeśniakGranica Tłumaczów15.06.19714360000600
Dawid BiałyGranica Tłumaczów15.10.19944360000500
Michał BrodeckiTarnovia Tarnów-6359031020
Tomasz PińczukCzarni Braszowice14.11.19924354000000
Mateusz MusikKS Tom-Dar Ludwikowice-6354000000
Bartosz WardakGranica Tłumaczów31.08.19996349210010
Adam FilarowskiGranica Tłumaczów-9348010070
Szymon ProkopOrzeł Mąkolno26.09.20026348000020
Piotr PodwalnySparta Stary Waliszów19.10.19859348000080
Patryk MaślakPiasek Potworów09.05.19934342000400
Dawid GancarczykTarnovia Tarnów22.07.19985335100020
Sebastian JaniaSparta Stary Waliszów02.08.19856330010010
Norbert PolakKS Tom-Dar Ludwikowice-7330100060
Kamil KulaczenkoTarnovia Tarnów-5330000020
Hubert GomułkaPiasek Potworów-5329010520
Rafał SulowskiBurza Dzikowiec09.03.19956327000020
Dariusz JeziorekGranica Tłumaczów30.05.19806321010010
Paweł KrukSparta Stary Waliszów30.04.19919319010070
Norbert CapajaSparta Stary Waliszów-9318310080
Daniel LorekLKS Bierkowice-7308010030
Kamil BurekLKS Bierkowice-7305100060
Piotr HumeńczukLKS Bierkowice-4300000000
Marek PyćPiasek Potworów16.03.19605298000010
Sebastian PiskorskiPiasek Potworów30.01.19964291100000
Marek StannyCzarni Braszowice06.02.19684290020010
Seweryn WaliczekPiasek Potworów29.09.20037288000050
Paweł MroczkowskiBurza Dzikowiec21.06.20025280000820
Oskar HerbaWLKS Wambierzyce29.12.19993270000000
Remigiusz BagińskiBurza Dzikowiec04.09.19973270000000
Janusz ŚleziakOrzeł Mąkolno21.10.19735251110030
Zygmunt TarańBurza Dzikowiec12.10.19843245000010
Karol WojtaczkaCzarni Braszowice-6245010040
Bartosz PawlaszekKS Tom-Dar Ludwikowice-6231000050
Paweł RogowskiTarnovia Tarnów-3225000000
Szymon AntosKS Tom-Dar Ludwikowice25.07.19928225100070
Grzegorz MaternaBurza Dzikowiec31.08.20013225000010
Krzysztof WyrębakGranica Tłumaczów26.10.19813214000010
Marek CichońPiasek Potworów17.10.19863208000010
Adam OlczykBurza Dzikowiec-6205100060
Dariusz JaroszGranica Tłumaczów21.10.19866205300060
Krystian MaderZrzeszeni Niwa-3204000610
Wojciech SzuflitaTarnovia Tarnów-3203000010
Sylwester KisielewiczKłos Laski10.03.19998203000080
Patryk RucińskiZrzeszeni Niwa-9200000080
Marcel TraczykKS Tom-Dar Ludwikowice-5200010030
Patryk OsieckiBurza Dzikowiec-5190000040
Dawid KrasnyOrzeł Mąkolno07.07.20024189000020
Marcin NieckarzLKS Bierkowice08.10.19806180000040
Wojciech KobierskiGranica Tłumaczów15.01.19912180000600
Janusz ĆwiąkałaPiasek Potworów21.02.19895180000040
Daniel KarabanowiczBurza Dzikowiec27.04.19922180000000
Mateusz BigosZrzeszeni Niwa19.09.19907179100060
Marcin KrajewskiZrzeszeni Niwa14.07.19965178200020
Kamil WitekPiasek Potworów02.08.19833177010000
Czesław KulaczenkoPiasek Potworów22.04.19695173000030
Mateusz NatkaniecWLKS Wambierzyce-2169031000
Maciej TomczukWLKS Wambierzyce-9167000080
Tomasz PreisCzarni Braszowice06.04.19773166000010
Łukasz MarusiakBurza Dzikowiec-4165221020
Tomasz SobotaBurza Dzikowiec-3150200000
Kacper ProrokOrzeł Mąkolno-4150010020
Damian KazekBurza Dzikowiec-2140000000
Artur WiśniewskiWLKS Wambierzyce30.06.19722135000310
Krzysztof GraszkiewiczBurza Dzikowiec-3130100010
Kacper JaworskiSparta Stary Waliszów-6125130060
Maciej SeniukCzarni Braszowice-2120000010
Marcin GorlachZrzeszeni Niwa11.08.19986111000050
Rafał JaniaWLKS Wambierzyce-2104000020
Daniel ProkopOrzeł Mąkolno-295000010
Artur PadzińskiGranica Tłumaczów03.02.1989791000070
Dawid TrzcińskiPiasek Potworów-190000900
Kamil KrzysztofiakTarnovia Tarnów-190000000
Paweł PalijZrzeszeni Niwa02.07.1983190010000
Oskar GabryśTarnovia Tarnów-190000000
Marcin ŁukaszczukPiasek Potworów08.10.1979287000000
Kamil MaciołOrzeł Mąkolno21.12.1997186000000
Adrian KulaczenkoPiasek Potworów28.09.1995283010010
Przemysław StaszkówZrzeszeni Niwa-380000020
Marek OchnikSparta Stary Waliszów27.07.1988778000070
Marcin PacekKS Tom-Dar Ludwikowice-678000060
Michał PotaczekLKS Bierkowice-376110030
Paweł JachimowskiKłos Laski23.11.1997772100070
Mateusz UgarenkoWLKS Wambierzyce-269000000
Mateusz ŚleziakOrzeł Mąkolno-165000000
Grzegorz MulkaWLKS Wambierzyce23.06.1984160000010
Tomasz HerbaWLKS Wambierzyce12.07.1979258000020
Przemysław SkrzydłowskiCzarni Braszowice28.01.1993255000020
Patryk KawińskiGranica Tłumaczów22.12.1995453000040
Jarosław MrozowskiKłos Laski-453000140
Arkadiusz LorenzZrzeszeni Niwa-350000030
Konrad PławiakKłos Laski19.02.1997350000030
Robert BłaszczykLKS Bierkowice-448010040
Paweł FesterPiasek Potworów14.06.1983246000010
Marcin KwiecieńTarnovia Tarnów-245000020
Mateusz NowakOrzeł Mąkolno16.10.1997145100010
Łukasz JanelliPiasek Potworów21.07.1983140000010
Michał SkrzypnikSparta Stary Waliszów-540000050
Krzysztof MaziakowskiKłos Laski24.03.1996331000030
Jacek SąsiadekKłos Laski-230000020
Piotr ŻygadłoKS Tom-Dar Ludwikowice08.07.1984223000020
Bartłomiej WośKłos Laski13.01.1992222000020
Jacek GlazaKS Tom-Dar Ludwikowice-221000020
Damian GruszkaTarnovia Tarnów-120000010
Jarosław ObstarczykZrzeszeni Niwa20.08.1969115021010
Wojciech SzwiecGranica Tłumaczów09.04.1992114000010
Łukasz KudraLKS Bierkowice-210000020
Paweł Kruk IISparta Stary Waliszów04.11.1986110000010
Norbert CurlejWLKS Wambierzyce-110000010
Przemysław WróbelBurza Dzikowiec-110000010
Kacper BieniaszLKS Bierkowice-19000010
Grzegorz WoźniakGranica Tłumaczów28.10.198918000010
Klaudiusz GrzędaLKS Bierkowice-12000010
Damian BieńkoPiasek Potworów15.03.199000000000
Jan KwiatkowskiLKS Bierkowice-00000000
Sebastian UrbanPiasek Potworów12.02.197600000000
Mateusz JuszczykLKS Bierkowice-00000000
Marcin JagiełaBurza Dzikowiec28.11.198200000000
Kamil KubarskiLKS Bierkowice-00000000
Dominik PuchalskiZrzeszeni Niwa28.09.199500000000
Oskar KurtiakPiasek Potworów04.11.199400000000
Sylwester KowalskiPiasek Potworów28.12.198700000000
Łukasz GolecPiasek Potworów07.09.199100000000
Szymon PuchalskiZrzeszeni Niwa06.05.200100000000
Przemysław RutkowskiPiasek Potworów27.04.199100000000
Łukasz JagiełaBurza Dzikowiec29.01.198000000000
Marek RaszplaZrzeszeni Niwa18.04.199600000000
Kornel UrbanekWLKS Wambierzyce20.07.199200000000
Tomasz ŚwierzawskiPiasek Potworów15.03.198200000000
Mateusz BakalarzPiasek Potworów24.01.198900000000
Rafał RozumkiewiczBurza Dzikowiec23.03.197600000000
Patryk TomczukBurza Dzikowiec25.12.200200000000
Łukasz SerafinBurza Dzikowiec27.05.199500000000
Marek GwóźdźCzarni Braszowice13.03.199600000000
Janusz GrabowskiLKS Bierkowice-00000000
Paweł PińczukCzarni Braszowice21.03.200100000000
Sebastian HałasowskiTarnovia Tarnów30.12.198900000000
Karol ZankowskiPiasek Potworów-00000000
Adam KawińskiWLKS Wambierzyce-00000000
Łukasz GajekKłos Laski26.02.198200000000
Grzegorz ChrobakKłos Laski13.02.198200000000
Przemysław NidaZrzeszeni Niwa30.10.199100000000
Damian SmuszKS Tom-Dar Ludwikowice-00000000
Grzegorz KudryńskiCzarni Braszowice-00000000
Bartosz MackiewiczZrzeszeni Niwa17.07.198900000000
Piotr MarcinkowskiZrzeszeni Niwa15.02.197700000000
Krystian SokółWLKS Wambierzyce23.04.200000000000
Wojciech OgielskiZrzeszeni Niwa10.06.199100000000
Piotr BrożekGranica Tłumaczów31.05.198000000000
Marcello KnajzelKS Tom-Dar Ludwikowice-00000000
Dariusz TrzcińskiZrzeszeni Niwa23.01.197600000000
Mariusz GorczyckiGranica Tłumaczów15.04.198900000000
Piotr WachZrzeszeni Niwa04.02.198600000000
Krystian JózefiakTarnovia Tarnów-00000000
Paweł RejtmajerTarnovia Tarnów-00000000
Grzegorz WyrębakKS Tom-Dar Ludwikowice07.03.198700000000
Rafał PańczykTarnovia Tarnów-00000000
Mateusz MataczTarnovia Tarnów-00000000
Maciej WalkoszGranica Tłumaczów24.06.198100000000
Artur KudasTarnovia Tarnów-00000000
Konrad KulbakaLKS Bierkowice-00000000
Wojciech FrycZrzeszeni Niwa31.05.199600000000
Michał SzabłowskiTarnovia Tarnów-00000000
Mateusz TraczukSparta Stary Waliszów29.03.199500000000
Kacper GądekTarnovia Tarnów-00000000
Karol GabryśTarnovia Tarnów-00000000
Grzegorz MendrzyckiGranica Tłumaczów-00000000
Karol ChalcarzTarnovia Tarnów-00000000
Tomasz TemichKS Tom-Dar Ludwikowice17.06.198400000000
Rafał ZabrzeńskiPiasek Potworów25.11.199300000000
Jakub DwornikOrzeł Mąkolno22.01.200000000000
Kamil WsolakOrzeł Mąkolno13.11.199600000000
Paweł WinczakiewiczSparta Stary Waliszów-00000000
Wojciech BagińskiWLKS Wambierzyce31.08.199000000000
Paweł JagiełaBurza Dzikowiec21.07.197800000000
Sylwester DziatłowiczOrzeł Mąkolno27.11.197600000000
Patryk KapłonWLKS Wambierzyce21.05.199100000000
Dawid PadulaPiasek Potworów19.01.199300000000
Mateusz HerbaWLKS Wambierzyce25.11.199800000000
Maciej PruśPiasek Potworów05.02.199300000000
Tomasz MilewskiLKS Bierkowice-00000000
Kamil PorębskiLKS Bierkowice-00000000
Oskar SzyszkowskiTarnovia Tarnów-00000000
Dariusz BolekKS Tom-Dar Ludwikowice-00000000
Wojciech FrąkWLKS Wambierzyce25.08.199400000000
Sebastian PułaneckiLKS Bierkowice-00000000
Paweł AdamekKS Tom-Dar Ludwikowice-00000000
Patryk PułaneckiLKS Bierkowice-00000000
Krystian WójcikTarnovia Tarnów-00000000
Michał UrbaniakTarnovia Tarnów-00000000
Tomasz TantTarnovia Tarnów-00000000
Tomasz DobrzyńskiWLKS Wambierzyce29.04.199000000000

@PPotworow